Jump to content

Ποια θεωρείτε καλύτερη εταιρεία για online στοίχημα;


parafron4
 Κοινοποίηση

ΠΟΙΑ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ?  

121 members have voted

  1. 1. ΠΟΙΑ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ?



Recommended Posts

δεν επιμενω σε κατι φιλε,απλα σου λεω αυτο που συμβαινει.;) οταν μπεις για πρωτη φορα μεσα η προμηθεια ειναι 5% μετα οταν εχεις γινει παλιο μελος με μπολικα στοιχηματα τοτε το 5% παει στο 3% αν θυαμαι καλα και επειτα στο 1.5% που λες εσυ.αυτο συμβαινει στη betfair.επισης περα απο τη betfair που ειναι ανταλλακτηριο κανενας αλλος μπουκμεικερ δε με χρεωνει κατι.

 

Αυτο συμβαινει με τη προμηθεια των κερδων που συζηταμε πιο πανω, εχεις μπερδεψει τις 2 προμηθειες. Συγκεκριμενα αναφερει στο site της : Δεν υπάρχει καμία προμήθεια για καταθέσεις με τις περισσότερες χρεωστικές κάρτες του Η.Β. σε λογαριασμούς σε Λίρες Αγγλίας ή με τις περισσότερες ιρλανδέζικες κάρτες Laser σε λογαριασμούς σε Ευρώ. Υπάρχει 1.5% προμήθεια για όλες τις άλλες καταθέσεις με χρεωστικές και πιστωτικές κάρτες. Κάποιοι εκδότες καρτών επιβάλλουν επιπρόσθετες χρεώσεις στις καταθέσεις με πιστωτικές κάρτες, οπότε και οι πελάτες θα πρέπει να επικοινωνούν με τον εκδότη της κάρτας τους για πληροφορίες σχετικά με οποιεσδήποτε χρεώσεις ενδέχεται να εφαρμόζονται.

 

Τωρα οσο αφορα τη χρεωση επι των κερδων ισχυει το παρακατω - http://help.betfair.com/contents/itemId/i65767827/index.en.html οπου ειναι αυτο που λες, δηλαδη αρχιζεις με 5% και πεφτει.

 

Για καταθεση χρεωνει και η bwin και η expekt που θυμαμαι τωρα προχειρα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 107
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτο συμβαινει με τη προμηθεια των κερδων που συζηταμε πιο πανω, εχεις μπερδεψει τις 2 προμηθειες. Συγκεκριμενα αναφερει στο site της : Δεν υπάρχει καμία προμήθεια για καταθέσεις με τις περισσότερες χρεωστικές κάρτες του Η.Β. σε λογαριασμούς σε Λίρες Αγγλίας ή με τις περισσότερες ιρλανδέζικες κάρτες Laser σε λογαριασμούς σε Ευρώ. Υπάρχει 1.5% προμήθεια για όλες τις άλλες καταθέσεις με χρεωστικές και πιστωτικές κάρτες. Κάποιοι εκδότες καρτών επιβάλλουν επιπρόσθετες χρεώσεις στις καταθέσεις με πιστωτικές κάρτες, οπότε και οι πελάτες θα πρέπει να επικοινωνούν με τον εκδότη της κάρτας τους για πληροφορίες σχετικά με οποιεσδήποτε χρεώσεις ενδέχεται να εφαρμόζονται.

 

Τωρα οσο αφορα τη χρεωση επι των κερδων ισχυει το παρακατω - http://help.betfair.com/contents/itemId/i65767827/index.en.html οπου ειναι αυτο που λες, δηλαδη αρχιζεις με 5% και πεφτει.

 

Για καταθεση χρεωνει και η bwin και η expekt που θυμαμαι τωρα προχειρα.

 

δεν εχω μπερδεψει τιποτα φιλε,οταν κανεις καταθεση στη betfair σου παιρνει λεφτα ΤΕΛΟΣ

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι εγω εχω μπερδευτει αρκετα :)

 

για μενα παιξε σε ολες τις εταιρειες ετσι θα μπορεις να βρισκεις σε καποια τη καλυτερη αποδοση,κανε ενα λογαριασμο και στη betfair και ελα να μου πεις αν στη καταθεση που θα κανεις θα σου βαλουν ολα τα λεφτα μεσα στο λογαριασμο

Link to comment
Share on other sites

αν θυμαμαι καλα σου παιρνει το 5% των χρηματων που καταθετεις δηλαδη εισαι χαμενος με το που μπαινεις μεσα για να πονταρεις.

