Jump to content

Sony Ericsson W705


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά SOS ... Μια μέρα έβαλα την κάρτα του κινητού μου στο w302 μιας φίλης μου....Μετά από λίγες ώρες που ξανανταλλάξαμε μου είπε ότι το κινητό της χάλασε και με αποπήρε .. Τι να κάνω

 

?

οταν λες οτι χαλασε,τι ακριβως εννοεις?? πως χαλασε :worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 622
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

RAVER υποπτεύομαι ότι εννοεί πως δεν ανοίγει. Ξανά βάλε την κάρτα και δοκίμασε να το ανοίξεις πάλι.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αν και έχω ακούσει διάφορα για τη μπαταρία για το ότι παρουσιάζει πρόβλημα μετά το Update εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα. Ένα πρόβλημα το οποίο απόσο νομίζω πρέπει να παρουσιαστηκε μετά την αναβάθμιση είναι το Youtube... δεν ανοίγει καν! Τι κάνω?
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασες να του κανεις αναβαθμιση με SEUS? Αν το κανεις μεσω του pc νομιζω δεν θα χει προβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Αλλα… παρατήρησα ένα πρόβλημα, κανει επανεκκίνηση, μεχρι τωρα το εκανε 3 φορες και το εχω 5 μερες, επίσης παρατήρησα ότι το μενου «σέρνετε» μολις εβαλα περιπου 2GB σε MP3 και video στην καρτα

 

Μου κάνει εντύπωση αυτό που λες γιατί στο δικό μου η κάρτα έχει 80ΜΒ ελεύθερα αλλά παρόλο αυτά πάει σφαίρα!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα σας, ειμαι κατοχος εδω και μερικες μερες του W705, λιγες εντυπώσεις,

 

Η καμερα είναι κλαιν μαιν, αλλα δεν το πηρα για την καμερα,

το wifi δουλεβει αρκετα καλα,

το ηχειο είναι απαράδεκτο,

τα ακουστικά πολύ καλα,

οθονη από της καλυτερες που εχω δει,

4GΒ καρτα,

 

Αλλα… παρατήρησα ένα πρόβλημα, κανει επανεκκίνηση, μεχρι τωρα το εκανε 3 φορες και το εχω 5 μερες, επίσης παρατήρησα ότι το μενου «σέρνετε» μολις εβαλα περιπου 2GB σε MP3 και video στην καρτα, δοκιμασα να βγαλω την καρτα, και παει καλα, αρα πιστεύω υπάρχει πρόβλημα στην λειτουργία διαχείρισης περιεχομένου της καρτας…. κατι τέτοιο. Εκανα αναβάθμιση μεσο internet από ericsson αλλα δεν ειδα καμια διαφορα, αναμένω λιγες μερες ακομα και θα το παω πισω, αυτά για την ωρα, αν γνωριζει κάποιος κατι για επανεκκινήσεις και κολλήματα ας ποσταρει κατι να μάθουμε και εμείς.

εγω ειμαι της λογικης οτι πριν χρησιμοποιησουμε την καρτα μνημης την κανουμε φορματ σε fat32(4gb και ανω).

κανε αυτο..κατα 99% το προβλημα θα λυθει.

Δοκιμασες να του κανεις αναβαθμιση με SEUS? Αν το κανεις μεσω του pc νομιζω δεν θα χει προβλημα.

ο φιλος εχει κανει ηδη αναβαθμιση :!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω παιδια εχω whats up.δεν μου ειχε αναφορα παραδοσης.ξαφνικα μια μερα που μπικα να δω τι παιζει στις ρυθμισεις,το βρικα και το εβαλα(αυτο εγινε πριν 3 μηνες).εβγαλα χθες την καρτα για να βαλω μια αλλη και μετα που την εβαλα παλι αναφορα παραδοσης πουθενα!!τρελλαθικα!!εβαλα την καρτα της vodafone και υπηρχε κανονικα ενεργοποιημενη.αμα παω στο καταστημα κοσμοτε μηπως θα μπορεσουν να μου το φτοιαξουν??ί σε καποιο αλλο καταστημα (γερμανος)?
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά πράγματα. Δεν σε απογοητεύει αλλά σίγουρα δεν παίρνει και άριστα.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

 

Από τον Αύγουστο έχω το 705 και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Το μόνο που με χαλάει είναι ότι - πολύ αραιά, καμμιά φορά το μήνα δηλαδή, στα ξαφνικά κάνει επανεκκίνηση. Ερώτηση : Έχω έκδοση λογισμικού 1211-9608 R1EA030 090421. Όταν το συνδεω με το PC Suite μου λέει ότι υπάρχει νεότερη έκδοση. Ποιά είναι, την έχει κανείς? Αξίζει να αναβαθμίσω?

 

Ευχαριστώ,

Νίκος

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

 

Από τον Αύγουστο έχω το 705 και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Το μόνο που με χαλάει είναι ότι - πολύ αραιά, καμμιά φορά το μήνα δηλαδή, στα ξαφνικά κάνει επανεκκίνηση. Ερώτηση : Έχω έκδοση λογισμικού 1211-9608 R1EA030 090421. Όταν το συνδεω με το PC Suite μου λέει ότι υπάρχει νεότερη έκδοση. Ποιά είναι, την έχει κανείς? Αξίζει να αναβαθμίσω?

