Jump to content

Sony Ericsson W705


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

έχει adaptor σε περίπτωση που θες να χρησιμοποιήσεις τη κάρτα μνήμης ως φλασάκι.

 

Δε ξέρω από που πήρες την συσκευή αλλα στο Πλαίσιο στο κουτί του δεν είχε κανένα φλασάκι μέσα..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 622
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αγόρασα πρίν 3 μέρες το w705.Απογοητεύτηκα πολύ απο την ένταση του ηχείου.Δεν τα ακούω αμα είμαι έξω.....Μήπως φταίει καμιά ρύθμιση;;;Ξέρει κανείς;;;Πολύ μούφα τηλέφωνο.Είχα το αθάνατο κ750ι και με ξεκούφαινε.Φοβερό τηλέφωνο.Μετάνιωσα πολύ για τα 283 ευρώ που το αγόρασα........
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

αγόρασα πρίν 3 μέρες το w705.Απογοητεύτηκα πολύ απο την ένταση του ηχείου.Δεν τα ακούω αμα είμαι έξω.....Μήπως φταίει καμιά ρύθμιση;;;Ξέρει κανείς;;;Πολύ μούφα τηλέφωνο.Είχα το αθάνατο κ750ι και με ξεκούφαινε.Φοβερό τηλέφωνο.Μετάνιωσα πολύ για τα 283 ευρώ που το αγόρασα........

Θες να σου δώσω το W595; :P

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

αγόρασα πρίν 3 μέρες το w705.Απογοητεύτηκα πολύ απο την ένταση του ηχείου.Δεν τα ακούω αμα είμαι έξω.....Μήπως φταίει καμιά ρύθμιση;;;Ξέρει κανείς;;;Πολύ μούφα τηλέφωνο.Είχα το αθάνατο κ750ι και με ξεκούφαινε.Φοβερό τηλέφωνο.Μετάνιωσα πολύ για τα 283 ευρώ που το αγόρασα........

εγω ξερω να πω οτι πριν αγορασουμε κατι,το δοκιμαζουμε πρωτα :blink: :whistle:

 

το κ750 μπορει να σε ξεκουφαινε,αλλα επαιζε μονοφωνικα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω ξερω να πω οτι πριν αγορασουμε κατι,το δοκιμαζουμε πρωτα :blink: :whistle:

 

το κ750 μπορει να σε ξεκουφαινε,αλλα επαιζε μονοφωνικα.

Διάβασα τα σχόλια σας..........Ολοι ενθουσιάστηκαν από το w705.Tί να πώ;;;;;:X

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Γνωρίζει κανείς σας παρακαλώ πως γίνεται να βλέπω τον τηλεφωνικό μου κατάλογο πάνω στην οθόνη του 2 din multimedia του αυτοκινήτου;;;; Το σύστημα υποστηρίζει πρωτόκολλο A2DP, παίζει μέσω bluetooth τραγούδια και λίστες τραγουδιών αλλά όταν κάποιος με καλεί αν και το τηλέφωνό του είναι στον κατάλογο βλέπω μόνο τον αριθμό και όχι τα στοιχεία του.

Στις λεπτομέρειες της σύνδεσης μου γράφει :

Υποστηριζόμενη υπηρεσία Handsfree

Streaming ήχου

Συσκευή απομακρυσμένου ελέγχου ήχου.

Φυσικά μιλάω για συσκευή W 705.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μια βοήθεια.. Εκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και χάθηκε η επιλογή της αναφοράς παράδοσης μηνυμάτων!

Αναβάθμιση όπως είσαι... Κάνε κι ένα backup πριν την κάνεις! (Δεν ξέρω αν υπάρχει άλλη λύση)

Είσαι ο δεύτερος που ακούω να τυχαίνει αυτό. Παράξενα πράγματα.

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

το πηρα προχθες δωρο στην αδερφη μου,ξετρελαθηκε,μεχρι στιγμης κανενα προβλημα. επειδη ειδα οτι καποιοι το συγρινεται με το 910, αυτο ειχε πριν..

