Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδια μια βοηθεια παω να περασω μια ρομ και μολις μπει στον bootloader μεταα γινεται ασπρο και γραφει loading καμμια ιδεα?ευχαριστω εκ των προτερων
ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

επειδη σκεφτομαι πολυ σοβαρα για την αγορα αυτου του κινητου μου λετε με χρηση 1/2 ωρας κλησεων περιπου την ημερα ποσο κραταει η μπαταρια?φυσιολογικη χρηση οχι wifi και ταινιες
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
επειδη σκεφτομαι πολυ σοβαρα για την αγορα αυτου του κινητου μου λετε με χρηση 1/2 ωρας κλησεων περιπου την ημερα ποσο κραταει η μπαταρια?φυσιολογικη χρηση οχι wifi και ταινιες
μετα απο 10 φορτισεις(πανω-κατω)θα σου κραταει περιπου 2 μερες
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια βοηθεια παω να περασω μια ρομ και μολις μπει στον bootloader μεταα γινεται ασπρο και γραφει loading καμμια ιδεα?ευχαριστω εκ των προτερων

 

καμμια βοηθεια γιατι εχω μεινει κολημενος...

ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη τωρα στην αρχικη οθονη κατω απο την ωρα τι σου δειχνει ?

Εγω δεν αλλαξα rom ομως εβαλα καποια περιφερειακα προγραμματα και κατω απο το ρολοι μου δειχνει το ιστορικο κλησεων και απο κατω τα ραντεβου .

 

Με ποιο πρόγραμμα κατάφερες να έχεις τα ραντεβού στην βασική οθόνη;

HTC TOUCH HD, HTC P3600, E-TEN Glofiish X500

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Με ποιο πρόγραμμα κατάφερες να έχεις τα ραντεβού στην βασική οθόνη;

 

Δεν χρειάζεται πρόγραμμα. Τα ραντεβού φαίνονται κάτω απο το ιστορικό. Θα πρέπει και σ' εσένα να είναι έτσι. Έχεις ραντεβού περασμένα;

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται πρόγραμμα. Τα ραντεβού φαίνονται κάτω απο το ιστορικό. Θα πρέπει και σ' εσένα να είναι έτσι. Έχεις ραντεβού περασμένα;

 

Ναι έχω περασμένα ραντεβού, αλλά δεν φαίνονται. Το μόνο που φάινεται είναι το ιστορικό και το Ημερολόγιο αλλά όχι τα ραντεβού. Αν μπω μέσα στο ημερολόγιο τα βλέπω αλλά δεν φαίνονται έξω.

 

 

@lambros0

Φίλε lambros0 αν το ΟΧΙ... απευθύνεται σε μένα, έιπαμε νέοι στο επάγγελμα αλλά όχι για τα μπάζα:lol:

HTC TOUCH HD, HTC P3600, E-TEN Glofiish X500

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

παρακαλώ τα φώτα σας.

 

Εχω τη ρομ του Laurentious L26.

Ατυχώς εγκατέστησα το ICR μετά απο την εγκατάσταση του VITO.

Δεν λειτουργεί τίποτε σωστά.

Θέλω να απεγκαταστήσω το ICR και δεν βλέπω πώς μπορεί να γίνει αφού δεν υπάρχει στον πίνακα προς απεγκατάσταση. Μήπως απο τη registry?

Και αν ναί ποιά μπορεί να είναι τα αρχεία που πρέπει να σβηστούν;

 

Ευχαριστω προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχω περασμένα ραντεβού, αλλά δεν φαίνονται. Το μόνο που φάινεται είναι το ιστορικό και το Ημερολόγιο αλλά όχι τα ραντεβού. Αν μπω μέσα στο ημερολόγιο τα βλέπω αλλά δεν φαίνονται έξω.

 

Δεν καταλαβαίνω.. Βλέπεις δλδ την λέξη "ημερολόγιο" και δεν βλέπεις τις καταχωρήσεις του ημερολογίου (ραντεβού, ή κάτι άλλο);

EDIT: Στις ρυθμίσεις ημερολογίου μπήκες;

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Ναι έχω περασμένα ραντεβού, αλλά δεν φαίνονται. Το μόνο που φάινεται είναι το ιστορικό και το Ημερολόγιο αλλά όχι τα ραντεβού. Αν μπω μέσα στο ημερολόγιο τα βλέπω αλλά δεν φαίνονται έξω.

 

 

@lambros0

Φίλε lambros0 αν το ΟΧΙ... απευθύνεται σε μένα, έιπαμε νέοι στο επάγγελμα αλλά όχι για τα μπάζα:lol:

Κανονικα θα επρεπε να φαινονται ειναι λιγο περιεργο , σε ποσες ημερες μετα ειναι ? κανε μια δοκιμη και βαλε ενα ραντεβου - εργασια μετα στην ιδια ημερα μετα απο μια ωρα και πες μα ςτι σου δειχνει

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, θα ηθελα τη βοηθεια σας...

