Jump to content

Cyta : Η νέα εταιρία τηλεπικοινωνιών στοv τόπο μας


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια στα δικαιολογητικα για νεα συνδρομη λεει οτι θελει και πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης...για ποιον λογο;;

Υπαρχει καποια εκπτωση σε πολυτεκνες και τριτεκνες οικογενειες;;:happy:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αντε καλη αρχη!! :lol:

 

σε ευχαριστω πολυ φιλε μου..και σενα και ολα τα παιδια που με βοηθησαν και που τους επρηξα με το προβλημα μου...:rolleyes:

 

Πρέπει να είμαι από τους λίγους που έχουν Speedtouch με Cyta. :p

 

ο τεχνικος μου ειπε οτι πολλα απο τα speedtouch εχουν αυτο το προβλημα.μακαρι να μουν και γω σαν εσενα..ειχα δεθει με το ρουτερ αυτο..ηταν το πρωτο μου.επισης δεν θα τρωγα τετοια ταλαιπωρια..

παντως δεν λεω και το πιρελλι πολυ τουμπανο..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια στα δικαιολογητικα για νεα συνδρομη λεει οτι θελει και πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης...για ποιον λογο;;

Υπαρχει καποια εκπτωση σε πολυτεκνες και τριτεκνες οικογενειες;;:happy:

Εμένα δεν μου ζητήσανε κάτι τέτοιο. Εχει πάντως έκπτωση στους ΑΜΕΑ.

ο τεχνικος μου ειπε οτι πολλα απο τα speedtouch εχουν αυτο το προβλημα.μακαρι να μουν και γω σαν εσενα..ειχα δεθει με το ρουτερ αυτο..ηταν το πρωτο μου.επισης δεν θα τρωγα τετοια ταλαιπωρια..

παντως δεν λεω και το πιρελλι πολυ τουμπανο..

Δεν φταίνε τα Speedtouch αν αυτοί είναι άχρηστοι. Δηλαδή στη NetOne πως δουλεύανε απροβλημάτιστα;

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου ζητήσανε κάτι τέτοιο. Εχει πάντως έκπτωση στους ΑΜΕΑ.

 

Δεν φταίνε τα Speedtouch αν αυτοί είναι άχρηστοι. Δηλαδή στη NetOne πως δουλεύανε απροβλημάτιστα;

 

Ελα ντε..και το πιο τραγικο ειναι οτι το κανει σε μερικα...

 

εσταλη απο το κ*λοφτιαγμενο μου xperia X10 mini pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν ειμαι καθολου ευχαριστημενος με την ταχυτητα μου..Με ΟΤΕ επιανα 17 και τωρα 11 με το ζορι..Προσπαθω 2 μερες να πιασω γραμμη στο 13811 μπας και υπαρχει καποιο προβλημα αλλα ματαια..Αν επιστρεψω στον ΟΤΕ τι ειμαι υποχρεωμενος να πληρωσω στη CYTA?(Πρωτη ημερα ενεργοποιησης CYTA 30/06/11)
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν ειμαι καθολου ευχαριστημενος με την ταχυτητα μου..Με ΟΤΕ επιανα 17 και τωρα 11 με το ζορι..Προσπαθω 2 μερες να πιασω γραμμη στο 13811 μπας και υπαρχει καποιο προβλημα αλλα ματαια..Αν επιστρεψω στον ΟΤΕ τι ειμαι υποχρεωμενος να πληρωσω στη CYTA?(Πρωτη ημερα ενεργοποιησης CYTA 30/06/11)

 

