Jump to content

Sony Ericsson C510


TN97
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε 'ολους!!! Ειμαι νεο μέλος στο forum αν και το site το παρακολουθω αρκετό καιρό και θέλω να δώσω τα συγχαρητήρια μου σε όλους όσους συνησφαίρουν σε αυτό!!!

Ημουν κατοχος του Κ550i και μου το κλεψαν και μου αρεσε πολυ και τωρα ψαχνω ένα κινητο που να συνδιαζει προσιτη τιμη ποιοτητα ηχου καμερας και design που πιστευω πως συνδιαζε το Κ550i.Θα ήθελα τις γνώμες σας, πρςσωπικά πιστευω πως το C510 ειναι αυτο που ψάχνω...Τί λέτε???

Τέλος θα ήθελα να προσθέσω και τι θεμα της αξιοπιστιας και των τυχων προβληματων εχοντας διαβασει το συγκεκριμένο forum και να πω προτεινω οταν σε καποιον εμφανιστει ή εχει εμφανιστει κατι ειτε προβλημα ή κατι παρομοιο να παρέθεται κατάστημα αγορας, αν έχει "πειραχτει" απο COSMOTE myview ή VODAFONE Live κλπ, δηλαδη branded-unbranded έτσι ωστε να εντοπίσουμε ή να αποκλεισουμε τυχον τετοιους συνδιασμους- παραμετρους με αποτερο σκοπό να μην αντιμετωπίσουμε καποιο προβλημα!!!!

Συγνώμη αν σας κούρασα, θα χαρώ πολύ να με βοηθήσετε και να ανταλλαξουμε απόψεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 976
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

για το wirelless internet δε μπορώ να σε βοηθησω προς το παρών. ούτε για τα mms. το wap ειναι ουσιαστικά ίντερνετ για το κινητό (http://en.wikipedia.org/wiki/Wireless_Application_Protocol) ή τουλάχιστον ετσι νομίζω εγώ:p.
.:Sony Ericsson C510:.:cool:
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον όλοι ειναι ευχαριστημενοι χωρις προβλήματα με το κινητάκι τους και κάνουν διακοπούλες σε καποιο νησάκι......Τόσο καλό ειναι τελικα το C510???wow!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Εμένα από την πρώτη μέρα δεν με ικανοποιεί το φλας.....:mad::mad::down:

μα το κινητο δεν εχει flash! ενα led εχει..τι να περιμενεις κανεις απο αυτο :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα το C510 για να αντικαταστήσω το K800i... Είπα να έχω τις ίδιες δυνατότητες σε πιο λεπτό κινητό.

Μου το χαλάει όμως με τη φωτογραφία. Εκτός από το φλας (led), δεν μου αρέσουν και οι φωτογραφίες που τραβάει και χωρίς φλας. Νομίζω έχουν πολύ κόκκο (αν και δεν είμαι ειδικός). Επίσης, το θέμα πρέπει να είναι τελείως ακίνητο γιατί με την παραμικρή κίνηση φαίνεται θολούρα.

Κατά τα άλλα το κινητό είναι πάρα πολύ καλό.

 

Μάλλον πρέπει να βρω άλλο λεπτό μοντέλο που να μοιάζει στο K800i...

Link to comment
Share on other sites

και γω ειχα κ810 και περασα σε c510. απογοητευτηκα τοσο απο την καμερα, που την πρωτη βδομαδα το εδωσα στον πατερα μου.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

με το βιντεο τι λεει πως τα παει

τι αναλυση εχει κ ποσα καρε ?????

φανταζομαι οτι ληψη βιντεο κανει μετρια εως χαλια.και αναλυση προiιστορικη (240X320) :whistle:

ας το επιβεβαιωσει και καποιος κατοχος του κινητου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για εμένα σε σχέσει με το k770 που είχα είναι πολύ καλή τώρα αν είναι κάποιος που δεν τον βολεύει να το πει... :shifty:
Link to comment
Share on other sites

απο το k770 ειναι καλυτερο?ειμαι αναμεσα στα 2...ποιο λετε?αυτο που θελω περισσοτερο ειναι να κραταει πιο πολυ η μπαταρια ..να εχει μεγαλυτερη διαρκεια...και τα 2 ποσο εχουν?γυρω στα 140 ευρω?
Link to comment
Share on other sites

απο το k770 ειναι καλυτερο?ειμαι αναμεσα στα 2...ποιο λετε?αυτο που θελω περισσοτερο ειναι να κραταει πιο πολυ η μπαταρια ..να εχει μεγαλυτερη διαρκεια...και τα 2 ποσο εχουν?γυρω στα 140 ευρω?

