Jump to content

[iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μια χαρα ευχαριστω!

δεν μου αρεσει το λουρακι προσωπικα οποτε μαλλον προσανατολιζομαι σε μια απλη Sena την βρισκω στα 29Ε μαλλον ακριβη ειναι αλλα online παει 25 οποτε για 4 ευρω καλυτερα απο καταστημα.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα ευχαριστω!

δεν μου αρεσει το λουρακι προσωπικα οποτε μαλλον προσανατολιζομαι σε μια απλη Sena την βρισκω στα 29Ε μαλλον ακριβη ειναι αλλα online παει 25 οποτε για 4 ευρω καλυτερα απο καταστημα.

Εφόσον δεν σου αρέσει το λουράκι τότε κοίτα και αυτή που σου έδωσα στο link.

Θα σε βολέψει πάρα πολύ πιστεύω.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους εδω μέσα ,ψάχνω για bluetooth για το i phone 5,μπορείτε να με βοηθήσετε να βρω κάτι καλό και αξιόπιστο;
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα σε όλους εδω μέσα ,ψάχνω για bluetooth για το i phone 5,μπορείτε να με βοηθήσετε να βρω κάτι καλό και αξιόπιστο;

 

Κατά προτίμηση διάλεξε blue tooth που να υποστηρίζει την έκδοση 4 γιατί είναι περισσότερο battery friendly.

 

Σε γενικές γραμμές τα plantronics δουλεύουν άψογα με τα iphone.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Κατά προτίμηση διάλεξε blue tooth που να υποστηρίζει την έκδοση 4 γιατί είναι περισσότερο battery friendly.

 

Σε γενικές γραμμές τα plantronics δουλεύουν άψογα με τα iphone.

 

Τι εννοείς λέγοντας battery friendly;και πως το καταλαβαίνω αν είναι;

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς λέγοντας battery friendly;και πως το καταλαβαίνω αν είναι;

 

Το Bluetooth 4.0 είναι χαμηλότερης κατανάλωσης μιλάμε για την συσκευή όχι για το hands free. Τα 4s και νεότερα υποστηρίζουν αυτό το πρότυπο και ψάχνοντας για Bluetooth αξεσουάρ στα χαρακτηριστικά θα λέει Bluetooth 2.1, 3.0, 4.0. Καλύτερα να αγοράζεις με 4.0 για να έχεις περισσότερη διάρκεια μπαταρίας στο τηλέφωνο σου

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Το Bluetooth 4.0 είναι χαμηλότερης κατανάλωσης μιλάμε για την συσκευή όχι για το hands free. Τα 4s και νεότερα υποστηρίζουν αυτό το πρότυπο και ψάχνοντας για Bluetooth αξεσουάρ στα χαρακτηριστικά θα λέει Bluetooth 2.1, 3.0, 4.0. Καλύτερα να αγοράζεις με 4.0 για να έχεις περισσότερη διάρκεια μπαταρίας στο τηλέφωνο σου

 

Plantronics Bluetooth Headset M55

Αυτό μου κάνει;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θα έχεις μάλιστα στην μπάρα ειδοποιήσεων του iphone σου ένδειξη της μπαταρίας του bluetooth χωρίς third-party software.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα έχεις μάλιστα στην μπάρα ειδοποιήσεων του iphone σου ένδειξη της μπαταρίας του bluetooth χωρίς third-party software.

Να σε ρωτήσω ... το έχεις κι εσύ αυτό το bluetooth;είναι εύκολο στον συγχρονισμό του με το i phone 5;η έχει χρονοβόρα διαδικασία;

Edited by dhmhtrhs71
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Να σε ρωτήσω ... το έχεις κι εσύ αυτό το bluetooth;είναι εύκολο στον συγχρονισμό του με το i phone 5;η έχει χρονοβόρα διαδικασία;

 

Έχω δοκιμάσει περισσότερα του ενός plantronics και ισχύει για όλα το ίδιο. Η σύνδεση με τη συσκευή είναι η πιο απλή διαδικασία και μάλιστα δεν χάνεται ποτέ κατά τη διάρκεια της χρήσης. Μπορείς ακόμα και να έχεις το hands-free κλειστό, να χτυπήσει το τηλέφωνο, να ανοίξεις το bluetooth, να συνδεθεί άμεσα και να μιλήσεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Χρειάζεται να αγοράσω καινουριο καλώδιο για το φορτιστή. Είδα στο skroutz ότι η διαφορά στην τιμή ανάμεσα στο αυθεντικό και ένα imitation είναι αρκετά μεγάλη.

