Jump to content

Cyta : Η νέα εταιρία τηλεπικοινωνιών στοv τόπο μας


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εξυπηρετηση πελατω παντως εχουν στο Μαρουσι ...Δεν ξερω αν ειναι και το τηλεφωνικο κεντρο εκει αλλα μαλλον ειναι γιατι με υπαλληλο που μιλησα την βρηκα και στο κτιριο που πηγα μετα.

 

 

Η εταιρία έχει 3 κέντρα.Το κεντρικό στην Κύπρο, ένα βοηθητικό στο Μαρούσι και ένα στην Θεσσαλονίκη.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ανοιγει παντως στους αμπελοκηπους (ακριβως πανω απο το σπιτι μου..οποτε αντι να τους παιρνω τηλ,θα τους κραζω απο κοντα!!χεχε) υποκαταστημα της συτα.μου φαινεται οτι εχει μπει γερα στο κολπο αν και δεν εχω δει αλλο υποκαταστημα...

 

εσταλη απο το κ*λοφτιαγμενο μου xperia X10 mini pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Cyta κατάστημα που δεν εξυπηρετεί μόνο την σιτα αλλά έχει και ηλεκτρονικά είδη υπάρχει κοντά στο καθαριστηρίο στο παρίσι πριν το σκλαβενίτη απέναντι από ένα πρατήριο υγρών καυσίμων. Επίσης νομίζω και ότι και ο δησιοσ που είναι στα βριλησια απέναντι από τον κοτσοβολο εξυπηρετεί σιτα αλλά διότι είδα το λογότυπο τώρα δεν ξέρω με σιγουριά ότι είδα λέω.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα μέσα στο ρουτερ απο το ιντερνετ και μου λέει (Up/Down) [kbps/kbps]: 857 / 4.613

Αλλά εχθές που κατέβαζα ένα τορρεντ κατέβαζε περίπου με 250 !

Τι να πώ μάλλον πληρώνω 8 και έχω 4 !!

Μου φαίνεται πάρα πολύ λίγο...μήπως έχει κάνα πρόβλημα η γραμμή σου; Ξεσκόνισε λίγο τα αγγλικά σου (αν ισχύουν όσα λένε οι απο πάνω) και πάρε καμία τεχνική υποστήριξη. Δε μπορεί να είσαι τόσο χαμηλά.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι να ενεργοποιηθω στις 8 ιουνη. Θελει να περασω τπτ κωδικους στο ρουτερ; Γιατι στις οδηγιες λεει οτι θελει ενω μου ηρθε sms και λεει οτι δεν θελει... Τι ισχυει;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Εμενα ειναι να ενεργοποιηθει στις 16 το Ιουνη(μου το ειπαν στο καταστημα που περασα τις προαλλες)αλλα δεν εχει ερθει μηνυμα στο κινητο μου.Τον εξοπλισμο τον πηρα πριν μια δεκαρια μερες και το μονο μηνυμα που μου εχει ερθει,δυο μερες μετα την αιτηση μου,ειναι αυτο που λεει τον κωδικο για να μπαινω στην σελιδα της Cyta..Μηπως με καθυστερησουν κ'αλλο περα της ημερομηνιας αυτης?

:worry:

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ειναι να ενεργοποιηθει στις 16 το Ιουνη(μου το ειπαν στο καταστημα που περασα τις προαλλες)αλλα δεν εχει ερθει μηνυμα στο κινητο μου.Τον εξοπλισμο τον πηρα πριν μια δεκαρια μερες και το μονο μηνυμα που μου εχει ερθει,δυο μερες μετα την αιτηση μου,ειναι αυτο που λεει τον κωδικο για να μπαινω στην σελιδα της Cyta..Μηπως με καθυστερησουν κ'αλλο περα της ημερομηνιας αυτης?

:worry:

 

Kαι εμενα με εχει καθυστερησει λιγο.

 

εσταλη απο το κ*λοφτιαγμενο μου xperia X10 mini pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με νέα αριθμοδότηση για Αθήνα έχει κάποιος να μας πει κάτι;;;
Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν ποτέ δεν ενεργοποιούνται στην ημερομηνία που σου λένε εξ'αρχής.

