Jump to content

Ποια θεωρείτε καλύτερη εταιρεία για online στοίχημα;


parafron4
 Κοινοποίηση

ΠΟΙΑ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ?  

121 members have voted

  1. 1. ΠΟΙΑ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ?



Recommended Posts

ειναι τελειςσ αναξιοπιστη εταιρια ειχα βαλει 600Ε τα πηγα 1000 και παω να τα βγαλω και μου λενε στο τηλεφωνο "κυριε δεν διπλασιατε τα κερδη σας δεν μπορειτε να τα βγαλετε"...μετα απο πολυ κοπο τα εβγαλα τελικα αλλα ειναι κλεφτες προσοχη...επισης ξερει κανεις αν η betfair ειναι αξιοπιστη??
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 107
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Προφανώς δεν είχες εκπληρώσει τους όρους κάποιου bonus που πήρες.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ναι παίδες, προσέξτε να διαβάζετε πάντα τους όρους του μπόνους πρίν το πάρετε!

 

Εγώ που ξεκινάω με αρχικό μπάτζετ και παίζω από Σεπτέμβρη μέχρη Μάη-Ιούνη δεν είχα ποτέ πρόβλημα, καθώς παντα μέσα στη χρονιά εκπλήρωνα τις προϋποθέσεις.

 

Από εταιρίες, παίξτε μόνο σοβαρούς μπούκ με ιστορία.

 

Εγώ προτιμώ bet365 (με ειδικό πολύ καλό κ ελαφρύ site για να μπαίνεις από κινητό), gamebookers και δευτερευοντως bwin(το μόνο που μου τη σπάει είναι ότι κρατά 2% σε κάθε σου κατάθεση)

 

Παίζω κ στις τρείς, συνήθως διαλέγω τους αγώνες και βλέπω ποια έχει καλύτερη απόδοση για το συγκεκριμένο παρολί.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προτιμώ bet365 (με ειδικό πολύ καλό κ ελαφρύ site για να μπαίνεις από κινητό), gamebookers και δευτερευοντως bwin(το μόνο που μου τη σπάει είναι ότι κρατά 2% σε κάθε σου κατάθεση)

Συμφωνώ για bet365. Αντί για bwin, προτίμησε betoto (το ίδιο ακριβώς είναι) που έχει καταργήσει την προμήθεια του 2%.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

bet365, μια χαρά και χωρίς προβλήματα.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επίσης η bet 365 έχει πολύ ωραία επιλογή όπου βλέπεις τι γίνεται με το bonus σου, πόσα σου μένουν να παίξεις για να μπορείς να κάνεις ανάληψη κτλ. ΕΠίσης ακόμα κ αν δεν το παρακολυθείς, σου στέλνουν email όταν μπορείς να το κάνεις ανάληψη. Κάτι που στις άλλες δύο που ανέφερα δεν μπόρεσα να το βρώ...
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω πως είναι η κορυφαία. Αν έφτιαχνε και λίγο το live (τα γραφικά εννοώ), θα άγγιζε το τέλειο.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
πολυ καλη εταιρια με κορυφαιες αποδοσεις ειναι η http://www.goalbet.com εγω συνεργαζομαι με αυτην και μπορω να δοσω σε οποιον θελει να εγγραφει 30ευρο bonus η 10% επιστροφη των χαμενων χρηματων του, το mail μου (και το ονομα μου) ειναι το valantis.1974@hotmail.com
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
παιδια ψαχτειτε με την μεθοδο καταθεσης τις καρτες paysafecard. συμφερει πολυ απο πολλες αποψεις
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλημερα! Για μενα η καλυτερη, η πιο αξιοπιστη και η πιο ευκολη να τη χρησιμοποοησεις και να καταλαβεις τους ορους λειτουργιας και το πως λειτουργουν τα μπονους ειναι η http://www.interwetten.com. Απορω μαλιστα και πως δεν την αναφερε κανεις μεχρι τωρα. Εχω δοκιμασει και εγω με αλλες και παντα ειχα καποιο θεμα. Με αυτη εμεινα απολυτα ικανοποιημενος και εχει και καλυτερες αποδοσεις.
I feel lucky!
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Για μενα η καλυτερη, η πιο αξιοπιστη και η πιο ευκολη να τη χρησιμοποοησεις και να καταλαβεις τους ορους λειτουργιας και το πως λειτουργουν τα μπονους ειναι η http://www.interwetten.com. Απορω μαλιστα και πως δεν την αναφερε κανεις μεχρι τωρα. Εχω δοκιμασει και εγω με αλλες και παντα ειχα καποιο θεμα. Με αυτη εμεινα απολυτα ικανοποιημενος και εχει και καλυτερες αποδοσεις.

