Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίξε λίγο με τις ρυθμίσεις του και θα παίξει.

 

Γιαννη καλημερα,οποτε μπορεσεις κατσε καποια στιγμη και μαζεψε και εδω ολα τα add ons και τα how to που εχουν δωθει στο thread στο 1ο ποστ οπως εχεις κανει και στου Λεο ;)

καποιοι οδηγοι ειναι εδω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2918290#post2918290

 

αλλα και διασπαρτα σε ολο το thread :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators

Έχεις δίκιο Δημήτρη αλλά έχω την αίσθηση ότι από την στιγμή που δεν έγινε αυτό τότε που η συσκευή ήταν περιζήτητη, τώρα είναι μάλλον ετεροχρονισμένα.

 

Η αλήθεια πάντως είναι πλέον ότι αυτό πρέπει να γίνεται για κάθε δημοφιλή συσκευή σήμερα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο Δημήτρη αλλά έχω την αίσθηση ότι από την στιγμή που δεν έγινε αυτό τότε που η συσκευή ήταν περιζήτητη, τώρα είναι μάλλον ετεροχρονισμένα.

 

Η αλήθεια πάντως είναι πλέον ότι αυτό πρέπει να γίνεται για κάθε δημοφιλή συσκευή σήμερα.

 

οντως Γιαννη,ειναι πολυ ομορφο το θεαμα μπαινοντας στο thread του Λεο, να αντικρυζεις ενα μερος, οπου ολα σου τα πρωτα βηματα με την συσκευη ειναι απαντημενα και μαζεμενα:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εντωμεταξυ βρηκα ενα coreplayer,εγκατασταθηκε μεν με επιτυχια αλλα αφενος βιντεο δεν παζει παλι και αφετερου οταν επιλεγω το σχετικο εικονιδιο του ψορεπλαυερ ζητα enter your serial number!

 

Σου δούλεψε τελικά;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σου δούλεψε τελικά;

 

εχει εγκαταστησει την εμπορικη εκδοση Γιαννη ;)

 

αν δεν το αγορασει,ωστε να βαλει τον κωδικο,δεν προκειται ποτε να του ανοιξει η συγκεκριμενη που εχει εγκαταστησει :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Το έχουμε διευθετήσει αυτό το θέμα... :rolleyes:

 

αα :D πες το ετσι ντε :happy:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με τον zaharakis. Πρόκειται να πάρω το blackstone και θα μου ήταν πολύ χρήσιμο να μπορώ να βρώ μαζεμένες απαντήσεις , χωρίς να επαναλαμβάνω ερωτήσεις και να κουράζω τους 'παλιούς".
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με τον zaharakis. Πρόκειται να πάρω το blackstone και θα μου ήταν πολύ χρήσιμο να μπορώ να βρώ μαζεμένες απαντήσεις , χωρίς να επαναλαμβάνω ερωτήσεις και να κουράζω τους 'παλιούς".

 

φιλε μου δεν κουραζεται κανενας "παλιος" (δεν ισχυει κατι τετοιο με την κακη ενοια της λεξης) απαντωντας σε ερωτησεις αποριες καινουριων μελων του φορουμ:)

 

απλα θα ηταν πιο καλο για να μην επαναλαμβανονται τα ιδια και τα ιδια,οσοι γινονται νεοι κατοχοι μιας συσκευης,να αφιερωνουν λιγο απο τον χρονο τους και να διαβαζουν τα θεματα που τους ενδιαφερουν,βρισκοντας τις περισσοτερες απαντησεις στις αποριες τους,που εχουν ηδη απαντηθει στο παρελθον πολλακις ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θα συμφωνήσω με τον zaharakis. Πρόκειται να πάρω το blackstone και θα μου ήταν πολύ χρήσιμο να μπορώ να βρώ μαζεμένες απαντήσεις , χωρίς να επαναλαμβάνω ερωτήσεις και να κουράζω τους 'παλιούς".

 

Προς το παρόν το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να χρησιμοποιήσεις την "Αναζήτηση" μέσα σε αυτό το thread βάζοντας τα αντίστοιχα keywords ανάλογα με αυτό που ζητάς. Σε ότι δυσκολία βρεις... εδώ είμαστε. Υπάρχουν λύσεις για όλα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το εβαλα μεν εγκατασταθηκε σωστα αλλα δεν τα παιζει τα βιντεο που ειχα δοκιμασει.Παλι τα ιδια κανει.Οταν παω να ανοιξω το βιντεο αναβοσβηνει μαυρο.Δεν νομιζω να θελει κι αλλες ρυθμισεις αλλα μαλλον κατι αλλο λειπει.Αυτα τα βιντεο που λεω εγω ηταν πορνοβιντεο.Αλλα κανονικα δεν εχω δοκιμασει.Ενα που ειχε μεσα το τηλεφωνο τοπαιζε.Δεν ξερω και σε τι μορφη ειναι το καθενα.

