Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5800 XpressMusic - Part 1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ το πρόβλημα που αντιμετωπίζω έχει να κάνει με τις επαφές. Πέρασα τις επαφές που είχα σε άλλο νοκια κινητό στον υπολογιστή μέσω outlook και μετά τις πέρασα στο 5800. Όταν έχω κάποια κλήση δεν μου εμφανίζει το όνομα αυτού που καλεί ενώ τον αριθμό τον έχω περασμένο στις επαφές. Τί μπορεί να συμβαίνει???

Δες μήπως έχουν περαστεί 2 φορές αυτές οι επαφές στις οποίες δεν σου εφμανίζει το όνομα.

 

@alcateluser Μπορείς να ψάξεις στο site της nokia να δεις αν το έχουν σαν αρχείο εγκατάστασης, στην ενότητα με την υποστήριξη των συσκευών και δοκίμασε να το περάσεις για να δεις αν λειτουργεί.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παντα φιλικα:ninja:

Οκ δοκιμασε τοτε: Menu key>Internet>Web>Options>Clear privacy data>Cache

και πες μου παλι. Εμενα οταν το κανω αυτο παντα μου δινει παραπανω μνημη εφοσον εχω χρησημοποιησει internet

σε τελικη αφου στο κανει μεσω της αναζητησης μονο (αν καταλαβα καλα) και οχι μεσω του broswer, γιατι δεν μπαινεις στο internet κανονικα και να εχεις στα bookmarks το google και απο κει κανε το ψαξιμο σου. Οχι απο το search δηλαδη..

 

Υγ Για να μην κανω hard reset τωρα γιατι βαριεμαι:D...πες μου κατι ..ποση μνημη σου δινει οταν ειναι ¨καθαρο" το τηλεφωνο(δηλαδη αμεσως μετα το hard reset) ..ετσι για να ξερουμε εγκυκλοπαιδικα..

-- Ετσι το εκανα παντα για να αδειαζω την cache απο τα δεδομενα του ιντερνετ. Αλλα οπως εξηγω ,αυτο συμβαινει μονο οταν κατεβαζω σελιδες αμεσα απο browser, οταν ανοιξω τον browser μεσω της αναζητησης ,αυτο: (Menu key>Internet>Web>Options>Clear privacy data>Cache ), δεν λειτουργει και πρεπει με ενα εξτρα διαχειριστη αρχειων να πηγαινω c/system/cache/ .... και να διαγραφω την σαβουρα ..... τι διαλο δεν το εχει προσεξει κανενας απο την νοκια; :mad:

-- Οπως ειπες μπορω να βαλω το google απο τα bookmarks και αυτο εκανα ,αλλα αφου μας δινει το χρηστικο αυτο η Νοκια ,γιατι δεν το κανει να δουλευει σωστα;; :mad:

-- Η μνημη μετα απο φορματ μου δινει 76,7 ή 77,5 mb, κατι απο τα δυο δεν θυμαμαι καλα. Τωρα ειμαι στα 75,6 mb

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς έτσι ήταν και το δικό μου (και το πρώτο που άλλαξα και το δεύτερο). Με μια λευκή ταινία, χωρίς να αναγράφει το ΝΟΚΙΑ (απο Multirama)

Λογικό εφόσον τα multirama έφεραν παραεισαγωγής.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Δες μήπως έχουν περαστεί 2 φορές αυτές οι επαφές στις οποίες δεν σου εφμανίζει το όνομα.

 

@alcateluser Μπορείς να ψάξεις στο site της nokia να δεις αν το έχουν σαν αρχείο εγκατάστασης, στην ενότητα με την υποστήριξη των συσκευών και δοκίμασε να το περάσεις για να δεις αν λειτουργεί.

 

Όχι μόνο δεν τις έχω 2 φορές αλλά επίτηδες έσβησα μαι επαφή και την πέρασα χειροκίνητα και πάλι τα ίδια δεν μου εμφανίζει το όνομα καλούντος. Μόνο το τηλ και με +30 μπροστά. Μήπως πρέπει να βάζω και το πρόθεμα +30 όταν αποθηκεύω νούμερα??

