Jump to content

[Symbian^1 (ex S60 5th Ed.)] Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα για εφαρμογές


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εαν θελεις μπορεις να ενσωματωσεις τους υποτιτλους στο .avi
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τελικα βρηκα ακρη με το format factory 2.00!!! θελει κλικαρισμα το avisynth και διπλη κωδικοποιηση! πρεπει να τα διαλεξεις δεν τα εχει προεπιλογη!:O
Link to comment
Share on other sites

IPM Gallery Application For Nokia 5800 - With Multi Touch Alternative

http://dailymobile.se/2009/07/25/ipm-gallery-application-for-nokia-5800-with-multi-touch-alternative/

 

Επίσημο site για Download http://work.shpe.ro/?id2=00030011

 

Το δοκίμασε κανείς που έχει 5800?

 

Μην το δοκιμάσετε όσοι έχετε Ν97 δεν θα λειτουργήσει, γιατί δεν υποστηρίζεται ακόμα.

 

Το δοκιμασα αμεσως μολις ποσταρες.

Λοιπον,ειναι αρχειο .swf που σημαινει οτι δεν μπορεις να το χεις και πολυ προχειρο καπου στο μενου.

Αν εχεις πολλες φωτογραφιες,χανεται ο μπουσουλας στο αψε-σβησε.

Ειναι demo και μου πεταγε κατα την διαρκεια που πηγαινα να κανω group καποιες φωτο,ενα demo versio ή κατι τετοιο και εκλεινε η εφαρμογη με κρασαρισμα και ενα flash error.

Εαν εισαι βιαστικος και πας να επιλεξεις τις φωτο πριν ανοιξουν τα thumbnail τους,εχεις ενα κρασαρισμα δωρο.

Δεν εχει οδηγιες χρησης ή καποιο help.Απο τα 4 βασικα εικονιδια στο κατω μερος,μονο το ενα γραφει exit κατι το οποιο ειναι προφανες το τι σημαινει.Ολα τα υπολοιπα στο περιπου γινονται κατανοητα ή καθολου.

Καθε φορα που ανοιγει,φορτωνει τα thumbnails απο την αρχη με αποτελεσμα να υπαρχει καθυστερηση.

Το ζουμ δεν ειναι ικανοποιητικο και περιοριζεται στο πλατος της οθονης του κινητου(αντε και λιγο πλατυτερα)χωρις να μπορεις να δεις το πληρες αναπτυγα των φωτογραφιων

Δεν αντιληφθηκα λειτουργια Portrait και Landscape.

Αυτα.

Το εσβησα κατευθειαν.

PhotoBrowser 0.9.5 και τα μυαλα στους νεροχυτες.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια γιατι κολλατε με τα avi?ουτε προγραμματα χρειαζεστε,ουτε τιποτα. ενσωματωστε τους υποτιτλους,εγω χρησιμοποιω το divx author,και μετα οτι αρχειο και να ειναι καλωδιωστε το 5800 και θα σας βγαλει να επιλεξτε.1)απευθειας μεταφορα του αρχειου και 2)μετατροπη και μεταφορα. επιλεγετε την μετατροπη και το περναει ετοιμο για να παιξει κατευθειαν. απλα και γρηγορα

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Πως την πατάω έτσι και όταν αγοράζω κάτι δεν δουλεύει ποτέ, δεν μπορώ να καταλάβω. Μάγκες το Best CallRecorder κάποιες σπάνιες φορές μόνο δουλεύει. Εχτές το δοκίμασα με ένα φιλαράκι και δεν έκανε μπιπ. Μετά παίρνω ένα άλλο φιλαράκι και ξεσκίστηκε στα μπιπ. Δεν δουλεύει σωστά. Τους έστειλα e-mail και μου είπαν να επιλέξω στις ρυθμίσεις να μην κάνει μπιπ. Εκεί τα πήρα στο κρανίο και τους τα έχωσα στην απάντηση μου, μια και τους εξηγούσα ότι είναι ρυθμισμένο όπως πρέπει. Το μόνο που ελπίζω είναι ότι σε μια νέα έκδοση του προγράμματος ίσως λυθεί το πρόβλημα. Τζάμπα το αγόρασα. Κάποιος άλλο το έχει δοκιμάσει εκτεταμένα;
Link to comment
Share on other sites

Μονο το Ultimate voice recorder δουλευει καλα. Κανει 7€ μεσα στο OVI η τελευταια εκδοση αλλα αξιζει.
O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

το slick :p

Σε Χρήση: Nokia 5800XM v31 Hacked Edition , Sony Ericsson w910i

Επίσης στην κατοχή μου: Nokia 6210 , Nokia 6260 , Sony Ericsson k750i

Link to comment
Share on other sites

Και το fring μια χαρα ειναι και απροβληματιστο
O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Έχω το Nokia 5800. Tι προτείνετε να χρησιμοποιήσω το Nimbuzz ή το Fring?

 

Θα σου προτεινα το Nimbuzz.Αρκετα πιο γρηγορα απο το fring και χωρις κανενα προβλημα κατα την φορτωση των επαφων.Κατα τα αλλα,το Interface ειναι σχεδον ιδιο.Βασικα πρεπει να τσεκαρεις πια πρωτοκολλα εξυπηρετει το καθενα γιατι νομιζω εχουν καποιες διαφορες.

Link to comment
Share on other sites

Και το fring μια χαρα ειναι και απροβληματιστο

 

Εμένα το fring είναι το αγαπημένο μου. Δεν έχω ποτέ αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα ή κόλλημα!

