Jump to content

Sony Ericsson W715


TN97
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 479
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παίδες να ρωτήσω κάτι? Πήρα το w715 με επιδότηση vodafone.Βασικά το πήρα για δώρο.Το gps που έχει με τους χάρτες της Google χρεώνει όταν είναι ενεργοποιημένο?
Link to comment
Share on other sites

τελικα αξιζει το κινητακι παιδια οσοι το εχετε ειναι καλο η μαπα γιατι σκεφτωμαι να το χτυπησω το slide εχει προβλημα πηγα σημερα στην voda και το ειδα απο κοντα το slide ειχε τζογο αλλα επειδη ειναι εκθεσης δικαιολογητε λιγο περισοτερος πιστευω κανα αλλο λειτουργικο προβλημα εχει ?:O
Link to comment
Share on other sites

τελικα αξιζει το κινητακι παιδια οσοι το εχετε ειναι καλο η μαπα γιατι σκεφτωμαι να το χτυπησω το slide εχει προβλημα πηγα σημερα στην voda και το ειδα απο κοντα το slide ειχε τζογο αλλα επειδη ειναι εκθεσης δικαιολογητε λιγο περισοτερος πιστευω κανα αλλο λειτουργικο προβλημα εχει ?:O

αν εξαιρεσεις την μετρια ποιοτητα κατασκευης (εμενα προσωπικα μ'αρεσε) σε ολα τ'αλλα βαζω αριστα!! εκτος της τιμης βεβαια :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παίδες να ρωτήσω κάτι? Πήρα το w715 με επιδότηση vodafone.Βασικά το πήρα για δώρο.Το gps που έχει με τους χάρτες της Google χρεώνει όταν είναι ενεργοποιημένο?

 

όταν κατεβάζεις χάρτες σε χρεώνει...:ninja:

Link to comment
Share on other sites

αν εξαιρεσεις την μετρια ποιοτητα κατασκευης (εμενα προσωπικα μ'αρεσε) σε ολα τ'αλλα βαζω αριστα!! εκτος της τιμης βεβαια :cool:

 

 

ναι και εγω το βλεπω αυτο με την τιμη οταν το ιδιο τηλεφωνο το g 705 εχει 50 ευρω κατω αλλα εγω θα το παρω με επιδοτηση απο voda αρα δεν μπορω να το παρω απο αλλου εκτος εαν το φερει το πλαισιο ( για το g 705 ) αληθεια ξερετε εαν το φερει το πλαισιο ? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Το gps του παιζει καθολου η ειναι μαπα? και με συνδεση cosmote πωσ παει παιζει παλι?

 

Το gps που έχει με τους χάρτες της Google χρεώνει όταν είναι ενεργοποιημένο?

Link to comment
Share on other sites

Το gps που έχει με τους χάρτες της Google χρεώνει όταν είναι ενεργοποιημένο?

ναι χρεωνει κανονικα εφοσον εχεις συνδεθει στο ιντερνετ!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολη την παρεα νεοσ και εγω.μολις πηρα το w715 τζαπα εκανα μεταφορα την συνδεση cocmote που ειχα σε βονταφον.θελω να μπω ιντερνετ

αλλα δεν ξερω.εχω ασυρματο ιντερνετ στο σπιτι.

Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολη την παρεα νεοσ και εγω.μολις πηρα το w715 τζαπα εκανα μεταφορα την συνδεση cocmote που ειχα σε βονταφον.θελω να μπω ιντερνετ

αλλα δεν ξερω.εχω ασυρματο ιντερνετ στο σπιτι.

 

Θα ενεργοποιήσεις το ρούτερ του ιντερνετ στο σπίτι αν δεν είναι ενεργοποιημένο ήδη ώστε να αναμεταδίδει το ιντερνετ. Μετά πάνε στις συνδέσεις του κινητού στο μενού ριθμήσεις και επέλεξε wi-fi και κάνε αναζήτηση δικτύου. Όταν βρεί του σπιτιού σου και ευ'όσον έχεις προστασία στο σπίτι, θα σ ζητήσει κοδικό ο οποίος κατά πάσα πιθανότητα θα αναγράφεται στο router από κάτω ή κάπου εκεί. Έπιτα μπαίνεις. Λογικά, δε το έχω πιάσει στα χέρια μου. Ας με επιβεβαιώσει-διορθώσει κάποιος πιο "σίγουρος".

 

Συν τις άλλοις έχω επιδότηση και σκέφτομαι να το πάρω αλλά με φλέγουν 2 ζητήματα:

1ον. είναι vodafone live το μενού του?

2ον, μπορώ να έχω gps χωρίς την χρέωση? Με κάνα tom tom ή κάτι παραπλήσιο? Απαντήστε παρακαλώ ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Lars Magnus Ericsson

An Empire was born...

Link to comment
Share on other sites

μονο σε μενα δν αρεσει:lol: κ τελικα.................δν τ πηρε κανεις. πωσ μπαινω buy and sell ν τ σπρωξω?
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

Συν τις άλλοις έχω επιδότηση και σκέφτομαι να το πάρω αλλά με φλέγουν 2 ζητήματα:

1ον. είναι vodafone live το μενού του?

2ον, μπορώ να έχω gps χωρίς την χρέωση? Με κάνα tom tom ή κάτι παραπλήσιο? Απαντήστε παρακαλώ ;)

 

1. Ναι εχει vodafone live αν και το site της vodafone λεει οχι.

2. Αυτο το ψαχνω ακομα και δεν εχω βρει ακρη.

Link to comment
Share on other sites

2. Αυτο το ψαχνω ακομα και δεν εχω βρει ακρη.