 

και η συγκεκριμενη ειναι αρκετα καλη στο θεμα αποδοσεων αλλα εχει πολυ λιγες επιλογες στοιχηματισμου...στον παοκ πχ εχει μονο 16 επιλογες ενω στην 365 εχεις 72...

επισης αν θυμαμαι καλα δεν σε αφηνει να συνδυασεις σε παρολι ματς που δεν εχουν ξεκινησει με live ματς..

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

και η συγκεκριμενη ειναι αρκετα καλη στο θεμα αποδοσεων αλλα εχει πολυ λιγες επιλογες στοιχηματισμου...στον παοκ πχ εχει μονο 16 επιλογες ενω στην 365 εχεις 72...

επισης αν θυμαμαι καλα δεν σε αφηνει να συνδυασεις σε παρολι ματς που δεν εχουν ξεκινησει με live ματς..

έχεις δικιο, ίσως έχει πιο περιορισμένες επιλογες, αλλά τα ποσοστα είναι όντως πολυ καλά και με έχουν σώσει πάρα πολλές φορές σε παιχνίδια και για κάλυψη...πάλι καλά!:cool:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
και η συγκεκριμενη ειναι αρκετα καλη στο θεμα αποδοσεων αλλα εχει πολυ λιγες επιλογες στοιχηματισμου...στον παοκ πχ εχει μονο 16 επιλογες ενω στην 365 εχεις 72...

επισης αν θυμαμαι καλα δεν σε αφηνει να συνδυασεις σε παρολι ματς που δεν εχουν ξεκινησει με live ματς..

 

Εντάξει στο θέμα των αποδόσεων η interwetten πραγματικά δε παίζεται. Είναι πολύ δυνατή και ειδικά όσων αφορά τα φαβορί. Τσεκαρισμένα και πρόσφατα ξανά και ξανά με τις ματσάρες του ΝΒΑ. Όσων αφορά τις επιλογές θα σου δώσω δίκιο αν και είναι ένα θέμα που απ΄όσο έχω καταλάβει το δουλεύουν πολύ και βελτιώνονται συνέχεια. Στα συστηματάκια όμως δεν έχεις δίκιο! Μια χαρά μπορείς να συνδυασει live με μη live σύστημα. Μήπως αναφέρεσαι σε κάτι άλλο ή σε κάποιο ειδικό περιστατικό ή μήπως εγώ δε κατάλαβα καλά?

I feel lucky!
Link to comment
Share on other sites

Σαν την betfair παιδια αντικειμενικα δεν υπαρχει! Εχω παιξει σε ολες αλλα αποδοσεις και τροπο να κλειδωνεις στοιχηματα, να παιζεις κατα (lay) και να μην το παγωνει σε καθε "ευκαιρια" που συμβαινει στα ματς.

Τωρα βεβαια αν θελει καποιος να παιζει συστηματα, και ποιος θα κερδισει το πρωτο πλαγιο και ποιος θα σκονταψει δευτερος τοτε ναι η interwetten kai bwin ειναι οι τοπ.

Link to comment
Share on other sites

για τη betfair συμφωνω αλλα η interwetten ειναι η bwin με αλλο ονομα...ενα χαλι μαυρο δηλαδη...

ειναι μονο για αρχαριους που ξεκινανε τωρα το bet

 

καντε συγκριση τις σημερινες αποδοσεις σε σχεση με bet365 και interwetten

 

ο ασσος της μιλαν 2.00 στην ιντερ και 2.10 στη 365

ο ασσος της λειβαδιας 2.20 στην ιντερ και 2.50 στην 365

 

44 επιλογες για το μιλαν-αρσεναλ στην ιντερ και 99 στην 365

17 επιλογες για τα δυο σημερινα ελληνικα στην ιντερ και 59 στην 365

 

και τελος δειτε ποσα βιντεο και ποσα live bet εχει την ημερα η bwin-interwetten και ποσα η 365

στην 365 εχει βιντεο για ολα τα μεγαλα πρωταθληματα και live bet σχεδον για ολα τα ματς της ημερας

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια δεν το συζηταω. Εχω παιξει σε αρκετες αλλα πλεον μονο 365. Ξεκινησα πριν απο 3 χρονια εαν θυμαμαι καλα σαν αρχαριος στην bwin και βεβαια εφυγα κατευθειαν. Μπαινω που και που ακομα για το chat στα live. Εκει βρηκα και αλλα παιδια που σε διαφορα αλλα φορουμ κλπ τα βελπω. πχ prafron εαν θυμαμαι καλα φιλε.

