Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο συνδετηρας παντως οντως ειχε πιο παχια κεφαλη και το λογικοτερο ειναι να μην πρκαλεσει εστερικες φθορες. Θενξ για την συμβουλη.

 

Παντως μου κανει εντυπωση που το καναν ετσι. Τι φοβηθηκαν, μην αλλαζουν συνεχεια καρτες?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Λεπτο συνδετηρα? Αυτο τωρα που το βρισκουμε? Χαρτοπωλειο?

 

Έναν απλό συνδετήρα... Τον στραβώνεις απλά από την άκρη και είναι οκ.. Κάπου θα βρεις σε ένα γραφείο και χωρίς να αγοράσεις σιγά..

 

Εμένα καλύτερα μου αρέσει έτσι που είναι ι sim... Φαίνεται πιο ενιαία η συσκευή, και δεν υπάρχει κίνδυνος να βρωμιστεί ο μηχανισμός που διαβάζει τη sim, όπως μου γινόταν σε άλλα κινητά που είχα πριν...

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 3 ημέρες παίζω με το καινούριο 3gs. Ερώτηση για κάτι που μου προκαλεί απορία. Όταν κουνησεις το κινητό, shake, ακούγεται ένας ανεπαισθητος ήχος σαν κάτι πολύ μικρό να κουνιέται μεσα στη συσκευή. Κυρίως όταν κουνιέται καθετως. Το έχει δει κ άλλος στο 3GS? η να ανησυχησω!;

Σημείωση ότι το κινητό δεν εχει χτυπήσει πουθενά.

Ευχαριστώ.

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

δουλεύουν όλα κανονικά;

 

σε μένα δε κάνει κάποιο θόρυβο. το κάνει αυτό απο την πρώτη στιγμή;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

δουλεύουν όλα κανονικά;

 

σε μένα δε κάνει κάποιο θόρυβο. το κάνει αυτό απο την πρώτη στιγμή;

 

ναι, όλα κανονικά. Και ναι, από την πρώτη στιγμή, από σφραγισμένο κουτί.

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

ναι, όλα κανονικά. Και ναι, από την πρώτη στιγμή, από σφραγισμένο κουτί.

 

Μήπως παίζει η θήκη της sim?

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

ποιος ξέρει; εφόσον δουλεύουν ολα δεν εχεις κάποιο πρόβλημα..μπορει να "παιζει" το κομματάκι που μπαίνει μέσα η σιμ

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Εβγαλα το tray της SIM και το κουνησα παλι αποτομα οπως ειπα προηγουμενως. Ο ηχος παραμενει. Ειναι σαν να κουνιεται κατι μικρο, πολυ μικρο και σε πολυ περιορισμενη "διαδρομη" αν με καταλαβαινετε.

 

Περιεργο ****το..

 

Ωστε ειμαι μονο εγω ε?

 

Οταν ειχα παει προχθες για καποιες ερωτησεις σχετικα με την διαδικασια μεταφορας αριθμου, το ειπα στο παλικαρι που ανελαβε την "υποθεση" μου και μου ειπε οτι αφενος ακουγε το θορυβο και ο ιδιος και αφετερου οτι θα επρεπε να το στειλουν προς Apple μερια για να το δουν. Επειδη εχω διαβασει αρκετα παραδοξα με μηνες προσμονης του κινητου, πραγματικα ομως, αξιζει να μπλεξω με service της Voda?

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Σχετικα με το Mail, μεσω imap το τραβαει? Αυτο σημαινει πως αμα σβησω ενα μαιλ απο το κινητο, το σβηνει ταυτοχρονα και απο τους σερβερ?

