Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
δεν χρεωνομαι εγω data? η καθε φωτο ηταν περιπου 50Κ. πληρωνει μονο ο αποστολεας?

 

Ναι... το MMS έχει χρέωση στον αποστολέα μόνο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τί σημαίνει οταν βγάζει H στην μπάρα στο πάνω μέροσ του HD? Τί σημαίνει 3G? Υπάρχει χρέωση όταν προσπαθεί να μπεί σε GPRS και δεν μπορεί?

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Η καμερα του hd την μερα ειναι τρομερη (παλι για winmobile, θεωρω οτι την καλυτερη καμερα για phones εχει μονο η sony )

 

 

για αυτο ακομη παιδευεται να συγχρονισει κλειστρο με φλας ωστε να καταφερει να βγαλει φωτογραφια αναλογη του Ν82??:lol::lol::lol:

 

ασε Μαριε...μετα το κ800-κ810 η SE εχει χασει τα ηνια σε αυτον τον τομεα...

 

οσο για την καλυτερη καμερα στα wm .......:blink:

μαλλον δεν χρειαζεται να το αναφερω καν ...

 

την στιγμη που υπαρχει αυτη του omnia :rolleyes:

 

να μην λεμε και πραγματα που δεν στεκουν γιατι παραπληροφορειται ο κοσμος που μπαινει και κοιταει για να ενημερωθει ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τί σημαίνει οταν βγάζει H στην μπάρα στο πάνω μέροσ του HD?

 

Ότι ο provider σου στην περιοχή που βρίσκεται σου παρέχει HSDPA δίκτυο.

 

Τί σημαίνει 3G?

 

Ότι σου παρέχει 3G.

 

Υπάρχει χρέωση όταν προσπαθεί να μπεί σε GPRS και δεν μπορεί?

 

To GPRS έχει μόνο ογκοχρέωση. Δηλαδή χρεώνει μόνο όταν κάτι κατεβάζει ανεξαρτήτως από το πόσο είσαι συνδεδεμένος.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

http://img151.imageshack.us/img151/7862/imag0056bl6.jpg

 

http://img151.imageshack.us/my.php?image=imag0056bl6.jpg

 

ειναι ευκολο να εχουμε πληρη μεγεθος της φωτο?;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

για αυτο ακομη παιδευεται να συγχρονισει κλειστρο με φλας ωστε να καταφερει να βγαλει φωτογραφια αναλογη του Ν82??:lol::lol::lol:

 

ασε Μαριε...μετα το κ800-κ810 η SE εχει χασει τα ηνια σε αυτον τον τομεα...

 

οσο για την καλυτερη καμερα στα wm .......:blink:

μαλλον δεν χρειαζεται να το αναφερω καν ...

 

την στιγμη που υπαρχει αυτη του omnia

 

να μην λεμε και πραγματα που δεν στεκουν γιατι παραπληροφορειται ο κοσμος που μπαινει και κοιταει για να ενημερωθει ;)

 

περί ορέξεως κολοκυθόπιτες!! αυτά είναι γούστα αγαπητέ μου! εγώ πχ το ομνια δεν το θέλω ούτε με χάρισμα μετά από 1 μέρα που το είχα στα χέρια μου!:O

Link to comment
Share on other sites

περί ορέξεως κολοκυθόπιτες!! αυτά είναι γούστα αγαπητέ μου! εγώ πχ το ομνια δεν το θέλω ούτε με χάρισμα μετά από 1 μέρα που το είχα στα χέρια μου!:O

 

δεν τιθεται θεμα αντιπαραθεσης φιλε μου ;)

 

αλλα μην αναφερονται και ανακριβειες ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

 

οσο για την καλυτερη καμερα στα wm .......:blink:

μαλλον δεν χρειαζεται να το αναφερω καν ...

 

την στιγμη που υπαρχει αυτη του omnia :rolleyes:

 

να μην λεμε και πραγματα που δεν στεκουν γιατι παραπληροφορειται ο κοσμος που μπαινει και κοιταει για να ενημερωθει ;)

 

Δημήτρη ξέχασε αυτά που ήξερες από το Diamond.

Επειδή μ' αρέσει η φωτογραφία και έχω μια καλούτσικη ψηφιακή, σου λέω με σιγουριά ότι, ΝΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΑΠΑΙΤΕΊΤΑΙ ΦΛΑΣ.

Επίσης έχει βελτιωθεί κατα πολύ το auto focus.

Δεν χρειάζεται να κρατάς την αναπνοή σου.:D

Τα χρώματα είναι πολύ πιο ζωντανά σε σχέση με του ΟΜΝΙΑ κάτι που φάνηκε σε συγκριτικές του Caldo.