Η 365 πραγματικα με εχει βολεψει παρα πολυ. Εχει πολλες επιλογες, δεν εχει τις καλυτερες αποδοσεις - παντα - αλλα αξιοπιστη οσο δεν παει. Το μονο που ισως θα το χαρακτηριζα αρνητικο ειναι οτι σε περιπτωση που κερδισεις αργει λιγο για να σου βαλει τα λεφτα. Δεν μιλαω για αναληψη, για να τα εμφανισει στο λογαριασμο σου. Κατ εμε.

Σε περιπτωση που ειμαι "απελπισμενος" με την εννοια χρειαζομαι αμεσα λεφτα παιζω στον ΟΠΑΠ αλλα αυτο ειναι καπως σπανιο. Επαιξα προχτες εαν θυμαμαι καλα τελευταια φορα και ειχα να παιξω μηνες ολοκληρους. Οπως επισης θα ξαναπαιξω σε μηνες, ελπιζω ποτε.

Edited by slash7

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
για τη betfair συμφωνω αλλα η interwetten ειναι η bwin με αλλο ονομα...ενα χαλι μαυρο δηλαδη...

ειναι μονο για αρχαριους που ξεκινανε τωρα το bet

 

καντε συγκριση τις σημερινες αποδοσεις σε σχεση με bet365 και interwetten

 

ο ασσος της μιλαν 2.00 στην ιντερ και 2.10 στη 365

ο ασσος της λειβαδιας 2.20 στην ιντερ και 2.50 στην 365

 

44 επιλογες για το μιλαν-αρσεναλ στην ιντερ και 99 στην 365

17 επιλογες για τα δυο σημερινα ελληνικα στην ιντερ και 59 στην 365

 

και τελος δειτε ποσα βιντεο και ποσα live bet εχει την ημερα η bwin-interwetten και ποσα η 365

στην 365 εχει βιντεο για ολα τα μεγαλα πρωταθληματα και live bet σχεδον για ολα τα ματς της ημερας

 

Καλησπέρα και καλό Πάσχα με πολλά κέρδη και τύχη!

Εντάξει το θέμα των αποδόσεων δε το σχολιαζω. Τα παραδείγματα σου είναι μόνο ενδεικτικά. Παίζω συχνά στην Interwetten και τα ποσοστά της δε παιζονται. Και στο επιπεδο της στοιχηματικης προσφορας μπορω να πω οτι βελτιωνεται συνεχεια και ειναι πλεον πολυ ανταγωνιστικη. Επιπροσθετως για την 365 εχω ακουσει τοσα προβληματα και παρατραγουδα που δυσκολα την εμοιστευομαι πλεον.

I feel lucky!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλό Πάσχα με πολλά κέρδη και τύχη!

Εντάξει το θέμα των αποδόσεων δε το σχολιαζω. Τα παραδείγματα σου είναι μόνο ενδεικτικά. Παίζω συχνά στην Interwetten και τα ποσοστά της δε παιζονται. Και στο επιπεδο της στοιχηματικης προσφορας μπορω να πω οτι βελτιωνεται συνεχεια και ειναι πλεον πολυ ανταγωνιστικη. Επιπροσθετως για την 365 εχω ακουσει τοσα προβληματα και παρατραγουδα που δυσκολα την εμοιστευομαι πλεον.

 

Τι προβληματα κ παρατραγουδα; Γιατι εχω γραφτει εδω κι ενα μηνα bet365 να ξερουμε! Παντως μεχρι τωρα δεν εχω παραπονο απο πολλα! Νωρις ειναι βεβαια ακομα αλλα πρωτη φορα μαθαινουμε ακομα! Γι αυτο να μας λετε ο,τι ξερετε να προφυλασομαστε!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Τι προβληματα κ παρατραγουδα; Γιατι εχω γραφτει εδω κι ενα μηνα bet365 να ξερουμε! Παντως μεχρι τωρα δεν εχω παραπονο απο πολλα! Νωρις ειναι βεβαια ακομα αλλα πρωτη φορα μαθαινουμε ακομα! Γι αυτο να μας λετε ο,τι ξερετε να προφυλασομαστε!

 

Καλησπέρα Giog!