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά είχα το Nimbuzz αλλά το έσβησα λόγω Hard Format! Δεν μου δούλευε η κλήση μέσω msn όμως καθώς είχα περάσει τις επαφές μου εκεί...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πως την πατάω έτσι και όταν αγοράζω κάτι δεν δουλεύει ποτέ, δεν μπορώ να καταλάβω. Μάγκες το Best CallRecorder κάποιες σπάνιες φορές μόνο δουλεύει. Εχτές το δοκίμασα με ένα φιλαράκι και δεν έκανε μπιπ. Μετά παίρνω ένα άλλο φιλαράκι και ξεσκίστηκε στα μπιπ. Δεν δουλεύει σωστά. Τους έστειλα e-mail και μου είπαν να επιλέξω στις ρυθμίσεις να μην κάνει μπιπ. Εκεί τα πήρα στο κρανίο και τους τα έχωσα στην απάντηση μου, μια και τους εξηγούσα ότι είναι ρυθμισμένο όπως πρέπει. Το μόνο που ελπίζω είναι ότι σε μια νέα έκδοση του προγράμματος ίσως λυθεί το πρόβλημα. Τζάμπα το αγόρασα. Κάποιος άλλο το έχει δοκιμάσει εκτεταμένα;

 

Δοκιμασε να κανεις αυτο που σου ειπα και στο αλλο θεμα. Να τρεξεις το patche που κανει καταργηση στο beep της ηχογραφησης που θα βρεις στο 2 post του θεματος S60 5th - Hacks & Patches. Αφου τρεξεις το patche δοκιμασε να κανεις εγγραφη μεσα απο την εφαρμογη που εχει το κινητο η το Best CallRecorder.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Η ενεργοποίηση σε αυτό γίνεται μέσα από το ROMPatcher και εγώ δεν θέλω να χακάρω το κινητό μου. Με ρώτησαν λεπτωμέρειες και τους έστειλα, περιμένω να δω αν το διορθώσουν.
Link to comment
Share on other sites

Με το κανεις εγκατασταση μια εφαρμογη δεν σημαινει οτι χακαρεις και την συσκευη σου. Απλα μεσα απο το RomPatcher τρεχεις τα Patches που θελεις. Γνωμη μου ειναι να το δοκιμασεις και εαν δεν σου αρεσει κανεις απεγκατασταση το RomPatcher οπως ολες τις αλλες εφαρμογες και τελειωσε..
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

GLBenchmark - v.1.03.Οποιος μπορει ας κανει μια συγκριση 5800-N97.Για να φανουν τα αποτελεσματα θα πρεπει ο χρηστης να ειναι μελος- http://www.glbenchmark.com/ -και να τα ανεβασει απο την συσκευη του.Προσωπικα χωρις δικτυο τριγυρω κωλυομαι.Με γελανε τα ματια μου η μολις ειδα στα τεστ που εχουν στην σελιδα μια πολυ μικρη υπεροχη του 5800 εναντι του N97;

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

μα και τα περισσότερα reviews που έχω δει, κρίνοντας και την τιμή, θεωρούν λίγο καλύτερο το 5800 κρίνοντας από το τι προσφέρουν και το πόσο αξίζουν ;)

 

-Συγγνώμη για το Οφφ-τόπικ-

Σε Χρήση: Nokia 5800XM v31 Hacked Edition , Sony Ericsson w910i

Επίσης στην κατοχή μου: Nokia 6210 , Nokia 6260 , Sony Ericsson k750i

Link to comment
Share on other sites

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

 

Δεν ειναι ασχημο αλλα και δεν προσφερει τιποτα παραπανω απο το να εχεις και τα 8 search engines,που σου δινει προεπιλεγμενα το isearch,σε bookmarks στον Browser του κινητου.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι ασχημο αλλα και δεν προσφερει τιποτα παραπανω απο το να εχεις και τα 8 search engines,που σου δινει προεπιλεγμενα το isearch,σε bookmarks στον Browser του κινητου.

Βγάζουν άχρηστες εφαρμογές για να κερδίσουν 5 λεπτά δημοσιότητας.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες οποιος χρησημοποιει gdesk μπορει να μου πει λιγακι γιατι δεν μπορω να κανω το εξης απλο πραγματακι? μενου>σχεδιαση>Φορτωση σχεδιου . παταω πανω σε ενα αρχειακι gdd η οπως λεγεται τελος παντων ετοιμου σχεδιου που βρηκα αρκετα στο νετ και με βγαζει πισω στην αρχικη αδεια μπλε οθονη...καμια ιδεα?επισεις εκανα ενα δικο μου Interface αλλα με το που πατησω το κουμπι του "τερματισμου κλησης" το gdesk κλεινει σαν οποιαδηποτε αλλη εφαρμογη...λιγη βοηθεια?

 

EDIT: μπορω να κανω φορτωση ενος σχεδιου που δημιουργησα και αποθηκευσα εγω...αλλα οχι των αλλων που κατεβασα απο το νετ... :(

Motorsports....

Because football,basketball etc... need just "one ball" ...

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχει δει καποιος μια εφαρμογη σαν το mp3 trimmer, δηλαδη που να μπορει να επεξεργαστει mp3 (κοψε, ραψε,κτλ) ?

 

Και κατι ακομη, εφαρμογη φυλαξης κωδικων, προσωπικων στοιχειων, κτλ που να συγχρονιζεται και με το pc ?

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...