Jump to content

Sony Ericsson W705


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε αυτό το βίντεο φαίνεται ότι έχει κανονικά ακουστικά :(

Οντως!! :down: τουλαχιστον εχει καλη μπαταρια..

επισης η ιδια τιμη με το g705 και χωρις gps αλλα με επιπλεον 2 λειτουργιες και + καρτα μνημης 4gb.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 622
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ε ε ερχεται. Να δουμε ποιος θα το παρει πρωτος να μας πει λεπτομερειες

san prwti entiposi gia ta xrimata pou exei

k a t a p l i k t i k o

http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=32389:)

Link to comment
Share on other sites

san prwti entiposi gia ta xrimata pou exei

k a t a p l i k t i k o

http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=32389:)

Θα μπουρουσε να ηταν κατα 50-60 ευρο φθηνοτερο.

ειδικα σε χρωμα κοκκινο-μαυρο η τιμη του ειναι 319 ευρο!!! :cold:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τελικται ποτε ερχεται στα καταστηματα? ξερει κανεις

Eχει κυκλοφορησει ηδη :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει κανεις αν το φωτογραφικο φλας στο W705 χρησιμοποιειται και σαν φακος (οπως στο W810 που εχω)?

Ειναι κριτηριο αγορας για μενα!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει κανεις αν το φωτογραφικο φλας στο W705 χρησιμοποιειται και σαν φακος (οπως στο W810 που εχω)?

Ειναι κριτηριο αγορας για μενα!

 

Απο οτι εχω δει χρησιμοποιειται και σαν φακος

Link to comment
Share on other sites

ποτε ερχεται στη vodafone?

Στην vodafone δεν θα κυκλοφορησει το συγκεκριμενο κινητο :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Eχει κυκλοφορησει ηδη :blink:

κανεις λαθος.οχι στα επισημα καταστηματα μονον παραεισαγωγης.

 

η απαντηση της sony ericsson ειναι απο Μαιο και βλεπουμε:blink:

Link to comment
Share on other sites

Και ομως επισημη παρουσιαση του κινητου ηταν τις 13 μαρτιου.

κινητο που εχει Ελληνικη γλωσσα στο μενου δεν ειναι παρα-εισαγωγης.

τον ιουνιο θα βγει ερθει στα καταστηματα το W995!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και ομως επισημη παρουσιαση του κινητου ηταν τις 13 μαρτιου.

κινητο που εχει Ελληνικη γλωσσα στο μενου δεν ειναι παρα-εισαγωγης.

τον ιουνιο θα βγει ερθει στα καταστηματα το W995!

η SE ακομα δεν το εχει ακομα κυκλοφορησει .το οτι εχει ελληνικη γλωσσα δεν σημαινει οτι δεν ειναι παραεισαγωγης και το e-click το εχει με ελληνικα αλλα ειναι παραεισαγωγης

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα απο το e-click .Mε χαλασε η ποιοτητα κατασκευης του ,περιμενα κατι καλυτερο,κατα τα αλλα το κινητο ειναι καλο....., μεγαλη οθονη, wi-fi ,μουσικο τηλεφωνο,ωραιο μενου ,δυνατη μπαταρια. A το slide του δεν ειναι και τοσο καλο κουνιεται αρκετα οταν ειναι ανοικτο.δεν εχει αυτοματη εστιαση.μοιαζει αρκετα το N85 το ασημι στο πιο λεπτο του.εχει 4g καρτα ,το μενου του δεν κολλαει ,γενικα μπορω να πω οτι ειναι γρηγορο.Ολα τα λεφτα του ειναι το wi-fi ειναι πανευκολο στη χρηση.γενικος θα το συνιστουσα.Σε σχεση με το G705 πολυ καλυτερο στη κατασκευη.Δεν εχει βεβαια GPS .Aλλα σαν κινητο ειναι ομορφο μουρατο αν πεσει στα 250ευρω θα ειναι πολυ καλυτερο.Βεβαια θα αργισει λιγο στα καταστηματα να βγει απο Απριλη και βλεπουμε.Θα το λιωσω και θα σας πω περισσοτερα .ΥΓ τα hands free tου δεν ειναι ασυρματα,αυτα παρολα αυτα ο ηχος βγαινει κρυσταλλινος απο αυτα, ισως ο καλυτερος που εχω ακουσει σε κινητο
Link to comment
Share on other sites

Οταν το πιανεις πρωτη φορα στα χερια σου νομιζεις πως ειναι σαν ψευτικο.το πισω μερος(πλατη) οταν το βγαλεις ειναι σαν τσιγαροχαρτο,λιγο να το πιεσεις και εχεις την εντυπωση οτι θα σπασει,ασε που ξεκουμπωνει λιγο δυσκολα και θελει προσοχη διοτι εχει δυο εγκοπες στο πανω μερος και μπορει με λιγη πιεση να σπασουν.Το slide του επισης τζογαρει αρκετα οταν ειναι ανοικτο στην αριστερη πλευρα .πατας το κεντρικο πληκτρο και κουνιεται αρκετα στο κατω μερος.(αυτο με χαλασε περισσοτερο). Στο μπροστινο μερος σαν εμφανιση ειναι κουκλι,τα χρωματα ωραια ,και το γυρω πλαισιο απο την οθονη ειναι ατσαλι οχι βεβαια σαν το υλικο 6500slide( πολυ κατωτερο το w705),απο την οθονη και κατω ειναι ασημι πλαστικο το οποιο εχω την εντυπωση μετα απο λιγο καιρο φοβαμαι οτι θα χασει το χρωματακι του. Η καρτα μνημης δεν φαινεται ,πρεπει να βγαλεις το πισω μερος ειναι απο κατω .(ειναι αρκετα ελαφρυ τηλεφωνο)και η διαστασεις μικρες.Επισης το πληκτρολογιο εχει πολυ μικρα πληκτρα,θα δυσκολεψει οσους εχουν χοντρα δακτυλα.Παρολα αυτα οσο το χρησιμοποιω μ'αρεσει περισσοτερο.Ολα αυτα βεβαια ειναι προσωπικη μου αποψη,μπορει αλλος αν το πιασει στα χερια του να ενθουσιαστει αρκετα..Σε σχεση με το G705 φιλε afentiko αν εχεις δει παντως ειναι μακραν καλυτερο σε κατασκευη και πολυ ομορφοτερο.Αυτα τα ολιγα για αρχη.
Link to comment
Share on other sites

