Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

υπομονή!! θα φέρει ο βλάχος το τυρί!!:)

 

xaxa0xax0axa0xa :D:D:w00t: Ελιωσα στα γελια μεσημεριατικα , παραλιγο να βγαλω το ρολο :up:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Περασα το iGO 8...:shock:

Να χ@σ@ τους χαρτες του destinator...:X

ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορα στη VGA του HD...:eek:

ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ειχατε τελικα....:cool:

Destinator για μενα ΤΕΛΟΣ...:down:

Το iGO εγινε default προγραμμα πλοηγησης..;)

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

Θα μπουρουσε καποιος να μου πει τι ρυθμισεις πρεπει να κανω ωστε να μπορω να κανω video κληση?

 

Απο την wind η υπηρεσια ειναι ενεργοποιημενη. Οταν παω να δοκιμασω και ενω εχω 3G σημα και εγω και αυτος που θελω να παρω, μου λεει οτι δεν γινεται...

 

Ευχαριστω πολυ!:)

Link to comment
Share on other sites

Περασα το iGO 8...

Να χ@σ@ τους χαρτες του destinator...

ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορα στη VGA του HD...

ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ειχατε τελικα....

Destinator για μενα ΤΕΛΟΣ...

Το iGO εγινε default προγραμμα πλοηγησης..;)

:D όσο για τους χάρτες απλά αραιά και πού βλέπουμε το "οδός" σκέτο. :(

 

Ρε παιδια αυτο ισχυει;

Το είχα δει το πόστ πριν το πάρω και το δοκίμασα αλλά δεν νομίζω οτί ισχύει.

Τώρα δεν ξέρω αν έχει απειροελάχιστη διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια αυτο ισχυει;

 

με ενα καλο screen alingment πιστευω πως θα ειναι πολυ καλυτερη η αισθηση:)

 

δοκιμαστε να κανετε αντιστοιχιση οθονης με κατι πολυ αιχμηρο (συνδετηρα-οδοντογλυφιδα) και τα αποτελεσματα θα σας εκπληξουν ;)

 

φυσικα ενοειται οτι θελει ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΟΧΗ να μην γρατζουνισετα την οθονη!!!

 

με ενα screen protector πανω στην οθονη θα ειναι πολυ πιο ασφαλης αυτη η ρυθμιση :!:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Φόρτιση χθες το πρωί στις 9, μετά από χθες μερικά τηλεφωνήματα, περίπου 30 λεπτά GPS, 45 λεπτά ασύρματο, αρκετό πείραγμα-περιήγηση στα μενού κλπ, πειραματισμός με τον Coreplayer και είναι στο 38% τώρα.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Περασα το iGO 8...:shock:

Να χ@σ@ τους χαρτες του destinator...:X

Destinator για μενα ΤΕΛΟΣ...

Το iGO εγινε default προγραμμα πλοηγησης..;)

 

Κρατα το igo που εχει ομορφο μενου και αστο να σε πηγαινει οπου να ναι, αφου εχει ομορφο μενου δεν βαριεσαι.:lol:

Να προσεχεις τα απαγορευτικα γιατι μπορει να πας Λαμια απο αντιθετο ρευμα.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κρατα το igo που εχει ομορφο μενου και αστο να σε πηγαινει οπου να ναι, αφου εχει ομορφο μενου δεν βαριεσαι.:lol:

Να προσεχεις τα απαγορευτικα γιατι μπορει να πας Λαμια απο αντιθετο ρευμα.

 

υπερβολές!!!:p

Link to comment
Share on other sites

Κρατα το igo που εχει ομορφο μενου και αστο να σε πηγαινει οπου να ναι, αφου εχει ομορφο μενου δεν βαριεσαι.:lol:

Να προσεχεις τα απαγορευτικα γιατι μπορει να πας Λαμια απο αντιθετο ρευμα.

 

καλα ουτε στο team του destinator να δουλευες

το νεο igo ειναι ΠΛΗΡΕΣ ενημερωμενο φιλε τωρα αν εσυ θελεις να μεινεις στο απαρχαιωμενο destinator οκ δικο σου θεμα , αλλα μην παραπληροφορεις το φορουμ

τι να κανουμε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ οι κυριοι του destinator πρεπει να δουλεψουν λιγο , αρκετα χρηματα πηραν τοσα χρονια (ακομα και τα δικα μου )

ειναι δυνατον σημερα το 2008 το destinator να ειναι με αυτην την αναλυση , ΗΜΑΡΤΟΝΝΝΝ

 

Σημερα στο hd δουλευει αριστα το igo 08 , to Navigon 08, το , τομ τομ και το destinator με το σκιν του panosha , αληθεια αυτο το παλικαρι το πληρωνει κανενας ?????? ειδικα οι δηθεν μαγκες του destinator ??

