Jump to content

[Symbian^1 (ex S60 5th Ed.)] Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα για εφαρμογές


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οποιος δοκιμασε να βαλει την τελευταια εκδοση του smartmovie μηπως ειδε δραματικη μειωση της διαρκειας της μπαταριας;Δεν ξερω αν ητανε τυχαιο αλλα χθες που το εβαλα σε λιγοτερο απο 20 ωρες εσβησε τελειως.Ακριβως δεν ξερω αλλα το πρωι που ξυπνησα ητανε νεκρο.Ετσι και αλλιως δεν λεει πολλα οποτε για καλο και για κακο το εστειλα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τέλειο!! :up:

Επιτέλους, άμεση απόκριση στη γραφίδα και σωστό πάχος γραμμής.

Για να τρέξει χρειάζεται κι αυτό. το αρχείο Python.

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλεπω να ειναι τιποτα καινοτυπο, καλυτερο το notes on the phone, ευτυχως οριζεις μετα απο ποση ωρα μετα φαινεται στην οθονη...
Link to comment
Share on other sites

Τέλειο!! :up:

Επιτέλους, άμεση απόκριση στη γραφίδα και σωστό πάχος γραμμής.

Για να τρέξει χρειάζεται κι αυτό. το αρχείο Python.

για να μην υπαρχει προβλημα με αλλες εφαρμογες καλυτερα εγκαταστηστε στην μνημη του τηλεφωνου αυτο Python_1.9.3_5thEd_without_PIPS.sis

και μια καινουρια εκδοση (εχει προστεθει γομα) XpressNote_0.2_en.sis

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλεπω να ειναι τιποτα καινοτυπο, καλυτερο το notes on the phone, ευτυχως οριζεις μετα απο ποση ωρα μετα φαινεται στην οθονη...

 

Καμία σχέση. Εντελώς άλλη λειτουργία.

Αυτό εδώ δεν γράφει κείμενο με πληκτρολόγια (έστω και με χειρόγραφη αναγνώριση), δεν έχει καν αναγνώριση κειμένου.

Εδώ μπορείς να γράψεις ό,τι θέλεις, ακόμα και να κάνεις ένα πρόχειρο σχεδιάγραμμα ή οτιδήποτε άλλο. Η σημείωση αποθηκεύεται ως ζωγραφιά (μόνο εσωτερικά στο πρόγραμμα νομίζω).

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

το smart touch το δοκιμασε και καποιος αλλος να μας πει αν δουλευει γιατι σκεφτομαι να το ξαναδοκιμασω οταν γυρισω σπιτι
Link to comment
Share on other sites

το smart touch το δοκιμασε και καποιος αλλος να μας πει αν δουλευει γιατι σκεφτομαι να το ξαναδοκιμασω οταν γυρισω σπιτι

δοκιμασε το δουλευει τελεια. προσεξε ομως να εγκαταστησεις αυτο Python_1.9.3_5thEd_without_PIPS.sis

στην μνημη του τηλεφωνου

Link to comment
Share on other sites

οκ το δοκιμασα,συνδεθηκα αλλα απο εκει και περα :S? στις 2 πρωτες επιλογες δεν μπορω να χρησιμοποιησω τα κουμπια(για την πρωτη ανοιξα ενα βιντεο για να δοκιμασω) ...και στο τριτο για το βελακι δεν κουνουσε.....

 

υπαρχει μηπως καποιο vnc προγραμμα για 5th edition?

Link to comment
Share on other sites

οκ το δοκιμασα,συνδεθηκα αλλα απο εκει και περα :S? στις 2 πρωτες επιλογες δεν μπορω να χρησιμοποιησω τα κουμπια(για την πρωτη ανοιξα ενα βιντεο για να δοκιμασω) ...και στο τριτο για το βελακι δεν κουνουσε.....

 

υπαρχει μηπως καποιο vnc προγραμμα για 5th edition?