 

Δεν θυμάσαι καλά. Σου κρατάει το 5% των κερδοφόρων στοιχημάτων. Σε καταθέσεις δεν κρατάει τίποτα. Το προαναφερόμενο ποσοστό μπορεί να μειωθεί και να πάει ακόμα και 4% σε περίπτωση που ο όγκος στοιχημάτων που θέτεις είναι μεγάλος.

Link to comment
Share on other sites

"ο πίνων μεθά και ο παίζων χάνει" βασικός κανόνας αυτός

Αν έχεις χρήμα για σκόρπισμα παίξε betfair κατά τη γνώμη μου.

Οι λιγότερο κλέφτες….

Link to comment
Share on other sites

παιδιά είναι καλύτερα να χρησιμοποιήσω το paypal για κατάθεση η απευθείας

την προπληρωμένη κάρτα που έχω??

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Betfair με διαφορά.

 

Πολλές άλλες έχουν προμήθεια (π.χ. expekt)

 

Η betfair έχει πάντα τις καλύτερες αποδόσεις, άπειρα live events και γενικά θέτεις εσύ τους κανόνες στο παιχνίδι (π.χ. αμα θέλεις να παίξεις μαι ομάδα η οποία προσφέρεται στο 1.8 και εσύ θέλεις 1.9, βάζεις 1,9 απόδοση και ίσως βρεθεί κάποιος να σου ικανοποιήση την ζήτηση, αλλιώς παίρνεις τα λεφτά σου πίσω.) Και επίσης μπορείς να "πουλήσεις" μια απόδοση που έχεις πάρει, έτσι ώστε να είσαι κερδισμένος ανεξαρτήτως του τι θα γίνει τελικά στον αγώνα..)

 

Το μόνο αρνητικό είναι ότι δεν μπορείς να συνδιάσεις γεγονότα..

 

Bwin κτλ, μόνο και μόνο που θέτουν όρια στοιχηματισμού και μέγιστων κερδών εάν κερδίσεις αρκετά €€, τις απορρίπτω.

111s
Link to comment
Share on other sites

Betfair με διαφορά.

 

Πολλές άλλες έχουν προμήθεια (π.χ. expekt)

 

Η betfair έχει πάντα τις καλύτερες αποδόσεις, άπειρα live events και γενικά θέτεις εσύ τους κανόνες στο παιχνίδι (π.χ. αμα θέλεις να παίξεις μαι ομάδα η οποία προσφέρεται στο 1.8 και εσύ θέλεις 1.9, βάζεις 1,9 απόδοση και ίσως βρεθεί κάποιος να σου ικανοποιήση την ζήτηση, αλλιώς παίρνεις τα λεφτά σου πίσω.) Και επίσης μπορείς να "πουλήσεις" μια απόδοση που έχεις πάρει, έτσι ώστε να είσαι κερδισμένος ανεξαρτήτως του τι θα γίνει τελικά στον αγώνα..)

 

Το μόνο αρνητικό είναι ότι δεν μπορείς να συνδιάσεις γεγονότα..

 

Bwin κτλ, μόνο και μόνο που θέτουν όρια στοιχηματισμού και μέγιστων κερδών εάν κερδίσεις αρκετά €€, τις απορρίπτω.

 

φιλε μου εκανα για αρχη λογαριασμο στην betfair κ αν δεν με οικανοποιησει παω

αλλου....απλα θελω αν μπορει καπιος να μου απαμτησει σε αυτο που ρωτησα πιο πριν για την καταθεση χρηματων...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Betfair με διαφορά.