 

επισης βγαζει μυνημα που λεει δεν μπορει να συνδεθει στο mysq και ελεξτε τις ρυθμισεις.Σε βοηθαει αυτο στο να καταλαβεις τι λειπει.Την ιδια ενδειξη βγαζει και ενα Magic που εχω!

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση της "Τροποποίησης" ή της "Πολλαπλής Παράθεσης"
Link to comment
Share on other sites

Γιαννη καλημερα,οποτε μπορεσεις κατσε καποια στιγμη και μαζεψε και εδω ολα τα add ons και τα how to που εχουν δωθει στο thread στο 1ο ποστ οπως εχεις κανει και στου Λεο ;)

καποιοι οδηγοι ειναι εδω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2918290#post2918290

 

αλλα και διασπαρτα σε ολο το thread :)

 

 

Αυτό θα ήταν πολύ καλό, μπορεί να μην είναι πια η συσκευή στα "πάνω" της αλλά έχουν πουληθεί αρκετές μεταχειρισμένες και ειδικά σε άτομα που δεν είχαν ως τώρα επαφή με wm είναι πιο δύσκολο να βρουν λύση σε προβλήματα η απορίες που έχουν.

Αποστόλης [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Κάτι μπορεί να γίνει αν και πλέον είναι δύσκολο να μαζευτεί όλη η αξιοσημείωτη πληροφορία μετά από τόσο καιρό σε αυτό το thread των σχεδόν 11.000 post!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μετρήσει και να μου πει ποιές είναι ακριβώς οι διαστάσεις της μπαταρίας που έχει η συσκευή; (με ακρίβεια χιλιοστού αν είναι δυνατό παρακαλώ)
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μετρήσει και να μου πει ποιές είναι ακριβώς οι διαστάσεις της μπαταρίας που έχει η συσκευή; (με ακρίβεια χιλιοστού αν είναι δυνατό παρακαλώ)

 

 

google it φιλε μου...google it:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ήταν το πρώτο που έκανα αλλά το μόνο που βρήκα ήταν οι διαστάσεις του τηλεφώνου και όχι της μπαταρίας (με ενδιαφέρουν οι διαστάσεις της -όχι η χωρητικότητα της).
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!μια ερωτησούλα να κανω και εγώ... εχω την αγγλικη ρομ 1.56 την επίσημη κα θέλω να ρωτήσω αν με κάποιο τρόπο μπορώ στο dialer να αλλαξω τη γλώσσα των πλήκτρων στα ελληνικά ?:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μετρήσει και να μου πει ποιές είναι ακριβώς οι διαστάσεις της μπαταρίας που έχει η συσκευή; (με ακρίβεια χιλιοστού αν είναι δυνατό παρακαλώ)

 

5,3cm x 4,68cm x 0,6cm

Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart
ενω συμπαθω πολυ τον coreplayer,μου κανει κατι διακοπες στα mp3 και στα βιντεο.Κατι σαν να μη κανει σωστη διαχειριση της μνημης....Το χει παρατηρησει και καποιος αλλος η εχω βαλει καμια μουφα εκδοση εγω?Κανα λινκακι για καποια δοκιμασμενη εκδοση αν σας ειναι ευκολο,σε pm?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Ποια έκδοση του Core Player δουλεύεις; Θέλει λίγο πείραγμα στις ρυθμίσεις για να πετύχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα. Για μουσική βέβαια δεν πιστεύω ότι υπάρχει λόγος να το δουλεύεις.

 

Καλησπέρα παιδιά!μια ερωτησούλα να κανω και εγώ... εχω την αγγλικη ρομ 1.56 την επίσημη κα θέλω να ρωτήσω αν με κάποιο τρόπο μπορώ στο dialer να αλλαξω τη γλώσσα των πλήκτρων στα ελληνικά ?:rolleyes:

 

Δες εδώ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart
Πειτε μου μια καλη εκδοση core player δοκιμασμενη για blackstone.Σε ποιες ρυθμισεις πρεπει να παρεμβω?Τι προτεινετε για music player?Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...