 

Μην το λες...Εμενα 24/5 μου ειχαν πει και παρολο τον φορτο εκεινων των ημερων 24/5 ενεργοποιηθηκα.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Μην το λες...Εμενα 24/5 μου ειχαν πει και παρολο τον φορτο εκεινων των ημερων 24/5 ενεργοποιηθηκα.

 

πιστευω εισαι απο τους λιγους...

Link to comment
Share on other sites

πιστευω εισαι απο τους λιγους...

 

Τουλαχιστον εκεινες τις μερες αν διαβασεις στο adslgr υπηρξε καλη αντιμετωπιση με λιγα sxetika προβληματα αν σκεφτουμε οτι χιλιαδες πρωην της Netone πηγαν Cyta.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

εντάξει δεν ήταν δα και τόοσες χιλιάδες. Και από ότι έχω διαβάσει ακόμα κάποιοι δεν έχουν μετβεί ομαλά.
... and Justice for ... ALL ...
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ στο adslgr βλέπω συχνά προβλήματα από πρώην NetOne, αλλά οκ, νέος πάροχος είναι η CYTA, λογικό να έχει θεματάκια στις αρχές της στην Ελλάδα. Ουσιαστικά τώρα δοκιμάζεται που μπήκε στην Αθήνα και θα δείξει. Δώστε της λίγο χρόνο να οργανωθεί :)
Link to comment
Share on other sites

εντάξει δεν ήταν δα και τόοσες χιλιάδες. Και από ότι έχω διαβάσει ακόμα κάποιοι δεν έχουν μετβεί ομαλά.

 

Εδω δεν γινεται ομαλα η μεταβαση ενας ενας σε αλοους isp που εχουν χρονια στην Ελλαδα.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν ποτέ δεν ενεργοποιούνται στην ημερομηνία που σου λένε εξ'αρχής.

 

Όλες οι εταιρίες σου λένε πιθανή ημερομηνία ενεργοποίησης.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο ετυχε και σε μενα τωρα.Μου ειχαν πει οτι θα ενεργοποιηθω στις 16 Ιουνη και ενω ειχαν επικοινωνησει τηλεφωνικα χτες(στις 15 Ιουνη)μαζι μου και το επιβεβαιωσαν.Σημερα ομως αργα το απογευμα οταν τους ειπα οτι δεν ενεργοποιηθηκε η γραμμη μου,μου ειπαν οτι λογω απεργιας θα καθυστερησει κανα δυο τρεις μερες!Αν ειναι δυνατον!Τελοσπαντων.Αναμονη...:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Eνεργοποιήθηκα 24/5 στη Cyta απροβλημάτιστα. Δυστυχώς όμως το help desk είναι αλλού γι' αλλού. Δεν απαντάνε σχεδόν ποτέ.

 

Edit: Γιάννη, πόσο σου ήρθε ο 1ος λογαριασμός στη Cyta; Εμένα -2.08€

Στη NetOne πόσο πρέπει να μου έρθει το πάγιο χωρίς τα κινητά; Είχα το πακέτο με μία γραμμή.

Edited by soublaki-3
Link to comment
Share on other sites

Εμενα με δουλευει η συτα μαλλον...τη μια μου λεει σε 8 εργασημες μεσα.την αλλη στις 18-20 του μηνα θα ενεργοποιηθω.παιρνω σημερα και μου λενε στις 27..

 

εσταλη απο το κ*λοφτιαγμενο μου xperia X10 mini pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

@ konstantinoslp

Λογικά θα έχουν βρει κάποιο πρόβλημα στη γραμμή!

Αν πρόκειται για νέα αριθμοδότηση θα καθυστερεί να δώσει το βρόχο ο ΟΤΕ

Link to comment
Share on other sites

@ konstantinoslp

Λογικά θα έχουν βρει κάποιο πρόβλημα στη γραμμή!

