Jump to content

The X-Factor (Αnt1)


petros_dl
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εσείς που ψηφίζετε διώξτε τον Κωνσταντίνο και την Ιωάννα! Ο ένας έχει φωνή αλλά είναι uber βαρετός και η άλλη είναι άθλια wannabe Καλομοίρα.

η Ιωαννα ειναι θεα....κουκλαρα και καλη φωνη...πιστευω θα κερδισει...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 353
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγω παλι κανενα,μου ειναι τοσο αδιαφοροι ΟΛΟΙ τους εκει μεσα!(ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΨΗΦΙΖΑ ΑΝ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟΙ)

περσινα ξυνα σταφυλια,με μια εξαιρεση ισως την κοπελια που ηταν στο περασμενο live υποψηφια με αυτον που εφυγε τελικα(ΕΥΤΗΧΩΣ!!)

Link to comment
Share on other sites

τον Λούκα που τον βάζετε?

 

η τελική τριάδα θα είναι πιστεύω Λούκας, Νικόλας κ...Ιωάννα ή τριμιτόνιο

Link to comment
Share on other sites

η ιωαννα μαρεσει.

απο φωνη παει καλα,απο παρουσιαση επισης αλλα η σκηνικη της παρουσια νομιζω ειναι το δυνατο της χαρτι.

 

 

κατα τα αλλα μαρεσει η κελλυ αλλα εχει κατι αντιπαθητικο πανω της ρε παιδι μου.

τους τριημιτονιο πως τους λενε,καλες φωνες αλλα μου κανουν λιγο κλαψομ%%^!δες

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

η ιωαννα μαρεσει.

απο φωνη παει καλα,απο παρουσιαση επισης αλλα η σκηνικη της παρουσια νομιζω ειναι το δυνατο της χαρτι.

 

 

κατα τα αλλα μαρεσει η κελλυ αλλα εχει κατι αντιπαθητικο πανω της ρε παιδι μου.

τους τριημιτονιο πως τους λενε,καλες φωνες αλλα μου κανουν λιγο κλαψομ%%^!δες

 

τι αντιπαθητικο εχει;μηπως επειδη ειναι η μονη γυναικα αναμεσα στα παιδακια; :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

τον Λούκα που τον βάζετε?

 

η τελική τριάδα θα είναι πιστεύω Λούκας, Νικόλας κ...Ιωάννα ή τριμιτόνιο

 

Aυτούς θα ήθελα κι εγώ. Τριημιτόνιο, Λούκας, Ιωάννα και Νικόλα.

Link to comment
Share on other sites

τι αντιπαθητικο εχει;μηπως επειδη ειναι η μονη γυναικα αναμεσα στα παιδακια; :lol::lol:

 

27 είναι η Κέλλυ, 26 ο Κωνσταντίνος, 24 ήταν ο Χρήστος, 24 είναι κι ο Μάριος κι ο Αγγελος από τους Τριημιτόνιο..σιγά τη διαφορά.

Η Κέλλυ έχει αντιπαθητικό υφάκι.

Link to comment
Share on other sites

τι αντιπαθητικο εχει;μηπως επειδη ειναι η μονη γυναικα αναμεσα στα παιδακια; :lol::lol:

 

lol

οχι...

δεν ξερω μου βγαζει μια αρνητιλα..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

27 είναι η Κέλλυ, 26 ο Κωνσταντίνος, 24 ήταν ο Χρήστος, 24 είναι κι ο Μάριος κι ο Αγγελος από τους Τριημιτόνιο..σιγά τη διαφορά.

Η Κέλλυ έχει αντιπαθητικό υφάκι.

 

αυτο που καταλαβες εσυ ειναι οτι μιλησα για τα χρονια της κελλυ;και στα 18 της μαλλον γυναικα ηταν,ο χαρακτηρας που εχει φερνει σε γυναικα παρα σε παιδακι οπως οι υπολοιποι.αυτο φαινεται και οταν τραγουδαει,επαγγελματιας γυναικα τραγουδιστρια.

Link to comment
Share on other sites

αυτο που καταλαβες εσυ ειναι οτι μιλησα για τα χρονια της κελλυ;και στα 18 της μαλλον γυναικα ηταν,ο χαρακτηρας που εχει φερνει σε γυναικα παρα σε παιδακι οπως οι υπολοιποι.αυτο φαινεται και οταν τραγουδαει,επαγγελματιας γυναικα τραγουδιστρια.

 

Δηλαδή εσένα ο Κωνσταντίνος σου μοιάζει με παιδάκι?:lol: Τελος πάντων καταλαβαίνω τι εννοείς αλλά δεν είναι αυτό που την κάνει αντιπαθητική.

