Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το έκανα αλλά δεν κατάφερα κάτι. Εκτός και δεν κάνω κάτι καλά. Δλ συνδέω το 3GS με το iTunes, πηγαίνω στη συσκευή, apps και πάνω στο εικονίδιο φωτογραφίες κάνω δεξί κλικ; Αυτό έκανα αλά δεν μου έχει κάποια εντολή με δεξί κλικ. Συγνώμη εάν είναι απλή για κάποιους η ερώτηση.

Στο photo app θα πας στο κινητό. Στις φωτογραφίες δλδ.

Όχι στον υπολογιστή. Στο κινητό.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Στο photo app θα πας στο κινητό. Στις φωτογραφίες δλδ.

Όχι στον υπολογιστή. Στο κινητό.

Σ´ευχαριστώ Bayern7 και συγνώμη για το ^κόλλημα^ που έφαγα αλά διαβάζοντας για κλικ υπέθεσα κλικ ποντικιού

 

Θα σε ενοχλήσω και πάλι Bayern7 αλά όταν κάνω κλικ επάνω, μου επιτρέπει μόνο να κάνω αποστολή ή αντιγραφή. Μόνο στις φωτογραφίες που έχω βγάλει με το ίδιο το κινητό μου επιτρέπει να κάνω εκτός των παραπάνω και διαγραφή. Σε όσες φωτογραφίες έχω περάσει μέσα από το iTunes μου επιτρέπει μόνο αντιγραφή ή αποστολή. Εάν γνωρίζει κάτι κάποιος ας με βοηθήσει, ευχαριστώ.

Edited by Petros the Great
Συνένωση μηνυμάτων. Χρησιμοποίησε την "τροποποίηση".
Link to comment
Share on other sites

Όσες φωτογραφίες συγχρονίζονται μέσω iTunes δεν μπορούν να διαγραφούν μέσα από την εφαρμογή Φωτογραφίες του iPhone. Για να διαγραφούν θα πρέπει να τις αφαιρέσεις από τον φάκελο ο οποίος συγχρονίζεται στο iPhone μέσω iTunes.

 

Για παράδειγμα αν έχεις ένα φάκελο Φωτογραφίες και τον συγχρονίζεις τότε για ν' αφαιρέσεις μια φωτογραφία θα πρέπει να την αφαιρέσεις από τον συγκεκριμένο φάκελο και μετά να συγχρονίσεις ξανά τις φωτογραφίες από την αντίστοιχη καρτέλα στο iTunes.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Γιατί σε ορισμένα wi-fi networks ενώ του έχεις βάλει πάλι και πάλι το password δεν το αποθηκευει και πρέπει να το βάλεις πάλι και πάλι?
Link to comment
Share on other sites

πως μπορώ να περάσω τα βιντεακια απο το iphone στον υπολογιστή? χριάζεται κάποια εφαρμογή?

Αν δεν κάνω λάθος αυτό γίνεται μέσω του iTunes. Όταν συνδέσεις το iPhone με τον υπολογιστή, γίνεται συγχρονισμός επαφών, φωτογραφιών, video κ.α. Αρκεί να έχουν γίνει οι απαραίτητες ρυθμίσεις στο iTunes το οποίο το βρίσκεις και το κατεβάζεις στον υπολογιστή σου από το Internet.

Link to comment
Share on other sites

Μέσω του iTunes

Συγνώμη Kstab είδα την απάντηση σου στον Yianniskyr αφού είχα γράψει το δικό μου post. Δεν είχα πρόθεση να το παίξω έξυπνος.

Link to comment
Share on other sites

αληθεια,ποιος ο λογος να βγει εκδοση 8gb τωρα,ενα χρονο μετα απ το λανσαρισμα του 3gs..?και μαλιστα σε τετοια εξωφρενικη τιμη?μηπως χανουν λιγο λαδια εκει στο γερμανο και στην βοδι-fone..?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια , εχω 3GS και αποφασισα να κανω την αναβαθμιση στην 4.0.1. Το itunes κρασαρε συνεχεια και τελος παντων εκανα το update απο το λαπτοπ οπου ειχα το itunes 9.2 που ζηταγε.

 

Στον κυριο Η/Υ όμως εκανα απεγκατασταση και κατεβασα το 9.2 itunes και μολις παω να κανω install μου πεταει το συγκεκριμενο μηνυμα: Unable to install the GEAR driver set at this time.The GEARAspiWDM service used by the Gear driver set is scheduled to be deleted during the next system reboot. Please reboot the system and run itunes again.

 

Τι συμβαινει, ξερει καποιος?

 

***βρεθηκε τελικα η λυση***

Edited by VEGETTO
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μου θυμίζετε τι πρέπει να κανουμε στο itunes σε περιπτωση format για να μην εχουμε προβληματα μετα..?

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μου θυμίζετε τι πρέπει να κανουμε στο itunes σε περιπτωση format για να μην εχουμε προβληματα μετα..?

 

Τι πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθησα να διαγραψω κατι custom ηχους που ειχα βαλει στο κινητο,με το ibluenova, και μαζι με αυτους μου εσβησε και τους default, και τωρα μου δειχνει μονο το Marimba σαν μελωδια. Τι μπορω να κανω τωρα?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθησα να διαγραψω κατι custom ηχους που ειχα βαλει στο κινητο,με το ibluenova, και μαζι με αυτους μου εσβησε και τους default, και τωρα μου δειχνει μονο το Marimba σαν μελωδια. Τι μπορω να κανω τωρα?

 

πρεπει να τους ξαναπερασεις... και backup

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να περάσω ταινίες στο iPhone. Τί πρόγραμμα χρησιμοποιείτε?

 

---------------------------------------------------------------------------------------

 

ΑΚΥΡΟ

Edited by gemarkor
Link to comment
Share on other sites

Κανε restore στα factory settings.
Nokia 5110, 3210, 8210, Samsung M-100, Nokia 7210, 7650, 6600, Siemens Sx1, Nokia 6230, 6680, N70, Qtek S200, Nokia N80, Qtek 9000, Nokia N93, N95 8GB, samsung Omnia, iphone 3g, 3gs , 4, 4s, 5, 6+, 7
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερουμε τι νεο εχει η νεα εκδοση λογισμικου 4.0.2???

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερουμε τι νεο εχει η νεα εκδοση λογισμικου 4.0.2???

 

Μονο την κάλυψη της τρύπας του safari απεναντι σε "κακοβουλα" pdf.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Γιατί σε ορισμένα wi-fi networks ενώ του έχεις βάλει πάλι και πάλι το password δεν το αποθηκευει και πρέπει να το βάλεις πάλι και πάλι?

ξανατσεκαρέ το.και βαλε στο on την επιλογή ask to join networks :)

Θέλω να περάσω ταινίες στο iPhone. Τί πρόγραμμα χρησιμοποιείτε?

 

---------------------------------------------------------------------------------------

 

ΑΚΥΡΟ

http://www.formatoz.com/. δοκίμασε το και θα με θυμηθείς

Παιδια ξερουμε τι νεο εχει η νεα εκδοση λογισμικου 4.0.2???

 

αν σε ενδιαφέρει το jailbrake μην την βάλεις.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...