Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δεν ειναι απολυτο,γενικα καλο ειναι μα μην εχουμε ακριβες συσκευες για πολλους λογους στην παραλια,προσωπικα εχω ενα νοκια 6300 για αυτες τις περιπτωσεις

 

Εννοείται. Ποτέ το iPhone στην παραλία, μπορεί να γίνουν χίλια-δυο πράγματα. Στο χώρο διαμονής μας, κρυμμένο κάπου πολύ καλά.

 

@yanniskur Από το iTunes.

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται. Ποτέ το iPhone στην παραλία, μπορεί να γίνουν χίλια-δυο πράγματα. Στο χώρο διαμονής μας, κρυμμένο κάπου πολύ καλά.

.

 

:shock: πες μου ότι κάνεις πλάκα!!

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Εμένα παντως, πρωτη μερα που το πηρα παραλια, μου επεσε μες την αμμο!! Χαχαχα!!! :lol: Το εγκαινιασα!
:cry::cry::cry::cry::cry:
Link to comment
Share on other sites

το restore το κάνω απο το itunes ή απο την συσκευή?

 

Aπο το Itunes!! ;)

 

Ρε παιδια, ας μην το θεοποιοθμε παντως.. Ενα κινητο ειναι! Δεν θα το βαλουμε και σε θυριδα τραπεζας! :P

Edited by nervous
Μάθε να χρησιμοποιείς την Τροποποίηση και την Πολλαπλή Παράθεση !!

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
σιγουρα!!αλλα αν καποιος εχει σκασει 700ευρω να το παρει αφου δουλευε ενα μηνα(υπαρχουν αρκετοι που παιρνουν 700 και τα δινουν,εγω προσωπικα δεν θα το εκανα) οπως και να το κανεις το ποναει,αν του το εκανε δωρο ο μπαμπας οκ δεν τρεχει τιποτα,του ριχνεις και καμμια κλωτσια για πλακα
Link to comment
Share on other sites

γιατί μετα απο κάθε συγχρονισμό με το itunes πρέπει να δημιουργώ ξανά τους φακέλους?δεν υπάρχει κάποια λύση?
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται. Ποτέ το iPhone στην παραλία, μπορεί να γίνουν χίλια-δυο πράγματα. Στο χώρο διαμονής μας, κρυμμένο κάπου πολύ καλά.

 

@yanniskur Από το iTunes.

 

Πέρα απο τους προφανείς λόγους που αναφέρεις,εμένα με ανησυχεί και η υγρασία γενικά στις παραθαλάσσιες περιοχές.

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται. Ποτέ το iPhone στην παραλία, μπορεί να γίνουν χίλια-δυο πράγματα. Στο χώρο διαμονής μας, κρυμμένο κάπου πολύ καλά.

 

@yanniskur Από το iTunes.

 

Εννοείται. Το iPhone στην παραλία, αλλά πάντα στην ειδική αδιάβροχη θήκη για την παραλία!!:) Το οποίο δεν βγαίνει από εκεί για κανέναν λόγο και δεν χρειάζεται να το κρύψω πουθενά!!

Πως θα ενημερώνω το Ping..?.?.:lol::p

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Το κακο ειναι οτι δεν βλεπω καλα στην οθονη ακομη και με full φωτεινοτητα... :(

 

Γιατί?? Μπορώ να πω ότι την βλέπω μία χαρά την οθόνη στο fulL!!!

http://images.zaazu.com/img/geek02-geek-nerds-eyeglass-smiley-emoticon-000201-large.gif

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Γιατί?? Μπορώ να πω ότι την βλέπω μία χαρά την οθόνη στο fulL!!!

http://images.zaazu.com/img/geek02-geek-nerds-eyeglass-smiley-emoticon-000201-large.gif

Mirror screen protector :(

Link to comment
Share on other sites

εχω ένα iphone 3G 16GB με άσπρο καπάκι αλλά δεν ξέρω ποιο είναι δεν βλέπω διακριτικά όπως σε άλλα κινητά

 

κάπου εδώ στο φόρουμ

εγραψα αλλά δεν βρίσκω :wacko: μεσώ taptalk

 

