Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδια υπαρχει κανα προγραμμα για να βλεπεις οοοολους τουσ φακελουσ τοθ iphone στο pc με windows????

δεν μπορω να κανω τιποτα. εχω κατεβασει κατι θεματα αλλα δεν μπορω να τα περασω στο φακελο του Winterboard.. λιγη βοηθεια παρακαλω.

miro11285@hotmail.com η με ΠΜ...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

http://www.formatoz.com/. δοκίμασε το και θα με θυμηθείς

 

Σε τί μορφή πρέπει να κάνεις τη ταινία? Έχω το Xilisoft Video Converter Ultimate. Αυτό κάνει κάτι?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια υπαρχει κανα προγραμμα για να βλεπεις οοοολους τουσ φακελουσ τοθ iphone στο pc με windows????

δεν μπορω να κανω τιποτα. εχω κατεβασει κατι θεματα αλλα δεν μπορω να τα περασω στο φακελο του Winterboard.. λιγη βοηθεια παρακαλω.

miro11285@hotmail.com η με ΠΜ...

 

Με το diskaid, και θα ενεργοποιησεις την λειτουργια root μεσα απο τις επιλογες. Ενναλακτικα WinSCP, αλλα με αυτο εγω εχω προβλημα.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια υπαρχει κανα προγραμμα για να βλεπεις οοοολους τουσ φακελουσ τοθ iphone στο pc με windows????

δεν μπορω να κανω τιποτα. εχω κατεβασει κατι θεματα αλλα δεν μπορω να τα περασω στο φακελο του Winterboard.. λιγη βοηθεια παρακαλω.

miro11285@hotmail.com η με ΠΜ...

1) iPhoneBrowser

2) iFunBox

3) iPhoneExplorer

 

Διαλέγεις και παίρνεις. :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

1) iPhoneBrowser

2) iFunBox

3) iPhoneExplorer

 

Διαλέγεις και παίρνεις. :)

 

 

1: δεν μου εμφανιζει τουσ φακελους library/var

2: δεν μου εμφανιζει τουσ φακελους library/var

3:den briskei to iphone 3 gs mou

 

thanx!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε τί μορφή πρέπει να κάνεις τη ταινία? Έχω το Xilisoft Video Converter Ultimate. Αυτό κάνει κάτι?

εγώ την κάνω mp4 και είναι μια χαρά.ναι και αυτό που έχεις κάνει.δεν είναι τίποτα δύσκολο πάντως,ψάξε το λιγάκι.

Το θεμα ειναι να μην χρειαζονται μετατροπες τα αρχεια για να παιζουν...

υπάρχουν και ανάλογα προγράμματα.

1: δεν μου εμφανιζει τουσ φακελους library/var

2: δεν μου εμφανιζει τουσ φακελους library/var

3:den briskei to iphone 3 gs mou

 

thanx!!!!!!!!

έχεις περάσει ssh στη συσκευή σου; είναι jailbroken καταρχήν; προσωπικά χρησιμοποιώ το iphone browser.

Link to comment
Share on other sites

1: δεν μου εμφανιζει τουσ φακελους library/var

2: δεν μου εμφανιζει τουσ φακελους library/var

3:den briskei to iphone 3 gs mou

 

thanx!!!!!!!!

Κάτι κάνεις λάθος, έχεις κάνει J/B τη συσκευή;

 

Και τα 3 προγράμματα μου λειτουργούν κάτι παραπάνω από τέλεια!