Αν πρόκειται για νέα αριθμοδότηση θα καθυστερεί να δώσει το βρόχο ο ΟΤΕ

 

Mα το περιεργο ειναι οτι αλλα λενε στα μηνυματα και αλλα απο το τηλ.στα μηνυματα ειχαν πει στην αρχη 8 εργασιμες.βαλε κατι σκ,κατι αγιο πνευμα λεω νταξει λογικα καμια δεκαρια μερες.σκαει μηνυμα που λεει μεχρι τις 20 θα χει μπει.και παιρνω σημερα και λεει ακριβως στις 27 θα χει μπει..το θεμα ειναι οτι ειμαι απο νετονε οποτε δεν βρισκω λογο να καθυστερουν τοσο.σκεψου οτι εχω κανει την αιτηση απο τις 2 του μηνα.και το τηλ τοχω κρατησει ιδιο

 

εσταλη απο το κ*λοφτιαγμενο μου xperia X10 mini pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Mα το περιεργο ειναι οτι αλλα λενε στα μηνυματα και αλλα απο το τηλ.στα μηνυματα ειχαν πει στην αρχη 8 εργασιμες.βαλε κατι σκ,κατι αγιο πνευμα λεω νταξει λογικα καμια δεκαρια μερες.σκαει μηνυμα που λεει μεχρι τις 20 θα χει μπει.και παιρνω σημερα και λεει ακριβως στις 27 θα χει μπει..το θεμα ειναι οτι ειμαι απο νετονε οποτε δεν βρισκω λογο να καθυστερουν τοσο.σκεψου οτι εχω κανει την αιτηση απο τις 2 του μηνα.και το τηλ τοχω κρατησει ιδιο

 

εσταλη απο το κ*λοφτιαγμενο μου xperia X10 mini pro

 

μεχρι Τριτη θα σου εχει ενεργοποιηθει λογικα..

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

μεχρι Τριτη θα σου εχει ενεργοποιηθει λογικα..

 

Πως εβγαλες το συμπερασμα?πες μου οτι δουλευεις στην συτα να χαρω!!!χεχε!

Γιατι αυριο θα παρω να τους ξεχ..ω κανονικα...

 

εσταλη απο το κ*λοφτιαγμενο μου xperia X10 mini pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πως εβγαλες το συμπερασμα?πες μου οτι δουλευεις στην συτα να χαρω!!!χεχε!

Γιατι αυριο θα παρω να τους ξεχ..ω κανονικα...

 

εσταλη απο το κ*λοφτιαγμενο μου xperia X10 mini pro

 

χαχαχ οχι βρε απλα υπολογισα λιγο τις ημερομηνιες!!! :lol::lol::lol::lol:

 

επειδη τωρα ειδα τι ειπες πιο πανω, 27 σου ειπαν απο το τμημα εξυπηρετησης θα ενεργοποιηθει;

ακομα στο μηνυμα σου ηρθε και ενα username/password. μπορεις να μπεις στο my.cyta.gr με αυτα τα στοιχεια και να δεις σε τι φαση βρισκεσαι..

Edited by stathis123

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

χαχαχ οχι βρε απλα υπολογισα λιγο τις ημερομηνιες!!! :lol::lol::lol::lol:

 

επειδη τωρα ειδα τι ειπες πιο πανω, 27 σου ειπαν απο το τμημα εξυπηρετησης θα ενεργοποιηθει;

ακομα στο μηνυμα σου ηρθε και ενα username/password. μπορεις να μπεις στο my.cyta.gr με αυτα τα στοιχεια και να δεις σε τι φαση βρισκεσαι..

 

:lol::lol: ναι μου στειλανε.αλλα οταν μπηκα πριν 10-12 μερες ελεγε οτι θα ενεργοποιηθει σε 8 εργασιμες.περασανε οι 8 εργασιμες και τιποτα..

οποτε ακου τωρα τι εχουμε.αλλα λενε στα μηνυματα,αλλα στο τηλ και αλλα στο my.cyta.gr. πως σου φανηκε?:wacko:

ομως πηρα τηλ σημερα και τους εκραξα κανονικα..και λεει οτι ο οτε δεν τους εχει δωσει ακομα το ΟΚ και οτι σιγουρα στις 27 θα γινει η ενεργοποιηση.και ρωταω τωρα εγω..ο οτε που ακριβως κολλαει?δεν θα πρεπε η συτα να τα βρει με την νετονε?η απο τη στιγμη που κλεινει η νετονε παει απευθειας ο αριθμος/γραμμη στον οτε?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...