 

Επισης το Push τι ακριβως ειναι? Παιρνεις μαιλ σε πραγματικο χρονο η κανει περιοδικους ελεγχους, αυτο δεν εχω καταλαβει. Σε πραγματικο χρονο θα ηταν αδυνατο, γιατι λογικα θα πρεπει να ελγχει καθε δευτερολεπτο κα ιθα τρωει αμετρητο ογκο δεδομενων, σωστα?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Σχετικα με το Mail, μεσω imap το τραβαει? Αυτο σημαινει πως αμα σβησω ενα μαιλ απο το κινητο, το σβηνει ταυτοχρονα και απο τους σερβερ?

 

Ναι. Εάν το mail σου, βέβαια, έχει στηθεί σε imap (για παράδειγμα το gmail μέχρι πριν αρκετούς μήνες ήταν σε pop και μετά το γύρισε σε imap)

 

Επισης το Push τι ακριβως ειναι? Παιρνεις μαιλ σε πραγματικο χρονο η κανει περιοδικους ελεγχους, αυτο δεν εχω καταλαβει. Σε πραγματικο χρονο θα ηταν αδυνατο, γιατι λογικα θα πρεπει να ελγχει καθε δευτερολεπτο κα ιθα τρωει αμετρητο ογκο δεδομενων, σωστα?

 

Σε πραγματικό χρόνο αλλά απαιτείται και πάλι σύνδεση στο ίντερνετ είτε μέσω gprs/3g είτε wi-fi. Επεκτείνεται σε περισσότερα πράγματα από ένα απλό mail, όμως. To gmail πχ πρόσφατα άρχισε να υποστηρίζει και αυτό το push και δουλεύει αρκετά καλά

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 3 ημέρες παίζω με το καινούριο 3gs. Ερώτηση για κάτι που μου προκαλεί απορία. Όταν κουνησεις το κινητό, shake, ακούγεται ένας ανεπαισθητος ήχος σαν κάτι πολύ μικρό να κουνιέται μεσα στη συσκευή. Κυρίως όταν κουνιέται καθετως. Το έχει δει κ άλλος στο 3GS? η να ανησυχησω!;

Σημείωση ότι το κινητό δεν εχει χτυπήσει πουθενά.

Ευχαριστώ.

 

To κοίταξα κ γω τώρα και πράγματι και σε μένα κάνει κάποιον θόρυβο, έτσι όπως το περιγράφεις. Το κάνει μόνο όταν το κουνάω κάθετα και με δύναμη... Σαν να ήταν από τη sim μου ακούγεται, αλλά δεν δίνω και σημασία.. Όλα μια χαρά δουλεύουν.

 

 

 

 

 

Έχω απενεργοποιήσει το push για το Gmail μόνο που έχει (και fetch new data κλειστό)

Τα notifications όμως τα έχω στο on.. Kαι εκεί μου βγάζει κάποιες εφαρμογές τύπου IM+ κτλ... Χρησιμοποιεί καθόλου το δίκτυο (εννοώ αν συνδέεται με το internet) όταν το έχω στο on,αν δεν χρησιμοποιώ κάποια από τις εφαρμογές που μου έχει εκεί στα notifications? Δηλαδή κάτι σαν το push στο Gmail , έχει καποια σχέση? Ξοδεύει περισσότερη μπαταρία αν είναι στο on?

 

Επίσης πήρα και μια θήκα elago http://www.elagodesign.com/ από κατάστημα vodafone, 20 ευρώ. Νομίζω ήταν η πιο ακριβή που είχε. Γράφει και designed in California. Την ξέρει κανείς αν είναι καλή? Το λέω για να μην έχω κανένα πρόβλημα και ξεβάψει στο κινητό, όπως διάβασα που έπαθε κάποιος.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 3 ημέρες παίζω με το καινούριο 3gs. Ερώτηση για κάτι που μου προκαλεί απορία. Όταν κουνησεις το κινητό, shake, ακούγεται ένας ανεπαισθητος ήχος σαν κάτι πολύ μικρό να κουνιέται μεσα στη συσκευή. Κυρίως όταν κουνιέται καθετως. Το έχει δει κ άλλος στο 3GS? η να ανησυχησω!;

Σημείωση ότι το κινητό δεν εχει χτυπήσει πουθενά.

