Jump to content

[Επίσημο] Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα)


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με καθρέφτη κάτω από τον ήλιο δεν θα βλέπεις τίποτα!! Μόνο την φάτσα σου και ότι υπάρχει εκεί γύρω σου. Πάρε ένα απλό screen protector και θα είσαι οκ.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 907
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά θα μπορούσε να μου πει κάποιος αν η κάρτα μνήμης που φοράει το 5800 γράφει πάνω NOKIA ή όχι ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Πήρα απο eshop μια και ήταν η Mirror...Μακρια φιλε μου...Στον ηλιο εβλεπα,απλα ειναι πολυ χοντροκομενη,λερωνει ευκολα λαο παραμορφωνει τα χρωματα...Η zagg στελνει Ελλάδα...???
KTLK
Link to comment
Share on other sites

Πήρα απο eshop μια και ήταν η Mirror...Μακρια φιλε μου...Στον ηλιο εβλεπα,απλα ειναι πολυ χοντροκομενη,λερωνει ευκολα λαο παραμορφωνει τα χρωματα...Η zagg στελνει Ελλάδα...???

 

Στελνει...;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά θα μπορούσε να μου πει κάποιος αν η κάρτα μνήμης που φοράει το 5800 γράφει πάνω NOKIA ή όχι ευχαριστώ

 

οχι δεν γραφει νοκια

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πήρα απλό screen protector απο e-shop αλλά με την πρώτη εφαρμογή παντού είχε φυσαλιδες. Τι μαμακία έκανα? Υπα΄ρχει τρόπος να γλυτώσω αυτα τα αποτελέσματα?
:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Και εγω πηρα screen protector απο eshop αλλα mirror γιατι το απλο ειχε εξαντληθει..Για να μη σου κανει φουσκαλες πρεπει να σκουπισεις καλα την οθονη ωστε να μην εχει ιχνος σκονης..Και σε μενα εκανε αλλα μετα απο λιγο εφυγαν,μονο μια εμεινε στο κεντρο..Καθολου καλο ομως το mirror..
Όσα φέρνει ο άνεμος..
Link to comment
Share on other sites

λοιπον...

εψαχνα κατι φτηνο σχετικα απλο να κανω την δουλεια μου για 2 πραγματα...

επειδη σπανια θα χρησιμοποιω την πλοηγηση αλλα θελω να εχω μια βασουλα ωστε οταν το χρειαστω να την τοποθετω θελω μια η οποια να μπαινει στους αεραγωγους απλα και βρηκα αυτη :

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003759

αν εχετε κατι τετοιο στο μυαλο σας αλλα με καλυτερη υλοποιηση ή που να χρησιμοποιειτε ηδη οποτε και το εχετε δοκιμασει παρακαλω πειτε μου την γνωμη σας...

το δευτερο ειναι να αγορασω εναν φορτιστη μπαταριας μονο ωστε να εχω μια backup και να τις αλλαζω ωστε να μην εχω καποιο προβλημα με οταν η μπαταρια ειναι οριακα και την χρειαστω ή για καποιο ταξιδι.

δυστυχως το μονο που βρηκα ειναι παλι απο το ιδιο καταστημα

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003904

και απλα επειδη δε γνωριζω τι πρεπει να προσεξω θα ηθελα επισης την γνωμη σας και τις γνωσεις σας στο τι να προσεξω να εχει απο χαρακτηριστικα...

 

ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

λοιπον...

εψαχνα κατι φτηνο σχετικα απλο να κανω την δουλεια μου για 2 πραγματα...

επειδη σπανια θα χρησιμοποιω την πλοηγηση αλλα θελω να εχω μια βασουλα ωστε οταν το χρειαστω να την τοποθετω θελω μια η οποια να μπαινει στους αεραγωγους απλα και βρηκα αυτη :

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003759

αν εχετε κατι τετοιο στο μυαλο σας αλλα με καλυτερη υλοποιηση ή που να χρησιμοποιειτε ηδη οποτε και το εχετε δοκιμασει παρακαλω πειτε μου την γνωμη σας...

Αυτη την βαση εχω και γω, μια χαρα κανει την δουλεια της.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω πηρα screen protector απο eshop αλλα mirror γιατι το απλο ειχε εξαντληθει..Για να μη σου κανει φουσκαλες πρεπει να σκουπισεις καλα την οθονη ωστε να μην εχει ιχνος σκονης..Και σε μενα εκανε αλλα μετα απο λιγο εφυγαν,μονο μια εμεινε στο κεντρο..Καθολου καλο ομως το mirror..