το σιγουρο ειναι οτ το 705 εχει πιο γρηγορα μενου.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανένας πώς βάζουμε τις ρυθμίσεις για SIP και πώς μπορούμε να κάνουμε κλίσεις μέσω voip; Αν βοηθάει χρησιμοποιώ omnivoice
Link to comment
Share on other sites

γεια σας. θελει να παρει το τηλ αυτο μια φιλη μου. το βρηκε στο apiastos 239ε. αν το παρει απο εκει θα ειναι ελληνικο? πηρε τηλ και της ειπαν οτι μαλλον ειναι. ειναι αξιοπιστο site? θα ειναι σφαγισμενο η μπορει να ειναι μεταχειρισμενο? δεν εχει ψωνισει ποτε απο νετ. ευχαριστω
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας. θελει να παρει το τηλ αυτο μια φιλη μου. το βρηκε στο apiastos 239ε. αν το παρει απο εκει θα ειναι ελληνικο? πηρε τηλ και της ειπαν οτι μαλλον ειναι. ειναι αξιοπιστο site? θα ειναι σφαγισμενο η μπορει να ειναι μεταχειρισμενο? δεν εχει ψωνισει ποτε απο νετ. ευχαριστω

2 κινητα εχω παρει απο τον apiastos μεσα σε 5 μηνες χωρις κανενα απολυτως προβλημα.αψογοι και στην εξυπηρετηση και στα προιοντα.Τωρα αμφιβαλλω αν πηρε τηλεφωνο και τις ειπαν "μαλλον ειναι"

πεστης φιλης σου να το παρει απο εκει ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά!

 

Παρείγγηλα και εγώ το W705 σήμερα, σε κόκκινο-μάυρο, 239 ευρά. Είπα να αντικαταστήσω το W910i καθότι μου έκανε τελευταία διάφορες μαϊμουδιές (έσβηνε, χάλασε η κάμερα, έκανε επανεκκινήσεις κτλ). Θα μου έρθει περίπου την επόμενη εβδομάδα. Θα φτιάξω φυσικά το 910 καθότι ακόμα στην εγγύηση και θα το κρατήσω για δεύτερο.

 

Ερώτηση: Από αξιοπιστία τι λέει ? Επανεκκινήσεις, κολλήματα, κτλ ? Είσαστε ικανοποιημένοι ? Διάβασα ότι μερικές φορές με το Wi-Fi κολλάει, αλλά αν είναι μόνο εκεί το παραβλέπουμε. Επίσης με το Wi-Fi, φαντάζομαι μπορεί να μπεί σε κλειδωμένα δίκτυα (δίνοντας βέβαια passkey) σωστά?

 

Νίκος :)

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σκοπεύω να πάρω το κινητό με επιδότηση cosmote. Απ' ότι μου είπανε στο μενού του θα υπάρχει το my cosmos (ή κάπως έτσι τέλος πάντων). Στη θέση του My Cosmos ένα κανονικό W705 τί έχει στο μενού του? Έχει κάποιο εικονίδιο που σε πηγαίνει στο site της SE και απλά το αντικαταστήσανε με το εικονίδιο του My Cosmos?

 

Κάρτες άλλων εταιρειών θα μπορούν να μπουν στο κινητό? Εννοώ δεν θα είναι κλειδωμένο.

 

Φαντάζομαι ότι τα χρώματα θα είναι τα ίδια κι όχι όπως στο μενού της Vodafone.

 

Ευχαριστώ

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Σκοπεύω να πάρω το κινητό με επιδότηση cosmote. Απ' ότι μου είπανε στο μενού του θα υπάρχει το my cosmos (ή κάπως έτσι τέλος πάντων). Στη θέση του My Cosmos ένα κανονικό W705 τί έχει στο μενού του? Έχει κάποιο εικονίδιο που σε πηγαίνει στο site της SE και απλά το αντικαταστήσανε με το εικονίδιο του My Cosmos?

 

Κάρτες άλλων εταιρειών θα μπορούν να μπουν στο κινητό? Εννοώ δεν θα είναι κλειδωμένο.

 

Φαντάζομαι ότι τα χρώματα θα είναι τα ίδια κι όχι όπως στο μενού της Vodafone.

 

Ευχαριστώ

θα εχει αυτο το σπαστικο μενου! επισης τα "πειραγμενα μενου" :food: το χρησιμο πληκτρο των συντομευσεων.επισης δεν μπορεις να βαλεις και flash themes(σε παλιοτερα κινητα δεν γινοτανε)

και σε αυτα τα κινητα μπορεις να βαλεις οτι καρτα θελεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ RAVER.