 

Πολλές άλλες έχουν προμήθεια (π.χ. expekt)

 

Η betfair έχει πάντα τις καλύτερες αποδόσεις, άπειρα live events και γενικά θέτεις εσύ τους κανόνες στο παιχνίδι (π.χ. αμα θέλεις να παίξεις μαι ομάδα η οποία προσφέρεται στο 1.8 και εσύ θέλεις 1.9, βάζεις 1,9 απόδοση και ίσως βρεθεί κάποιος να σου ικανοποιήση την ζήτηση, αλλιώς παίρνεις τα λεφτά σου πίσω.) Και επίσης μπορείς να "πουλήσεις" μια απόδοση που έχεις πάρει, έτσι ώστε να είσαι κερδισμένος ανεξαρτήτως του τι θα γίνει τελικά στον αγώνα..)

 

Το μόνο αρνητικό είναι ότι δεν μπορείς να συνδιάσεις γεγονότα..

 

Bwin κτλ, μόνο και μόνο που θέτουν όρια στοιχηματισμού και μέγιστων κερδών εάν κερδίσεις αρκετά €€, τις απορρίπτω.

 

ποσο καιρο παιζεις στη betfair;εγω παντως οταν επαιζα πριν 1 χρονο και προμηθεια ειχε στη καταθεση και στο κερδος επαιρνε το 5% και συνδυαζα γεγονοτα οχι ομως σε ολα τα πρωταθληματα,μπορουσες να συνδυασεις μονο στα μεγαλα πρωταθληματα.τωρα δεν εχω ιδεα τι παιζει εκει μεσα.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εκανα για αρχη λογαριασμο στην betfair κ αν δεν με οικανοποιησει παω

αλλου....απλα θελω αν μπορει καπιος να μου απαμτησει σε αυτο που ρωτησα πιο πριν για την καταθεση χρηματων...

 

εγω με καρτα ATM εκανα εγγραφη.

Link to comment
Share on other sites

οχι πάντως betoto.Oι τύποι είναι τραγικοί...

 

σωστα πολυ σωστα,οποιος επαιξε εκει τη πατησε

Link to comment
Share on other sites

σωστα πολυ σωστα,οποιος επαιξε εκει τη πατησε

Δεν καταλαβαίνω γιατί την πατάς στο betoto. Κάποτε είχε καλές προσφορές (bonus 100% της αρχικής κατάθεσης) όπου με 2-3 λογαριασμούς βγαίναν αρκετά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω γιατί την πατάς στο betoto. Κάποτε είχε καλές προσφορές (bonus 100% της αρχικής κατάθεσης) όπου με 2-3 λογαριασμούς βγαίναν αρκετά.

 

γιατι αυτα που ελεγε δε τα εδινε ποτε,ολα τα μελη της αυτο ελεγαν

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως ειμαι στη eurobet εδω και 3 χρονια και δεν εχω κανενα παραπονο. Ιδιαίτερα αξιόπιστη, δεν κρατάει ποσοστα ούτε στην καταθεση ουτε απο τα κερδη και μπορεις να κανεις αναληψη μεσα σε 2 ημερες. Οσο για το ποσοστά δεν τα εχω συγκρινει με αλλες εταιρείες αλλα ειναι σιγουρα μεγαλύτερα από τον ΟΠΑΠ..

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

αν θες να παιξεις σοβαρα τοτε Betfair,οι υπολοιπες απλα ακολουθουν...

 

φιλε η betfair ειναι ανταλλακτηριο οπως και η Betsson και η Mansion,δεν εχουν καμια σχεση με τις αλλες εταιρειες στοιχηματων

 

Τα ανταλλακτήρια στοιχημάτων στηρίζονται σε έναν πολύ βασικό κανόνα της σύγχρονης Οικονομίας, τον Νόμο της Αγοράς και της Ζήτησης όπου η Ζήτηση διαμορφώνει την τιμή και αντίστροφα.

 

Για να το εξηγήσουμε πιο απλά θα δώσουμε ένα παράδειγμα:

 

 

 

 

Βλέπουμε ότι η μεγαλύτερη απόδοση στην οποία προσφέρεται η νίκη της Πολωνίας είναι 2,08 και από κάτω το ποσό των 901 ευρώ. Αυτό σημαίνει ότι μπορούμε να στοιχηματίσουμε μέχρι 901 ευρώ στην νίκη της Πολωνίας στο 2,08.

