Jump to content

Ποια θεωρείτε καλύτερη εταιρεία για online στοίχημα;


parafron4
 Κοινοποίηση

ΠΟΙΑ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ?  

121 members have voted

  1. 1. ΠΟΙΑ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ?



Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Απαντήσεις 107
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν εισαι ο μονος...μαζι με τη bwin κοντευουν να γινουν χειροτερες και απο τον οπαπ

 

Δε θα συμφωνήσω μαζί σου ... επειδή παίζω συχνά στην interwetten.com και είμαι πολύ ικανοποιημένος. Ναι και η interwetten.com και η Βwin είναι αυστριακές εταιρίες και θα μοιάζουνε κάπως στο στήσιμο αλλα΄σε άλλα θέματα δεν είναι καθόλου ίδιες....

I feel lucky!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Δε θα συμφωνήσω μαζί σου ... επειδή παίζω συχνά στην interwetten.com και είμαι πολύ ικανοποιημένος. Ναι και η interwetten.com και η Βwin είναι αυστριακές εταιρίες και θα μοιάζουνε κάπως στο στήσιμο αλλα΄σε άλλα θέματα δεν είναι καθόλου ίδιες....

 

Επίσης η interwetten επανέφερε το μπόνους εγγραφής για τους νέους παίχτες κάτι που σημαίνει ότι θέλει να δώσει ΄μια ώθηση στο ελληνικό κοινό...

I feel lucky!
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει μήπως κανείς εταιρία ή τρόπο κατάθεσης, έτσι ώστε να μην χρειάζεται η αποστολή στοιχείων ταυτότητας, για την ανάληψη των κερδών?

[sIGPIC][/sIGPIC]

dum spiro, spero...

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει μήπως κανείς εταιρία ή τρόπο κατάθεσης, έτσι ώστε να μην χρειάζεται η αποστολή στοιχείων ταυτότητας, για την ανάληψη των κερδών?

 

Η betfair έχει ένα άγνωστο όριο αναλήψεων, κάτω από το οποίο δε ζητάει ταυτότητα...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Πλεον με τις αλλαγες στους νομους πολλες στοιχιματικες πειραν ποδι απο την

ελλαδα , απο 5 δεκεμβριου ισχθει ο νεος νομος για οσους ψαχνεται

στοιχιματικη εταιρια με σοβαρη και με 100% μπονους εγγραφης

Mybet

 

για όσους ενδιαφερεστε

Link to comment
Share on other sites

Χθές η εταιρία livebet.com σταμάτησε να προσφέρει στοιχήματα με χρήματα στην Ελλάδα. Προφανώς θα ακολουθήσουν και άλλες.
Link to comment
Share on other sites

Μην αγωνεστε. Δεν ξερουμε ποιες εταιριες πληρουν καποια στανταρτς χστε να μην κλεισουν. Το σιγουρο ειναι οτι η betfair το μεγαλο και γνωστο ανταλακτηριο, ενημερωσε απο τελη Νοεμβρη οτι απο 6/12 σταματαει. Οπως και η william hill. Η 365 απο την αλλη δεν εχει ενημερωσει. Παντως επειδη μιλαμε για τεραστιες εταριες αμα νομικα δεν μπορουν να συνεχισουν τη λειτουργια τους α μας ενημερωσουν. Οποτε οσο δεν λαμβανω email απο την 365 συνεχιζω κανονικα. Edited by slash7

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

εκανα μια βολτα στα πιο γνωστα σαιτς του στοιχηματος (παλιος παικτης eurobet, αρκετα ευχαριστημενος, αλλά εκλεισε) και ειδα οτι τα περισσοτερα δε δεχονται να δηλωσεις ως χωρα την ελλαδα (μονο το bwin εδειχνε οτι το δεχεται).

 

ερωτηση 1: εαν δηλωσω αλλη χωρα, π.χ. ιταλια, θα εχω κανενα προβλημα;

ερωτηση 2: μπορει να μου πει καποιος ποια σαιτς δεχονται cash cards (για καταθεση και αναληψη); Δεν εχω πιστωτικη, και δεν προκειται να αποκτησω.

 

ευχαριστω :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

εκανα μια βολτα στα πιο γνωστα σαιτς του στοιχηματος (παλιος παικτης eurobet, αρκετα ευχαριστημενος, αλλά εκλεισε) και ειδα οτι τα περισσοτερα δε δεχονται να δηλωσεις ως χωρα την ελλαδα (μονο το bwin εδειχνε οτι το δεχεται).