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είχα κάνει j/b στη συσκευή, αλλά όταν βγήκε η 4.0.2 το καθάρισα. Διάβασα κάπου αλλού ότι εάν δεν αναβαθμίσει κάποιος και θέλει να κρατήσει το j/b μετά δεν μπορεί να χρησιμοποιεί το iTunes για buck up ή για κάτι άλλο και ότι η apple μπορεί να κλειδώσει τη συσκευή. Αληθεύει αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είχα κάνει j/b στη συσκευή, αλλά όταν βγήκε η 4.0.2 το καθάρισα. Διάβασα κάπου αλλού ότι εάν δεν αναβαθμίσει κάποιος και θέλει να κρατήσει το j/b μετά δεν μπορεί να χρησιμοποιεί το iTunes για buck up ή για κάτι άλλο και ότι η apple μπορεί να κλειδώσει τη συσκευή. Αληθεύει αυτό;

 

εμενα μεχρι στιγμης παντως ολα μια χαρα πανε με την 4.0.1 jailbrake :)

Link to comment
Share on other sites

εγώ την κάνω mp4 και είναι μια χαρά.ναι και αυτό που έχεις κάνει.δεν είναι τίποτα δύσκολο πάντως,ψάξε το λιγάκι.

 

υπάρχουν και ανάλογα προγράμματα.

 

έχεις περάσει ssh στη συσκευή σου; είναι jailbroken καταρχήν; προσωπικά χρησιμοποιώ το iphone browser.

 

εχω κανει jailbrake. τι ειναι το ssh??

 

Κάτι κάνεις λάθος, έχεις κάνει J/B τη συσκευή;

 

Και τα 3 προγράμματα μου λειτουργούν κάτι παραπάνω από τέλεια!

 

δεν τα ξερω καλα,αλλα jailbrake δεν ειναι αν εχει cydia,instalous??

εχω την 3.1.2 και δεν ξερω καλα. το πηρα πριν κανα 2μηνο το τηλ και μου παν οτι ειναι ετοιμο ενα ξαδερφακι που το πηρα,αλλα δεν ξερω τιποτα ακομα. πριν ειχα android και πιο πριν win.mobile..

Edited by nervous
συνεχόμενα μηνύματα,χρησιμοποίησε την Πολλαπλή Παράθεση
Link to comment
Share on other sites

εχω κανει jailbrake. τι ειναι το ssh??

 

 

 

δεν τα ξερω καλα,αλλα jailbrake δεν ειναι αν εχει cydia,instalous??

εχω την 3.1.2 και δεν ξερω καλα. το πηρα πριν κανα 2μηνο το τηλ και μου παν οτι ειναι ετοιμο ενα ξαδερφακι που το πηρα,αλλα δεν ξερω τιποτα ακομα. πριν ειχα android και πιο πριν win.mobile..

 

βρε φίλε μου με ρωτάς τι είναι το ssh και στην από κάτω παράθεση ρωτας και λες στον bill δεν τα ξέρω καλά....έχεις jailbrake η δεν έχεις τελικά? :)

ναι αν έχει μέσα το cydia είναι jailbrake.έλυσες τελικά το πρόβλημα με το iphonebrowser ;

Link to comment
Share on other sites

βρε φίλε μου με ρωτάς τι είναι το ssh και στην από κάτω παράθεση ρωτας και λες στον bill δεν τα ξέρω καλά....έχεις jailbrake η δεν έχεις τελικά? :)

ναι αν έχει μέσα το cydia είναι jailbrake.έλυσες τελικά το πρόβλημα με το iphonebrowser ;

 

σου κανω ποστ να δεις τι μου βγαζει οταν παταω το Go To Location->Winterboard themes..

http://img713.imageshack.us/img713/4319/40526500.jpg

Edited by nervous
ξεχείλωσε η σελίδα ...
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια εχω iphone 3gss 32giga και επιδει ειμαι ασκετος θελω μια βοηθεια πως μπωρο να περασο ταινιες απο τον υπολογιστη στο κιν.. ευχαριστω...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Θα μετατρέψεις τη ταινία μέσω ενός προγράμματος όπως πχ αυτό σε συμβατή μορφή, θα το περάσεις στο iPhone μέσω του iTunes.

Εφόσον είσαι άσχετος όπως λές ο ίδιος, επιβάλλεται να ρίξεις μια ματιά στην ενότητα των οδηγών.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μια άκυρη ερώτηση, έχω το iphone 3gs και το πουλώ που μπορώ να το ανεβάσω στο forum? ή δεν έχει πωλήσεις?
Για άμεση και έγκυρη ενημέρωση mantatanews.gr :happy:
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει αντίστοιχο section Buy & Sell, αλλά υπάρχουν προϋποθέσεις για να έχεις πρόσβαση.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει αντίστοιχο section Buy & Sell, αλλά υπάρχουν προϋποθέσεις για να έχεις πρόσβαση.

