Jump to content

Sony Ericsson W705


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ για την απάντηση. Από μπαταρία πάει καλά;

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 622
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εκανε αναβαθμιση μια φιλη που το εχει και η μπαταρια πεφτει αμεσως. απ την αναβαθμιση ειναι? τι να κανει?
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

εκανε αναβαθμιση μια φιλη που το εχει και η μπαταρια πεφτει αμεσως. απ την αναβαθμιση ειναι? τι να κανει?

 

Δεν νομίζω να είναι από την αναβάθμιση γιατί δίνει καινούργια κινητά .. Αυτό μάλλον συμβαίνει γιατί δεν το φόρτισε καλά την πρώτη μέρα.

Link to comment
Share on other sites

εκανε αναβαθμιση μια φιλη που το εχει και η μπαταρια πεφτει αμεσως. απ την αναβαθμιση ειναι? τι να κανει?

 

Να του περάσει ξανά το λογισμικό του. Αν δεν μπορεί να το κάνει μόνη της να πάει σε ένα service point.

 

Δεν νομίζω να είναι από την αναβάθμιση γιατί δίνει καινούργια κινητά .. Αυτό μάλλον συμβαίνει γιατί δεν το φόρτισε καλά την πρώτη μέρα.

 

Είναι πιθανό να είναι από την αναβάθμιση. Αν έφταιγε η πρώτη κακή φορτιση τότε θα είχε πρόβλημα και πρίν την αναβάθμιση.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

nikoleon σίγουρα δεν είμαι ο καταλληλότερος για να σου απαντήσει σε αυτό.

Και το λεω αυτό γιατί το κινητό μου τις περισσότερες ώρες βρίσκεται πάνω στο γραφείο μου (κι όχι μέσα σε μια τσέπη όπου θα δέχεται διάφορες πιέσεις από δεξιά και αριστερά) ενώ σπάνια ανοίγω το slide (έχω φροντίσει όλες τις λειτουργίες να τις έχω σε shortcuts και το slide ανοίγει μόνο για να γράψω sms)

 

Γνωρίζοντας αυτά λοιπόν να σου πω ότι το slide μου έχει έναν ανεπαίσθητο τζόγο.

 

Αντίθετα εμένα δεν έχει τίποτα. Και έχω ένα μικρό κόλλημα. Όσο είμαι έξω απο το σπίτι που κινητό δεν είναι παρατημένο σε μια άκρη το κρατάω συνέχει στα χέρια μου και το ανοιγωκλείνω και όμως "τζόγος" δεν υφίσταται. Μήπως είναι σε συγκεκριμένες παρτίδες το πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Να του περάσει ξανά το λογισμικό του. Αν δεν μπορεί να το κάνει μόνη της να πάει σε ένα service point.

 

 

 

Είναι πιθανό να είναι από την αναβάθμιση. Αν έφταιγε η πρώτη κακή φορτιση τότε θα είχε πρόβλημα και πρίν την αναβάθμιση.

 

πως περναει το λογισμικο του? θα χρεωθει αν το παει να το περασουν? 2μηνες το εχει. εχει εγγυηση. ευχαριστω

Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

πως περναει το λογισμικο του? θα χρεωθει αν το παει να το περασουν? 2μηνες το εχει. εχει εγγυηση. ευχαριστω

Δωρεαν θα το κανει εχoντας μαζι την αποδειξη αγορας.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αντίθετα εμένα δεν έχει τίποτα. Και έχω ένα μικρό κόλλημα. Όσο είμαι έξω απο το σπίτι που κινητό δεν είναι παρατημένο σε μια άκρη το κρατάω συνέχει στα χέρια μου και το ανοιγωκλείνω και όμως "τζόγος" δεν υφίσταται. Μήπως είναι σε συγκεκριμένες παρτίδες το πρόβλημα?

Ως επί το πλείστον τα slide δεν υποφέρουν από το άνοιξε κλείσε (αν και μετά από κάμποσο καιρό σίγουρα θα παρατηρήσεις μια σχετική χαλάρωση στο μηχανισμό). Εκεί που παρουσιάζεται το πρόβλημα είναι όταν το slide δέχεται πιέσεις από τις πλευρές του.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει δοκιμάσει κανείς το w910 ...? Το είχα παλιά και θέλω να τι διαφορές έχει με το w705
Link to comment
Share on other sites

Παιδια κατι κουλο.Οταν γραφω μηνυμα και θελω να βαλω τις κλασικες κινουμενες φατσουλες δεν υπαρχουν πουθενα στις επιλογες.Στην ουσια εχει κατι καινουριες τις οποιες ομως οταν τις βαζω μου το μετατρεπουν σε ΜΜΣ.Αν καποιος μου στειλει μια απο τις κλασικες την εμφανιζει κανονικα.Γνωριζει κανεις τι παιζει?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια κατι κουλο.Οταν γραφω μηνυμα και θελω να βαλω τις κλασικες κινουμενες φατσουλες δεν υπαρχουν πουθενα στις επιλογες.Στην ουσια εχει κατι καινουριες τις οποιες ομως οταν τις βαζω μου το μετατρεπουν σε ΜΜΣ.Αν καποιος μου στειλει μια απο τις κλασικες την εμφανιζει κανονικα.Γνωριζει κανεις τι παιζει?