Ευχαριστώ.

Το κάνει και σε εμένα.

3,5 μήνες τώρα, δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα.

Δεν νομίζω πως πρέπει να σε ανησυχεί.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Συμβαίνει σε ΟΛΑ (απλά ίσως κάποιοι δεν το έχουν προσέξει γιατί πρέπει να το κουνήσεις προς συγκεκριμένη διεύθυνση/φορά, το πιο σύνηθες είναι όταν το αφήνει κανείς απο ύψος λίγων χιλιοστών πάνω σε τραπέζι π.χ.) και είναι απόλυτα φυσιολογικό, προέρχεται απο το μηχανισμό δόνησης ή/και απο το accelerometer το έχω παρατηρήσει και σε πολλά άλλα κινητά ...
Link to comment
Share on other sites

ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΑΤΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ!!!

 

Και σορρυ για τα caps αλλα ο ενθουσιασμος ειναι απλα τεραστιος :lol:

 

Αρα το εχουν τα 3GS :O

 

 

Καλημερες!

 

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά, αν οι συσκευές έβγαιναν απο μια ιδανική (ουτοπική ;; ) γραμμή παραγωγής, δεν θα έπρεπε να συμβαίνει κάτι τέτοιο ... δυστυχώς όμως οι γραμμές παραγωγής της Foxconn για τα iPhone απέχουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ απο το ιδανικό.

Σου λέω λοιπόν, πως συμβαίνει σε ΟΛΑ, σε άλλα λιγότερο έντονα, σε άλλα περισσότερο, και σου εξήγησα και που οφείλεται (χωρίς αυτό να σημαίνει ότι το αντίστοιχο εξάρτημα έχει πρόβλημα).

Απλά το βαρίδιο στο άκρο αυτού του micromotor

http://www.lakewoodconferences.com/direct/dbimage/50052469/Vibrator_Motor_4SH3_0212B.jpg

μπορεί και περιστρέφεται μερικώς, ακόμη και όταν αυτός δεν είναι σε λειτουργία ... αυτό κανονικά δεν θα έπρεπε να συμβαίνει αλλά συμβαίνει πάντα ...

 

Σε άλλους, ο ήχος προέρχεται

ή/και απο

- χαλαρό διακόπτη mute/vibrate

- το σφαιρίδιο του accelerometer.

 

Οπότε, μην το ψάχνεις :lol: ...

 

Υ.Γ.

Αν πας να στο αλλάξουν, ΑΝ ΣΤΟ ΑΛΛΑΞΟΥΝ, κατά 99,999% κι αυτό που θα σου δώσουν θα κάνει το ίδιο, ίσως βέβαια εκείνο που θα σου δώσουν να έχει κάποιο ελάττωμα που αυτό που έχεις τώρα δεν έχει :lol: :cry::vava::knife:

Link to comment
Share on other sites

παιδια σκεφτομαι να αγορασω και εγω ενα iphone 3gs και θα ηθελα να μου πειτε αν κατι "θεματακια" που υπηρχαν εχουν αντιμετωπιστει, συγκεκριμενα κατι ρωγμες που εμφανιζοντουσαν πισω χωρις λογο και η μπαταρια καθως πολλοι ηταν αυτοι που παραπονεθηκαν οτι κραταει λιγο ακομα κ οταν το κινητο το ειχαν σε stand by mode.

