Jump to content

[Επίσημο] Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα)


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορω να σας κανω μια ερωτηση?

Μηπως καποιος απο εσας εχει καποιο απο τα παρακατω bluetooth?

Σκεφτομαι να παρω ενα απο τα δυο και θελω να δω αν ειναι συμβατα με το 5800

η ερωτηση γινετε γιατι το επισημο site της Νοκια δεν το εμπιστευομαι καθολου.

BH-103

BH-215

Ευχαριστω

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 907
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπορω να σας κανω μια ερωτηση?

Μηπως καποιος απο εσας εχει καποιο απο τα παρακατω bluetooth?

Σκεφτομαι να παρω ενα απο τα δυο και θελω να δω αν ειναι συμβατα με το 5800

η ερωτηση γινετε γιατι το επισημο site της Νοκια δεν το εμπιστευομαι καθολου.

BH-103

BH-215

Ευχαριστω

 

Συμφώνα με το παρακάτω μαγαζί είναι και τα δύο συμβατά με το 5800!!!

www.mobilefun.co.uk/BH-215

www.mobilefun.co.uk BH-103

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω να'σαι καλα
O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Μπορω να σας κανω μια ερωτηση?

Μηπως καποιος απο εσας εχει καποιο απο τα παρακατω bluetooth?

Σκεφτομαι να παρω ενα απο τα δυο και θελω να δω αν ειναι συμβατα με το 5800

η ερωτηση γινετε γιατι το επισημο site της Νοκια δεν το εμπιστευομαι καθολου.

BH-103

BH-215

Ευχαριστω

 

Φιλε μου εγω εχω το BH-103 και ειμαι αρκετα ευχαριστημενος...!:):):):)

Link to comment
Share on other sites

προβλημα καθως εβαζα την invisibleshiled κολλησαν καταλαθος κατι χνουδια πανω και λεω οκ δεν θα φαινονται αλλα φαινονται στον ηλιο ..αν πλυνω εκεινο το σημειο ????? κανεις'?
Link to comment
Share on other sites

Σημερα παρελαβα και εγκατεστησα ενα screen protector που ειχα παραγγηλει απο το Deal Extreme.Ευκολη εγκατασταση (πηρα 3 τα καταφερα με την πρωτη χωρις φουσκαλες και σκονη, never tried it before) απιστευτη τιμη καπου στο 0.70 dollars το κομματι(χωρις καμια χρεωση αποστολης), μικρη αντανακλαση , σχεδον αορατο αλλα κακος χρονος παραλαβης (ηρθε σε 20 μερες απο την παραγγελεια αλλα απο Hong Kong ! :blink: Ηταν και free :O ) Κατα τα αλλα ειμαι πολυ χαρουμενος για την αγορα μου και το συνιστω σε ολους οσους περιμενουν απο το eshop η καποιον αλλο μεταπωλητη να το φερουν ξανα σε stock σε 5 πλασιες τιμες... Παρτε 10 θα χετε και εκπτωση αν παρετε 3 + :p!!!!
Link to comment
Share on other sites

Σημερα παρελαβα και εγκατεστησα ενα screen protector που ειχα παραγγηλει απο το Deal Extreme.Ευκολη εγκατασταση (πηρα 3 τα καταφερα με την πρωτη χωρις φουσκαλες και σκονη, never tried it before) απιστευτη τιμη καπου στο 0.70 dollars το κομματι(χωρις καμια χρεωση αποστολης), μικρη αντανακλαση , σχεδον αορατο αλλα κακος χρονος παραλαβης (ηρθε σε 20 μερες απο την παραγγελεια αλλα απο Hong Kong ! :blink: Ηταν και free :O ) Κατα τα αλλα ειμαι πολυ χαρουμενος για την αγορα μου και το συνιστω σε ολους οσους περιμενουν απο το eshop η καποιον αλλο μεταπωλητη να το φερουν ξανα σε stock σε 5 πλασιες τιμες... Παρτε 10 θα χετε και εκπτωση αν παρετε 3 + :p!!!!

 

Μια χαρα....πολύ καλά..!!!Το θέμα ειναι οτι γίνεται μόνο μεσω πιστωτικής..!!Οπότε για κάποιους οπως και εγώ δεν μπορούμε να τα αγοράσουμε..!!!και αναγκαστικά περιμένουμε απ'τα αλλα μαγαζιά...e-shop, plus4u. ΚΤΛ....Ξέρει κανείς τι γίνεται ; περιμένουμε.....περιμένουμε.....παμε στην 3 βδομαδα τώρα....

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα....πολύ καλά..!!!Το θέμα ειναι οτι γίνεται μόνο μεσω πιστωτικής..!!Οπότε για κάποιους οπως και εγώ δεν μπορούμε να τα αγοράσουμε..!!!και αναγκαστικά περιμένουμε απ'τα αλλα μαγαζιά...e-shop, plus4u. ΚΤΛ....Ξέρει κανείς τι γίνεται ; περιμένουμε.....περιμένουμε.....παμε στην 3 βδομαδα τώρα....