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν έχει σχέση αυτό.

Στη θέση σου θα τις έσβηνα από το κινητό και θα τις πέρναγα εκ νέου μέσω συγχρονισμού με το Outlook.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Όχι μόνο δεν τις έχω 2 φορές αλλά επίτηδες έσβησα μαι επαφή και την πέρασα χειροκίνητα και πάλι τα ίδια δεν μου εμφανίζει το όνομα καλούντος. Μόνο το τηλ και με +30 μπροστά. Μήπως πρέπει να βάζω και το πρόθεμα +30 όταν αποθηκεύω νούμερα??

Σβήσε τον κατάλογο σου και ξανακάνε συγχρονισμό με το outlook μήπως έφαγε κάποιο κόλλημα. Αν δεις οτι συμβαίνει και πάλι το ίδιο τότε δοκίμασε να τις μεταφέρεις με το εικονίδιο Μεταφορά που υπάρχει στο 5800 και που λογικά θα υπάρχει και στο άλλο κινητό nokia που έχεις (αν είναι εύκολο πες μας και ποιο είναι το άλλο κινητό nokia που έχεις). Υπάρχει και άλλος ένας τρόπος, να πας στο άλλο nokia που έχεις να κρατήσεις αντίγραφο των επαφών σου στην κάρτα μνήμης και ο φάκελος που θα δημιουργηθεί στην διαδρομή E:\Others\Contacts, να τον περάσεις στο 5800.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Σβήσε τον κατάλογο σου και ξανακάνε συγχρονισμό με το outlook μήπως έφαγε κάποιο κόλλημα. Αν δεις οτι συμβαίνει και πάλι το ίδιο τότε δοκίμασε να τις μεταφέρεις με το εικονίδιο Μεταφορά που υπάρχει στο 5800 και που λογικά θα υπάρχει και στο άλλο κινητό nokia που έχεις (αν είναι εύκολο πες μας και ποιο είναι το άλλο κινητό nokia που έχεις). Υπάρχει και άλλος ένας τρόπος, να πας στο άλλο nokia που έχεις να κρατήσεις αντίγραφο των επαφών σου στην κάρτα μνήμης και ο φάκελος που θα δημιουργηθεί στην διαδρομή E:\Others\Contacts, να τον περάσεις στο 5800.

 

Το άλλο είναι το 5610.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλημέρα εχω προβλημα με το WLAN ενω πριν κανω την αναβαθμιση και μετα hard reset

εμπαινα κανονικα στο internet απο διαφορα σημεια τωρα ενω δειχνει οτι συνδεεται κανονικα οταν παει να εμφανισει μια ιστοσελιδα με πεταει βγαζοντας μυνημα καμια αποκριση πυλης

αν εχει καποιος καμια ιδεα ας βοηθησει thanks

Link to comment
Share on other sites

Στο κάνει και σε hotspots στα οποία συνδεόταν πριν;

Ίσως είναι και τυχαίο.

Αν τελικά δεν συνδέεται πουθενά και ποτέ, κάνε ένα hardformat ξανά.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Στο κάνει και σε hotspots στα οποία συνδεόταν πριν;

Ίσως είναι και τυχαίο.

Αν τελικά δεν συνδέεται πουθενά και ποτέ, κάνε ένα hardformat ξανά.

 

ναι μου το κανει και σε hotspots στα οποία συνδεόταν πριν για παραδειγμα σε γρηγορη. Λες να λυθει με το hard format . Υποψιαζομαι καποιες εφαρμογες που εχω περασει και τις ψιλοφοβαμαι.

Link to comment
Share on other sites

Η αγαπημενη μας Wind το εβαλε στους καταλογους τις στα 351€ χωρις βεβαια να μπορεις ουτε να το προπαραγγηλεις.

Good wines.