δεν ξερω αν πρεπει να προσεξω κατι ιδιαιτερα στην αγορα της εν λογω συσκευης

καθε σχολιο-παρατηρηση αποδεκτο

ευχαριστω

ΥΓ για navigatιοn μπορει να χρησιμοποιηθει με καποιο προγραμμα (χωρις να ειναι υποχρεωτικο να εισαι On line οπως στο απαραδεκτο p1i)

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Εάν το mail σου, βέβαια, έχει στηθεί σε imap (για παράδειγμα το gmail μέχρι πριν αρκετούς μήνες ήταν σε pop και μετά το γύρισε σε imap)

 

Εαν εχει στηθει που? Στην συσκευη λες? Στον thunderbird παντως μεσω pop τα παιρνω και δεν σβηνονται φυσικα ανα σβησω καποιο εκει μεσα, αλλα στο iphone πως βλεπω αν τα περνει μεσω imap?

 

Επισης μπορω να παιρνω ταυτοχρονα και pop και imap? Εννοω Pop στον thunderbird Και ιmap στο iphone.

 

α ναι, gmail εχω, και σε αυτο αναφερομαι.

Σε πραγματικό χρόνο αλλά απαιτείται και πάλι σύνδεση στο ίντερνετ είτε μέσω gprs/3g είτε wi-fi. Επεκτείνεται σε περισσότερα πράγματα από ένα απλό mail, όμως. To gmail πχ πρόσφατα άρχισε να υποστηρίζει και αυτό το push και δουλεύει αρκετά καλά

 

Ναι εννοειται πως χρειαζεται δικτυο, αλλα πως γινεται να τα παιρνεις σε πραγματικο χρονο? Δεν χρειαζεται το δικτυο να κανει ελεγχκ καθε sec? Ας πουμε στο PC ο thunderbird εχει εντολη να κοιταει καθε 5 λεπτα, και καθε φορα που κοιταει στελνει και λαμβανει δεδομενα.

 

Δεν μπορω να καταλαβω την λειτουργια του push. Καθε ποσο κοιταει, και ποσα δεδομενα αναταλλασονται? :(

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά, αν οι συσκευές έβγαιναν απο μια ιδανική (ουτοπική ;; ) γραμμή παραγωγής, δεν θα έπρεπε να συμβαίνει κάτι τέτοιο ... δυστυχώς όμως οι γραμμές παραγωγής της Foxconn για τα iPhone απέχουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ απο το ιδανικό.

Σου λέω λοιπόν, πως συμβαίνει σε ΟΛΑ, σε άλλα λιγότερο έντονα, σε άλλα περισσότερο, και σου εξήγησα και που οφείλεται (χωρίς αυτό να σημαίνει ότι το αντίστοιχο εξάρτημα έχει πρόβλημα).

Απλά το βαρίδιο στο άκρο αυτού του micromotor

http://www.lakewoodconferences.com/direct/dbimage/50052469/Vibrator_Motor_4SH3_0212B.jpg

μπορεί και περιστρέφεται μερικώς, ακόμη και όταν αυτός δεν είναι σε λειτουργία ... αυτό κανονικά δεν θα έπρεπε να συμβαίνει αλλά συμβαίνει πάντα ...

 

Σε άλλους, ο ήχος προέρχεται

ή/και απο

- χαλαρό διακόπτη mute/vibrate

- το σφαιρίδιο του accelerometer.

 

Οπότε, μην το ψάχνεις :lol: ...

 

Υ.Γ.

Αν πας να στο αλλάξουν, ΑΝ ΣΤΟ ΑΛΛΑΞΟΥΝ, κατά 99,999% κι αυτό που θα σου δώσουν θα κάνει το ίδιο, ίσως βέβαια εκείνο που θα σου δώσουν να έχει κάποιο ελάττωμα που αυτό που έχεις τώρα δεν έχει :lol: :cry::vava::knife:

 

Σε ευχαριστω πολυ για την επεξηγηση και τον χρονο που αφιερωσες.. Οχι, εφοσον το εχουν και αλλα iPhones, δεν προκειται να κυνηγησω αντικατασταση σε καμμια περιπτωση. Αφενος για τον χρονο που θα χασω και αφετερου για τον λογο που αναφερεις εσυ (οτι μπορει το κινητο αντικαταστασης να εχει καποιο αλλο προβλημα).

