Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολυ στενοχωρηθηκα.Δε βλεπω να το παιρνουμε συντομα κι ας εχουμε κανει προκρατηση.Στο φιλο που εχει κανει κι αυτος στη Ν.Σμυρνη...Αν το παρει ας το πει να χαρουμε εστω για εκεινον. Δεν υπαρχει πουθενα στη Αθηνα διαθεσιμο....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το πήρα και εγώ από γερμανο το 32GB Black. Πήρα βέβαια τους μισούς γερμανούς στην Αττική για να το βρω αλλά χαλάλι του :D. Αν ενδιαφέρεστε πάντως για άσπρο 32GB έχει στον Πειραιά στο "

ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 18 ΠΕΙΡΑΙΑΣ" κατάστημα (τηλ 2104224890). Το δικό μου το πείρα απο πετρούπολι στο "Λ. 25ΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 135 & ΑΓΙΑΣ ΛΑΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ" κατάστημα (τηλ 2105017020)

Link to comment
Share on other sites

H Voda ροχαλιζει αυτη την στιγμη και στην θεσσαλονικη, σε 2 καταστηματα που εχω κανει προ-κρατηση(Παπαναστασιου-Εθ.Αντιστασης) απο 15/6 μιλανε για τριτη-τεταρτη.....ειναι κριμα να τρεχω σε γερμανους ενω εχω την επιδοτηση του αδερφου μου στα 540e:X

 

Tελικα η Voda αν και το ειχε τοσο καιρο χαμπαρι δεν πηρε για την δυναμικη της συγκεκριμενης συσκευης

Link to comment
Share on other sites

ξεχασα το πήρα άσπρο το 32gb.το φορτίζω και μετά θα το ανοίξω!!

 

offtopic:καλύτερα θα ήταν να το ανοίξεις γιατί έρχονται φορτισμένα από την apple να τελειώσεις την μπαταρία και τότε να το αφήσεις να φορτίσει πλήρως.

Link to comment
Share on other sites

Hello World! Long time no see, eh... ;)

 

και εγώ τηλεφωνικά μίλησα με γερμανό,και θα περάσω να πάρω το 32αρι μαύρο μου το απόγευμα

 

Το ίδιο, το απόγευμα κι εγώ, μόνο που πέρασα αυτοπροσώπως, μια και το πλησιέστερο κατάστημα είναι δίπλα (είχε μόνο λευκά τώρα, θα μου φέρει μαύρο 32άρι μετά το μεσημέρι).

 

τελικα απο Γερμανο το δινουν με συνδεση ή και σαν απλή συσκευη?

 

Προσπάθησα να κάνω από τώρα τη διαδικασία αναβάθμισης (χαζή επιδότηση έχω, αλλά είπα να μην πάει χαμένη), όμως δεν τους δίνει το σύστημα τη δυνατότητα να το καταχωρήσουν ως αναβάθμιση πελάτη Cosmote.

Μετά από συνομιλίες εμού με εξυπηρέτηση πελατών και του πωλητή με κεντρικά Γερμανού, φαίνεται πως θα 'χουν τη δυνατότητα να το δίνουν με επιδότηση από Δευτέρα - Τρίτη και μέχρι τότε μόνο χωρίς σύνδεση. Οι ίδιοι μου είπαν πως δεν θ' αλλάξουν -λέει- τα Προγράμματα της Cosmote.

 

Πάντως, τα μεταφέρω άπαντα με κάθε επιφύλαξη, καθώς κι αν έχουν ακούσει τ' αυτάκια μας ανοησίες αυτές τις ημέρες, επ' αφορμής άι-φον...

 

-s.

iPhone 3Gs 32
Link to comment
Share on other sites

x-post από το άλλο thread, για όσους 'καίγονται':

[http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2878683#post2878683]

 

τελικα απο Γερμανο το δινουν με συνδεση ή και σαν απλή συσκευη?

 

Προσπάθησα να κάνω από τώρα τη διαδικασία αναβάθμισης (χαζή επιδότηση έχω, αλλά είπα να μην πάει χαμένη), όμως δεν τους δίνει το σύστημα τη δυνατότητα να το καταχωρήσουν ως αναβάθμιση πελάτη Cosmote.

Μετά από συνομιλίες εμού με εξυπηρέτηση πελατών και του πωλητή με κεντρικά Γερμανού, φαίνεται πως θα 'χουν τη δυνατότητα να το δίνουν με επιδότηση από Δευτέρα - Τρίτη και μέχρι τότε μόνο χωρίς σύνδεση. Οι ίδιοι μου είπαν πως δεν θ' αλλάξουν -λέει- τα Προγράμματα της Cosmote.

 

Πάντως, τα μεταφέρω άπαντα με κάθε επιφύλαξη, καθώς κι αν έχουν ακούσει τ' αυτάκια μας ανοησίες αυτές τις ημέρες, επ' αφορμής άι-φον...

 

-s.

iPhone 3Gs 32
Link to comment
Share on other sites

offtopic:καλύτερα θα ήταν να το ανοίξεις γιατί έρχονται φορτισμένα από την apple να τελειώσεις την μπαταρία και τότε να το αφήσεις να φορτίσει πλήρως.

και θα το έχει με "Συνδέστε με το itunes για ενεργοποιήση" μέχρι να τελειώσει η μπαταρία?