σαν να περιγράφεις το g705 ... και αυτο πρόβλημα ποιότητας?? α ρε σονυ τα ιδια προβλήματα και με το 705.Τουλάχιστον αυτο δεν τρίζει ?? :P
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και με το προβλημα αυτονομιας του G705?

(η μπαταρια του επεφτε πολυ γρηγορα και χωρις wifi)

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

δυομιση μερες με ξεσκισμα και ειναι στο 50%. ΦΟΒΕΡΟ..Επισης Το λογισμικο του δεν κολλαει καθολου.
Link to comment
Share on other sites

Καλό αυτό. Δε λέω, καλά τα symbian αλλά μετά από λίγο καιρό όλα κολλάνε και κάνουν 10 χρόνια να ανοίξουν το menu. Προσωπικά τώρα που έχω κινητό symbian δεν εκμεταλλεύομαι καθόλου τις δυνατότητες του γιατί απλά δε με ενδιαφέρει αλλά το μενού και την έκθεση πατάω να ανοίξει μιλάω κάνα 10λεπτο με κανέναν και μετά ανοίγουν. ΖΗΤΩ το κλειστό λειτουργικό :p
Link to comment
Share on other sites

απο μπαταρία μια χαρα ειναι για το G705 λέω, λογικά είναι ιδια η μπαταρια με W705..τουλάχιστον σε αυτόν τον τομέα πρέπει να ειμαι τυχερος!! δεν ξέρω γιατι δεν ειστε ευχαριστημενη απο την μπαταρια του,ειναι το μονο πραμα που με ενθουσίασε..οσες φορες το λίώνο δεν καταλαβενει τίποτα...πχ έπεζα wi-fi σέρρφαρα αρκετή ώρα κοντά κανα 2 ώρες περίπου, η μπαταρία ητανε φοουλ και έχασε κοντά τα 10% με 12....χωρις πολυ λιωσιμο μου κρατάει κοντά 4 μέρες γεμάτες χωρις να το κλείνω τα βράδια όταν κοιμάμαι..μια φορα ειχε φταση στα κοκκινα στη 5η μέρα αλλα εκει σχεδόν δεν το έπεξα καθόλου...και οταν το κλεινω όταν κοιμάμαι εκτός του οτι αναβενει η στάθμη τις μπαταριας απο κει που ειχε μεινει οταν το ξαναανοίγω, δλδ σαν να ξαναφορτιζει απο μονο του....εκει μου κρατάει 6 μέρες + ;)
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

απο μπαταρία μια χαρα ειναι για το G705 λέω, λογικά είναι ιδια η μπαταρια με W705..τουλάχιστον σε αυτόν τον τομέα πρέπει να ειμαι τυχερος!! δεν ξέρω γιατι δεν ειστε ευχαριστημενη απο την μπαταρια του,ειναι το μονο πραμα που με ενθουσίασε..οσες φορες το λίώνο δεν καταλαβενει τίποτα...πχ έπεζα wi-fi σέρρφαρα αρκετή ώρα κοντά κανα 2 ώρες περίπου, η μπαταρία ητανε φοουλ και έχασε κοντά τα 10% με 12....χωρις πολυ λιωσιμο μου κρατάει κοντά 4 μέρες γεμάτες χωρις να το κλείνω τα βράδια όταν κοιμάμαι..μια φορα ειχε φταση στα κοκκινα στη 5η μέρα αλλα εκει σχεδόν δεν το έπεξα καθόλου...και οταν το κλεινω όταν κοιμάμαι εκτός του οτι αναβενει η στάθμη τις μπαταριας απο κει που ειχε μεινει οταν το ξαναανοίγω, δλδ σαν να ξαναφορτιζει απο μονο του....εκει μου κρατάει 6 μέρες + ;)

 

φιλε μου εννοεις το G705 ετσι?

περιεργο ..θα επεσα σε μοντελο προβληματικο

 

το slider σου ειναι σε καλη κατασταση ? εγω θυμαμαι οτι επαιζε κλειστο στο πανω μερος,,,ανοικτο ηταν ΟΚ....

 

και επισης ειχε πολυ αξιοπιστο wifi και πολυ φωτεινη και ευκρινη οθονη.

και πολυ γρηγορο στα μενου του

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

δυομιση μερες με ξεσκισμα και ειναι στο 50%. ΦΟΒΕΡΟ..Επισης Το λογισμικο του δεν κολλαει καθολου.

 

το χα σιγουρο οτι δε θα κολλαει,σπανια πλεον se θα κολλαει στο μενου.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W705

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...