Jump to content

Sony Ericsson W715


TN97
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σίγουρα εχει μεσα μενου τις βόδαφον???γιατι το βλεπω σε φοτό και εχει το μενου τις σόνυ το κανονικο έχει...απλα εχει κατω το λόγκο τις βόνταφον..έχει και απο την πίσω μεριά το λόγκο τις εταιρίας??

Το κινητο αυτο ειναι αποκλειστικα της Vodafone.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 479
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
ηρθε vodfone 309e. τ πηρε κανεισ? καλο?

 

Εγώ σήμερα πέρασα από τη vodafone και δε το βρήκε στην αναζήτηση π έκανε. Δε το είχε καθόλου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Lars Magnus Ericsson

An Empire was born...

Link to comment
Share on other sites

πηρα χθεσ το w715. εςιναι πααααρα πολυ καλο. θεκω ν μ πειτε κατι. λεει οτι γ ν κανω ζοομ οταν βγαζω φωτο,πρεπει ν επιλεξω ''τροπο ληψησ vga''. ενω κανονικα εχει 3,2mp. δλδ μειωνεται η ποιοτητα σε vga?
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

πηρα χθεσ το w715. εςιναι πααααρα πολυ καλο. θεκω ν μ πειτε κατι. λεει οτι γ ν κανω ζοομ οταν βγαζω φωτο,πρεπει ν επιλεξω ''τροπο ληψησ vga''. ενω κανονικα εχει 3,2mp. δλδ μειωνεται η ποιοτητα σε vga?

Μεγεια το νεο σου κινητο! πες μας εντυπωσεις..

 

ΖΟΟΜ εχει μονο σε αναλυση VGA :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πηρα χθεσ το w715. εςιναι πααααρα πολυ καλο. θεκω ν μ πειτε κατι. λεει οτι γ ν κανω ζοομ οταν βγαζω φωτο,πρεπει ν επιλεξω ''τροπο ληψησ vga''. ενω κανονικα εχει 3,2mp. δλδ μειωνεται η ποιοτητα σε vga?

απο ποιοτητα κατασκευης τη λεει, το slide πως ειναι κουνιεται οταν ειναι ανοιχτο η οχι.εγω εχω το w705 και θελω να δω διαφορες.

Link to comment
Share on other sites

το slide κουνιεται λιγο,οχι τπτ σοβαρο. αναπαραγωγη μουσικησ απο ακουστικα πολυ καλη κ απο ηχεια.οχι πολυ στιβαρο. λεει ζουμ μονο σε vga δηλ στο vga μειωνεται η ποιοτητα των φωτο? η κατι αλλο π δν καταλαβα? το 705 τ χει αυτο?
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

το slide κουνιεται λιγο,οχι τπτ σοβαρο. αναπαραγωγη μουσικησ απο ακουστικα πολυ καλη κ απο ηχεια.οχι πολυ στιβαρο. λεει ζουμ μονο σε vga δηλ στο vga μειωνεται η ποιοτητα των φωτο? η κατι αλλο π δν καταλαβα? το 705 τ χει αυτο?

 

oντως και το 705 δεν ειναι πολυ στιβαρο σαν κατασκευη.το slide στο κατω μερος κουνιεται αρκετα και στις δυο ακρες.οταν ειναι κλειστο οκ.κατα τα αλλα ισχυει το ιδιο με το 715 στο VGA.

Link to comment
Share on other sites

το slide κουνιεται λιγο,οχι τπτ σοβαρο. αναπαραγωγη μουσικησ απο ακουστικα πολυ καλη κ απο ηχεια.οχι πολυ στιβαρο. λεει ζουμ μονο σε vga δηλ στο vga μειωνεται η ποιοτητα των φωτο? η κατι αλλο π δν καταλαβα? το 705 τ χει αυτο?

 

Όλα τα SE ζουμάρουν σε χαμηλή ανάλυση, δεν είναι θέμα μόνο του κινητού σου. Όταν ζουμάρεις, με άλλα λόγια, αναγκαστικά θα «κατέβεις» ανάλυση.

 

Υ.Γ. Αν δεν σε πειράζει, γράφε πιο στρωτά γιατί μου βγαίνουν τα μάτια να διαβάσω τι λες. :)

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη που γραφω περιεργα.δεν ασχολουμε πολυ με τον υπολ με αποτελεσμα να γραφω αλλα αντι αλλων. με ενοχλει που πρεπει να κατεβω επιπεδο αναλυσης κ σκεφτομαι να το δωσω.πληρωσα για 3,2 οχι για vga.εχω σπαστει. κατα τα αλλα ειναι καλο. σε ολα τα ericcson το κανει?εχει μεγαλη διαφορα το vga απ το 3,2..δε σασ ενοχλει?
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

συγνωμη που γραφω περιεργα.δεν ασχολουμε πολυ με τον υπολ με αποτελεσμα να γραφω αλλα αντι αλλων. με ενοχλει που πρεπει να κατεβω επιπεδο αναλυσης κ σκεφτομαι να το δωσω.πληρωσα για 3,2 οχι για vga.εχω σπαστει. κατα τα αλλα ειναι καλο. σε ολα τα ericcson το κανει?εχει μεγαλη διαφορα το vga απ το 3,2..δε σασ ενοχλει?