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

καλα ουτε στο team του destinator να δουλευες

το νεο igo ειναι ΠΛΗΡΕΣ ενημερωμενο φιλε τωρα αν εσυ θελεις να μεινεις στο απαρχαιωμενο destinator οκ δικο σου θεμα , αλλα μην παραπληροφορεις το φορουμ

τι να κανουμε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ οι κυριοι του destinator πρεπει να δουλεψουν λιγο , αρκετα χρηματα πηραν τοσα χρονια (ακομα και τα δικα μου )

ειναι δυνατον σημερα το 2008 το destinator να ειναι με αυτην την αναλυση , ΗΜΑΡΤΟΝΝΝΝ

 

Σημερα στο hd δουλευει αριστα το igo 08 , to Navigon 08, το , τομ τομ και το destinator με το σκιν του panosha , αληθεια αυτο το παλικαρι το πληρωνει κανενας ?????? ειδικα οι δηθεν μαγκες του destinator ??

 

αυτή είναι η αλήθεια!!! πες τα!!:p

Link to comment
Share on other sites

κοιτα δεν μπορω να ασχολουμαι πλεον με κολημενους, ολοι ειμαστε καταναλωτες , δινουμε τα ωραια μας χρηματα για συκευες και προγραματα και απιτουμε το καλλιτερο

ασχετο το hd την μερα τραβα καταπληκτικες φωτογραφιες για ppc ειλικρινα δεν το περιμενα

http://img167.imageshack.us/img167/4892/imag0096sq4.jpg

 

http://img519.imageshack.us/img519/8712/imag0096fz0.jpg

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

καλα ουτε στο team του destinator να δουλευες

 

Παιδιά αυτό μόνο για αστείο ίσως μπορεί να ειπωθεί.

Ο Konandrio έχει προσφέρει σ' αυτό το φόρουμ. Την γνώμη του είπε.

Δεν νομίζω άλλωστε ότι υπάρχουν πολλοί εδώ που τα πληρώνουν "αυτά", για να λέμε οτι τους κάνει διαφήμιση.:D

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά, για πείτε μου.. Διακρίνω στο gps μια απόκλιση της τάξης των ~5m περίπου. Είναι φυσιολογικό ή εγώ σαν πρωτάρης έχω πολλές απαιτήσεις; Μήπως είναι θέμα ρυθμίσεων / tuning? Σε γενικές γραμμές πάντως, την έχω καταβρεί! Ειδικά με την ανάλυση του iGO ( με βασάνισε λίγο για να περάσω poi's, αλλά οκ τώρα ), όλα τα λεφτά!!

 

Όσον αφορά στις λειτουργίες του HD τώρα, το έχω σχεδόν 3 εβδομάδες, θα με πιστέψετε αν σας πω ότι ακόμα δεν έχει παίξει, όχι βίντεο, αλλά ούτε παρουσίαση του powerpoint? Ο τρόπος όμως που λειτουργεί και σε συνδυασμό με την οθονάρα του, είναι όλα τα λεφτά μωρό μου, όλα τα λεφτά!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κοιτα δεν μπορω να ασχολουμαι πλεον με κολημενους, ολοι ειμαστε καταναλωτες , δινουμε τα ωραια μας χρηματα για συκευες και προγραματα και απιτουμε το καλλιτερο

 

Το να απαιτουμε το καλύτερο ειναι θεμιτό και νομίζω οτι το ζηταμε ολοι αφου όλοι μας πληρώνουμε και μαλιστα πολλα λεφτα.

Το να χαρακτηρίζουμε τους αλλους με τετοιους χαρακτηρισμους, δεν νομιζω οτι είναι σωστο. Εξ' άλλου τη γνωμη του είπε οπως τη λεμε ολοι μας εδω μεσα και τιποτε παραπανω. Ουτε στην NGI δουλευει, ουτε ποσοστα παίρνει απο τις πωλήσεις του Destinator. Φιλικα παντα και χωρις παρεξηγηση. Ολοι φιλοι είμαστε εδω και γραφτήκαμε για να κανουμε την πλακα μας και να περναμε καλα. :protest:

Να στε ολοι καλα.

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Καθισα προχειρα και εψαξα το χαρτη του iGO για καποια πολυ περιεργα στενακια σε καποιες απομακρες συνοικιες της Αθηνας,που ειχα βρει στο destinator και ειχα παθει πλακα με τη λεπτομερεια της χαρτογραφησης...

Απο τα 4,τα 2 δεν υπηρχαν στο iGO και το 1 δεν ειχε ονομασια...Η αληθεια λοιπον ειναι οτι ισως οι χαρτες του destinator ειναι καλυτεροι...