 

Τις συναλλαγες μου τις κανω μεσω paypal οπου εχω φορτωμενη μια προπληρωμενη καρτα Visa Electron απο την Πειραιως.Ο καθενας μπορει να παρει μια προπληρωμενη καρτα ευκολα ανοιγωντας ενα απλο λογαριασμο στις τραπεζες που τις προσφερουν.Επισης κατι θα υπαρχει και με prepaid καρτες σιγουρα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, μια ερώτηση!

 

Τώρα πια το έχω ενάμισι μήνα κοντά, έχω κάνει 9-10 γεμάτες φορτήσεις (περιμένω να σβήσει και το φορτίζω)...Πιστεύω εχει στρωσει η μπαταρία...

 

Είναι κακό αν αρχίζω να το φορτίζω τώρα στο άσχετο; Θέλω να πω μου έχουν μείνει δύο γραμμές (και όλοι ξέρουν τι σημαίνει αυτό) αλλά φοβάμαι να το φορτήσω. Να το κάνω;

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω οτι υπαρχει προβλημα να φορτιζουμε οποτε θελουμε πλεον τα κινητα. Αν περιμενεις ποτε θα τελειωσει η μπαταρια μπορει να βρεθεις σε μια αναγκη εξω και να μην εχεις.
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντα ανοιχτο το φορτιζω. Οπως τυχει.. Καλυτερα να το φορτιζεις οποτε σε βολευει και να μην μενεις ποτε απο μπαταρια. Εαν αρχισει με τα χρονια να χαλαει μπορεις να αγορασεις μια καινουρια παρα να περιμενεις για 2 χρονια ποτε δεν θα εχει καθολου ενεργεια για να την φορτισεις.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Παντα με ανοιχτο το κινητο.Δεν υπαρχει κανενα προβλημα,μην φοβασαι και μην ακους τα διαφορα <<σαινια>>.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

;);)

Εγω παντα ανοιχτο το φορτιζω. Οπως τυχει.. Καλυτερα να το φορτιζεις οποτε σε βολευει και να μην μενεις ποτε απο μπαταρια. Εαν αρχισει με τα χρονια να χαλαει μπορεις να αγορασεις μια καινουρια παρα να περιμενεις για 2 χρονια ποτε δεν θα εχει καθολου ενεργεια για να την φορτισεις.

 

+1.;)

Link to comment
Share on other sites

Πήρα μια γνήσια δεύτερη μπαταρία BL-5J για να έχω μεγαλύτερη αυτονομία και να μην είμαι με το φορτιστή στο χέρι.

 

Η συσκευασία ήταν bulk, δηλαδή σε ένα απλό ναύλον σακουλάκι, με τιμή 25€. Νομίζω οτι συμφέρει ιδιαίτερα σε σχέση με τη retail συσκευασία που έχει 50 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα μια γνήσια δεύτερη μπαταρία BL-5J για να έχω μεγαλύτερη αυτονομία και να μην είμαι με το φορτιστή στο χέρι.

 

Η συσκευασία ήταν bulk, δηλαδή σε ένα απλό ναύλον σακουλάκι, με τιμή 25€. Νομίζω οτι συμφέρει ιδιαίτερα σε σχέση με τη retail συσκευασία που έχει 50 ευρώ.

 

Μεγια. Απο που? :)

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερεις εσυ η καποιος αλλος που θα βρω ζελατινες κ θηκη; (απο ελληνικο μαγαζι διοτι ο Γερμανος δεν εχει-ειμαι σε νησι )

 

 

 

[Μεταφορά από θέμα 5800]

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

εγω για την προστασια της οθονης πηρα την μεμβρανη της zagg.

http://www.zagg.com/invisibleshield/nokia-5800-xpressmusic-cases-screen-protectors-covers-skins-shields.php

Link to comment
Share on other sites

εγω για την προστασια της οθονης πηρα την μεμβρανη της zagg.

http://www.zagg.com/invisibleshield/nokia-5800-xpressmusic-cases-screen-protectors-covers-skins-shields.php

Την βρήκες σε κάποιο κατάστημα εδώ, ή την παρήγγειλες από το site τους;

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια αλλος ενας προστιθεται στην παρεα.Εως τωρα κανενα προβλημα εκανα update και την τελευταια version και ολα πανε ρολοι.μια ερωτηση ομως ; το e-shop ειχε βγαλει ενα καλυμα για την οθονη του και τωρα δεν υπαρχει μηπως ξερει κανεις να μου πει ; το ψαχνω και δεν το βρισκω.μηπως ηταν μουφα η οντως κανει δουλεια και αν ναι να μου πει καποιος που την εχει παρει.
Link to comment
Share on other sites

Τωρα πρεπει να τους εχει τελειωσει.το εχω εγω.ειναι αρκετα καλο και δεν εχει χασει σε αποκριση η οθονη.κανει καλη δουλεια.πιστευω για τετοια κινητα ειναι απαραιτητο..
Link to comment
Share on other sites

Τωρα πρεπει να τους εχει τελειωσει.το εχω εγω.ειναι αρκετα καλο και δεν εχει χασει σε αποκριση η οθονη.κανει καλη δουλεια.πιστευω για τετοια κινητα ειναι απαραιτητο..

που θα βρουμε ρε παιδια!! απο το ξενο site δεν καταλαβαινω γρι.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...