 

Ευχαριστώ,

Νίκος

H επανεκκινηση σε ενα κινητο σημαινει οτι θελει αναβαθμιση! η την κανεις μονος σου μεσω του Site της sony ericsson η την κανεις και μονος σου απο το κινητο.θα συνδεθεις μεσω wifi καπου σταθερα και θα πατησεις υπηρεσια αναβαθμισης.

επισης μπορεις να πας το κινητο και σε ενα επισημο service point και να την κανουν αυτοι.και παλι η διαδικασια ειναι δωρεαν.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

H επανεκκινηση σε ενα κινητο σημαινει οτι θελει αναβαθμιση! η την κανεις μονος σου μεσω του Site της sony ericsson η την κανεις και μονος σου απο το κινητο.θα συνδεθεις μεσω wifi καπου σταθερα και θα πατησεις υπηρεσια αναβαθμισης.

επισης μπορεις να πας το κινητο και σε ενα επισημο service point και να την κανουν αυτοι.και παλι η διαδικασια ειναι δωρεαν.:)

 

Σε ευχαριστώ RAVER, θα την κάνω κλασικά μέσω SEUS όπως και στο παλιό μου 910. Απλά ήθελα να ξέρω μπας και υπάρχουν περισσότερα προβλήματα με τη νεότερη έκδοση...

 

Edit: ΟΚ πήγαμε στην 1211-9608 R1FA035 090723. Για να δούμε... :)

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η εγγύηση καλύπτει το σπάσιμο οθόνης??? κάποιος έκατσε πάνω στο κινητό μου...

 

και που απευθύνομαι? εκεί απο όπου το αγόρασα η σε Service point της SE με την απόδειξη αγοράς?

Link to comment
Share on other sites

Η εγγύηση καλύπτει το σπάσιμο οθόνης??? κάποιος έκατσε πάνω στο κινητό μου...

 

και που απευθύνομαι? εκεί απο όπου το αγόρασα η σε Service point της SE με την απόδειξη αγοράς?

Οχι! η ζημια προεκυψε απο δικο σου φταιξιμο.δεν ειναι αστοχια υλικου το σπασιμο της οθονης δυστηχως..:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποιος τρόπος να εγκαταστήσει κανείς το flash player στο Sony Ericsson W705 ?
:!: κατασκευή ιστοσελίδων - PC NET WORKS : http://www.pcnetworks.gr
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανένας κανένα εύκολο τρόπο να περάσω επαφές και μηνύματα από ΝΟΚΙΑ 7373 σε αυτό το κινητό????
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανένας κανένα εύκολο τρόπο να περάσω επαφές και μηνύματα από ΝΟΚΙΑ 7373 σε αυτό το κινητό????

το καλυτερο προγραμμα για μπακαπ για τα sony ericsson ειναι το myphonexplorer.τις επαφες εσυ απο το νοκια πως τις εχεις σωσει??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το καλυτερο προγραμμα για μπακαπ για τα sony ericsson ειναι το myphonexplorer.τις επαφες εσυ απο το νοκια πως τις εχεις σωσει??

αμ δεν τις έχω σώσει.

Το πήρα δώρο στη γυναίκα μου και θέλω να το ετοιμάσω με τα πάντα και μετά να τις το δώσω. Πως να τις αποθηκεύσω για καλύτερα και γρηγορότερα????

Link to comment
Share on other sites

αμ δεν τις έχω σώσει.

Το πήρα δώρο στη γυναίκα μου και θέλω να το ετοιμάσω με τα πάντα και μετά να τις το δώσω. Πως να τις αποθηκεύσω για καλύτερα και γρηγορότερα????

μπακαπ απο Νοκια δεν ξερω πως μπορεις να κανεις.:(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολουs ! Εχω ενα W705 με μενου σε πολλεs γλωσσεs εκτοs απο ελληνικα. Αν κανω ληψη απο την Ιστοσελιδα τηs sony Ericsson την αναβαθμηση λογισμικου θα εχω ελληνικο μενου ;
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολουs ! Εχω ενα W705 με μενου σε πολλεs γλωσσεs εκτοs απο ελληνικα. Αν κανω ληψη απο την Ιστοσελιδα τηs sony Ericsson την αναβαθμηση λογισμικου θα εχω ελληνικο μενου ;

 

Εφόσον στο πακέτο γλωσσών που περιλαμβάνει η συσκευή σου δεν υπάρχουν τα Ελληνικά όχι γιατί και με την αναβάθμιση θα εγκατασταθεί πάλι η έκδοση λογισμικού που προορίζεται για τις χώρες στις οποίες ανήκει το συγκεκριμένο πακέτο. Ρίξε μια ματιά στο παρακάτω θέμα όπου θα βρεις οδηγίες για να περάσεις εύκολα και γρήγορα την Ελληνική έκδοση στο κινητό σου.;)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=227205

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά ακούγεται ο συνομιλητής. Το μόνο παράπονό μου από το κινητό είναι η δόνηση (απλά ενημερώνω).
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W705

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...