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι στη δουλεια και παω να σκασω απο τη στενοχωρια που δε μπορω να βγω στη γυρα να ψαξω καπου να το παρω....Συγγνωμη ρε παιδια που τα γραφω εδω αλλα μοιραζομαι τη στενοχωρια μου....Ποιος ξερει ποτε θα το εχω στα χερια μου...
Link to comment
Share on other sites

και θα το έχει με "Συνδέστε με το itunes για ενεργοποιήση" μέχρι να τελειώσει η μπαταρία?

 

συμφωνω με cddaraa

 

Ρε παιδιά έλεος εννοείτε ότι το συνδέεις για να ενεργοποιηθεί απλά το παιδί εννοούσε ότι δεν χρειάζεται να το αφήσεις ώρα για πλήρη φόρτιση :confused::confused::confused:

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έλεος εννοείτε ότι το συνδέεις για να ενεργοποιηθεί απλά το παιδί εννοούσε ότι δεν χρειάζεται να το αφήσεις ώρα για πλήρη φόρτιση :confused::confused::confused:

Το σκεπτικό σου είναι οτι θα προκαλέσεις κακό στην μπαταρία αν δεν το αποφορτίσεις πλήρως σωστα? Ε το ίδιο δεν είναι αν του διακόψεις την πρώτη φόρτηση στην μέση?

Αν και νομίζω με τις καινούριες λιθίου δεν υπάρχει τέτοιο πρόβλημα

Εγώ δεν ήθελα να του διακόψω την πρώτη φόρτιση και το άφησα μέχρι το τέλος

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι στη δουλεια και παω να σκασω απο τη στενοχωρια που δε μπορω να βγω στη γυρα να ψαξω καπου να το παρω....Συγγνωμη ρε παιδια που τα γραφω εδω αλλα μοιραζομαι τη στενοχωρια μου....Ποιος ξερει ποτε θα το εχω στα χερια μου...

 

Συμπασχω. Αλλα οπως βλεπεις δεν υπαρχει και τιποτα στην αγορα οποτε αδικα τον ποδαροδρομο...

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρώ ότι το μαύρο 32 GB δεν είναι διαθέσιμο πουθενά !:X

 

Τί στο καλό πια ?:blink: Πάρτε και κανένα άσπρο :p

Burn the rubber, not your soul...
Link to comment
Share on other sites

το πηρα απο γερμανο στην θηβων,32 αρι μαυρο, μονο 2 ειχε. να πω και οτι το πηρα και 12 ατοκες δοσεις!μπραβο στον γερμανο!!! και η voda αστην να κοιμαται!3 προκρατησεις ειχα κανει,καμια ειδοποιηση!!1 μηνα πριν ολες! για να μην ταλαιπωρηται ο κοσμος, παιρνεις τηλ τα κεντρικα του γερμανου και σου λενε ποιο καταστημα εχει διαθεσιμο και σε ποια περιοχη.ακομα μπορεις να μπεις στην κεντρικη σελιδα του και δες απο εκει τα καταστημα/περιοχη και τηλ.
Ειμαι gadgetakias και ειμαι καλα :lol:
Link to comment
Share on other sites

Τους δινω μια ευκαιρια μεχρι το απογευμα για να μου κανουν ενα τηλεφωνο...αν δεν εχει γινει οποιαδηποτε κινηση απο μερους τους μεχρι τοτε, τοτε θα γινει απο εμενα. Τηλεφωνο στα κεντρικα, ευχαριστω για ολα και γεια σας. Θα μου πειτε οτι πολυ που τους εννοιαξε. Σιγουρα οχι, αλλα τουλαχιστον εγω σαν καταναλωτης δεν θα εχω πεσει θυμα του αθλιου marketing. Αρκετα ποια με την κουτοπονηρια των ελληνικων εταιρειων...
Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα Κομοτηνή από Αλεξανδρούπολη που πήγα να το πάρω,32άρι μαύρο!Επειδή τα καλά πρέπει να λέγονται να πώ μπράβο στα παιδιά του Γερμ.... στην Λεωφόρο Δημοκρατίας 337 που με εξυπηρετήσανε,διότι με ένα απλό τηλέφωνο σήμερα το πρωί μου το κρατήσανε,χωρίς συμβόλαιο και με 12 άτοκες.Άριστοι επαγγελματίες:thanks:

 

Έλα να αριθμήσουμε πόσοι το πήραμε από Ελλάδα.....ένας εγώ 32 GB Μαύρο!

Ipgone 3GS 32 GB Black :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όσο υπάρχουν "θύματα" του marketing που ειναι διατεθιμένοι να τρέχουν, να περιμένουν σε ουρές ατελείωτες και να δίνουν όσα-οσα, θα τυγχάνουμε όλοι αυτής της αντιμετώπισης από τις εταιρείες (τοσο κινητής τηλεφωνίας, όσο και τον κατασκευαστών)...
Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι εδώ!!!!!!!!!!!!:up::D:w00t:

 

Μόλις το παρέλαβα!!!:p:p:p

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

καλα ολοι απο γερμανο/ οτεshop το παιρνουν, και χωρις προκρατηση παρακαλω!!αντε γεια Voda!!! ακομα και στα συμβολαια ειναι καλυτερη η cosmote, παγιο στα 20 ευρω-250mb και 50 λεπτα ομιλιας και 50 sms. ενω η voda στα 20 ευρω- 150mb και 30 λεπτα ομιλιας και 50 sms
Ειμαι gadgetakias και ειμαι καλα :lol:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δώστε καμμιά πληροφορία εσείς που το πήρατε!

Τη FW έχει μέσα; Αν έχει 3.0 το έκανε κανείς j/b επιτυχώς;; Μην αποφασίσω να το πάρω και δε μπορώ να βγάλω το λουκέτο :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...