Jump to content

Sony Ericsson W705


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γειά χαρά φίλτατοι!

 

:rolleyes: Καλως ορισες!! και μεγεια το νεο σου κινητο :up:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 622
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

hi paidia, exw mia epidothsh stHn Wind kai 9elw na parw th sYgkekrimenh syskeyh alla dYsthxws den thn exei vgalei akOma..:@(opws oi alles etairies cosmote,germanos) Mhpws gnwrizete pote 9a vgei.....Thnx ek twn proterwn....
Link to comment
Share on other sites

Χτές πήρα το w705 (μαύρο-κόκκινο) από το Πλαίσιο στη γυναίκα μου η οποία μέχρι τώρα είχε το w910. Έχοντας ακούσει πολλά για την ποιότητα κατασκευής του δεν ήμουν και πολύ σίγουρος για το τι θα αντίκρυζα όταν άνοιξα το κουτί... Τελικά το κινητό παιδιά τα σπάει... Το πορτάκι δεν έχει καθόλου τζόγο και κλειστό και ανοιχτό. Η αλήθεια είναι ότι το δειγμα που είδα είχε τζόγο αλλά αυτό που αγόρασα είναι μια χαρά (δε ξέρω αν με το καιρό αυτό θα αλλάξει)... Τα πλαστικά του είναι σαφώς ανώτερα από το w910 αν και το πίσω καπάκι είναι λιγάκι λεπτό μεν αλλά ποιότικο. Το ηχειάκι του είναι αρκετά πιο δυνατό απο του 910 και με λίγο καλύτερη ποιότητα. Η οθόνη είναι πάρα πολύ καλή και το μενού του πολύ γρήγορο. Για πιο πολλές λεπτομέριες ο καιρός θα δείξει...
Link to comment
Share on other sites

με 'γεια το κινητό!

Ναι, το W705 είναι τρομερό κινητό και από ότι βλέπω εγώ, έχει πολύ καλή μπαταρία!

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα ειναι το κινητο,το μονο που με "χαλαει" ειναι η υψηλη τιμη γι'αυτα που προσφερει :cool:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα ειναι το κινητο,το μονο που με "χαλαει" ειναι η υψηλη τιμη γι'αυτα που προσφερει :cool:

 

πάρτο και στην στιγμή θα ξεχάσεις την τιμή..

είναι πολύ καλά ποιοτικά κατεσκαυεσμενο

και... προσφέρει κάτι παραπάνω από ότι φαίνεται στο μάτι!

Link to comment
Share on other sites

πάρτο και στην στιγμή θα ξεχάσεις την τιμή..

είναι πολύ καλά ποιοτικά κατεσκαυεσμενο

και... προσφέρει κάτι παραπάνω από ότι φαίνεται στο μάτι!

μπα..ειμαι της αποψης να μην αγοραζω καινουργια κινητα,αλλα να τα παιρνω μετα απο 1 χρονο κυκλοφοριας.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μπα..ειμαι της αποψης να μην αγοραζω καινουργια κινητα,αλλα να τα παιρνω μετα απο 1 χρονο κυκλοφοριας.:)

 

για ποιό λόγο φίλε μου;

Εγώ πάντως δεν το μετάνιωσα προς την αγορά που έκανα,

Τέλειο κινητό...!

Link to comment
Share on other sites

για ποιό λόγο φίλε μου;

Εγώ πάντως δεν το μετάνιωσα προς την αγορά που έκανα,

Τέλειο κινητό...!

γιατι ειναι δοκιμασμενο στην αγορα,κρινω αν εχει (+) (-) το κινητο..και με βαση τα στανταρ που εχω εγω σαν χρηστης το επιλεγω.

επισης σε 1 χρονο το ιδιο το κινητο θα το αγορασω στην μιση τιμη.

επισης ειμαι απο τους αθρωπους που κρατανε το κινητο ωσπου να "χαλασει" (πεσει η αποδοση της μπαταριας),χαλαρα 2 ετη..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας. Εδω και καιρο σκεφτομαι να αποκτησω το συγκεκριμενο κινητο και εχω μια απορια. Το εχω δει απο κοντα, κομψο με ικανοποιητικα χαρακτηριστηκα κλπ κλπ..ομως υπαρχει ενα θεμα που ακουγεται σε σχεση με την ποιοτητα εισερχομενων κλησεων..

Υπαρχει καποιος κατοχος να μας φωτισει σε αυτο το θεμα, προκειται για φημες;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας. Εδω και καιρο σκεφτομαι να αποκτησω το συγκεκριμενο κινητο και εχω μια απορια. Το εχω δει απο κοντα, κομψο με ικανοποιητικα χαρακτηριστηκα κλπ κλπ..ομως υπαρχει ενα θεμα που ακουγεται σε σχεση με την ποιοτητα εισερχομενων κλησεων..

Υπαρχει καποιος κατοχος να μας φωτισει σε αυτο το θεμα, προκειται για φημες;

 

Όχι δεν υπάρχει κανένα θέμα.. Άμα λες για το ηχειάκι, είναι ποιοτικά W910, και διορθώνετε άμα βάλεις ένα ΜΡ3 διαμορφοποιημένο για υψηλότερη ένταση.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και το θελει η γυναικα μου να αντικαταστηση το αγαπημενο της 910 πως ειναι απο ακουστικη μιλας στο τηλεφωνο,ακουγετε ο συνομιλητης σου καθαρα η ειναι σα τενεκεδενιο οπως δυστυχως το Samsung S7350 που εχω.