καθολου καλο απο ποια αποψη?

Link to comment
Share on other sites

Λόγω αντανακλάσεων και κυρίως όταν βρίσκεσαι σε ήλιο, αντηλιά και γενικά έντονο φως. Είναι ένας καθρέφτης ο οποίος δεν σε βοηθά να βλέπεις καθαρά τις πληροφορίες της οθόνης.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Να εκφρασω την αμφιβολια μου στο κατα ποσο στο review που εδωσε ο mirror εκαναν τον κοπο να ασχοληθουν με την συσκευη αρκετα για να βγαλουν συμπερασματα.Δεν το εχω ακομα στην κατοχη μου αλλα το παρακατω δεν μου καθεται καλα

The Nokia BH-904 gets attached by a rubber U-shaped earhook that should fit even people with larger ears. The headset itself feels sturdy, but relatively comfy if you don’t move. The hefty weight is a source of slight, yet constant discomfort. Probably, most people would be able to wear the headset for several hours, but certainly not the entire day. Once you´ve started moving, however, the gadget becomes wobbly and unstable, so that´s one of the reasons why we recommend the Nokia BH-904 for in-house use only, say in busy offices and the like.

Ως παλιοτερος χρηστης του Nokia HS-11W και ειδικα του Nokia BH-900,το οποιο εχω ακομα,δεν ειχα ποτε την παραμικρη αμφιβολια οτι υπαρχει περιπτωση να φυγει η να το αισθανομαι να ταλαντευεται.Ακομα και πανω σε μηχανη με καποια χιλιομετρα δεν ελεγε να κουνηθει.Βεβαια ο συγκεκριμενος τυπος ειναι καπως αβολος και χρειαζονται ισως καποιες μερες μεχρι να το συνηθισει ο χρηστης αλλα αμφιβαλλω αν υπαρχει πιο σταθερο ακουστικο απο οτι με αυτον τον σχεδιασμο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

τσεκαρε μια εδω που οταν εψαχνα για διαφορα για το κινητο μας βρηκα πολλα ενδιαφεροντα...

 

http://e-click.gr/index.php?target=categories&category_id=956

 

και απο τιμες ψαχνω και εγω να δω γιατι ακομα δε βρισκω και πολλα απο ελλαδα δυστυχως...

 

εχει δοκιμασει κανεις το screen protector απο αυτο το καταστημα?

 

sorry για το offtopic μιας και ειναι για αλλη κατηγορια αλλα ηθελα να απαντησω στο φιλο...

:)

Link to comment
Share on other sites

εχει δοκιμασει κανεις το screen protector απο αυτο το καταστημα?

 

Για το συγκεκριμενο καταστημα δεν ξερω αλλα η μεμβρανη απο το eshop ηταν μια βλακεια και μιση. Με το που την εβαλα εφυγε με την μια...

Αη - Phone
Link to comment
Share on other sites

τσεκαρε μια εδω που οταν εψαχνα για διαφορα για το κινητο μας βρηκα πολλα ενδιαφεροντα...

 

http://e-click.gr/index.php?target=categories&category_id=956

 

και απο τιμες ψαχνω και εγω να δω γιατι ακομα δε βρισκω και πολλα απο ελλαδα δυστυχως...

 

εχει δοκιμασει κανεις το screen protector απο αυτο το καταστημα?

 

sorry για το offtopic μιας και ειναι για αλλη κατηγορια αλλα ηθελα να απαντησω στο φιλο...

:)

 

Έχω πάρει και θήκες και screen protector για το N97 μου από το συγκεκριμένο κατάστημα και έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένη από τιμές και ποιότητα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει και θήκες και screen protector για το N97 μου από το συγκεκριμένο κατάστημα και έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένη από τιμές και ποιότητα.

 

ωραια!θα δοκιμασω τοτε για screen protector και μετα βλεπουμε αν ειναι για zagg...

Link to comment
Share on other sites

Για το συγκεκριμενο καταστημα δεν ξερω αλλα η μεμβρανη απο το eshop ηταν μια βλακεια και μιση. Με το που την εβαλα εφυγε με την μια...

Εγώ έχω αυτή του eshop από το καλοκαίρι και είναι μια χαρά στην θέση της μέχρι τώρα.

Το καπάκι το πισω πουλιεται 5€ μαζί με την γραφίδα? ΟΥΑΟΥ! Επιτελους μια λογικη τιμη απο ΝΟΚΙΑ ΕΛΛΑΣ αν ειναι ετσι τα πραγματα...

Ναι είχε και γραφίδα μαζί με το καπάκι όταν το αγόρασα.