Αν βαθμολογουσαμε λοιπον τους χαρτες του destinator με 10,τοτε του iGO θα περνανε ενα 8 ας πουμε...

Αν βαθμολογησουμε ομως την "αισθηση",τα γραφικα και το interface του iGO ΟΠΩΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ του HD,με 10...τοτε το destinator...επιεικως περνει 1 (ασο)...

Μα τωρα θα μου πειτε...Ρε φιλε,τα γραφικα σε νοιαζουν,η να πας σωστα στο προορισμο σου?

Και απαντω...

Χμμμμ...Ειναι τοσο ΤΕΡΑΣΤΙΑ η διαφορα στην "αισθηση"...που και μια στις 10 να με στειλνει το iGO να κανω βολτες γυρω απο ενα τετραγωνο...χαλαλι του..:D

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

''το νεο igo ειναι ΠΛΗΡΕΣ ενημερωμενο φιλε τωρα αν εσυ θελεις να μεινεις στο απαρχαιωμενο destinator οκ δικο σου θεμα , αλλα μην παραπληροφορεις το φορουμ

τι να κανουμε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ οι κυριοι του destinator πρεπει να δουλεψουν λιγο , αρκετα χρηματα πηραν τοσα χρονια (ακομα και τα δικα μου )

ειναι δυνατον σημερα το 2008 το destinator να ειναι με αυτην την αναλυση , ΗΜΑΡΤΟΝΝΝΝ''

 

Ε όχι και ενημερωμένο,σε πολύ γνωστό σημείο της εθνικής οδου που υπαρχει εδω και 30 χρόνια,λιγο εξω απο το Ηρακλειο στην Κρητη μου λεει να στριψω αριστερα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπορεί η εμφανιση αλλα και οι επιλογες που εχει να ειναι συγχρονες και ομορφες αλλα σε ενα προγραμμα πλοηγησης ο χαρτης ειναι ολα τα λεφτα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και οι χαρτες του Destinator ειναι απο την δικη μου εμπειρια και οχι μονο παρα πολυ καλοι.

Link to comment
Share on other sites

απλα απο ολεσ αυτεσ τισ αποψεισ καταλαβαινουμε οτι υπαρχουν πολλα γουστα...οποτε...βαλτε και τα δυο κ θα ειστε οκ...........................
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τόσα σαϊνια υπάρχουν εδώ μέσα! Δε μπορεί κάποιος να τα παντρέψει αυτά τα 2; Τους χάρτες του destinator στο σύστημα του Igo...!:tease:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τόσα σαϊνια υπάρχουν εδώ μέσα! Δε μπορεί κάποιος να τα παντρέψει αυτά τα 2; Τους χάρτες του destinator στο σύστημα του Igo...!:tease:

σωστοοοοοοοοοοοοοοοοοοος..............................

Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανενας ποια ειναι η καταλληλη αναλυση των εικονων που αντοιστιχουν στις επαφες,ετσι ωστε οταν τις προσθετω στο TF3D να εμφανιζονται σωστες και οχι θολες?????

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανενας ποια ειναι η καταλληλη αναλυση των εικονων που αντοιστιχουν στις επαφες,ετσι ωστε οταν τις προσθετω στο TF3D να εμφανιζονται σωστες και οχι θολες?????

 

Εκεί έχει ένα όντως ένα θέμα :worry:.

Τράβηξα με το hd μερικές φωτογραφίες (ιδια ανάλυση - ποιότητα)

και σε μερικές επαφές τις δείχνει super και σε άλλες θολές :X:worry:

Το 'ψαξα λίγο αλλά τίποτα. :confused: Λογικά θα το χουν και άλλοι

Link to comment
Share on other sites

Εκεί έχει ένα όντως ένα θέμα :worry:.

Τράβηξα με το hd μερικές φωτογραφίες (ιδια ανάλυση - ποιότητα)

και σε μερικές επαφές τις δείχνει super και σε άλλες θολές :X:worry:

Το 'ψαξα λίγο αλλά τίποτα. :confused: Λογικά θα το χουν και άλλοι

 

και σε μενα ετσι ειναι αλλα δεν το εχω ψαξει

Link to comment
Share on other sites

Έχω κατεβάσει κι εγώ το ιGO και δουλεύει άψογα εκτός από την έξοδο που μου βγάζει το εξής error:

 

fatal error occured in main thread.

Address: 0x000dd268

Exception: 0xc0000005

 

Το αντιμετωπίζει κανείς άλλος;

 

αυτό συμβαίνει και σε μένα κατά την έξοδο! γιατί??

 

Βρε παιδιά βρήκε κανείς καμιά λύση ;

 

Επίσης το iGO τρέχει σαν exe... πως μπορώ να το κάνω shortcut στα προγράμματα ή στο today ;

 

ευχαριστώ

 

:)

Νίκος,

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...