 

χωρις να ειμαι χιλια τα εκατο σιγουρος για να μπορεις να βαλεις καποιο προγραμμα σαν το τομ-τομ θα πρεπει το κινητο να τρεχει σε πλατφορμα windows αρα εδω δεν παιζει :worry:

Link to comment
Share on other sites

χωρις να ειμαι χιλια τα εκατο σιγουρος για να μπορεις να βαλεις καποιο προγραμμα σαν το τομ-τομ θα πρεπει το κινητο να τρεχει σε πλατφορμα windows αρα εδω δεν παιζει :worry:

 

Το κινητό δεν είναι smartphone οπότε δεν μπορείς να εγκαταστήσεις εφαρμογές πλοήγησης όπως το TOM TOM ή το Destinator...:cry:

Αν έχεις κάποιο πρόγραμμα για flat χρεώσεις στο mobile internet π.χ. το Surf & Email 30 τότε μπορείς "άφοβα" να χρησιμοποιήσεις το Google Maps...:superman:

Link to comment
Share on other sites

Εννουσα αν το το gps που έχει παιζει μονο του δηλαδη χωρις συνδεση στο ιντερνετ..Τι να το κανω αν παιζει το gps μονο με συνδεση στο ιντερνετ.?
Link to comment
Share on other sites

Εννουσα αν το το gps που έχει παιζει μονο του δηλαδη χωρις συνδεση στο ιντερνετ..Τι να το κανω αν παιζει το gps μονο με συνδεση στο ιντερνετ.?

 

Μόνο με σύνδεση στο Internet παίζει.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό δεν είναι smartphone οπότε δεν μπορείς να εγκαταστήσεις εφαρμογές πλοήγησης όπως το TOM TOM ή το Destinator...:cry:

Αν έχεις κάποιο πρόγραμμα για flat χρεώσεις στο mobile internet π.χ. το Surf & Email 30 τότε μπορείς "άφοβα" να χρησιμοποιήσεις το Google Maps...:superman:

 

Το surf and fun είιναι της βοντα? cu? τι παίζει μ αυτο? ποσο παει?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Lars Magnus Ericsson

An Empire was born...

Link to comment
Share on other sites

Το surf and fun είιναι της βοντα? cu? τι παίζει μ αυτο? ποσο παει?

 

Μα και το κινητό ουσιαστικά απο Vodafone το προμηθεύεσαι...:mobile:

 

 

@ theodwroz: Τσέκαρε το, είναι καλή προσφορά...!!!:shock:

Link to comment
Share on other sites

Μα και το κινητό ουσιαστικά απο Vodafone το προμηθεύεσαι...:mobile:

 

 

 

@ theodwroz: Τσέκαρε το, είναι καλή προσφορά...!!!:shock:

 

Αρκούν όμως τα 30 mb για την ογκοκατανάλωση που επιφέρει το gps?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Lars Magnus Ericsson

An Empire was born...

Link to comment
Share on other sites

Αρκούν όμως τα 30 mb για την ογκοκατανάλωση που επιφέρει το gps?

 

αν το θέλεις για χρήση GPS + web + email + rss + κτλ κτλ μάλλον δεν θα σου φτάσουν τα 30mb... :confused:

 

Το καλύτερο όμως που μπορείς να κάνεις είναι να δοκιμάσεις στην αρχή το 30mb και τον επόμενο μήνα το πας στο παραπάνω πακέτο αν δεις ότι τα χρησιμοποιείς...(Προσωπική μου γνώμη)...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Θα ενεργοποιήσεις το ρούτερ του ιντερνετ στο σπίτι αν δεν είναι ενεργοποιημένο ήδη ώστε να αναμεταδίδει το ιντερνετ. Μετά πάνε στις συνδέσεις του κινητού στο μενού ριθμήσεις και επέλεξε wi-fi και κάνε αναζήτηση δικτύου. Όταν βρεί του σπιτιού σου και ευ'όσον έχεις προστασία στο σπίτι, θα σ ζητήσει κοδικό ο οποίος κατά πάσα πιθανότητα θα αναγράφεται στο router από κάτω ή κάπου εκεί. Έπιτα μπαίνεις. Λογικά, δε το έχω πιάσει στα χέρια μου. Ας με επιβεβαιώσει-διορθώσει κάποιος πιο "σίγουρος".

 

Συν τις άλλοις έχω επιδότηση και σκέφτομαι να το πάρω αλλά με φλέγουν 2 ζητήματα:

1ον. είναι vodafone live το μενού του?

2ον, μπορώ να έχω gps χωρίς την χρέωση? Με κάνα tom tom ή κάτι παραπλήσιο? Απαντήστε παρακαλώ ;)

σε ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

παιδια το κιν ειναι πολυ καλο ....τα εχει ολα.- τα 5 pixel. μονο που δεν παιζει δυνατα τους ηχους..σαν το w 580 που εχω παλι.... καμια σχεση.ολοι οι φιλοι μου εχουν..το c 902 kai επαθαν πλακα που το ειδαν μετανιωσαν για το δικο τους γιατι τους αρεσε παρα πολυ σαν ομορφια.τωρα για 3.2 βγαζει πολυ καλεσ φοτο.τελεια οθονη!και τσαπα να μην το επερνα θα τα εσκαγα τα 320..δεν αλλαζω εταιρια για κανενα λογο.εχει το καλυτερο service....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Γνωρίζει κάποιος να μου πει αν η συγκεκριμένη συσκευή μεταφέρει τον ήχο από radio ή mp3 σε bluetooth ακουστικό ?

 

Αν όχι η συγκεκριμένη, υπάρχει κάποια άλλη συσκευή SE που να το κάνει αυτό ?

Ελληνική κοινότητα BlackBerry : http://www.greekberry.com
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W715

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...