Jump to content

Sony Ericsson W705


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με ένα update από το SEUS λύνονται όλα. Κάντε backup επαφών, μηνυμάτων, κτλ.
Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 622
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα, το μοναδικο προβλημα που μου εχει εμφανισει ειναι οτι σε συνδεση με bluetooth της Itech ενω φαινεται συνδεδεμενο ο ηχος δεν ερχεται στο bluetooth με αποτελεσμα να πρεπει να κανω αλλαγη στον ηχο να ερθει στο τηλεφωνο, αφου εχω απαντησει με το κουμπι του bluetooth. Το bluetooth παντως λειτουργει κανονικα αφου συνδεεται ακνονικα με αλλο SE W302.

 

Το εχει αντιμετωπισει κανεις?

 

Αυτό το φαινόμενο παρατηρείται όταν τα κινητά μένουν ανοιχτά πολλές μέρες και τα Bluetooth κολλάνε και φαίνονται συνδεδεμένα ενώ δεν είναι… Με ένα restart του κινητού, λύνεται το πρόβλημα.

 

Αν δεν λύθηκε το πρόβλημά σας ή έχετε περισσότερες απορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με το service μας στο 2109831555.

i.Tech Bluetooth Team

http://www.itech-bluetooth.gr

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια κατι δε παει καλα με την μπαταρια του κινητου μου...Οταν παω για υπνο μπορει να ειναι 50% και οταν ξυπνησω ειναι στα 20%...ελεος....Εκει που το αφηνω δεν πιανει σημα και κανει συνεχεια αναζητηση...παιζει να ειναι αυτο που σπαταλα την μπαταρια;Στην πρωτη φορτιση το ειχα αφησει κανονικα 8 ωρες οπως μου ειπαν απτο γερμανο....τι παιζει;την σπαταλαει πολυ γρηγορα τη μπαταρια και δεν το λιωνω κιολας....
Link to comment
Share on other sites

Εκει που το αφηνω δεν πιανει σημα και κανει συνεχεια αναζητηση...παιζει να ειναι αυτο που σπαταλα την μπαταρια;

 

Αυτό ακριβώς είναι φίλε μου. Η αναζήτηση απαιτεί μεγαλύτερα ποσά ενέργειας.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

+ μεγαλα ποσα ακτινοβολιας αρα διπλο το κακο.

 

Φροντιζε να το βαζεις καπου που να χει μονιμα σημα. Αν πιανεις καπου μονιμα βεβαια.

Link to comment
Share on other sites

+ μεγαλα ποσα ακτινοβολιας αρα διπλο το κακο.

 

Φροντιζε να το βαζεις καπου που να χει μονιμα σημα. Αν πιανεις καπου μονιμα βεβαια.

 

Και το εχω διπλα στο κεφαλι μου ο βλακας....ευχαριστω για τη βοηθεια παιδια...αλλη φορα θα το κλεινω μαλλον..:lol:

Link to comment
Share on other sites

SOS μόλις πήρα το κινητό. Εβαλα την sim κ το ενεργοποίησα, εβαλα pin κ μετα μου ζηταει κωδικό κλειδώματος τηλεφώνου! δοκιμασα το 0000 αλλα λεει λαθος κωδικός... Please βοηθηστε γιατι εχω τρομοκρατηθει...
Link to comment
Share on other sites

Το πήρες καινούριο; Αν σου ζητάει κωδικό και μάλιστα δεν είναι το 0000, τότε κάποιος το έχει πειράξει. Πήγαινε και πέταξέ τους το στα μούτρα.
Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Από τα multirama το πήρα. Δεν υπάρχει περίπτωση να είναι κλειδωμένο από το εργοστάσιο? μήπως έχετε καμία ιδέα ποιος άλλος κωδικός μπορεί να είναι?
Link to comment
Share on other sites

Από τα multirama το πήρα. Δεν υπάρχει περίπτωση να είναι κλειδωμένο από το εργοστάσιο? μήπως έχετε καμία ιδέα ποιος άλλος κωδικός μπορεί να είναι?

οσα κινητα εχω παρει κανενα ποτε δεν ηταν κλειδωμενο.

το πας πισω..και ζητας αντικατασταση! τι περιμενεις τοση ωρα..:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τους πήρα τηλέφωνο και τους το είπα και μου είπαν να πάω το απόγευμα να δούνε άμα μπορούν να το ξεκλειδώσουν αλλιώς θα μου δώσουν άλλη συσκευή.

 

 

Υπενθύμιση: Η χρήση γραφής τρόπου SMS δεν είναι αποδεκτή από 01/09/09

Link to comment
Share on other sites

Να πας και να απαιτήσεις αντικατάσταση. Κι εγώ μπορώ να στο ξεκλειδώσω, το θέμα είναι ότι δεν είναι normal...
Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Με το Emma, που επαναφέρει κωδικούς και εργοστασιακές ρυθμίσεις. Πανεύκολο.
Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Καλα τι καθεσαι και το συζητας?

Θα απιατησεις αντκατασταση γιατι το οτι ειναι κλειδωμενο σημαινει οτι καποιος εχει βαλει το χερι του και δεν ξερεις τι αλλο μπορει να συναντησεις στη συνεχεια.