εφοσον συνδεθηκες σημαινει οτι λειτουργει. δεσ κι

μηπως σε βοηθησει
Link to comment
Share on other sites

νομιζω το προβλημα ειναι στο αρχειο smart touch του υπολογιστη γιατι οταν το ανοιγω λεει Error! BlueTooth not found! ενω συνδεομαι κανονικα και στο BT προγραμμα του pc φενομαι συνδεμενος με το κινητο
Link to comment
Share on other sites

χρησιμοποιεί κάνεις μσν, και αν ναι με ποιο πρόγραμμα! Έχει μέσα στις εφαρμογές ένα ΙΜ+ . Κατέβασα το e buddy. Τι γνώμη έχετε γι αυτό;
"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

χρησιμοποιεί κάνεις μσν, και αν ναι με ποιο πρόγραμμα! Έχει μέσα στις εφαρμογές ένα ΙΜ+ . Κατέβασα το e buddy. Τι γνώμη έχετε γι αυτό;

fring. Αυτό να χρησιμοποιήσεις, είναι και δωρεάν και πλήρες, μιας και υποστηρίζει αρκετά δίκτυα (msn, skype κλπ).

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που είπες fring. Υπάρχει περίπτωση να σταματήσει να γίνεται launch κάθε φορά που ανοίγω το κινητό μου;
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που είπες fring. Υπάρχει περίπτωση να σταματήσει να γίνεται launch κάθε φορά που ανοίγω το κινητό μου;

 

Από τις ρυθμίσεις του fring βάζεις να μην ξεκινάει στην εκκίνηση.

Link to comment
Share on other sites

Protimw to Slick, mexri na vgei kati kalytero... Nimbuzz, 'h to original MSN.

 

(to fring toxei parakanei me ta diafimistika tou messages :rolleyes:)

 

 

 

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα greeklish και να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το slick σε εμένα, μερικές φορές κλείνει μόνο του. Και είναι αρκετά σπαστικό, εκεί που συνομιλείς να θες να το ξανανοίξεις, να συνδεθείς και να ξαναγράψεις αυτό που ήθελες.

Συμβαίνει σε κάποιον άλλο αυτό;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κάποιο που να υποστηρίζει συνομιλία βίντεο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το slick σε εμένα, μερικές φορές κλείνει μόνο του. Και είναι αρκετά σπαστικό, εκεί που συνομιλείς να θες να το ξανανοίξεις, να συνδεθείς και να ξαναγράψεις αυτό που ήθελες.

Συμβαίνει σε κάποιον άλλο αυτό;

 

και σε εμενα γινεται και φανταζομαι γινεται οταν δεν εχεις πληκτρολογησει κειμενο και πατας 2η φορα στο κενο χωρο για να πληκτρολογησεις καπως ετσι νομιζω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

 

Προσπάθησα να βάλω σε ΝOKIA 5800 το Nokia Sports Tracker v205 και ενώ κάνει κανονικά εγκατάσταση, μετά που πατάω το εικονίδιο για να μπω στην εφαρμογή δεν κάνει τίποτα. Έχετε καμιά ιδέα ;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε αυτο που υπαρχει στο 2 ποστ του παροντος:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2525930#post2525930

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

και σε εμενα γινεται και φανταζομαι γινεται οταν δεν εχεις πληκτρολογησει κειμενο και πατας 2η φορα στο κενο χωρο για να πληκτρολογησεις καπως ετσι νομιζω

 

Εγώ πάλι το παθαίνω συχνά με τον MiniOpera και δεν έχω καταλάβει γιατί μου κρεμάει...:blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι το παθαίνω συχνά με τον MiniOpera και δεν έχω καταλάβει γιατί μου κρεμάει...:blink:

Κ σ εμένα το κάνει αυτό το MiniOpera. Έχω την ν4.2.13337. Μήπως είναι κανένα bug στην έκδοση σε συνδιασμό με το S60 5th Edition?

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Κ σ εμένα το κάνει αυτό το MiniOpera. Έχω την ν4.2.13337. Μήπως είναι κανένα bug στην έκδοση σε συνδιασμό με το S60 5th Edition?

 

O MiniOpera γιατί πιάνει μόνο τη μισή οθόνη? :confused: Έχει βγει μήπως καμιά καλύτερη έκδοση από αυτή που δοκίμασα... :O

 

Επίσης υπάρχει κάποιος άλλος browser?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...