Jump to content

[Symbian^1 (ex S60 5th Ed.)] Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα για εφαρμογές


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προχτες κατεβασα τον opera απο το ovi και ειναι ελληνικοτατος.. Δε νομιζω επισης οτι ειναι τοσο αργο το scrolling(απο δικη μου εμπειρια και σε συσκευη wm)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλημερα.περασα μια εφαρμογη στην F: και τωρα που θελω να την βγαλω δεν την βρισκω.ειχα κρατησει εν τω μεταξυ μπακ απ αλλα ,οταν τα επαναφερω δεν εξαφανιζεται η εφαρμογη.χρησιμοποιοντας το BatUnistal δεν την βρισκει αλλα ουτε και απο την διαχειρηση αρχειων την βρισκω.τι θα μπορουσα να κανω η αμοιρη?ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.:)

Σε ποια εφαρμογή αναφέρεσαι;Το εικονίδιο της υπάρχει στο μενού;

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.:)

Σε ποια εφαρμογή αναφέρεσαι;Το εικονίδιο της υπάρχει στο μενού;

αναφερομαι στο google translation ,το εικονιδιο υπαρχει στις εφαρμογες.(εχω και το google maps) αν αυτο βοηθαει.ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά η ακόλουθη διαδρομή θα σε καλύψει:πήγαινε στο σημείο του μενού που εμφανίζεται η εφαρμογή-επιλογές-οργάνωση-πατάς πάνω στην εφαρμογή-αφαίρεση.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε να μου προτεινετε εναν καλο mp3 player ; που θα αυξανει και λιγο την χαμηλη ενταση των nokia...
Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε να μου προτεινετε εναν καλο mp3 player ; που θα αυξανει και λιγο την χαμηλη ενταση των nokia...

 

Δεν είμαι σίγουρος αν κάνει δουλειά,αλλά δοκίμασε το PowerMP3

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Πεδία το DivX είναι μάπα … δεν παίζει καλά σε αντίθεση με smartmovie που έχω βάλει από dvd σε avi 1024bit 25 frame 44100Hz sound 128bit MP3 και είναι όμορφο και δεν Κολάι
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ορίστε και ένα σχετικό θέμα.. :)

 

Μετατροπή ταινιών για συσκευές Symbian S60 5th Edition

Edited by gianpithio
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,έκανα ενα search αλλά δεν βρήκα απάντηση.

Μήπως έχει εγκαταστήσει κανείς αυτήν την εφαρμογή για να μου πεί αν χρεώνει οτιδήποτε?

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

πεδία η εφαρμογή για email της nokia γιατί κάνει συνέχειά σύνδεσή την κλείνω και αυτή μετά άπω λίγο ξανά τα ίδια
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

θα πατήσεις επιλογές-εργαλεία και θα πατήσεις αποσύνδεση..έτσι και να βγεις δεν θα κάνει σύνδεση απλώς την επόμενη φορά θα πατήσεις σύνδεση για να κάνει ανανέωση
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε νέα Beta του Opera Mobile 10.

Λέει ότι είναι πολύ πιο γρήγορη αλλά διάβασα σχόλιο για τρελή κατανάλωση μνήμης οπότε δεν την έβαλα

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ,ξερει κανεις αν υπαρχει καποια εφαρμογη που να δινεις ιντερνετ απο τρο κινητο σε αλλες συσκευες πχ. λαπτοπ?Για αντροιντ υπαρχει τετοια εφαρμογη ,για συμπιαν υπαρχει?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ελπιζω οτι ειμαι στο σωστο μερος

εχω το νοκια c6 ,διαβασα για ενα προγραμμα το Remind Me – για να μας υπενθυμίζει χαμένες κλήσεις/SMS/email με δικό μας ήχο οκ το κατεβασα το ειχε H ovi nokia μια χαρα την free εκδοση ..οκ απλο ευκολο..το προβλημα μου ειναι οτι εγω χρησιμοποιω παντα ακουστικα κ τον ηχο ειδοποιησης δεν τον αφηνει να ακουγεται απο την συσκευη αλλα ΜΟΝΟ μεσω ακουστικω..φυσικα ειναι αδυνατον να εχω παντα το ακουστικο στο αυτι μου αρα ..ειναι προβλημα αυτο.. ξερεις κανεις πως γινετε το προγραμμα αυτο να λειτουργει κανονικα κ οχι μεσω ακουστικων η ειδοποιηση??

Υπάρχουν μερικές στιγμές που είναι ικανές να σταματήσουν το χρόνο.