 

Νομίζω ότι τα έχεις μπερδέψει λίγο.

 

Τό ότι ένα κινητό έχει κάμερα με ανάλυση π.χ. 3,2 MP, δεν σημαίνει ότι πρέπει και να ζουμάρει σε αυτή την ανάλυση. Το zoom είναι μια διαφορετική λειτουργία σε σχέση με την κανονική λήψη φωτογραφιών και, ναι, όλα τα SE το κάνουν αυτό. :)

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη που γραφω περιεργα.δεν ασχολουμε πολυ με τον υπολ με αποτελεσμα να γραφω αλλα αντι αλλων. με ενοχλει που πρεπει να κατεβω επιπεδο αναλυσης κ σκεφτομαι να το δωσω.πληρωσα για 3,2 οχι για vga.εχω σπαστει. κατα τα αλλα ειναι καλο. σε ολα τα ericcson το κανει?εχει μεγαλη διαφορα το vga απ το 3,2..δε σασ ενοχλει?

 

Δεν ειναι προβλημα αυτο!

Για να εμενε η αναλυση σου στα 3.2 οταν ζουμαρες επρεπε να εχεις οπτικο ζουμ κατι που δυστυχως δεν εχουν τα κινητα μεχρι στιγμης εκτος ελαχιστον εξαιρεσεων!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

δεν ειχα ποτε εριξον.ειχα καλομαθει με νοκια:)

τα ποια εχουν ζουμ και στα 3,2 νομιζω

Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

δεν ειχα ποτε εριξον.ειχα καλομαθει με νοκια:)

τα ποια εχουν ζουμ και στα 3,2 νομιζω

 

Κάνενα Nokia δεν ζουμάρει στο maximum της κάμερας. :)

Link to comment
Share on other sites

ομως δν ζουμαρουν με VGA ΤΑ ΝΟΚΙΑ:cry:

ελπιζω το w995 να ειναι οκ. τα παιχνιδια που εχει η συσκευη πωσ τα διαγραφουν?

Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

ομως δν ζουμαρουν με VGA ΤΑ ΝΟΚΙΑ:cry:

ελπιζω το w995 να ειναι οκ. τα παιχνιδια που εχει η συσκευη πωσ τα διαγραφουν?

 

Δεν διαγράφονται.

Link to comment
Share on other sites

ουτε απο υπολογιστη.

 

Όχι, ούτε από υπολογιστή. Είναι μέρος του λειτουργικού, δεν μπορείς να επέμβεις με κανέναν τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι τα έχεις μπερδέψει λίγο.

 

Τό ότι ένα κινητό έχει κάμερα με ανάλυση π.χ. 3,2 MP, δεν σημαίνει ότι πρέπει και να ζουμάρει σε αυτή την ανάλυση. Το zoom είναι μια διαφορετική λειτουργία σε σχέση με την κανονική λήψη φωτογραφιών και, ναι, όλα τα SE το κάνουν αυτό. :)

 

Στη Cyber-shot σειρά ζουμάρουν κανονικά στη μέγιστη ανάλυση,έως 16x!Αλλά είναι ανούσιο απ'τη στιγμή που το ζουμ δεν είναι οπτικό!

 

@RAVEN,

 

έχει κανονικά τα μενού της Vodafone ή τα κλασικά της Sony Ericsson?Το ρωτάω επειδή σε κάποιες χώρες κυκλοφόρησε un-branded και έλπιζα μήπως και γλίτωνε γενικά το customisation της Vodafone και εδώ(που πολύ αμφιβάλλω βεβαίως :( )

Link to comment
Share on other sites

δεν ειχα εριξον οοτε κ δ ξερω τ μενου αλλα μ παν οτι ειναι οπωσ καθε εριξον.
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

δεν ειχα εριξον οοτε κ δ ξερω τ μενου αλλα μ παν οτι ειναι οπωσ καθε εριξον.

Άν το μενού της συσκευής είναι κόκκινο ή μέσα στο μενού βρίσκεται πουθενά το λογότυπο της Vodafone τότε η συσκευή είναι Vodafone Live.Ενδέχεται να δείς το λογότυπο της Vodafone ώς δεύτερο στην πρώτη γραμμή του μενού.:)

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα εχτες στα χερια μου. Ειναι τελικα πολυ καλο.:happy: Στη συσκευασια περιεχει και 4GB καρτα. Το μονο μειον του ειναι οτι παιζει πολυ χαμηλα το walkman χωρις τα ακουστικα:mad:
Link to comment
Share on other sites

Το πηρα εχτες στα χερια μου. Ειναι τελικα πολυ καλο.:happy: Στη συσκευασια περιεχει και 4GB καρτα. Το μονο μειον του ειναι οτι παιζει πολυ χαμηλα το walkman χωρις τα ακουστικα:mad:

καλυτερα να ακους μουσικη "χαμηλα" και ποιοτικα...παρα υψηλα και μονοφωνικα.

δοκιμασες να ακουσεις μουσικη με τα ακουστικα??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W715

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...