Jump to content

Sony Ericsson W705


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 622
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια θελει ενας φιλος μου να παρει αυτο το κινητο και μου ειπε να ψαξω να δω εαν ειναι καλο,ομως δεν ειχα ποτε ασχοληθει με αυτο.Το κινητο ειναι καλο;Υπαρχει καποιος που συναντησε καποιο προβλημα σε software-hardware;

Ανοιξε ,κλεισε ,διπλωσε

παραπονο στα χειλη

χωσου στην αμμο Αμμοχωστος

σαν σπανιο κοχυλι

Xiaomi Redmi Note 4G+Samsung Galaxy S2+NOKIA N95+K599

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα κ εγω τελικα σημερα...

 

Μια χαρα μου φαινεται, κ ο ηχος του πλ καλος..

Λιγο ψευτικο το καλιμα του...

 

Το slide οντως και στο δικο μου φαινεται χαλαρο , το παρατηρισα απ την αρχη :(:confused:

 

Με αυτο που εχω ξενερωσει απιστευτα, ειναι ο ηχος του ακουστικου=απαραδεκτος.

Μιλαω στο τηλ. κ ο αλλος ακουγεται ελαχιστα, κ η ενταση ειναι full...:(:mad:

Με τα hands-free καπως διορθωνεται...καπως...αλλα και παλι...απαραδεκτο ρε ****το! :( Ξερει κανεις τπτ? Μπορει να διορθωθει? Help!!!

 

ευχαριστω εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, θέλω να πάρω μια θήκη δερμάτινη.

Τι γνώμη έχετε για τις Pierre Cardin?

Link to comment
Share on other sites

Το slide ναι ειναι λιγακι χαλαρο!Οσο για τον ηχο στο ακουστικο εμενα μου φαινεται πολυ καλος!Τουλ απο το Κ800 που ειχα ειναι χρονια μπροστα πιο δυνατος:p
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει αυτη την επιλογη!Εμενα ηταν branded σε Cosmote αλλα δεν ειχα δοκιμασει το wifi τοτε.Τωρα που το εκανα debrand και περασα το "κανονικο" λογισμικο(ηθελα flash themes δεν κρατιομουν) και δοκιμασα και το wifi λειτουργει μια χαρα!Και κατι ειχα ακουσει οτι μπορει σε WAP2 ασφαλεια να μην συνδεεται καλα λογω κωδικου κτλ.Συνδεεται τελεια παντου!Τωρα γιατι σε εσας παρουσιαζει προβλημα δεν ξερω...

 

Προσοχη!Αν το κανετε debrand χανετε την εγγυηση ομως αν δειτε το θεμα Πώς να κάνετε debrand Α2 συσκευές θα δειτε οτι μπορειτε να επαναφερετε το αρχικο branded λογισμικο και στην ουσια θα ξαναεχετε την εγγυηση;)

 

κάναμε τίποτα για το wifi?? γιατι δεν βλέπω άσπρη μέρα... -.-

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!Επειδή το παλιό W880 "πλυθηκε" είμαι για αγορά νέου κινητού..

Προσανατόλιζομαι σε κάτι στυλάτο,ελαφρύ και φυσικά sony ericsson..

Είμαι μεταξύ του w995 και w705..

Η τιμή δεν με απασχολεί υπεροβολικά χωρίς να σημαίνει ότι θα αγόραζα ένα κινητό "χρυσό" χωρίς να το αξίζει..

Τι προτείνετε εσείς;Ποια τα θετικά και αρνητικά;

Και δύο ερωτήσεις:

 

1)Τι ακουστικά περιέχονται στην συσκευασία (και στο w995 και στο w705)

2)Επειδή το κινητό θα αγοραστεί με επιδότηση Cosmote..Το myview είναι τόσο ενοχλητικό;

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!Επειδή το παλιό W880 "πλυθηκε" είμαι για αγορά νέου κινητού..

Προσανατόλιζομαι σε κάτι στυλάτο,ελαφρύ και φυσικά sony ericsson..

Είμαι μεταξύ του w995 και w705..

Η τιμή δεν με απασχολεί υπεροβολικά χωρίς να σημαίνει ότι θα αγόραζα ένα κινητό "χρυσό" χωρίς να το αξίζει..

Τι προτείνετε εσείς;Ποια τα θετικά και αρνητικά;

Και δύο ερωτήσεις:

 

1)Τι ακουστικά περιέχονται στην συσκευασία (και στο w995 και στο w705)

2)Επειδή το κινητό θα αγοραστεί με επιδότηση Cosmote..Το myview είναι τόσο ενοχλητικό;

 

Ευχαριστώ!