 

Υ.Γ. Για να μην βγαίνουμε εκτός θέματος, ότι έχει σχέση με τα αξεσουάρ να το αναφέρουμε καλύτερα στο αντίστοιχο θέμα, [ΕΠΙΣΗΜΟ] Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα)

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

@nothing καταλαβαινω οτι θελεις να βοηθησεις. Οπως ειδες και απο μονο σου μετα απο το post σου απαντησαν αρκετα μελη. Εαν αφησουμε την κουβεντα να εξελιχθει τις επομενες ημερες μπορει να φτασει και στις 5 σελιδες offtopic.

 

Σε αυτη την περιπτωση θα μπορουσες να κανεις παραθεση στο post του @stagml και να απαντουσες στο θεμα: [ΕΠΙΣΗΜΟ] Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα).

 

Προσπαθουμε να κραταμε τα θεματα καθαρα για δικο σας οφελος:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2961625#post2961625

 

Παρακαλω βοηθηστε να κανουμε το forum ακομη καλυτερο. Θελουμε να μπορουν να βοηθηθουν ολοι και δεν εχουμε προβλημα με κανενα μελος. Απλα ακολουθηστε τους κανονες του forum.

 

Ευχαριστω :)

 

EDIT

 

Τα μηνύματα που αφορούν αξεσουάρ, μεταφέρθηκαν στο παρόν θέμα. Συνεχίζουμε λοιπόν.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Επειδή βλέπω πολλά παιδιά εδώ μέσα που θέλουν προστατευτικά οθόνης σας πληροφορώ ότι ο αντιπρόσωπος της zagg στην Ελλάδα είναι http://www.egalaxy.gr/products.php?mid=11&subid=34 και εγώ εκεί θα πάω να την πάρω
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ψαχνω ενα car holder για το Ν97.. Εχει καποιος να μου προτηνει κατι καλο δοκιμασμενο?? Εχω δει αυτο http://www.amazon.co.uk/FoneM8-Charger-Windscreen-Suction-Measure/dp/B002FOQTZ4/ref=reg_hu-wl_item-added
Link to comment
Share on other sites

Επειδή βλέπω πολλά παιδιά εδώ μέσα που θέλουν προστατευτικά οθόνης σας πληροφορώ ότι ο αντιπρόσωπος της zagg στην Ελλάδα είναι http://www.egalaxy.gr/products.php?mid=11&subid=34 και εγώ εκεί θα πάω να την πάρω

 

εχεις ψωνισει κατι αλλο απο εκει?

ρωταω γιατι σε λιγες μερες θα βγαλω καρτα και και θελω να ξερω αν ειναι οκ γενικα ή καθυστερουν κλπ κλπ...

Link to comment
Share on other sites

εχεις ψωνισει κατι αλλο απο εκει?

ρωταω γιατι σε λιγες μερες θα βγαλω καρτα και και θελω να ξερω αν ειναι οκ γενικα ή καθυστερουν κλπ κλπ...

Προς το παρον όχι επειδή όμως μένω σχετικά κοντά,θα πάω από εκεί για να αγοράσω τις ζελατίνες και θα ενημερώσω πάλι το forum

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον πας για αλλαγή κάρτας μνήμης. Είναι γνωστό φαινόμενο να παρουσιάζουν τέτοια προβλήματα οι κάρτες μνήμης της nokia. Bάλε την κάρτα σου στον υπολογιστή και σώσε ότι αρχεία μπορείς και μετά κάνε ένα φορμάτ στην κάρτα μέσα από το κινητό. Αυτό που σου προτείνω πάντως είναι να αγοράσεις μια καινούργια κάρτα, γιατί θα αντιμετωπήσεις και άλλες φορές τέτοια θέματα.

 

Πο ρε....και τα ηθελα τα βιντεο....τεσπα.σευχαριστω..μαλλον θα παω για καινουρια καρτα..

 

 

Oλες οι καρτες τις αγορες ειναι καλες δηλαδη?εχετε να προτεινετε καμια για σιγουρια?

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Oλες οι καρτες τις αγορες ειναι καλες δηλαδη?εχετε να προτεινετε καμια για σιγουρια?

 

Πάρε μία SanDisk να σωθείς. Γενικά είναι πολύ διαδεδομένες οι συγκεκριμένες κάρτες, επειδή παρουσιάζουν πλήρη συμβατότητα με τα τηλέφωνα της Nokia και γενικά απροβλημάτιστη λειτουργία.

 

Θα πρότεινα να δεις αυτή (8άρα) κι αυτή (16άρα).

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...