Jump to content

[Symbian^1 (ex S60 5th Ed.)] Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα για εφαρμογές


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα.αγορασα την εφαρμογη kaspersky 9.την κατεβασα την εγκατεστησα ,μου ηρθε σε μειλ και το activation code και οταν το βαζω μετα μου βγαζει μηνυμα οτι θελει να συνδεθει στο δικτυο,με ρωταει με τι τροπο να συνδεθει ,κανει προσπαθεια και βγαζει μηνυμα connection errοr.Error code 0x86(9).Εγω εν τω μεταξυ συνδεομαι κανονικα στο δικτυο με οποιον τροπο θελω ,καποιες εφαρμογες που εχω ενημερωνονται κανονικα απο το δικτυο και ολα καλα.Τι στο καλο συμβαινει ?ευχαριστω.

 

 

προσπαθησα να συνδεθω με wlan και μου εβγαζε το error που ανεφερα πιο πανω το ιδιο μου εβγαζε και οταν προσπαθησα να συνδεθω με web vodafone και τελικα εγινε συνδεση οταν του ειπα να συνδεθει με vodafone live.Μπορει να το εξηγησει κανεις?

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα-Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη σε υπάρχον μήνυμα πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρίξε μια ματιά Εδώ Εάν δεν βρεις κάτι άνοιξε ένα καινούριο θέμα και ρώτησε :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Κατι που να δινει το mini qwerty πληκτρολογιο (νομιζω εμφανιζεται στο 5800) σε κατακορυφη θεση για το Χ6 υπαρχει ? Βρηκα μια εφαρμογη αλλα αφενος ηταν στα κινεζικα αφετερου δεν ειχε τα ελληνικα σαν επιλογη εισαγωγης κειμενου. Thanks.
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποια εφαρμογη της προκοπης που να κριβει τα εισερχομανα sms ?

Να κρύβεις συγκεκριμένα εισερχόμενα μηνύματα δεν γίνεται. Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι είτε να μεταφέρεις τα μηνύματα σε άλλο φάκελο (αυτό βέβαια δεν τα κρύβει απλά τα μεταφέρει από τα εισερχόμενα σε κάποιο άλλο φάκελο) ή να περάσεις το Advanced Device Locks το οποίο σου επιτρέπει να ορίσεις κωδικό για διάφορες εφαρμογές του κινητού, όπως είναι τα Μηνύματα.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Να κρύβεις συγκεκριμένα εισερχόμενα μηνύματα δεν γίνεται.

 

Κι όμως.

Ας δοκιμάσει ο φίλος το MCleaner.

Κρύβεις - Απορρίπτεις μηνύματα και κλήσεις απ' όποιον και όποιους θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, εχω το nokia x6 και προσπαθω να συνδεθω στο inetrnet με το JoikuSpot αλλα δεν μπορω, ενω συνδεεται κανονικα μου λεει οτι δεν εχω προσβαση στο internet. Το εχω δοκιμασει 2-3 φορες και εμπαινα κανονικα τωρα τιποτα.:mad:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, εχω το nokia x6 και προσπαθω να συνδεθω στο inetrnet με το JoikuSpot αλλα δεν μπορω, ενω συνδεεται κανονικα μου λεει οτι δεν εχω προσβαση στο internet. Το εχω δοκιμασει 2-3 φορες και εμπαινα κανονικα τωρα τιποτα.:mad:

Δοκίμασε uninstall και ξανά install.

Ποια έκδοση έχεις??

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει για την συσκευη nokia 5800 προγραμμα σαν το teamviewer,δηλαδη απομακρυσμενης διαχειρισης?

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε uninstall και ξανά install.

Ποια έκδοση έχεις??

 

Τα καταφερα τελικα και μπαινω αλλα εχω κατι αποριες. Λοιπον εχω την premium εκδοση και θελω να εχω κωδικο αλλα εχει κατι επιλογες που δεν ξερω τι να επιλεξω. Στην επιλογη encryption εχει 3 επιλογες: None- WEP open- WEP shared οι δυο τελευταιες επιλογες εχουν κωδικο αλλα πια βαζω? και στο encryption key type τι βαζω? εχει 2 επιλογες: ΑSCII και HEX

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω μια εφαρμοη/παιχνιδακι με αντιστροφη μετρηση για εμας που μπαινουμε στρατο.

Υπαρχει τιποτα?

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω μια εφαρμοη/παιχνιδακι με αντιστροφη μετρηση για εμας που μπαινουμε στρατο.