 

Απο ανοικτη ακροαση πως παει μιας και το 910 δεν εχει ιδιατερα δυνατη!

 

Αν καποιος τα εχει και τα 2(w910 w705) ας κανει μια μικρη συγκριση πανω στα παραπανω

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Μιας και το θελει η γυναικα μου να αντικαταστηση το αγαπημενο της 910 πως ειναι απο ακουστικη μιλας στο τηλεφωνο,ακουγετε ο συνομιλητης σου καθαρα η ειναι σα τενεκεδενιο οπως δυστυχως το Samsung S7350 που εχω.

 

Απο ανοικτη ακροαση πως παει μιας και το 910 δεν εχει ιδιατερα δυνατη!

 

Αν καποιος τα εχει και τα 2(w910 w705) ας κανει μια μικρη συγκριση πανω στα παραπανω

 

Η ανοιχτή ακρόαση προέχετε από το ηχείο. Το ηχείο είναι σχεδόν ίδιο με το 910 οπότε η ανοιχτή ακρόαση πάλι δεν θα είναι δυνατή.

Ο ομιλιτής ακούγετε καθαρά και κρυστάλινα, μια χαρά δλδ..

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έγινα χθες ένα υπερήφανος ιδιοκτήτης του w705...

Θετικά:

ποιότητα κατασκευής και στυλ

καλή οθόνη

δε κολάει,παγώνει κοκ (ως τώρα τουλάχιστον)

καλός ήχος απο τα ακουστικά (αν και εχω ipod και μουσική απο το κινητό δε προβλέπεται να ακούω αλλά σίγουρα είναι μια κλη επιλογή απο αυτούς που θέλουν να αντικαταστήσουν το Mp3 player τους γιατί δε θέλουν να το κουβαλάνε παντού σαν και εμένα:p)

πολύ καλός browser (και σε συνδιασμό με το wifi θα το χαρείτε ιδιαίτερα :p ειδικά το youtube το οποίο δε πίστευα ότι θα ήταν τόσο smooth στη λειτουργία του)

 

Αρνητικά

Η κάμερα το βράδυ. Οι νυχτερινές λήψεις είναι ψιλοάθλιες. Σε φως της ημέρας πάντως είναι πολύ καλές. Εμένα προσωπικά δε με ενοχλεί καθώς της κάμερα δε τη χρησιμοποιώ τόσο. Άρα άμα σας ενδιαφέρει η κάμερα προτιμήστε κάποια άλλη συσκευη απο τη σχετική σειρά της SE.

 

Το πήρα με επιδότηση της Cosmote και μου ήρθε με το myView στο μενού. Πως θα το ξεφορτωθώ?

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα με επιδότηση της Cosmote και μου ήρθε με το myView στο μενού. Πως θα το ξεφορτωθώ?

 

:rolleyes: Μεγεια σου.

 

το myView γινετε να το βγαλεις,αλλα υποψην οτι θα χασεις την 2ετη εγγυηση σου!! αξιζει αραγε να το κανεις :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι MyView δεν αξίζει, δεν έχει και καμία τρελή διαφορά...

Αν είναι όμως Vodafone Live αξίζει και με το παραπάνω! Αυτό το μενού της δεν παλεύεται!

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Hello!Ξέρει κανείς αν στο πακέτο εμπεριέχεται κάποιο USB adaptor reader για την κάρτα μνήμης? Αν όχι αξίζει περισσότερο να πάρω ένα τέτοιο ή bluetooth, για πιο γρήγορη κι εύκολη μεταφορά αρχείων?
Link to comment
Share on other sites

Hello!Ξέρει κανείς αν στο πακέτο εμπεριέχεται κάποιο USB adaptor reader για την κάρτα μνήμης? Αν όχι αξίζει περισσότερο να πάρω ένα τέτοιο ή bluetooth, για πιο γρήγορη κι εύκολη μεταφορά αρχείων?

δεν ξερω αν το κινητο εχει,αλλα μπορεις να αγορασεις καρτα μνημης μικρη με usb adaptor.(κοστος 10 ευρο).

αλλωστε αν συνδεσεις το κινητο στον υπολογιστη αυτοματως το pc το βλεπει σαν σκληρο δισκο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

έχει adaptor σε περίπτωση που θες να χρησιμοποιήσεις τη κάρτα μνήμης ως φλασάκι.
Link to comment
Share on other sites

έχει adaptor σε περίπτωση που θες να χρησιμοποιήσεις τη κάρτα μνήμης ως φλασάκι.

 

στο κουτί? thanx, πολύ χρήσιμο..

Link to comment
Share on other sites

παιδια μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει μεσω pm για το που μπορω να βρω το platinum solitaire για το w705?? ευχαριστω πολυ!!!
Link to comment
Share on other sites

Το ηχειο του ειναι απο τα χειροτερα που εχω ακουσει...Λες και ακους απο τραντζιστορακι...Κριμα
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W705

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...