1ον. οταν με καλουν δε μου δειχνει ποιος ειναι, ουτε ονομα ουτε αριθμο.

το μονο που εμφανιζετε ειναι απαντηση, αποριψη, αποστολη sms και σιγαση, ενω μετα στο ιστορικο βλεπω κανονικα τα ονοματα.

2ον. τα βιντεο που περνω με bluetooth απο ΝΟΚΙΑ Ν95 μου τα παιζει με τεραστιες διακοπες. δεν βλεπεις σχεδον τιποτα.

καμια λυση???

ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart
Ενδιαφερομαι για μια θηκη.Καποιο ΕΛΛΗΝΙΚΟ μαγαζι που να στελνει επαρχια μηπως υπαρχει στα υποψιν παιδια?Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ενδιαφερομαι για μια θηκη.Καποιο ΕΛΛΗΝΙΚΟ μαγαζι που να στελνει επαρχια μηπως υπαρχει στα υποψιν παιδια?Ευχαριστω.

 

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.006061

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερομαι για μια θηκη.Καποιο ΕΛΛΗΝΙΚΟ μαγαζι που να στελνει επαρχια μηπως υπαρχει στα υποψιν παιδια?Ευχαριστω.

 

NETIMES :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω.. Βλέπεις δλδ την λέξη "ημερολόγιο" και δεν βλέπεις τις καταχωρήσεις του ημερολογίου (ραντεβού, ή κάτι άλλο);

EDIT: Στις ρυθμίσεις ημερολογίου μπήκες;

 

Ακριβώς έτσι. Βλέπω τη λέξη Ημερολόγιο αλλά όχι τις καταχωρήσεις του. Στις ρυθμίσεις του ημερολογίου μπήκα Μενου->Εργαλεία->Επιλογές και δεν κατάφερα τίποτα.

HTC TOUCH HD, HTC P3600, E-TEN Glofiish X500

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

για οσους θελουν το tf3d σε περιπτωση που χρησιμοποιουν lite ρομς χωρις αυτο μεσα.

 

http://rapidshare.com/files/213952791/manila_full_hd.rar

 

εχει οτι θα χρειαστειτε για να εκμεταλευτειτε πληρως ολες τις λειτουργιες του tf3d :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Κανονικα θα επρεπε να φαινονται ειναι λιγο περιεργο , σε ποσες ημερες μετα ειναι ? κανε μια δοκιμη και βαλε ενα ραντεβου - εργασια μετα στην ιδια ημερα μετα απο μια ωρα και πες μα ςτι σου δειχνει

 

Σήμερα Παρασκευή 27/3 έβαλα δύο ραντεβού και τα δείχνει. Επίσης έβαλα και δύο για το Σαββάτο και τα δείχνει. Τα επόμενα όμως για Κυριακή 29/3 και μετά δεν τα δείχνει. Παράξενο δεν είναι; Δείχνει δηλαδή σε ορίζοντα δύο ημερών.

HTC TOUCH HD, HTC P3600, E-TEN Glofiish X500

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια!μολις δοκιμασα το trial του Resco Contact Manager!εμεινα κατενθουσιασμενη!!!οποιος το εχει σπασμενο ας το στειλει αν θελει!ευχαριστω!!!
"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
καλημερα παιδια!μολις δοκιμασα το trial του Resco Contact Manager!εμεινα κατενθουσιασμενη!!!οποιος το εχει σπασμενο ας το στειλει αν θελει!ευχαριστω!!!
πας στο γνωστο μαγαζι και το αγοραζεις;)
Link to comment
Share on other sites

πας στο γνωστο μαγαζι και το αγοραζεις;)

 

αλλη επιλογη δεν εχω???εσυ ολα τα αγοραζεις??

"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

Το ΠΜ μου δεν το πήρες?? Και όταν λέει να το αγοράσεις δεν εννοεί αυτό!
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

για οσους θελουν το tf3d σε περιπτωση που χρησιμοποιουν lite ρομς χωρις αυτο μεσα.

 

http://rapidshare.com/files/213952791/manila_full_hd.rar

 

εχει οτι θα χρειαστειτε για να εκμεταλευτειτε πληρως ολες τις λειτουργιες του tf3d :)

 

Τι εννοείς ακριβώς όταν λες "χωρίς αυτό μέσα";

Xωρίς TF3D ή χωρίς αυτά που βλέπω στο thumbnail;

Δηλαδή για ρομς που δεν έχουν TF3D καθόλου; ή που έχουν lite TF3D;

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ο Δημήτρης μιλάει για clean ROM χωρίς τα διάφορα καλούδια προεγκατεστημένα. Ένα από αυτά είναι και το TF3D το οποίο είναι ένα και το αυτό, light έκδοση δεν υπάρχει!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...