αν εχεις χρημα παρε το w995! τα τροποιημενα μενου..ειναι οντως σπαστικα :down:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κάναμε τίποτα για το wifi?? γιατι δεν βλέπω άσπρη μέρα... -.-

 

Οχι δεν έκανα τίποτα δυστυχώς....πιστεύω ότι αυτά που είναι branded σε Cote έχουν κλειδωμένο το Wifi και επίσης πιστεύω ότι το και με το δικό σου κάτι τρέχει με την Cote.

Σου προτείνω να το πας ASAP σε ένα service point της Sony-Er. και να τους κάνεις φασαρία.....Εγώ πρώτα θα περάσω από την Cote και θα τα πούμε και μετά θα δω τι θα κάνω....:mad:

Κανένας με Cote μενού και ξεκλείδωτο Wifi υπάρχει ρε παιδιά? :confused:

 

ΥΓ. Εάν γουγλήσεις λιγάκι θα βρείς πολλούς να έχουν το ίδιο πρόβλημα με κλειδωμένο το Wifi....;)

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι κ εγώ να το αγοράσω κ ήθελα να μου πει καποιος τα μειωνεκτιματα του περιληπτικά!!! (εκτός από το Wifi...)
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι κ εγώ να το αγοράσω κ ήθελα να μου πει καποιος τα μειωνεκτιματα του περιληπτικά!!! (εκτός από το Wifi...)

μειονεκτημα για μενα το κινητο εχει την χαλια καμερα του για τα σημερινα δεδομενα.

ολα τ'αλλα ειναι μια χαρα.τωρα το wi-fi σε κινητο αγορασμενο χωρις τροποποιημενο μενου..δουλευει περιφημα.εγω μαλιστα σε κινητο αγορασμενο απο vodafone το wi-fi δουλευε μια χαρα..και μου φαινεται περιεργο πως δεν δουλευει σε κινητο αγορασμενο απο cosmote :wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

entelei yparxei kapoios pou na to exei agorasei apo cosmote k to wi-fi tou na leitourgei kanonika?

 

:!: Επισήμανση modetator :!:

Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, [highlight]δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish»[/highlight]. Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, εγώ το αγόρασα από Γερμανό και πριν το debrand το λειτούργησα άψογα...
Link to comment
Share on other sites

thnx polu aderfe!! k gw pithanotata aurio tha to kavantzwsw apo germano!

 

:!: Επισήμανση modetator :!:

Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, [highlight]δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish»[/highlight]. Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση.

Link to comment
Share on other sites

Να το πάρεις, ειδικά το ασημένιο-χρυσό είναι όνειρο.

Πάρε του και μια δερμάτινη θήκούλα από vodafone 12 ευρώ, και θα είσαι complete.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και εγω το αγορασα απο cosmote σήμερα και ενώ συνδέεται με ασυρματο δικτυο δεν φαίνεται να ανοίγει τις σελίδες..Βρήκε κανείς λύση στο πρόβλημα;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και εγω το αγορασα απο cosmote σήμερα και ενώ συνδέεται με ασυρματο δικτυο δεν φαίνεται να ανοίγει τις σελίδες..Βρήκε κανείς λύση στο πρόβλημα;

 

Πήγαινέ το αμέσως πίσω και πες τους ότι έχει πρόβλημα και να στο φτιάξουνε.....ρε μιλάμε ότι η Cote θέλει πολύ ξύλο.....:mad:

 

ΥΓ.Φίλε μου έχεις κλειδωμένο το Wifi για να μπαίνεις Ιντερνετ μόνο μέσω της Cote.....:angry::angry::angry:

Link to comment
Share on other sites

Σε μερικούς, ναι, σε μερικούς όχι. Σε εμένα έτριζε και επειδή μου την έσπασε απίστευτα, έβαλα μονωτική ταινία στις 2 πλευρές και τώρα δε τρίζει καθόλου.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Θέλω να προτείνω μια θήκη! Είναι η Pierre Cardin από τη Vodafone, σε μαύρο χρώμα, δερμάτινη, το μικρό το μέγεθος! Είναι πολύ μοδάτη και πολύ προστατευτική!!

 

Rε παιδιά, μου τη σπάει πολύ που τρίζει... Τι να κάνω να σταματήσει? Όση ταινία κ αν βάλω δε κάνει τίποτα.

Την τύχη μου, ένα κωλοκινητό δε μπορούν να κάνουν.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W705

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...