Δεν είναι ακριβώς κουλό. Έχουν αλλάξει τον sms editor. Διάβασε από δω και κάτω και θα καταλάβεις.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

προσεξατε καμμια διαφορα απο οταν κανατε αναβαθμιση? τίποτα στο μενου πχ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Ρίχνω μία ματιά γιατί θέλω να το πάρω στην γυναίκα μου. Απο οτι διαβάζω σε γενικες γραμμες ολοι είσαστε ικανοποιημένοι απο το κινητάκι έτσι;
3>4
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά που μπορώ να βρω τα θέματα του W705 και γενικά θέματα για τα κινητά μας;

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά που μπορώ να βρω τα θέματα του W705 και γενικά θέματα για τα κινητά μας;

το καλυτερο για μενα site με πολλα θεματα για download (δωρεαν) ειναι το http://www.lasyk.net :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Ρίχνω μία ματιά γιατί θέλω να το πάρω στην γυναίκα μου. Απο οτι διαβάζω σε γενικες γραμμες ολοι είσαστε ικανοποιημένοι απο το κινητάκι έτσι;

Μια χαρά είναι το κινητάκι! Και αρκετά κομψό μιας και προορίζεται για τη σύζυγό σου.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

προσεξατε καμμια διαφορα απο οταν κανατε αναβαθμιση? τίποτα στο μενου πχ

 

χαλια μπαταρια

Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

Τo πήρα το κινητό .. Μου άρεσε πάρα πολύ ειδικά το wi-fi .. Η μπαταρία είναι τέλεια , το κινητό δεν κολλάει κ.α . Από θέμα κάμερας πολύ καλή και με flash ... Μουσική με ακουστικά τέλεια , χωρίς όχι και τόσο άσχημη . Είναι κάτι ανάμεσα σε w910 και w595 μιας και έχει ένα ηχείο.. Αυτές οι εντυπώσεις μου...
Link to comment
Share on other sites

Τo πήρα το κινητό .. Μου άρεσε πάρα πολύ ειδικά το wi-fi .. Η μπαταρία είναι τέλεια , το κινητό δεν κολλάει κ.α . Από θέμα κάμερας πολύ καλή και με flash ... Μουσική με ακουστικά τέλεια , χωρίς όχι και τόσο άσχημη . Είναι κάτι ανάμεσα σε w910 και w595 μιας και έχει ένα ηχείο.. Αυτές οι εντυπώσεις μου...

 

Με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνo στα παραπάνω εκτός από την κάμερα. Όχι τόσο στην ποιότητα της φωτογραφίας υπό κανονικές συνθήκες όσο στην έλλειψη auto-focus.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνω στα παραπάνω εκτός από την κάμερα. Όχι τόσο στην ποιότητα της φωτογραφίας υπό κανονικές συνθήκες όσο στην έλλειψη auto-focus.

 

Ναι όντως η κάμερα δεν είναι και πολύ καλή λόγω auto-focus..Αλλά για walkam κινητό την βρίσκω καλύτερη από του w595 ....

Link to comment
Share on other sites

@metalojimis

 

Καλώς ήρθες στο myphone.

 

A) Αν δεν γράφεις ελληνικά όπως όλοι μας θα σου σβήνονται τα μηνύματα.

 

Β) Αυτό που λες δεν γίνεται, αν και απορώ τι διαφορετικό έχει το λογισμικό του W910 αφού βασίζονται στην ίδια πλατφόρμα.

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOS ... Μια μέρα έβαλα την κάρτα του κινητού μου στο w302 μιας φίλης μου....Μετά από λίγες ώρες που ξανανταλλάξαμε μου είπε ότι το κινητό της χάλασε και με αποπήρε .. Τι να κάνω

 

?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOS ... Μια μέρα έβαλα την κάρτα του κινητού μου στο w302 μιας φίλης μου....Μετά από λίγες ώρες που ξανανταλλάξαμε μου είπε ότι το κινητό της χάλασε και με αποπήρε .. Τι να κάνω

 

?

 

Δεν νομιζω οτι το κινητο της μπορει να χαλασε απο τη καρτα, δεν εχω ξανακουσει καποιο περιστατικο σαν αυτο στο παρελθον

 

Μπορεις να της στειλεις ενα μπουκετο λουλουδια παντως για να σε συγχωρεσει :p

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W705

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...