 

Eλπίζω να ψήφισες σήμερα όπως και εγώ και όλοι μας.

Συγνώμη που σου γράφω τόσο αργά! Λοιπόν εγώ όπως έχω πει ήδη παίζω στην http://www.interwetten.com ( όχι δε κάνω διαφήμιση, απλά είναι πραγματικότητα) και γενικά είμαι πολύ ικανοποιημένος και απο αποδόσεις αλλα και από το customer care που έχουν, εφόσων μια φορά το χρειάστηκα και τα παιδιά που είναι ¨Ελληνες ήταν πολύ εξυπηρετικοί και γρήγοροι. Το customer care σε ιντερνετική στοιχηματική εταίρια είναι πολύ σημαντικό για μένα γιατί αν κάτσει η στραβή τότε πως βγάζεις άκρη? Τώρα ξέρω περίπτωση που η Βet365 μπλόκαρε το λογαριασμό παίκτη που είχε κερδίσει το μπόνους να μη παίξει άλλο με την αιτιολογία ότι είχε 95% πιθανότητα να κερδίσει και στο τέλος δεν τον άφησε να πάρει και τα λεφτά του κάπου 800Ευρώ και του έστειλαν ένα λινκ με αναφορά στο Terms and Conditions που έλεγε ότι έχουν δικαίωμα να μη το πληρώσουν. Φυσικά τους έκραξε και έκλεισε τον λογαριασμό του μετά από αυτό.

Και επίσης 2τερη περίπτωση όπου άλλος γνωστός μου έπαιζε ποκερ με έναν φίλο του για χρήματα. Κέρδισε κάποια και τα μεταφέρνει στον λογαριασμό του ( για σπορ) για να παίξει στοίχημα στο μπάσκετ. Η Bet365 τότε του μπλοκάρει τον λογαριασμό στο Ποκερ με κάπου 1500 Ευρώ! Τους στέλνει μήνυμα και του απαντούν ότι έπαιξε για απλή μεταφορά χρημάτων (κάτι που δεν ίσχυε) γιατί έπαιξε για χρήματα. Μετά απο πολλά μαιλς στο customer care τους αποδεικνύεται ότι έιναι λίγο πολύ άσχετοι και πήρε τα χρηματά του μετά απο 3 μήνες!!! :rolleyes:

Γι αυτό σου λέω Interwetten, σταθερή αξία!!!

I feel lucky!
Link to comment
Share on other sites

Η interwetten εχει καλές αποδόσεις αλλά σύντομα βάζει όριο στα πονταρίσματα.Για μεγάλα ποσά δεν κάνει.

 

Η καλύτερη εταιρία αυτή τη στιγμή είναι η pinnacle.

http://www.pinnaclesports.com/

Κορυφαίες αποδόσεις,μεγάλα όρια και γρήγορα cashouts.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Η interwetten εχει καλές αποδόσεις αλλά σύντομα βάζει όριο στα πονταρίσματα.Για μεγάλα ποσά δεν κάνει.

 

Η καλύτερη εταιρία αυτή τη στιγμή είναι η pinnacle.

http://www.pinnaclesports.com/

Κορυφαίες αποδόσεις,μεγάλα όρια και γρήγορα cashouts.

 

Ε όχι δά! Δές τις αποδόσεις της Ιντερβετεν για τον νικητή του Εuro 2012 και σύγκρινε!

https://www.interwetten.com/el/%CE%B1%CE%B8%CE%BB%CE%B7%CF%84%CE%B9%CE%BA%CF%8C-%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%AF%CF%87%CE%B7%CE%BC%CE%B1/l/406638/euro-winner

 

Γερμανία 3,80

 

Ισπανία 3,80

 

Ιταλία 8,00

 

Γαλλία 9,00

 

Ρωσία 12,00

 

Αγγλία 14,00

 

Πορτογαλία 16,00

 

Ολλανδία 25,00

 

Ουκρανία 30,00

 

Κροατία 40,00

 

Πολωνία 40,00

 

Τσέχια 50,00

 

Δανία 60,00

 

Σουηδία 100,00

 

Ελλάδα 200,00

 

Ιρλανδία 250,00

I feel lucky!
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αλλά η interwetten παραμένει για μένα μία εκ των τεελυταίων επιλογών.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αλλά η interwetten παραμένει για μένα μία εκ των τεελυταίων επιλογών.

 

δεν εισαι ο μονος...μαζι με τη bwin κοντευουν να γινουν χειροτερες και απο τον οπαπ

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...