 

ερωτηση 1: εαν δηλωσω αλλη χωρα, π.χ. ιταλια, θα εχω κανενα προβλημα;

ερωτηση 2: μπορει να μου πει καποιος ποια σαιτς δεχονται cash cards (για καταθεση και αναληψη); Δεν εχω πιστωτικη, και δεν προκειται να αποκτησω.

 

ευχαριστω :rolleyes:

 

1. Νομιζω πως ναι φιλε μου. Πιστευω οτι οι εταιριες που εχουν κλεισει και ποσω μαλλον οι μεγαλες, θα εχουν συστημα που θα αναγνωριζει το ip σου. Οταν θα δινει "σημα" οτι εισαι απο Ελλαδα τοτε θα στο κλειδωνει. Και περα απο αυτο δεν ξερω με τους ορους και προυποθεσεις τι γινεται σε περιπτωση ψευδους δηλωσης στοιχειων.

2. Νομιζω οτι η 365(που ειναι ακομα ανοιχτη, δεν κανω διαφημιση απλως τυχαινει να το ξερω) δεχεται cash cards. Παρολα αυτα για να εισαι καλυμενος ρωτα το τεχνικο τμημα.

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για τις απαντήσεις, πήγα να κάνω εγγραφή στο 365 και δεν έχει την Ελλάδα στις επιλογές χώρας (παρόλο που στο μενού είναι όλα ελληνικά).

 

οπότε μόνο Bwin βλέπω :mad:

Link to comment
Share on other sites

εκανα μια βολτα στα πιο γνωστα σαιτς του στοιχηματος (παλιος παικτης eurobet, αρκετα ευχαριστημενος, αλλά εκλεισε) και ειδα οτι τα περισσοτερα δε δεχονται να δηλωσεις ως χωρα την ελλαδα (μονο το bwin εδειχνε οτι το δεχεται).

 

ερωτηση 1: εαν δηλωσω αλλη χωρα, π.χ. ιταλια, θα εχω κανενα προβλημα;

ερωτηση 2: μπορει να μου πει καποιος ποια σαιτς δεχονται cash cards (για καταθεση και αναληψη); Δεν εχω πιστωτικη, και δεν προκειται να αποκτησω.

 

ευχαριστω :rolleyes:

 

επειδή κ εγώ δεν ήθελα να μπλεχτώ με πιστωτικη έβγαλα μια prepaid κ βάζω όσα λεφτά θέλω ανάλογα με την αγορά είτε στην προκείμενη περίπτωση σε στοίχηματικες σελίδες! το μείον είναι πως σε κρατάει κάποια προμήθεια κατά την κατάθεσή των χρημάτων! το θετικό είναι μια πληρώμένη βίζα!

Galaxy SII
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ξερει κανεις κατι παραπανω αν επιτρεπεται αυτη τη στιγμη να παιζουμε online; Με το επιτρεπεται εννοω οτι λενε διαφορα οτι εχουν απαγορευσει στις τραπεζες πχ να δεχονται εμβασματα απο αυτες τις εταιρεις. Ισχυει οντως; Συγκεκριμενα στη bet365!
Link to comment
Share on other sites

Ειδατε τωρα λογω νομοθεσιας δεν επιτρεπεται να παιξεις σε πολλες εταιρειες.Πλεον οι εταιρειες πρεπει να εχουν Α.Φ.Μ.

Για μενα την καλύτερη εταιρεια για στοιχημα θα την βρειτε εδω

Η συγκεκριμενη εχει Α.Φ.Μ. και πολυ καλές αποδόσεις

Link to comment
Share on other sites

Οταν εγραψα το προηγουμενο σχολιο μου δεν ειχε βγει προς τα εξω ακομα οτι αναβαλλεται για 2-3 μηνες ακομα το νομοσχεδιο. Το θεμα ομως ειναι οτι αυτα ειναι καραγκιοζιλικια, δεν μπορει να μην ξερουμε μεχρι ποτε η αν θα επιτρεπεται να παιξουμε στο διαδικτυο! Τεσπα, αν εχουμε καμια νεα εξελιξη ας ενημερωσουμε ο ενας τον αλλον. Αντε καλα κερδη σε ολους (εκτος κι αν εχετε παιξει το αντιθετο απο μενα)! :P
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τον οπαπ γιατι δεν το βάζετε?

 

Χαχαχα

 

Επειδή δεν προσφέρει online στοίχημα, όπως ρωτάει ο θεματοθέτης, προς το παρόν τουλάχιστον. Από το νέο έτος όμως, περιμένουμε εξελίξεις.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

dum spiro, spero...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...