Πήγα τελικά και το είδα σε κατάστημα και πήρα τις απαντήσεις μου. Το πρόβλημα δεν είναι οι συντομεύσεις αλλά το γεγονός ότι στο δεξί soft key έχουν βάλει την επιλογή να μπαίνεις στο my view. View-ουστ απο δω!

 

Πέρασα την επιδότηση στο πάγιο και θα πάρω το κινητάκι όπως το βγάζει η μαμά του!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ RAVER.

Πήγα τελικά και το είδα σε κατάστημα και πήρα τις απαντήσεις μου. Το πρόβλημα δεν είναι οι συντομεύσεις αλλά το γεγονός ότι στο δεξί soft key έχουν βάλει την επιλογή να μπαίνεις στο my view. View-ουστ απο δω!

 

Πέρασα την επιδότηση στο πάγιο και θα πάρω το κινητάκι όπως το βγάζει η μαμά του!

αυτο εννοουσα,λαθος διατυπωση :O

 

παρ'το "μαμα" και περιμενουμε εντυπωσεις.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

RAVER δεν το συζητώ! Το κινητάκι απλά είναι άψογο! Ακόμα δεν το έχω γαργαλίσει διεξοδικά αλλά προς το παρόν είμαι με τις καλύτερες εντυπώσεις. Έπαθα σοκ από τον ήχο των ακουστικών του. Είναι λες και η μουσική αναπαράγεται στον εγκέφαλό σου και την ακούς στα αφτιά σου!

 

Και το εξωτερικό ηχείο πάντως δεν είναι πολύ κακό. Το ανέχεσαι. Πολύ έξυπνο και το USB adaptor που δίνεται στο πακέτο για να εκμεταλλεύεσαι την κάρτα και με διαφορετικό τρόπο.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Πολύ έξυπνο και το USB adaptor που δίνεται στο πακέτο για να εκμεταλλεύεσαι την κάρτα και με διαφορετικό τρόπο.

 

Εγώ που το πήρα από το πλαίσιο γιατί δε βρήκα πουθενά usb adaptor στο πακέτο?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω φίλε μου. Ότι και να σου πω ψέμα θα είναι. Και το κακό είναι ότι στο εγχειρίδιο χρήσης δεν αναγράφεται τί περιλαμβάνει η συσκευασία για να ξέρεις τί θα αντικρύσεις (όπως στο W960)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω φίλε μου. Ότι και να σου πω ψέμα θα είναι. Και το κακό είναι ότι στο εγχειρίδιο χρήσης δεν αναγράφεται τί περιλαμβάνει η συσκευασία για να ξέρεις τί θα αντικρύσεις (όπως στο W960)

Σε τι χρωμα το πηρες??

 

εγω το ειδα σε μαυρο-βυσσινι και μ'αρεσε πολυ :up:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε ασημί το πήρα τελικά RAVER. Στις φωτό το passion red φαίνεται πολύ όμορφο αλλά όταν το είδα από κόντα ούτε passion έβλεπα ούτε red!!! :lol: :lol:

Το ασημί δείχνει πιο στυλάτο, πιο επιβλητικό.

 

Έχει πλάκα επίσης το παιχνίδι bowling που εκμεταλλεύεται το accelerometer ενω θέλω να δοκιμάσω και το walk mate για να δω κατά πόσο είναι αξιόπιστο.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Σε ασημί το πήρα τελικά RAVER. Στις φωτό το passion red φαίνεται πολύ όμορφο αλλά όταν το είδα από κόντα ούτε passion έβλεπα ούτε red!!! :lol: :lol:

Το ασημί δείχνει πιο στυλάτο, πιο επιβλητικό.

 

Έχει πλάκα επίσης το παιχνίδι bowling που εκμεταλλεύεται το accelerometer ενω θέλω να δοκιμάσω και το walk mate για να δω κατά πόσο είναι αξιόπιστο.

Επισης κατι που ξεχασα να ρωτησω πριν..ποιον walman player εχει?? 3η εκδοση η 4η??

π.χ. το W995 εχει την τελευταια :music:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W705

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...