 

Εάν πάρω κατι φτηνό θα χρειαστεί να το ξαναλλάξω σύντομα;

πχ αυτό: http://www.mobiletrade.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v9.tpl&product_id=471&category_id=175&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart

Xiaomi Mi9 Lite

Samsung A5 2016

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλημερα σε ολους, εξαρταται σε ποια φαση ειναι ο καθενας! Σε λιγες μερες φευγω Αγγλια και θα ηθελα να μου πειτε αν καποιος-α ξερει αν υπαρχει επισημος αντιπροσωπος της Spigen sgp εκει. Θελω να αγορασω ενα bumper και σκεφτομαι εφοσον παω και υπαρχει καταστημα που να τις πουλαει να μην το παραγγειλω! Ναι και το επισημο site, αλλα οταν πηγαινω στην επιλογη για τους official resselers βγαζει σφαλμα το site τους!

 

http://www.spigen.com/

 

Ευχαριστω.

make it a topless afternoon
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλημερα σε ολους, εξαρταται σε ποια φαση ειναι ο καθενας! Σε λιγες μερες φευγω Αγγλια και θα ηθελα να μου πειτε αν καποιος-α ξερει αν υπαρχει επισημος αντιπροσωπος της Spigen sgp εκει. Θελω να αγορασω ενα bumper και σκεφτομαι εφοσον παω και υπαρχει καταστημα που να τις πουλαει να μην το παραγγειλω! Ναι και το επισημο site, αλλα οταν πηγαινω στην επιλογη για τους official resselers βγαζει σφαλμα το site τους!

 

http://www.spigen.com/

 

Ευχαριστω.

 

εδω εισαι!!!!!

spigen UK amazon

Μετα απο 2 εβδομαδες με θηκες...και συγκεκριμενα με

1.ΤPU Black

2.ασπρη slim

 

το καθαριζα αυτο και την θηκη καθε βραδυ.

Ναι... :D εχω αποκτησει τα γνωστα σημαδακια στο νικελακι.

Οχι δεν με ενδιαφερει καθολου. :lol:

 

Ναι πεταξα τις θηκες και παω για μια απο αυτες

http://www.senacases.com/apple/iphone-5-cases/corsa/#

http://www.spigen.com/brands/apple/iphone/iphone-5s/iphone-5-leather-pouch-crumena-series.html

γνωμες;

 

μαλλον για την Sena!!!!!

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Το καταστημα που μου εστειλες ειναι μονο online λογικα! Εγω θελω να ψωνισω απο κανονικο καταστημα οχι μεσω ιντερνετ! ;)
make it a topless afternoon
Link to comment
Share on other sites

Το καταστημα που μου εστειλες ειναι μονο online λογικα! Εγω θελω να ψωνισω απο κανονικο καταστημα οχι μεσω ιντερνετ! ;)

 

δεν μπορω να σε βοηθησω καταλαβα λαθος.sorry

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

εδω εισαι!!!!!

spigen UK amazon

Μετα απο 2 εβδομαδες με θηκες...και συγκεκριμενα με

1.ΤPU Black

2.ασπρη slim

 

το καθαριζα αυτο και την θηκη καθε βραδυ.

Ναι... :D εχω αποκτησει τα γνωστα σημαδακια στο νικελακι.

Οχι δεν με ενδιαφερει καθολου. :lol:

 

Ναι πεταξα τις θηκες και παω για μια απο αυτες

http://www.senacases.com/apple/iphone-5-cases/corsa/#

http://www.spigen.com/brands/apple/iphone/iphone-5s/iphone-5-leather-pouch-crumena-series.html

γνωμες;

 

μαλλον για την Sena!!!!!

 

Σου εκανε σημαδακια και με τη spigen??

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Σου εκανε σημαδακια και με τη spigen??

 

Δυο!!!!! Στο πλαι! Βεβαια μονο εγω τα βλεπω...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Δυο!!!!! Στο πλαι! Βεβαια μονο εγω τα βλεπω...

 

Απο το βαλε-βγαλε;

Το δικο μου 2 μηνων σχεδον, φτου φτου σκορδα, δεν εχει μεχρι ωρας τιποτα, ενω και το ipad mini, ενος ετους ειναι σαν καινουριο.

Σε θηκη παντα βεβαια.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Απο το βαλε-βγαλε;

Το δικο μου 2 μηνων σχεδον, φτου φτου σκορδα, δεν εχει μεχρι ωρας τιποτα, ενω και το ipad mini, ενος ετους ειναι σαν καινουριο.

Σε θηκη παντα βεβαια.

 

εχεις το μαυρο γι αυτο...

;)

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

εχεις το μαυρο γι αυτο...

;)

Αφού το μαύρο είναι πιο ευαίσθητο :blink:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αφού το μαύρο είναι πιο ευαίσθητο :blink:

 

οταν ειναι σε θηκη οχι γιατι δεν βγαινει το χρωμα και ειναι σαν ματ....

σε θηκη το ασπρο ειναι πιο ευαισθητο και ειδικα στην κορνιζα την νικελενια...βεβαια μιλαμε για αστειοτητες.. :D

Το μαυρο ειναι ευαισθητο οντως αν σου χτυπησει καπου ,που θα σου φυγει το χρωμα ,ενω εκει το ασπρο δεν εχει αναγκη γιατι απλα δεν εχει χρωμα να φυγει...

;)

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...