Ας ελπισουμε να ειναι το μοναδικο.

Παντως, so far, εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος με το 3GS. Σημερα πηρα και μαξιλαρακια (καλυμματα) για τα ακουστικα καθως ηταν αρκετα μικρα και επεφταν απο το αυτι μου lol

 

Να ειστε καλα.

 

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να καταλαβω την λειτουργια του push. Καθε ποσο κοιταει, και ποσα δεδομενα αναταλλασονται? :(

 

Αν πας στις επιλογες, οριζεις εσυ το καθε ποτε θα κοιταει για νεα email. Εγω προσωπικα το εχω στη 1 ωρα για να μην τεντωθει η μπαταρια.

Αντιστοιχα μπορεις να το ορισεις και manual και να το κοιτας μονος σου.

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να καταλαβω την λειτουργια του push. Καθε ποσο κοιταει, και ποσα δεδομενα αναταλλασονται? :(

Δεν υπάρχει "κάθε πόσο κοιτάει" γιατί αλλιώς θα έπρεπε να το λέμε pull.

Μόλις έρθει ένα mail στον server, εκείνος το σπρώχνει (push) στο κινητό σου.

Link to comment
Share on other sites

Εαν εχει στηθει που? Στην συσκευη λες? Στον thunderbird παντως μεσω pop τα παιρνω και δεν σβηνονται φυσικα ανα σβησω καποιο εκει μεσα, αλλα στο iphone πως βλεπω αν τα περνει μεσω imap?

 

Επισης μπορω να παιρνω ταυτοχρονα και pop και imap? Εννοω Pop στον thunderbird Και ιmap στο iphone.

 

α ναι, gmail εχω, και σε αυτο αναφερομαι.

 

Nα έχει στηθεί στον υπολογιστή σου ως imap αλλά και στο iPhone. Aρχικά, στήνεις το gmail ως imap http://mail.google.com/support/bin/answer.py?hl=en&answer=75725 στον υπολογιστή και στο iPhone. Αν επιπλέον θες και το push notification κοίτα και αυτό http://www.isepsis.com/component/content/article/38-blog/296-google-announces-push-gmail-support-for-iphone-and-ipod-touch.html

 

Το Τhunderbird αν δεν υποστηρίζει imap δεν μπορείς να το κάνεις εσύ. Απλά θα πρέπει χειροκίνητα να διαγράφεις τα mail και από το κινητό και από τον υπολογιστή σου. Δεν υπάρχει κάτι που μπορείς να κάνεις. Πρέπει η Mozilla να ενεργοποιήσει τη δυνατότητα imap. Οπότε δεν μπορείς να τα έχεις εναλλάξ

 

 

Ναι εννοειται πως χρειαζεται δικτυο, αλλα πως γινεται να τα παιρνεις σε πραγματικο χρονο? Δεν χρειαζεται το δικτυο να κανει ελεγχκ καθε sec? Ας πουμε στο PC ο thunderbird εχει εντολη να κοιταει καθε 5 λεπτα, και καθε φορα που κοιταει στελνει και λαμβανει δεδομενα.

 

Δεν μπορω να καταλαβω την λειτουργια του push. Καθε ποσο κοιταει, και ποσα δεδομενα αναταλλασονται? :(

 

Όχι δεν χρειάζεται να ελέγχει συνέχεια το κινητό. Ελέγχει συνέχεια ο server της εφαρμογής που έχεις ενεργοποιήσει το push (πχ ο server της google για το gmail) και μόλις εντοπίσει κάποια αλλαγή σου στέλνει ειδοποίηση. Είναι διαφορετικό από το fetch που περιγράφεις (περιοδικός έλεγχος) γιατί αυτό τον έλεγχο τον κάνει η συσκευή σου και όχι ο server της εφαρμογής. Κάπως έτσι ;p

Link to comment
Share on other sites

Σημερα πηρα και μαξιλαρακια (καλυμματα) για τα ακουστικα καθως ηταν αρκετα μικρα και επεφταν απο το αυτι μου lol

 

Σχετικά με τα ακουστικά, θα σου πρότεινα εν καιρώ ... να πάρεις κάτι καλύτερο (κάποιο in ear ζευγάρι) γιατί τα bundled της Apple είναι απο τα ΠΑΡΑ πολύ μέτρια έως ΠΟΛΥ κακά θα έλεγα.