Link to comment
Share on other sites

θελω να πάρω το w705 ..ειναι καλό ? εμενα με ενδιαφερει αν ακοθγετε η μοθσικη καλα σαν το w595 (ΟΧΙ ΜΕ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ )

 

Με το Emma, που επαναφέρει κωδικούς και εργοστασιακές ρυθμίσεις. Πανεύκολο.

 

ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΤΟ W595 .. ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΤΕΛΕΙΑ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλώς ήρθες στο φόρουμ!

 

Σε γενικές γραμμές το τηλέφωνο είναι αρκετά καλό. Το ηχείο του δεν είναι και από τα καλύτερα για μουσική χωρίς ακουστικά. Αντιθέτως με τα ακουστικά η μουσική είναι απίστευτη!!!

 

Θα σε παρακαλέσω όμως να μην γράφεις με κεφαλαία γράμματα (είναι σαν να φωνάζεις) και να χρησιμοποιείς την παράθεση και την πολλαπλή παράθεση ώστε να αποφεύγεις τα συνεχόμενα post. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλώς ήρθες στο φόρουμ!

 

Σε γενικές γραμμές το τηλέφωνο είναι αρκετά καλό. Το ηχείο του δεν είναι και από τα καλύτερα για μουσική χωρίς ακουστικά. Αντιθέτως με τα ακουστικά η μουσική είναι απίστευτη!!!

 

Θα σε παρακαλέσω όμως να μην γράφεις με κεφαλαία γράμματα (είναι σαν να φωνάζεις) και να χρησιμοποιείς την παράθεση και την πολλαπλή παράθεση ώστε να αποφεύγεις τα συνεχόμενα post. :)

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ θα το σκεφτώ αν θα πάρω αυτό η η το w595 που έχει καλή ποιότητα ήχου

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι? Το mega bass με to clear bass τι σχέση έχουν .?

εχω την εντυπωση οτι με clear bass ο ηχος ειναι ποιοτικοτερος,ισως και λιγο χαμηλοτερος απο πριν..(μουσικη με χρηση ακουστικων) ενω με mega bass ο ηχος παραμορφωνει.

μπορει να σου φαινεται δυνατοτερος..αλλα ο ηχος ειναι κακος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Clear Bass

H τεχνολογία Clear Bass δίνει δυνατό, ελεγχόμενο φάσμα χαμηλών συχνοτήτων χωρίς παραμόρφωση.

 

 

MegaBass

Με πιο δυνατά μπάσα, έχετε μια καλύτερη εμπειρία μουσικής. Ακούστε τα αγαπημένα σας κομμάτια δυνατά και καθαρά χρησιμοποιώντας υψηλής ποιότητας ακουστικά ή εξωτερικά ηχεία. Το Mega Bass δίνει βάθος και όγκο στο στερεοφωνικό ήχο.

 

Τα συμπεράσματα δικά σου!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το W595 που έχω βγάζει καταπληκτικό ήχο από τα μεγάφωνα (έχει 2-όπερ σημαίνει στερεοφωνικά), αλλά από τα ακουστικά είναι ψιλομέτρια η ποιότητά του.
Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

zxr, πως είναι το slider μετά από τόσο καιρό που το έχεις; Έχει εμφανίσει τζόγο;

 

Είμαι χρήστης Xperia αλλά θα ήθελα να το αντικαταστήσω με κάτι μικρότερο, πιο βολικό και χωρίς οθόνη αφής και ανοιχτό λειτουργικό. Αρχικά αμφιταλαντευόμουν μεταξύ Τ700 και C510 αλλά διαπίστωσα ότι παρόλο που και τα δύο είναι εξαιρετικά, εγώ μάλλον δεν κάνω χωρίς wifi.

 

Καταλήγω μάλλον στο w705 αλλά με απασχολεί η ποιότητα του slider...

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

zxr, πως είναι το slider μετά από τόσο καιρό που το έχεις; Έχει εμφανίσει τζόγο;

 

Είμαι χρήστης Xperia αλλά θα ήθελα να το αντικαταστήσω με κάτι μικρότερο, πιο βολικό και χωρίς οθόνη αφής και ανοιχτό λειτουργικό. Αρχικά αμφιταλαντευόμουν μεταξύ Τ700 και C510 αλλά διαπίστωσα ότι παρόλο που και τα δύο είναι εξαιρετικά, εγώ μάλλον δεν κάνω χωρίς wifi.

 

Καταλήγω μάλλον στο w705 αλλά με απασχολεί η ποιότητα του slider...

nikoleon σίγουρα δεν είμαι ο καταλληλότερος για να σου απαντήσει σε αυτό.

Και το λεω αυτό γιατί το κινητό μου τις περισσότερες ώρες βρίσκεται πάνω στο γραφείο μου (κι όχι μέσα σε μια τσέπη όπου θα δέχεται διάφορες πιέσεις από δεξιά και αριστερά) ενώ σπάνια ανοίγω το slide (έχω φροντίσει όλες τις λειτουργίες να τις έχω σε shortcuts και το slide ανοίγει μόνο για να γράψω sms)

 

Γνωρίζοντας αυτά λοιπόν να σου πω ότι το slide μου έχει έναν ανεπαίσθητο τζόγο.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W705

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...