Μην τις ξεχάσεις ποτέ και ποτέ μην προσπαθήσεις να τις ξαναζήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Για αυτό τον λόγο το απεγκατέστησα. Δυστυχώς ...

 

αα δυστυχως δεν υπαρχει λυση..κριμα.. κ ειχα μια ελπιδα οτι θα ελυνα αυτο το προβλημα που υπαρχει να μην μπορεις να καταλαβεις αν εχεις αναπ ή μηνυματα εκτος κ αν το ανοιγοκλεινεις συνεχεια..γιατι το μικρουλι λαμπακι που υπαρχει δεν ειναι καθολου εξυπηρετικο..:mad:

και πως κανουμε απεγκατασταση ?

:worry:

Υπάρχουν μερικές στιγμές που είναι ικανές να σταματήσουν το χρόνο.

Μην τις ξεχάσεις ποτέ και ποτέ μην προσπαθήσεις να τις ξαναζήσεις.

Link to comment
Share on other sites

αα δυστυχως δεν υπαρχει λυση..κριμα.. κ ειχα μια ελπιδα οτι θα ελυνα αυτο το προβλημα που υπαρχει να μην μπορεις να καταλαβεις αν εχεις αναπ ή μηνυματα εκτος κ αν το ανοιγοκλεινεις συνεχεια..γιατι το μικρουλι λαμπακι που υπαρχει δεν ειναι καθολου εξυπηρετικο..:mad:

και πως κανουμε απεγκατασταση ?

:worry:

Από την διαχείριση εφαρμογών, Ρυθμίσεις > Τηλέφωνο > Διαχείρ. εφαρμ.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Από την διαχείριση εφαρμογών, Ρυθμίσεις > Τηλέφωνο > Διαχείρ. εφαρμ.

 

μηπως για νοκια c6 η διαδρομη ειναι αλλιως?γιατι δεν βλεπω κατι τετοιο:(

Υπάρχουν μερικές στιγμές που είναι ικανές να σταματήσουν το χρόνο.

Μην τις ξεχάσεις ποτέ και ποτέ μην προσπαθήσεις να τις ξαναζήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ναι άλλαξε και είναι ένα επίπεδο πίσω, πήγαινε Ρυθμίσεις > Διαχείριση εφαρμογών.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

ναι οκ ετσι ακριβως,σ ευχαριστω πολυ:)

Υπάρχουν μερικές στιγμές που είναι ικανές να σταματήσουν το χρόνο.

Μην τις ξεχάσεις ποτέ και ποτέ μην προσπαθήσεις να τις ξαναζήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Εχω το nokia x6 και εχω κατι αποριες. Λοιπον οταν παω να μπω σε καποια site δεν μπορει να μου τα εμφανισει ολα γιατι λεει οτι δεν υπαρχει εγκαταστημενοσ ο flash player 9. Παω να κανω εγκαταστση και μου λεει να επιλεξω operrating system. τι να επιλεξω αφου τιποτα δεν αντιστοιχει για το κινητο, οι επιλογες ειναι: {windows 7/vista....} {windows 98} {macintosh os x 10.4-10,6} {macintosh os x10,1-10.3} {linux} {solaris} τι να επιλεξω?? μπορω να το εγκαταστησω δωρεαν 'η χρειαζεται να πληρωσω??

και κατι αλλο θα ηθελα σχετικα με το Quickoffice οταν παω να πατησω new document μετα document μου βγαζει το μηνυμα No application license. no licence for feature.Purchase licence or continue? παταω continue και με βγαζει παλι στην αρχη δηλ. new document αν πατησω purshase μου κανει συνδεση στο internet και με βγαζει στο site για αγορα του quickoffice. Παρατηρησα αν παω στην μνημη του τηλεφωνου και documents υπαρχει το quickoffice και μεσα 3 αρχεια GPL.txt,,LGPL.txt,,QuickofficeEULA.txt. επισης στην μνημη του τηλεφωνου και στο system υπαρχει το quickoffice και μεσα 2 αρχεια licenses,unlokcodes αν πατησεισ licenses ->quickoffice62pro βγαζει το data.xml και key στο key εχει ενα 19ψηφιο κωδικο. τι να κανω για να μπορει να εμφανιζει αρχεια οπως word??? τωρα δεν μπορει να τα εμφανισει. Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Άνοιξε ξανά!!!! :w00t:

:D GO TO SHOP!!!

 

πεδία η εφαρμογή λήψη όταν έκανα αναβάθμιση του ovi store μετατράπηκε σε 2o ovi store και τώρα έχω 2 αλλά η λήψη χάθηκε

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...