Αν διακόψεις μέσα σε 10 εργάσιμες από την στιγμή που ενεργοποιήθηκες δεν πληρώνεις τίποτα.Αλλά από την στιγμή που έπιανες 17 κάπου τόσο θα πιάνεις και στην cyta.Θα πρότεινα να καλέσεις καμιά περίεργη ώρα που δεν θα έχουν αναμονές για να δει τεχνικός την γραμμή σου και αν δεις οτι το πρόβλημα συνεχίζεται τότε ακύρωσε.Εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος πάντως και δεν χρειάστηκε να καλέσω ποτέ τεχνικό τμήμα.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Αν διακόψεις μέσα σε 10 εργάσιμες από την στιγμή που ενεργοποιήθηκες δεν πληρώνεις τίποτα.Αλλά από την στιγμή που έπιανες 17 κάπου τόσο θα πιάνεις και στην cyta.Θα πρότεινα να καλέσεις καμιά περίεργη ώρα που δεν θα έχουν αναμονές για να δει τεχνικός την γραμμή σου και αν δεις οτι το πρόβλημα συνεχίζεται τότε ακύρωσε.Εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος πάντως και δεν χρειάστηκε να καλέσω ποτέ τεχνικό τμήμα.

 

 

Να παιρνεις τηλ μετα τις 3 το βραδυ..

 

Sent from my iPod touch ξαπλα στον καναπε ή στο κρεβατι..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν διακόψεις μέσα σε 10 εργάσιμες από την στιγμή που ενεργοποιήθηκες δεν πληρώνεις τίποτα.Αλλά από την στιγμή που έπιανες 17 κάπου τόσο θα πιάνεις και στην cyta.Θα πρότεινα να καλέσεις καμιά περίεργη ώρα που δεν θα έχουν αναμονές για να δει τεχνικός την γραμμή σου και αν δεις οτι το πρόβλημα συνεχίζεται τότε ακύρωσε.Εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος πάντως και δεν χρειάστηκε να καλέσω ποτέ τεχνικό τμήμα.

 

Σημερα πηρα γυρω στις 6 φορες τηλ σε διαφορες χρονικες στιγμες αλλα τιποτα.Τοσο απασχολημενοι ειναι ποια?Kαι αν αποφασισω να ακυρωσω ποια ειναι η διαδικασια?Απλα κανω αιτηση φορητοτητας στον ΟΤΕ?Δεν θα πρεπει να εχω και καποιον λογαριασμο της CYTA?Οχι τιποτα αλλο να προλαβω την προθεσμια...

Link to comment
Share on other sites

Σημερα πηρα γυρω στις 6 φορες τηλ σε διαφορες χρονικες στιγμες αλλα τιποτα.Τοσο απασχολημενοι ειναι ποια?Kαι αν αποφασισω να ακυρωσω ποια ειναι η διαδικασια?Απλα κανω αιτηση φορητοτητας στον ΟΤΕ?Δεν θα πρεπει να εχω και καποιον λογαριασμο της CYTA?Οχι τιποτα αλλο να προλαβω την προθεσμια...

 

Πάρε 13877(δεν έχει αναμονές πάντα) και ενημέρωσε το προβλημα σου οτι δεν μπορείς να μιλήσεις με το τεχνικό τμήμα και ενημέρωσε οτι θα ακυρώσεις και θα γυρίσεις στον ΟΤΕ μέσα στην προθεσμία να είσαι καλυμένος.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Φίλος μου ήταν να ενεργοποιηθεί την Παρασκευή και είναι ακόμα χωρίς τηλέφωνο...:X

 

Ενα μηνα χωρις τηλεφωνο,φιλτατε,σου λεει τιποτα...μακαρι να μην ξαναχρειαστει για τιποτα να καλεσω την υποστηριξη..

Αληθεια τι προβλημα εχει ο φιλος σου?απλα καθυστερουν την ενεργοποιηση?

 

εσταλη απο το κ*λοφτιαγμενο μου xperia X10 mini pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχει μείνει χωρίς τηλέφωνο και η τεχνική υποστήριξη δεν απαντάει ποτέ.