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

ναι μου το κανει και σε hotspots στα οποία συνδεόταν πριν για παραδειγμα σε γρηγορη. Λες να λυθει με το hard format . Υποψιαζομαι καποιες εφαρμογες που εχω περασει και τις ψιλοφοβαμαι.

Τότε άρχισε να διαγράφεις μία προς μία τις εφαρμογές που υποψιάζεσαι και δοκίμαζε κάθε φορά.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδες έχω τα εξης ΜΑΛΛΟΝ BUGS:

 

-- Στην HOME SCREEN ενω μου δινει επιλογές να ενεργοποιήσω Shortcuts, Music Player, Radio, calendar, search, τα Music Player, Radio τα επιλέγω όμως δεν εμφανιζονται ΓΙΑΤΙ???

 

--Επίσης ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ όταν έχω συνδεθει WLAN σε ενα δίκτυο δεν με κανει DISCONNECT για να συνδεθω αλλού..... Πρεπει να κανω στο τηλ επανεκκίνηση....... ΓΙΑΤΙ???

 

 

 

Καμία Προταση???

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδες έχω τα εξης ΜΑΛΛΟΝ BUGS:

 

-- Στην HOME SCREEN ενω μου δινει επιλογές να ενεργοποιήσω Shortcuts, Music Player, Radio, calendar, search, τα Music Player, Radio τα επιλέγω όμως δεν εμφανιζονται ΓΙΑΤΙ???

 

--Επίσης ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ όταν έχω συνδεθει WLAN σε ενα δίκτυο δεν με κανει DISCONNECT για να συνδεθω αλλού..... Πρεπει να κανω στο τηλ επανεκκίνηση....... ΓΙΑΤΙ???

 

 

 

Καμία Προταση???

 

Ευχαριστώ

 

Μόνο 4 συντομεύσεις και την αναζήτηση μπορούμε να έχουμε στην αρχική οθόνη??? Ή και παραπάνω???

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Μόνο 4 συντομεύσεις και την αναζήτηση μπορούμε να έχουμε στην αρχική οθόνη??? Ή και παραπάνω???

δυστυχώς μόνο 4 και καλά για να τις πατάμε άνετα με το δάχτυλο αν και χωράνε άνετα πέντε μη πω έξι. Την αναζήτηση, της πληροφορίες ημερολογίου και πληροφορίες όταν ακούμε mp3 ή ράδιο

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχής κάτοχος εδώ και 4 μέρες κι εγώ. Η σχισμή φυσικά υπάρχει (μπλε) αλλά ;) ήμουν προετοιμασμένη. Κολλήματα όχι αν και δεν το έχω αφήσει σε ησυχία.

Για το θέμα με τις παραεισαγωγές όμως να πω κι εγώ την εμπειρία μου: Ένα κόκκινο που αγόρασα από Νόκια Σοπ (κανονικά θάπρεπε να πω ποιο να τους κάνω ρόμπα αλλά ...οκ) με ΜΟΝΟ μια λευκή ταινία χωρίς το λαμπυρίζον κομματάκι πάνω, δεν είχε καν ελληνικά περασμένα και το προσπέκτους ήταν ..."φωτοτυπία"!!!

Φυσικά όταν πήγα εκεί και έκανα φασαρία μου έδωσαν επιτόπου τα χρήματα πίσω αφού πρώτα μου είπαν...πως τα καινούργια Νόκια έχουν Ελληνικά μόνο με κάρτα Κοσμοτέ:cry::cry::cry::!:

Το μπλεδάκι αγοράστηκε με πολλή προσοχή και με τσεκάρισμα του ΙΜΕΙ στην Άλφα Κόπυ. Προσοχή παιδιά! Παίζει πολλή λαμογιά εκεί έξω!

Iphone 3GS 16G, Nokia 5800ΧΜ και...ενίοτε...ταχυδρομικό περιστέρι:pig:[/b]
Link to comment
Share on other sites

μπορει να μου πει καποιος πως κανω hard format??:(:(:(

Ρε kwstas_ofi δεν θέλω να κάνω τον moderator αλλά το έχουμε γράψει εκατοντάδες φορές.

