Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν διαφωνώ απόλυτα, αλλά 1) με την ίδια λογική και στον αλιμπαμπα δεν πλησιάζεις (δεν έχω πλησιάσει αλλά υπάρχει άπειρος κόσμος που το προτιμά από eBay). 2)τελευταία το support του PayPal έχει γίνει υπερβολικά δύστροπο με αυτοματοποιημένες απαντήσεις κ διαδικασιες και άτομα (ή μποτάκια) που με το ζόρι μιλάνε αγγλικά. Οπότε έχω αρχίσει να χάνω την εμπιστοσυνη μου σε αυτούς.Σαν απειλη πιάνει ακόμα προς το παρόν αλλά αν χρειαστεί να πραγματοποιήσεις την απειλη είναι τζόγος το αν θα δικαιωθείς ή οχι.

 

Το παυπαλ ειναι παυπαλ τελος,ειναι εγγυηση,εαν εχεις δικαιο τα χρηματα σου θα τα παρεις πισω,ολα τα αλλα απλα ημίμετρα που τα εχουμε πληρωσει πολλακις δυστηχως.

Τα πειραματα μας τα καναμε τοσα χρονια με εκατονταδες αγορες απο το εξωτερικο,και μαθαμε δυστηχως τοσα χρονια με το κακο,και πολλες φορες,ασχημο τροπο.

Προφανως και δικα σας τα χρηματα και που θα τα ρισκαρεται-τζογαρεται.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν διαφωνώ απόλυτα, αλλά 1) με την ίδια λογική και στον αλιμπαμπα δεν πλησιάζεις (δεν έχω πλησιάσει αλλά υπάρχει άπειρος κόσμος που το προτιμά από eBay). 2)τελευταία το support του PayPal έχει γίνει υπερβολικά δύστροπο με αυτοματοποιημένες απαντήσεις κ διαδικασιες και άτομα (ή μποτάκια) που με το ζόρι μιλάνε αγγλικά. Οπότε έχω αρχίσει να χάνω την εμπιστοσυνη μου σε αυτούς.Σαν απειλη πιάνει ακόμα προς το παρόν αλλά αν χρειαστεί να πραγματοποιήσεις την απειλη είναι τζόγος το αν θα δικαιωθείς ή οχι.
Ποτέ δεν είναι είχα πρόβλημα επικοινωνίας ή να έχω πετύχει μποτακια που δεν μιλάνε αγγλικά.

 

Σίγουρα μιλάς για το Paypal;

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

https://www.ultraonlineeu.com/en_EU/

 

Ξέρουμε αυτό το site??

 

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
On 4/2/2020 at 7:13 ΜΜ, vasileios13 said:

Παίδες από eglobalcentral ,έχετε αγοράσει ποτέ,από Ευρώπη στέλνει - είναι αξιόπιστο ;

εγω εχω αγορασει πραγματα αξιας 600-700ευρω και ημουν απολυτα ευχαριστημενος σε ολους τους τομεις , ομως αυτο πριν 3 χρονια και δε ξερω αν κατι εχει αλλαξει απο τοτε....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...