αμαν αυτες οι εταιριες. για να συνδεθεις θα σου βγαλουν την ψυχη.μα πως γινεται να μην απαντανε?οκ, βλεπουν πως εχει υπερφορτωσει, γιατι δεν βαζουν και αλλα ατομα στα τηλεφωνα, τουλαχιστον part time

Link to comment
Share on other sites

Απο κινητό καλεί στην ΤΥ? Ποιος θα πληρώσει αυτό το λογαριασμό????:blink:

 

καλέστε από κινητό στο 2155013811 για τεχνικο τμήμα η στο 2155013877 εξυπηρέτηση κ πείτε να σας κάλεσουν κ να σας σύνδεσουν με τεχνικο για να μην χρεώνεστε.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Απο κινητό καλεί στην ΤΥ? Ποιος θα πληρώσει αυτό το λογαριασμό????:blink:

αυτο τους ειχα ρωτησει και γω?τις καρτες μου ποιος θα τις πληρωσει βρε παιδια?

 

αμαν αυτες οι εταιριες. για να συνδεθεις θα σου βγαλουν την ψυχη.μα πως γινεται να μην απαντανε?οκ, βλεπουν πως εχει υπερφορτωσει, γιατι δεν βαζουν και αλλα ατομα στα τηλεφωνα, τουλαχιστον part time

 

γιατι ειναι ζωα..σορρυ κιολας..προσπαθουν να πετυχουν τα περισσοτερα με το μικροτερο λειτουργικο κοστος.γιαυτο και γω οποτε επιανα γραμμη πρωτα εκραζα και μετα τους ελεγα τι θελω!:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γιατι ειναι ζωα..σορρυ κιολας..προσπαθουν να πετυχουν τα περισσοτερα με το μικροτερο λειτουργικο κοστος.γιαυτο και γω οποτε επιανα γραμμη πρωτα εκραζα και μετα τους ελεγα τι θελω!:lol:

:lol:

πολλες εταιριες λειτουργουν με αυτη τη πολιτικη αλλα η cyta απο οτι φαινεται προσπαθει να εχει μηδαμινο κοστος με την τοση μικρη τεχνικη υποστηριξη.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά πάει να διαχειριστεί μια αγορά όπως αυτή της Αττικής με προσωπικό που καλύπτει μια επαρχειακή πολη.:(
... and Justice for ... ALL ...
Link to comment
Share on other sites

Και που να μην ειχε και στρωμενη πελατεια..(netone)

 

 

Sent from my iPod touch ξαπλα στον καναπε ή στο κρεβατι..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και που να μην ειχε και στρωμενη πελατεια..(netone)

 

 

Sent from my iPod touch ξαπλα στον καναπε ή στο κρεβατι..

 

θα ειχε λιγοτερο προσωπικο για οσο το δυνατο μικροτερο κοστος.:p

Link to comment
Share on other sites

φιλη μου στη θεσσαλονικη εβαλε σιτα,ενεργοποιηθηκε ακριβως στην ημερομηνια που τους ειχαν πει.
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

σε περιπτωση που εχεις υποβαθμιση ταχυτητας,εαν χρησιμοποιησεις δικο σου modem router,υπαρχει περιπτωση ξανα κλειδωσεις στην ταχυτητα που κλειδωνες πριν την υποβαθμιση?
http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

φιλη μου στη θεσσαλονικη εβαλε σιτα,ενεργοποιηθηκε ακριβως στην ημερομηνια που τους ειχαν πει.
απντειτ

ενεργοποιηθηκε μεν,δεν εχει ιντερνετ δε...

ο τεχνικος ειπε πως φταιει ο συναγερμος...τον αποσυνδεσανε,αλλα η σιτα τους συνεδεσε με καιρο...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Διακοπές ένα μήνα στο χωριό όπου ο αδερφός μου διαθέτει cyta.

Καλώς ήλθατε στην εταιρία των αποσυνδέσεων.

 

Εγώ προσωπικά εχω 1.5 χρόνο cyta και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος !!Όπως και ολοι οι γνωστοί μου....Πολλές φορές δεν είναι θέμα μόνο της εταιρείας αλλα και της περιοχής ,της γραμμής ,της απόστασής και του οτε !

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...