Αν σκοπεύεις να το χρησιμοποιείς ΚΑΙ σαν mp3 player, πιστεψέ με θα δείς μεγάλη διαφορά με κάποιο αξιοπρεπές (και συνάμα οικονομικό) ζευγάρι ακουστικών.

Απλά έχε υπ' όψην σου πως μέχρι στιγμής τα περισσότερα που έχουν έρθει Ελλάδα ΔΕΝ έχουν ενσωματωμένο μικρόφωνο, οπότε θα τα χρησιμοποιείς μόνο για να ακούς μουσική κ.τ.λ.

Για λεπτομέρειες ρίξε μια ματιά εδώ ...

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τα ακουστικά, θα σου πρότεινα εν καιρώ ... να πάρεις κάτι καλύτερο (κάποιο in ear ζευγάρι) γιατί τα bundled της Apple είναι απο τα ΠΑΡΑ πολύ μέτρια έως ΠΟΛΥ κακά θα έλεγα.

Αν σκοπεύεις να το χρησιμοποιείς ΚΑΙ σαν mp3 player, πιστεψέ με θα δείς μεγάλη διαφορά με κάποιο αξιοπρεπές (και συνάμα οικονομικό) ζευγάρι ακουστικών.

Απλά έχε υπ' όψην σου πως μέχρι στιγμής τα περισσότερα που έχουν έρθει Ελλάδα ΔΕΝ έχουν ενσωματωμένο μικρόφωνο, οπότε θα τα χρησιμοποιείς μόνο για να ακούς μουσική κ.τ.λ.

Για λεπτομέρειες ρίξε μια ματιά εδώ ...

 

Επειδή και εγώ το χρησιμοποιώ πολύ το iPod του iphone και θα ήθελα να πάρω κάποια καλύτερα ακουστικά.. (χωρίς απαραίτητα να είναι και οικονομικά) , αλλά χρησιμοποιώ πολύ και το μικρόφωνο.. Και για να μιλάω στο αυτοκίνητο, αλλά και για τις φωνητικές εντολές, πάλι στο αυτοκίνητο όταν οδηγάω.. Το έχω και μέσα στη θήκη που είναι ανοιχτή στο πάνω μέρος ( εκει που μπαίνουν και τα ακουστικά), οπότε κάνω και τηλέφωνα και ακούω και μουσική, χωρίς να το βγάζω απο τη θήκη. Υπάρχουν τέτοια ακουστικά εκτός από αυτά που υπήρχαν στη συσκευασία?

Link to comment
Share on other sites

Κύριοι μια ερώτηση έχω. Στο αμερικάνικο site της Apple έχει το 3GS στη τιμή των $199! Γίνετε να το παραγγείλω απο εκεί;
Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φίλοι μου, θα ήθελα να ρωτήσω κάτι, αν μπορείτε να με ενημερώσετε

Υπάρχει περίπτωση να μου φέρουν to Iphone 3GS από το εξωτερικό (περίπου 250 ευρώ). Σαωτή τη περίπτωση (που δεν θα το έχω αγοράσει από Ελλάδα), χάνω τίποτα περί εφαρμογών και τέτοια? Θα το χρησιμοποιήσω με κάρτα εξάλλου (alacarte), αν το έπαιρνα από δω πάλι με κάρτα θα ήταν δηλαδή σκέτο συσκευή. Βολεύει να το πάρω από εξωτερικό πιο φτηνά? Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...