 

Ευχαριστώ πολύ θα τις διαβάσω..

Για άμεση και έγκυρη ενημέρωση mantatanews.gr :happy:
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια ολο το βραδυ διαβαζα το φορουμ για το ipone 3gss.για να μπορεσο να περασω εργα μεσα απο το pc και τραγουδια.αφυσται που νομιζο οτι τορα μολισ καταφερα να περασο ενα εργο.ακομη συχρονιζη.αλα απο την αλη μου σβηνη τα τραγουδια ...μηπως μπορη να βοηθειση κανης?γιατι ειμαι καινουργιος με αφτην την συσκευη και υπαρχει παρα πολη χασημο κανη πολα πραματα και τα εχο πεξη.ευχαριστο για την καθε πληροφορια...
Link to comment
Share on other sites

κι εγω περασα σε 3gs παιδια και βλεπω τα καλα αλλα και τα κακα

για να διορθωσουμε τα κακα λοιπον ελπιζω να μου πειτε ενα προγραμματακι για αναφορα μηνυματων και αλλο ενα για καταγραφη καλη των ογκων δεδομενων ανα μηνα κτλ (η και κλησεων φυσικα) προκειμενου να μην χρεωνομαστε αδικα...

ελπιζω υστερα απο τοση εξελιξη να υπαρχουν αυτα

επισης ενημερωνω οτι βλεπω πως γινεται να κανεις downgrade μεσω dfu mode σε 401 και να κανεις λοιπον ailbreak για τους ατυχους που εχουν 402 σαν εμενα

Link to comment
Share on other sites

σου κανω ποστ να δεις τι μου βγαζει οταν παταω το Go To Location->Winterboard themes..

http://img713.imageshack.us/img713/4319/40526500.jpg

πρέπει να αστειεύεσαι μάλλον φίλε μου...αφού στο γράφει τι ρωτάς;;;

κι εγω περασα σε 3gs παιδια και βλεπω τα καλα αλλα και τα κακα

για να διορθωσουμε τα κακα λοιπον ελπιζω να μου πειτε ενα προγραμματακι για αναφορα μηνυματων και αλλο ενα για καταγραφη καλη των ογκων δεδομενων ανα μηνα κτλ (η και κλησεων φυσικα) προκειμενου να μην χρεωνομαστε αδικα...

ελπιζω υστερα απο τοση εξελιξη να υπαρχουν αυτα

επισης ενημερωνω οτι βλεπω πως γινεται να κανεις downgrade μεσω dfu mode σε 401 και να κανεις λοιπον ailbreak για τους ατυχους που εχουν 402 σαν εμενα

για καταγραφή όγκου δεδομένων έχει ήδη μέσα το iphone.για αναφορές παράδοσης υπάρχουν ανάλογα προγράμματα.εάν έχεις 4.0.2 ελπίζω να έχεις κρατήσει ssh απο 4.0.1 ώστε να μπορείς να κάνεις downgrade...

Edited by nervous
Ξεχείλωσε η σελίδα ...
Link to comment
Share on other sites

Mια γρηγορη ερωτηση και συγνωμη αν εχει ξαναερωτηθει!

Μπορω με καποιο τροπο να σβησω ολα τα δεδομενα του τηλεφωνου απο πανω απο το ιδιο το τηλεφωνο και οχι απο το i-tunes πχ? Αν ναι πως παρακαλω? Και η διαδικασια παιρνει πολυ ωρα ή ειναι σαν ενα quick format στα pc?

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Πας Ρυθμίσεις>Γενικά>Επαναφορά>Περιεχόμενο και ρυθμίσεις, αλλά δεν θυμάμαι πόση ώρα παίρνει.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...