Διάβασε αυτό: Διαβάστε πριν ρωτήσετε: S60 5th Edition Platform FAQ

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχής κάτοχος εδώ και 4 μέρες κι εγώ. Η σχισμή φυσικά υπάρχει (μπλε) αλλά ;) ήμουν προετοιμασμένη. Κολλήματα όχι αν και δεν το έχω αφήσει σε ησυχία.

Για το θέμα με τις παραεισαγωγές όμως να πω κι εγώ την εμπειρία μου: Ένα κόκκινο που αγόρασα από Νόκια Σοπ (κανονικά θάπρεπε να πω ποιο να τους κάνω ρόμπα αλλά ...οκ) με ΜΟΝΟ μια λευκή ταινία χωρίς το λαμπυρίζον κομματάκι πάνω, δεν είχε καν ελληνικά περασμένα και το προσπέκτους ήταν ..."φωτοτυπία"!!!

Φυσικά όταν πήγα εκεί και έκανα φασαρία μου έδωσαν επιτόπου τα χρήματα πίσω αφού πρώτα μου είπαν...πως τα καινούργια Νόκια έχουν Ελληνικά μόνο με κάρτα Κοσμοτέ:cry::cry::cry::!:

Το μπλεδάκι αγοράστηκε με πολλή προσοχή και με τσεκάρισμα του ΙΜΕΙ στην Άλφα Κόπυ. Προσοχή παιδιά! Παίζει πολλή λαμογιά εκεί έξω!

 

Σε νοκια σοπ έγινε αυτό :blink:? Σήμερα που θα πάω να το πάρω και εγώ από νοκια σοπ, το πρώτο πράγμα που θα κοιτάξω είναι η ταινία ασφαλείας.

 

Αυτό που σου είπε με τη Cosmote είναι τελείως μα τελείως άκυρο. Όταν το αγόρασες σου έδωσε δώρο bluetooth ακουστικό?

Link to comment
Share on other sites

Ρε kwstas_ofi δεν θέλω να κάνω τον moderator αλλά το έχουμε γράψει εκατοντάδες φορές.

Διάβασε αυτό: Διαβάστε πριν ρωτήσετε: S60 5th Edition Platform FAQ

 

το εκανα κ εχασα ολες τις επαφες μου..:(:(

Link to comment
Share on other sites

Παιδες έχω τα εξης ΜΑΛΛΟΝ BUGS:

 

-- Στην HOME SCREEN ενω μου δινει επιλογές να ενεργοποιήσω Shortcuts, Music Player, Radio, calendar, search, τα Music Player, Radio τα επιλέγω όμως δεν εμφανιζονται ΓΙΑΤΙ???

 

--Επίσης ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ όταν έχω συνδεθει WLAN σε ενα δίκτυο δεν με κανει DISCONNECT για να συνδεθω αλλού..... Πρεπει να κανω στο τηλ επανεκκίνηση....... ΓΙΑΤΙ???

 

 

Καμία Προταση???

 

Ευχαριστώ

1) Αυτές οι επιλογές εμφανίζονται μόνο όταν είναι σε λειτουργία τα αντίστοιχα προγράμματα. Και για να γίνω πιο κατανοητός. Μόνο όταν ακούς κάποιο mp3 από τον music player θα εμφανιστεί η αντίστοιχη ειδοποίηση. Το ίδιο ισχύει και για τα υπόλοιπα.

2) Αυτό όντως ακούγεται για πρόβλημα. Προσωπικά δεν το έχω. Αλλά δεν το έχει αναφέρει και κάποιος άλλος.

Στο κάνει με όλα τα δίκτυα που συνδέεσαι ή με κάποια συγκεκριμένα;

 

 

Μόνο 4 συντομεύσεις και την αναζήτηση μπορούμε να έχουμε στην αρχική οθόνη??? Ή και παραπάνω???