Υπαρχει τιποτα?

 

αν θα εχεις το κουραγιο - την ωρα να ασχολεισαι με αυτο ,μετα που μπεις φανταρος,το ψαχνεις...

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω μια εφαρμοη/παιχνιδακι με αντιστροφη μετρηση για εμας που μπαινουμε στρατο.

Υπαρχει τιποτα?

Το διάσημο leleja φυσικά. Είναι σε java και τρέχει σε όλα τα τηλέφωνα.

Link to comment
Share on other sites

Το διάσημο leleja φυσικά. Είναι σε java και τρέχει σε όλα τα τηλέφωνα.

 

Τι μου θύμησες τώρα... Η leleja δε λέει ποτέ λάθος, μετράει σωστά μέχρι να βγει στο τέλος το smiley με το μήνυμα "καλός πολίτης"!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας φοραω το foreca wheather και ξαφνικα οταν παει να κανει ανανεωση τον καιρο και προσπαθει να συνδεθει μου βγαζει το μηνυμα invalid server response,και μετα ανοιγει ενα παραθηρακι και γραφει αδεια και μια μπαρα για να βαλεις καποιο κωδικο.Τι εινα αυτο ρε παιδια ?Ξερει κανεις κατι ?
Link to comment
Share on other sites

γεια σας φοραω το foreca wheather και ξαφνικα οταν παει να κανει ανανεωση τον καιρο και προσπαθει να συνδεθει μου βγαζει το μηνυμα invalid server response,και μετα ανοιγει ενα παραθηρακι και γραφει αδεια και μια μπαρα για να βαλεις καποιο κωδικο.Τι εινα αυτο ρε παιδια ?Ξερει κανεις κατι ?

Αυτό σημαίνει ή ότι έχεις περάσει κάποια δοκιμαστική έκδοση της εφαρμογής και τώρα θέλει να την αγοράσεις για να συνεχίσει να λειτουργεί ή έχεις περάσει κάποια σπ@σμένη έκδοση η οποιά σταμάτησε να λειτουργεί σωστά και παρουσιάζει το συγκεκριμένο σφάλμα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Αν και Beta μια αρκετά καλή εφαρμογή για τις σημειώσεις μας.

http://www.mobineon.com/.

Η εφαρμογή είναι unsigned.

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθησα να βαλω την εφαρμογη Symbian app: Facebook FriendChat σε vivaz αλλα δεν τα καταφερα, ισως να κανει σε νοκια, οποιος την χρησιμοποιησει ας πει εντυπωσεις του.
Link to comment
Share on other sites

Symbian: Navi Machine: Compass for 5800

 

http://images.dailymobile.se/wp-content/uploads/2010/03/navimachine_screen3-210x374.jpg

 

Of course there’s no built in compass in 5800 but if you know the time and see the sun it’s easy to figure where’s north. And that is what Navi Machine does. Just point the phone toward the sun and “N” tells you where north is. Note: This is not a real navigation device, use real compass or GPS when going outdoors.

 

http://dailymobile.se/2010/11/20/symbian-navi-machine-compass-for-5800/

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθησα να βαλω την εφαρμογη Symbian app: Facebook FriendChat σε vivaz αλλα δεν τα καταφερα, ισως να κανει σε νοκια, οποιος την χρησιμοποιησει ας πει εντυπωσεις του.

 

Το δοκίμασα κ εγώ. Μου ανοίγει κανονικά όμως δεν μου εμφανίζει τα κουτάκια για να βαλω τα στοιχεία μου.. Εχω το Χ6.. Σε 5800 που είδα δουλεύει κανονικά..

Link to comment
Share on other sites

εκανα format στο c6 μηπωσ ξερετε που μπορω να βρω τισ προεγκατεστημενες εφαρμογες που ειχε??η τουλαχιστον μια εφαρμογη για facebook που να υπαρχει....PLEASE.... Edited by argi_7
Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή του facebook υπάρχει στο ovi store. Πολύ πιθανό και οι υπόλοιπες προεγκατεστημένες.
Link to comment
Share on other sites

εκανα format στο c6 μηπωσ ξερετε που μπορω να βρω τισ προεγκατεστημενες εφαρμογες που ειχε??η τουλαχιστον μια εφαρμογη για facebook που να υπαρχει....PLEASE....

την εφαρμοφη για το facebook κατεβασε'την απο το ovi store ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...