Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6700 Classic


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Nokia 6700 Classic Pictures

 

http://dailymobile.se/wp-content/uploads/2009/06/nokia-6700-classic-pictures11.jpg

 

http://dailymobile.se/wp-content/uploads/2009/06/nokia-6700-classic-pictures05.jpg

 

http://dailymobile.se/2009/06/13/nokia-6700-classic-pictures/nokia-6700-classic-pictures05/

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 507
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το κινητο απο Σεπτεμβρη και βλεπουμε.....(Πλαισιο κ Γερμανός)

 

:blink::blink::blink:

 

Τελικα, τι ισχυει? Σε ενα νοκια καταστημα μου ειπαν τελος ιουνιου, σε αλλο οτι δεν ξερουν ακομα...

Link to comment
Share on other sites

σιγα μην αργησει τοσο πολυ,μεχρι ιουλιο το κοβω κι εγω να μας ερχεται.αν εχει καλη μπαταριουλα το βλεπω για best seller.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το είδα χθές σε dummy στο κατάστημα της Nοκια στη σώλονος το μαύρο χρώμα και μπορώ να πω πως από κοντά δε με ενθουσίασε όπως από τις φωτογραφίες· επίσης μου φάνηκε αρκετά βαρύ και με περίεργη κατανομή βαρούς. Ελπίζω το ασημένιο να δείχνει καλύτερο γιατί το μαύρο δε μου άρεσε καθόλου τελικά.

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Υστερα απο 2 χρόνια κατοχής ενός 6300 (πάρα πολύ ευχαριστημένος) έφτασε η στιγμή να το αποχωριστώ και να το αντικαταστήσω με ένα 6700.

Βέβαια ακόμα δεν κυκλοφόρησε (μάλλον 26/6) αλλά ύστερα απο κριτικές απο ξένα site το βρήκα πολύ καλό. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι εαν το 6700 έχει φωτεινή ένδειξη (π.χ. το πλήκτρο περιήγησης) για τις αναπάντητες κλήσεις και τα μηνύματα (οπως το 6300 το οποίο έχει 2 μπλέ led στις δυο πλευρές του).

Οσο και να έψαξα στα preview και στις φώτο δεν βρήκα κάτι.Θα μου πείς οτι αυτό δεν είναι κάτι σημαντικό,αλλά το είχα συνηθίσει και για αυτό ρωτάω.

Εαν κάποιος γνωρίζει σχετικά ή έχει κάτι να προσθέσει για το 6700 ας το ανακοινώσει,ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Υστερα απο 2 χρόνια κατοχής ενός 6300 (πάρα πολύ ευχαριστημένος) έφτασε η στιγμή να το αποχωριστώ και να το αντικαταστήσω με ένα 6700.

Βέβαια ακόμα δεν κυκλοφόρησε (μάλλον 26/6) αλλά ύστερα απο κριτικές απο ξένα site το βρήκα πολύ καλό. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι εαν το 6700 έχει φωτεινή ένδειξη (π.χ. το πλήκτρο περιήγησης) για τις αναπάντητες κλήσεις και τα μηνύματα (οπως το 6300 το οποίο έχει 2 μπλέ led στις δυο πλευρές του).

Οσο και να έψαξα στα preview και στις φώτο δεν βρήκα κάτι.Θα μου πείς οτι αυτό δεν είναι κάτι σημαντικό,αλλά το είχα συνηθίσει και για αυτό ρωτάω.

Εαν κάποιος γνωρίζει σχετικά ή έχει κάτι να προσθέσει για το 6700 ας το ανακοινώσει,ευχαριστώ.

Πρεπει να βγει πρωτα για να λυθουν αυτες οι αποριες σου.Που θα βγει 26/6 εχεις καμμια ενημερωση;

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

ακομα τιποτα...

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αργει παιδια....ρωτησα σε ΝΟΚΙΑ και μου ειπανε πως πηρε παραταση και θα παει μαλλον Οκτωβριο!!!

:mad::mad::mad:

 

δεν νομιζω να παει τοσο μετα...

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

το δα χθες ρε παιδια στο καιζερ πανεπιστημιου κ ειχε σε μαυρο,τρομερη κατασκευη μου θυμιζει σιροκο...απιστευτο τηλεφωνο...μενου οπως κ του 6303 πολυ ωραιο τηλεφωνο
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι, οτι η Νοκια περιμενει να σιτεψει καλα-καλα, και μετα να το φερει. Ολοι οι παραεισαγωγεις στο μεταξύ, το'χουνε φερει...
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι, οτι η Νοκια περιμενει να σιτεψει καλα-καλα, και μετα να το φερει. Ολοι οι παραεισαγωγεις στο μεταξύ, το'χουνε φερει...

Ποιοί το έχουν φέρει μπορείς να μας πεις γιατί η ΝΟΚΙΑ μου είπε σήμερα ότι προς τέλη Σεπτέμβρη θα το φέρει μάλλον και δεν περιμένω άλλο !

Link to comment
Share on other sites

Ποιοί το έχουν φέρει μπορείς να μας πεις γιατί η ΝΟΚΙΑ μου είπε σήμερα ότι προς τέλη Σεπτέμβρη θα το φέρει μάλλον και δεν περιμένω άλλο !

 

Δες στο skroutz. Αρκετοι το εφεραν!:)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον. Το πηρα σημερα!

Χρονια ειχα να εθουσιαστω ετσι με μια συσκευη!