Μόνο 4 για το λόγο που ανάφερε ο pan82.

 

 

θελω να κανω Update το κινητο μου στο v20 χωρις να χασω τα ελληνικα γινεται>?

Εάν έχεις ελληνική συσκευή δεν θα τα χάσεις.

Αν η συσκευή σου είναι παραεισαγωγής υπάρχει μεγάλη περίπτωση να τα χάσεις.

Επειδή δεν αναγνωρίζεται από το NSS το 5800 για να κάνεις την αλλαγή του product code, καλύτερα να πας σε ένα Nokia Shop ώστε να σου περάσουν αυτοί την αναβάθμιση.

 

 

μπορει να μου πει καποιος πως κανω hard format??:(:(:(

Κώστα σου έχω αναφέρει και εγώ αλλά και άλλος mod να διαβάσεις το S60 FAQ.

Το έκανες;

Αν το έκανες δεν θα το ρώταγες αυτό.;)

το εκανα κ εχασα ολες τις επαφες μου..

Εφόσον το αναφέρουμε κατηγορηματικά πως χάνεις όλα τα δεδομένα.

Χάθηκε να κρατήσεις ένα back up πρώτα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

το εκανα κ εχασα ολες τις επαφες μου..

 

Λογικό είναι! Πρέπει πάντα να κρατάς ένα backup από τα δεδομένα σου πριν κάνεις format. Αυτός είναι ο σκοπός του hard format, να επαναφέρει το τηλέφωνο στην αρχική του κατάσταση.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πρόβλημα που αντιμετωπίζω έχει να κάνει με τις επαφές. Πέρασα τις επαφές που είχα σε άλλο νοκια κινητό στον υπολογιστή μέσω outlook και μετά τις πέρασα στο 5800. Όταν έχω κάποια κλήση δεν μου εμφανίζει το όνομα αυτού που καλεί ενώ τον αριθμό τον έχω περασμένο στις επαφές. Τί μπορεί να συμβαίνει???

 

Το ιδιο ακριβώς πρόβλημα με μια επαφή.

Τα έχω κάνει όλα αλλά τίποτα.

Αρχίζω να υποψιάζομαι την άλλη συσκευή ( nokia 7373).

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχής κάτοχος εδώ και 4 μέρες κι εγώ. Η σχισμή φυσικά υπάρχει (μπλε) αλλά ;) ήμουν προετοιμασμένη. Κολλήματα όχι αν και δεν το έχω αφήσει σε ησυχία.

Για το θέμα με τις παραεισαγωγές όμως να πω κι εγώ την εμπειρία μου: Ένα κόκκινο που αγόρασα από Νόκια Σοπ (κανονικά θάπρεπε να πω ποιο να τους κάνω ρόμπα αλλά ...οκ) με ΜΟΝΟ μια λευκή ταινία χωρίς το λαμπυρίζον κομματάκι πάνω, δεν είχε καν ελληνικά περασμένα και το προσπέκτους ήταν ..."φωτοτυπία"!!!

Φυσικά όταν πήγα εκεί και έκανα φασαρία μου έδωσαν επιτόπου τα χρήματα πίσω αφού πρώτα μου είπαν...πως τα καινούργια Νόκια έχουν Ελληνικά μόνο με κάρτα Κοσμοτέ:cry::cry::cry::!:

Το μπλεδάκι αγοράστηκε με πολλή προσοχή και με τσεκάρισμα του ΙΜΕΙ στην Άλφα Κόπυ. Προσοχή παιδιά! Παίζει πολλή λαμογιά εκεί έξω!

 

Καλοριζικο για το μπλε !

 

Οσο για το κοκκινο ,καλο ειναι να αναφερεις σε ποιο νοκια

store εγινε αυτο ..

 

μπορει να μου πει καποιος πως κανω hard format??:

 

το εκανα κ εχασα ολες τις επαφες μου..

 

 

Οτι και να σου πω ειναι λιγο .....:cry:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...