ειναι καλυτερο.τωρα η τιμη τους ειναι στα ιδια περιπου επιπεδα..αμα σου αρεσει παρ'το.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σε τι ειναι καλυτερο?μηπως επειδη η οθονη του κ770 ειναι πιο μικρη μηπως κραταει η μπαταρια παραπανω?επισης διαβασα κ τα 2 review k διαπιστωσα πιο πολλα προβληματα στο c510!!!
Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία είναι πολύ καλή και νομίζω ότι και με την αναβάθμηση που έκανα έχει βελτιωθεί αρκετά και η αυτονομία της,
Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία είναι πολύ καλή και νομίζω ότι και με την αναβάθμηση που έκανα έχει βελτιωθεί αρκετά και η αυτονομία της,

 

Θα συνηγορήσω και εγώ σε αυτό. Ειδικά εάν έχεις το 3G κλειστό..

 

Έπειτα από χρήση 3 μηνών οφείλω να πω ότι είναι ένα πλήρες κινητό για νορμάλ χρήση.

Έχει όλες τις λειτουργίες που θα ήθελε ένας μέσος χρήστης και παραπάνω.

βγάζει μέτριες (στο σκοτάδι) και καλές φωτογραφίες ειδικά την ημέρα. (για 3,2mp)

δυνατούς ήχους κλήσεις (είτε δικούς του είτε του βάλεις εσύ)

γρήγορο

εύχρηστο στα πλήκτρα και το μενού του

αξιοπρεπή εμφάνιση (αλλά πολύ πλαστικό)

καλή τιμή για αυτά που προσφέρει

 

Άμα δε του βάλεις και 2G μνήμη ακόμη καλύτερα για να ακούς μουσική και να αποθηκεύεις αρκετές φώτο.

Link to comment
Share on other sites

Άμα δε του βάλεις και 2G μνήμη ακόμη καλύτερα για να ακούς μουσική και να αποθηκεύεις αρκετές φώτο.

 

Αν ΔΕΝ του βάλεις???Τη καρτα μνήμης προτείνεις????Για να μην κολλαει...

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα όχι δεν ήταν άρνηση ρε συ!

Αν δε (όχι δεν), του βάλεις και 2GB κάρτα για να έχεις χώρο, θα ήταν ακόμη καλύτερα εννοούσε!

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Δεν με βλέπω να αλλάζω κινητό μέχρι να παραδώσει πνεύμα αυτό :p... Το συγκεκριμένο τα σπάει απλά και κρατάει και αρκετά η μπαταρία και φορτίζει πολύ γρήγορα (αν και στην αρχή έπεφτε κάπως γρήγορα), δεν κολλάει πλέον (με την εγκατάσταση του τελευταίου πακέτου αναβάθμισης), ο ήχος στα hands free πραγματικά τα σπάει (δυνατός και καθαρός ήχος, καμία σχέση με την ποιότητα/ένταση του W910). Αυτό που δεν μου αρέσει είναι η 'θέση' που έβαλαν την κεραία και τα πλήκτρα που τρυπούν.
Link to comment
Share on other sites

εγω στην αρχη λοιπόν με την κάμερα τραβηξα μεγαλη ιστορία. ευτυχώς καταλαβα οτι έπρεπε να βγάλω τη ρύθμιση φως αυτόματης εστίασης για να γίνει μια χαρα για μένα:D:rolleyes: πάντως με έχει ικανοποιήσει και το εχω ερωτευτεί:love:
.:Sony Ericsson C510:.:cool:
Link to comment
Share on other sites

εγω στην αρχη λοιπόν με την κάμερα τραβηξα μεγαλη ιστορία. ευτυχώς καταλαβα οτι έπρεπε να βγάλω τη ρύθμιση φως αυτόματης εστίασης για να γίνει μια χαρα για μένα:D:rolleyes: πάντως με έχει ικανοποιήσει και το εχω ερωτευτεί:love:

 

Πως έβγαλες το φως για την εστίαση ?? :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C510

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...