 

(ΠΡΟΣΟΧΗ: αν επαληθευτεί η επιλογή μας θα κερδίσουμε το ποσό στοιχηματισμού επί 2,08, -5% προμήθεια* που κρατάει η Betfair)

 

*το ποσοστό προμήθειας ποικίλει από εταιρεία σε εταιρεία. Στην Betfair οσο μεγαλύτερο τζίρο χρημάτων κάνετε στην εταιρεία, τόσο μειώνεται το ποσοστό προμήθειας.

 

http://www.bet-hoven.net/index.php?option=com_content&task=view&id=21&Itemid=52

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παιδια υπαρχει τροπος να παιξω προπο online απο αμερικη;;

 

αν ενοεις το προπο του οπαπ τοτε οχι προς το παρον δεν γινετε....

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Αν καποια στιγμη βαρεθω, μπορω να διαγραφω απο την x εταιρια που εκανα εγγραφη? Να διαγραψω εντελως τον λογαριασμο μου?

Παρατηρησα οτι κατα την εγγραφη ζητουν πολλες προσωπικες πληροφοριες.

Με φοβισε λιγο αυτο...

Link to comment
Share on other sites

Αν καποια στιγμη βαρεθω, μπορω να διαγραφω απο την x εταιρια που εκανα εγγραφη? Να διαγραψω εντελως τον λογαριασμο μου?

Παρατηρησα οτι κατα την εγγραφη ζητουν πολλες προσωπικες πληροφοριες.

Με φοβισε λιγο αυτο...

Φυσικά και μπορείς αλλά επειδή μπορεί να ξαναλλάξεις γνώμη δεν είναι κακό να διατηρείς το λογαριασμό με μηδενικό ποσό. Άσε που κατά καιρούς μπορεί να κάνουν και κάποια προσφορά. Όσο για τις προσωπικές πληροφορίες πιστεύω ότι υπάρχει μεγάλη ασφάλεια σε αυτά τα site.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

έχουν ζητήσει από κανένα αυτά τα στοιχεία???

 

Dear χχχ χχχ,

 

Please note that further to the high security standards we strictly adhere to and in order to be able to verify and protect your account privacy, its details and the funds on it, we hereby kindly ask you to send us a copy of:

 

- Your valid official identification document in colour,(front and back) such as your international passport, national identity card or drivers licence;

- Proof of address such as recent utility bill (a gas bill, electricity bill, telephone bill etc.) or bank statement (clearly showing your name and postal address). The documents must be issued within last three months and received by post.

 

Furthermore, please be kindly asked to explain us the purpose of your personal Moneybookers account, e.g. what you mainly use it for, what is the reason for your send money/receive money transactions and your relationship to people you have been sending funds to/receiving funds from.

 

Please accept our apologies for any possible inconvenience. Once the documents mentioned above have been received, your account will be fully verified. We are legally obliged to freeze your account if left unverified.

 

To submit the documents, please login to your Moneybookers account and go to:

My account>E-mail Support>Messaging Center>Account/Security>you have requested information and/or documents from me.

 

Please remember to provide the "Ticket ID" stated in the subject of this email you have received.

 

Alternatively, you can send them via scanned e-mail to verification@moneybookers.com or via postal mail to:

 

Moneybookers Ltd.

Welken House

10-11 Charterhouse Square

London

EC1M 6EH

United Kingdom

 

 

We hope you understand that Moneybookers Ltd. has a strict security policy aimed at protecting your account privacy.

 

We thank you in advance for your cooperation in this matter.

 

 

Kind regards,

 

Moneybookers Security

 

 

 

 

μπήκα στο site και υπάρχει αυτά που λέει το mail

έστειλα δίπλωμα οδηγησής...

βέβαια στο site δεν έχει επιλογή με e-mail ...μόνο φαξ και upload

 

είδωμεν!

 

 

υ.γ. είναι πολύ καλό το moneybookers...το χρησιμοποιώ χρόνια!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
παιδια παιζει κανεις στοιχημα στη betfair?Ξερει κανεις πως υπολογιζονται τα κερδη στο κατα?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...