Link to comment
Share on other sites

τι αντιπαθητικο εχει;μηπως επειδη ειναι η μονη γυναικα αναμεσα στα παιδακια; :lol::lol:

Όχι, απλά κάτι έχει η φάτσα της, μην ρωτάς "τι;" απλά το έχω ξανά ακούσει αυτό και από άλλο άτομο οπότε κατέληξα ότι έχει να κάνει με το πρόσωπο της (τώρα γιατί ... δεν έχω ιδέα - μάλλον είναι πολύ σπασμένη για την ηλικία της ή έχει πολύ αδρά χαρακτηριστικά ... ??????)

 

Υ.Γ.

Είναι καλή φωνή όμως οκ, καμία φορά ξεχνά τα λόγια της.

Old programmers never die. They just terminate and stay resident.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εσένα ο Κωνσταντίνος σου μοιάζει με παιδάκι?:lol: Τελος πάντων καταλαβαίνω τι εννοείς αλλά δεν είναι αυτό που την κάνει αντιπαθητική.

 

οχι για γλειφτης μου μοιαζει ο συγκεκριμενος και λιγα λεω ετσι :)

Link to comment
Share on other sites

Όχι, απλά κάτι έχει η φάτσα της, μην ρωτάς "τι;" απλά το έχω ξανά ακούσει αυτό και από άλλο άτομο οπότε κατέληξα ότι έχει να κάνει με το πρόσωπο της (τώρα γιατί ... δεν έχω ιδέα - μάλλον είναι πολύ σπασμένη για την ηλικία της ή έχει πολύ αδρά χαρακτηριστικά ... ??????)

 

Υ.Γ.

Είναι καλή φωνή όμως οκ, καμία φορά ξεχνά τα λόγια της.

 

απ'οτι δηλωσε δε το εχει ξαναπαθει,αυτο το παθαινουν και μεγαλοι τραγουδιστες ;)

Link to comment
Share on other sites

απ'οτι δηλωσε δε το εχει ξαναπαθει,αυτο το παθαινουν και μεγαλοι τραγουδιστες ;)

Σε ηλικία θα εννοείς ;)

 

Υ.Γ.

Δεν το έπαθε μια φορά μόνο (καραμπινάτα) αλλά το έπαθε και δεύτερη απλά εκείνη την φορά το έσωσε (αν θυμάμαι τα λόγια της επιτροπής που της το ανέφεραν) :p

 

Anyway, την συμπαθείς οπότε ότι και να πω .. δεν έχει νόημα :)

Old programmers never die. They just terminate and stay resident.

Link to comment
Share on other sites

Η Ιωάννα είναι κουκλάρα και φωνάρα και είναι μόνο 16 χρονών οπότε αξίζει να βγει νικήτρια από την άποψη ότι έχει ακόμα χρόνο να δουλέψει τον εαυτό της. Μου αρέσει πολύ. Η Κέλλυ είναι επίσης φωνάρα, καλλιτεχνάρα και φοβερή περσόνα. Λούκας και Νικόλας έχουν φοβερές φωνές αλλά αδιάφορες φάτσες. Οι Τριημιτόνιο είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ βαρετοί και τα Κόκκινα Χαλιά ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ αντιπαθητικοί. Αυτά. Εγώ θέλω δαγκωτο Ιωάννα!
Link to comment
Share on other sites

Η Ιωάννα είναι κουκλάρα και φωνάρα και είναι μόνο 16 χρονών οπότε αξίζει να βγει νικήτρια από την άποψη ότι έχει ακόμα χρόνο να δουλέψει τον εαυτό της. Μου αρέσει πολύ. Η Κέλλυ είναι επίσης φωνάρα, καλλιτεχνάρα και φοβερή περσόνα. Λούκας και Νικόλας έχουν φοβερές φωνές αλλά αδιάφορες φάτσες. Οι Τριημιτόνιο είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ βαρετοί και τα Κόκκινα Χαλιά ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ αντιπαθητικοί. Αυτά. Εγώ θέλω δαγκωτο Ιωάννα!

 

μεσα εισαι,με πιανεις ;)

Link to comment
Share on other sites

Πότε να τελειώσει βρε??? Ακόμα έχει 3-4 shows. Σήμερα έφυγε ο Κωνσταντίνος
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

ααα! σορρυ! δεν το ηξερα... νομιζα θα τελειωνε και αυτο παραμονη πρωτοχρονιας, οπως και τα προηγουμενα shows/παιχνιδια.
Link to comment
Share on other sites

Από ότι άκουσα, τα παιδιά εκεί πέρα μέσα, συζητάνε ποιος μπορεί να είναι ο νικητής.Και είπαν ότι μπορεί να βγει ή ο Λούκας ή ο Νικόλας.Αλλά δεν μπορούμε να είμαστε 100% σίγουροι κιόλας...
:p
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...