το κινητό είναι ενός φίλου που του έδωσε μια φίλη του το κινητό σταμάτησε να λειτουργεί ξαφνικά χωρίς να πέσει και το πήρα για να το φτιάξω άμα έχει σπάσει κάτι

δύστυχος δεν είχε καλώδια και άλλα σχετικά του μήλου και εγω δεν κράτησα τα δικα μου απο iphone 2G που ράγισε το touchscreen στα καλά καθούμενα :mad:

 

τι μπορώ να κάνω για αρχή πόσο έχει ένα φτηνό καλώδιο φόρτισης η σύνδεσης με pC ... γιατί δεν βλέπω κάποιο πρόβλημα με οθόνη αρα ειναι software το hardformat πως γίνεται με απενεργοποιημένη συσκευή???

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Το iPhone κλειστό τελείως φορτίζει? Αν ναί, όταν ολοκληρωθεί η φόρτιση, που το δίχνει?
Μπορείς να το συνδέσεις στο φορτιστή και μετά να το κλείσεις, οπότε φορτίζει κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται. Το iPhone στην παραλία, αλλά πάντα στην ειδική αδιάβροχη θήκη για την παραλία!!:) Το οποίο δεν βγαίνει από εκεί για κανέναν λόγο και δεν χρειάζεται να το κρύψω πουθενά!!

Πως θα ενημερώνω το Ping..?.?.:lol::p

 

Κανενα λινκ γι'αυτη την θήκη..?:D

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια μαι γρηγορη ερωτησουλα...

αυριο μεθαυριο,αν πανε ολα καλα,θα ανταλλαξω το κινητο μου με ενα iphone.

μεταχειρισμενο εννοειται...

αυτο που θελω να ρωτησω ειναι πως θα καταλαβω αν ειναι το 3g ή το 3gs που θελω εγω ή ακομα και κλωνος(αυτο λιγο απιθανο βεβαια γιατι λογικα θα καταλαβω αμεσως τον κλωνο).

περα απο τα καπακια και τα αυτοκολλητακια στην πλατη του κινητου,πως αλλιως πως θα το δω?υπαρχει κατι στο μενου να μου δινει πληροφοριες συσκευης?

υποψην δεν εχω δουλεψει iphone και μου ειναι δυσκολες καποιες εννοιες...

 

ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια μαι γρηγορη ερωτησουλα...

αυριο μεθαυριο,αν πανε ολα καλα,θα ανταλλαξω το κινητο μου με ενα iphone.

μεταχειρισμενο εννοειται...

αυτο που θελω να ρωτησω ειναι πως θα καταλαβω αν ειναι το 3g ή το 3gs που θελω εγω ή ακομα και κλωνος(αυτο λιγο απιθανο βεβαια γιατι λογικα θα καταλαβω αμεσως τον κλωνο).

περα απο τα καπακια και τα αυτοκολλητακια στην πλατη του κινητου,πως αλλιως πως θα το δω?υπαρχει κατι στο μενου να μου δινει πληροφοριες συσκευης?

υποψην δεν εχω δουλεψει iphone και μου ειναι δυσκολες καποιες εννοιες...

 

ευχαριστω...

 

Μπορείς να το δείς από το τρίτο και τέταρτο ψηφίο του κωδικού ΙΜΕΙ του τηλεφώνου (μαζί με άλλες πληροφορίες τον βλέπεις στην επιλογή Settings / General / About).

 

To iPhone 3G συνήθως έχει κωδικό 16,17 ή 18 και το 3Gs συνήθως έχει κωδικό 19, 20 ή 21 ;)

 

για διευκόλυνση δες και εδώ.

Edited by kkalog

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις τι είναι αυτό το 'Ε' που μου βγάζει σήμερα δεξιά από το 'vf GR' :confused: ???

 

 

http://img6.imageshack.us/img6/6775/img1470s.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σημαίνει ότι στην περιοχή που βρίσκεσαι υπάρχει κάλυψη δικτύου EDGE, δηλαδή είναι πιο γρήγορο από το GSM και πιο αργό από το 3G.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...