Jump to content

LG KP500


Spidergr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τα flash θεματα εγκαταστουνται αλλιως!!

http://www.sendspace.com/file/dejelj

 

Mπορεις να μου το εξηγήσεις περισσότερο. plz

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και ενα αλλο που μπορω να σου πω ειναι οτι μεσα σου εχει ενα αρχειο που λεγετε Idle_Windget.dmf αυτο το αρχειο διαγραφτο δεν σου χρειαζετε!

εγω βεβαια εγκαταστω με καλυτερον τροπο τα θεματα!

: Thanks:
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδία, ένα εκ των πολλών προβλημάτων που έχω με το κινητό(λιγο ασχετο με τα απο πάνω αλλά δεν μπορούσα να κάνω νέο θέμα) είναι οτι το ξυπνητήρι δεν χτυπάει όταν το κινητό είναι κλειστό ή όταν είναι στο αθόρυβο... Αυτό γίνεται σε όλους? μπορώ κάπως να το διορθώσω??

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά για το χρόνου αυτού που θα μου απαντήσει!

 

:rolleyes: :O

Link to comment
Share on other sites

καταλαθος ενεργοποιηθηκε φραση εξερχομενων κλησεων,πρεπει κατι να πατησα και τωρα για να το απενεργοποιησω μου ζηταει κωδικο φραγης,ποιος ειναι?

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Πόσο χρόνο φόστισης χρειάζεται η συσκευή για πρώτη φορά; Μήπως πρέπει να αφήσω τη μπαταρία να αδειάσει τελείως και μετά να γίνει η φόρτιση;
Link to comment
Share on other sites

Πόσο χρόνο φόστισης χρειάζεται η συσκευή για πρώτη φορά; Μήπως πρέπει να αφήσω τη μπαταρία να αδειάσει τελείως και μετά να γίνει η φόρτιση;

 

Αν κι έχει συζητηθεί δεκάδες φορές http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=96341 θα το γράψω και εδώ.

Έχουμε 2010 δηλαδή 21 αιώνα, μπαταρίες λιθίου χωρίς φαινόμενο μνήμης κ.λ.π., άρα το βάζουμε να φορτίσει μέχρι να σβήσει η ένδειξη φόρτισης βγάζουμε το φορτιστή και το χρησιμοποιούμε. :p:lol:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδία,εχω ένα πρόβλημα το πρωί όταν πήγα να ανοίξω το τηλέφωνο αφού έβαλα το ΡΙΝ και το αποδέχτηκε μετά δεν ανοίγει κάνει επανεκκίνηση και ξαναζητεί ΡΙΝ αυτό γίνετε συνέχεα. Μπορώ να κάνω κάτι εγώ η το στέλνω στην LG ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα.

Μηπως ξερει κανεις που μπορω να βρω τους drivers και το προγραμμα συνχρονισμου για το kp500 γιατι εχω χασει το cd?

Απο το site της LG δεν μπορεσα να κανω δουλεια γιατι μου βγαζει ενα μήνυμα οτι δεν μπορει να συνδεθει στο server.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

βοη8εια ειμαι απελπισμενη αλλαξα τον κωδικο ασφαλειας στο lg cookie κ δεν τον 8υμαμαι τι μπορω να κανω???
Link to comment
Share on other sites

πήρα μια τέλεια θήκη από το multirama γίνεται μονό μεσο παραγελιας!!

μέσα είχε και δωρώ 1 μεμβράνη 12.9ευρα χωρις εξοδα αποστολης...την παιρνεις...απλος θελει να κανεις λογαριασμο στο multirama

click

για παραγελια--> και πληρωμή κατάστημα :)

Edited by Razorv360
: Thanks:
Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε,

 

Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής. Μία φίλη μου έχει το συγκεκριμένο κινητό και όποτε το έχω χρησιμοποιήσει, έχω παρατηρήσει ότι έχει πολύ σκληρή οθόνη. Και όταν λέω σκληρή εννοώ ότι για να εντοπίσει το σημείο αφής, πρέπει να πιέσεις την οθόνη μέσα με αρκετή δύναμη. Για να γράψεις μνμ δεν το συζητάω. Καταλήγεις με κράμπες στα δάχτυλα !! Υπάρχει τρόπος να διορθωθεί; (Έχω ψάξει στις ρυθμίσεις αλλά δεν έχω βρεί κάτι)

Link to comment
Share on other sites

ειχα χρησιμοποιησει παλαιοτερα ενος φιλου το κινητο. με εκνευρισε η οθονη του. ηθελα να το παρω και γω, μεχρι που ειδα τι χαλια οθονη εχει.

απο οτι γνωριζω δε μπορει να κανει κατι για να βελτιωθει η αφη

Link to comment
Share on other sites

τιποτα γιατι αυτο το κινητο δεν ειναι για επιστημονες κρα(mol περιεχει ΝΑ οντοτητες)

ξεκαθαρη απαντηση:αμα βγαλεις την προστατευτικη ζελατινα εχει τελεια αφη αλλα αυτο μπορει να ειναι ενα μεγαλο ρισκο...

: Thanks:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έχει βελτιωθεί με τις αναβαθμίσεις ή έχει μείνει το ίδιο αργό;
Link to comment
Share on other sites

δε ξερω πως ηταν πιο πριν αλλα για τη τιμη που εχει τωρα με εχει εντυπωσιασει....μη πω οτι μου φαινεται ευκαιρια...ελπιζω βεβαια να χει αντοχη!
Link to comment
Share on other sites

Αντοχή έχει ΠΟΛΥ μεγάλη, δε μπορείτε να φανταστείτε τι το έχει κάνει η φίλη μου και ακόμα αντέχει. Μάλιστα, του αλλάξαμε και φουλ σασί οπότε είναι σα καινούριο.

Το θέμα είναι να μην είναι τόσο αργό όσο ήταν και στην V10_B.

Η τιμή πάντως είναι ευτελής.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...