Ενα θα πω. Ειναι ο μικροτερος, νεοτερος, λεπτοτερος, και πιο ομορφος ''αδερφος'' του arte.. Πιο φτηνος, αλλα μονο που δεν του φαινεται. Εντονη η αισθηση πολυτελειας.

Το πηρα στο μεταλλικο ασημενιο. Διπλα διπλα με το arte, δεν καταλαβαινει κανεις πιο στοιχιζει 1100 και πιο 300 ευρω...

Απιστευτο μενου και οθονη. Τέλειο πληκτρολογιο. Πουθενα πλαστικουρα και φτήνια. Ακουστικο τετοιο, ειχα ν'ακουσω απο το 6310i. Ακουγεται πολυ δυνατα και καθαρα ο συνομιλιτης.

Ανεπιφυλακατα, οσοι το ζαχαρώνετε, παρτετο! Δε θα μετανοιωσετε ουτε ευρω που θα δωσετε. Αξιζει πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον. Το πηρα σημερα!

Χρονια ειχα να εθουσιαστω ετσι με μια συσκευη!

Ενα θα πω. Ειναι ο μικροτερος, νεοτερος, λεπτοτερος, και πιο ομορφος ''αδερφος'' του arte.. Πιο φτηνος, αλλα μονο που δεν του φαινεται. Εντονη η αισθηση πολυτελειας.

Το πηρα στο μεταλλικο ασημενιο. Διπλα διπλα με το arte, δεν καταλαβαινει κανεις πιο στοιχιζει 1100 και πιο 300 ευρω...

Απιστευτο μενου και οθονη. Τέλειο πληκτρολογιο. Πουθενα πλαστικουρα και φτήνια. Ακουστικο τετοιο, ειχα ν'ακουσω απο το 6310i. Ακουγεται πολυ δυνατα και καθαρα ο συνομιλιτης.

Ανεπιφυλακατα, οσοι το ζαχαρώνετε, παρτετο! Δε θα μετανοιωσετε ουτε ευρω που θα δωσετε. Αξιζει πολυ.

 

Καλορίζικο φίλε μου, να το χαρείς! Θέλω να ρωτήσω κάτι. Έχει gps, ή μόνο A-gps? Επίσης σε ποια χώρα παράγεται; Πόσο SAR γράφει στις οδηγίες χρήσης;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ παιδια!

sar, μονο 0.41

Ουγγρικο. (ευτυχως. Με το κινεζικο Ν86 ειχα τρομαξει..)

Ενταση ηχειου δυνατη και καθαρη, αρκετα πιστη αναπαραγωγη.

Δυστυχως για το gps, a-gps θα σε γελασω φιλε μου μιας και δεν ασχολουμαι καθολου με το θεμα. Αν καταλαβα καλα ομως απο το γερμανικο του manual, εχει gps.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ παιδια!

sar, μονο 0.41

Ουγγρικο. (ευτυχως. Με το κινεζικο Ν86 ειχα τρομαξει..)

Ενταση ηχειου δυνατη και καθαρη, αρκετα πιστη αναπαραγωγη.

Δυστυχως για το gps, a-gps θα σε γελασω φιλε μου μιας και δεν ασχολουμαι καθολου με το θεμα. Αν καταλαβα καλα ομως απο το γερμανικο του manual, εχει gps.

 

Καλοριζικο φιλε μου.Το WiFi το δοκιμασες ειναι γρηγορο στο σερφαρισμα;

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Από πότε απέχτησε WiFi το 6700; :worry:

 

A,δεν εχει.Καλα τοτε δεν το περνουμε.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Από πότε απέχτησε WiFi το 6700; :worry:

 

Αχ αυτή η ρημαδο-Nokia. Χίλια μοντέλα από το ένα κόβει στο άλλο προσθέτει αλλά κάπου το ψιλοκουτσουρεύει και όλα ένας αχταρμάς τελικά. :lol:

 

Σαν λάτρης του s40 ήμουν έτοιμος να το παραγγείλω το 6700 αλλά παρόλη την εξωφρενικά καλή του ποιότητα κατασκευής μου την έσπασε από τη μια η έλλειψη του WiFi και η μικρής χωρητικότητας μπαταρία και από την άλλη το εντελώς απαράδεκτο συγκριτικά με το υπόλοιπο τηλέφωνο πληκτρολόγιό του. Μα δεν μπορεί επιτέλους να κάνει αυτή η εταιρεία μια ολοκληρωμένη δουλειά;

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

1ον Δεν παιρνει κανεις τηλεφωνο αυτου του μεγεθους για wifi. Εμενα, ουτε που μου περασε απο το μυαλο το θεμα wifi. Για τετοιες δουλειες, εχουμε αλλες συσκευες με μεγαλες οθονες. πχ Ν97, Ν96..

 

2ον Η μπαταρια του 20 ωρες τωρα, εντελως αφορτιστο και ''αστρωτο'', και παρολο που το ξεσκισα απο χτες το μεσημερι με κλησεις, μεταφορες καταλογων, αρχειων κ.α., δεν εχει πεσει παρα μονο μια γραμμη!

 

3ον Το πληκτρολογιο του, ειναι ο,τι πιο τελειο εχω πιασει στα χερια μου εδω και πολλα χρονια , κι αφου εχω αλλαξει καμμια 70ρια συσκευες... ( κι εχω και χοντρα δαχτυλα ο ατιμος)..

 

Το τηλεφωνο, απλα, ειναι ΚΟΡΥΦΗ. Και θα φανει απο τις τρελλές πωλησεις που θα κανει οταν ερθει επισημα στην Ελλαδα. Κοντός ψαλμός...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...