Ακόμα και ο necton παραδέχτηκε την ανωτερότητα του HD σ' αυτόν τον τομέα.

 

Δεν νομίζω λοιπόν ότι τήθεται θέμα παραπληροφόρισης.

'Αλλοι το κάνουν εδώ και καιρό αυτό.

Και επιτέλους θα πρέπει να πάψουμε να βλέπουμε πάντα σαν καλύτερο το δικό μας τηλέφωνο, το δικό μας αυτοκίνητο, την δική μας μοτοσυκλέτα κ.λ.π.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Τα χρώματα είναι πολύ πιο ζωντανά σε σχέση με του ΟΜΝΙΑ

 

 

 

Και επιτέλους θα πρέπει να πάψουμε να βλέπουμε πάντα σαν καλύτερο το δικό μας τηλέφωνο, το δικό μας αυτοκίνητο, την δική μας μοτοσυκλέτα κ.λ.π.

 

 

Δεν μπορούσα να μην απαντήσω....

 

Αντιφάσκεσαι. Κάνεις αυτό που λές. Μην βλέπεις το δικό σου ως το καλύτερο.

 

To HD έχει πολύ καλή φωτογραφική για HTC αλλά υπολείπεται άλλων (πχ ΟΜΝΙΑ το οποίο προς το παρών έχει την καλύτερη φωτο για PPC που έχω δει). Συμφωνώ πως σε ορισμένες περιπτώσεις έχει καλύτερα χρώματα γιατί είναι λιγότερο φωτεινά. Αυτό οφείλεται στο ότι το ΟΜΝΙΑ σε προηγούμενες ρομ είχε αυξημένη την έκθεση σε φως το οποίο μπορούσες να το διορθώσεις χειροκίνητα.

 

δες και εδώ http://www.mobile-review.com/pda/review/htc-touch-hd.shtml ένα μικρό συγκριτικό φωτογραφικής.

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορούσα να μην απαντήσω....

 

Αντιφάσκεσαι. Κάνεις αυτό που λές. Μην βλέπεις το δικό σου ως το καλύτερο.

 

To HD έχει πολύ καλή φωτογραφική για HTC αλλά υπολείπεται άλλων (πχ ΟΜΝΙΑ το οποίο προς το παρών έχει την καλύτερη φωτο για PPC που έχω δει). Συμφωνώ πως σε ορισμένες περιπτώσεις έχει καλύτερα χρώματα γιατί είναι λιγότερο φωτεινά. Αυτό οφείλεται στο ότι το ΟΜΝΙΑ σε προηγούμενες ρομ είχε αυξημένη την έκθεση σε φως το οποίο μπορούσες να το διορθώσεις χειροκίνητα.

 

δες και εδώ http://www.mobile-review.com/pda/review/htc-touch-hd.shtml ένα μικρό συγκριτικό φωτογραφικής.

 

Εσύ βλέποντας αυτές τις φωτογραφίες θεωρείς ότι του ΟΜΝΙΑ είναι καλύτερες?

Πέρα από την διαφορετική ανάλυση σε πλάτος, το HD χρειάζεται μια μικρή αύξηση της φωτηνότητας.

Η πιστότητα των χρωμάτων επιμένω ότι αποδίδεται καλύτερα στο HD.

 

Εσείς έχετε φαγωθεί με το HD, δεν βλέπω κανένα άλλο να κόπτεται να αποδείξει οτιδήποτε.

Τα παιδιά το μόνο που κάνουν είναι να απαντάνε.

 

Πριν κυκλοφορήσει το HD έχοντας την φωτογραφική εμπειρία του diamond που ήταν επιοικώς απαράδεκτο και θεωρόντας ότι η μόνη αλλαγή που θα υπάρξει στο HD θα ήταν η ανάλυση, εξέφρασα την δυσαρέσκεια μου.

Τώρα που το έχω στα χέρια μου και κάνοντας συγκρίσεις με την Fuji, έχω πραγματική άποψη.

 

Για μένα οι δύο συσκευές έχουν προτερήματα και μειονεκτίματα. Σε κάποιο τομέα μπορεί να υπερτερεί η μια και σε κάποιο η άλλη.

Δεν υπάρχει άσπρο μαύρο.

Το μόνο που είναι σίγουρο είναι η ποιότητα κατασκευής.

Δώσε και τα δυο σε κάποιο άσχετο και ρώτα τον ποιό του εμπναίει μεγαλύτερη εμπιστοσύνη σαν κατασκευή.

 

Αυτά γιατι κουραστήκαμε 15 μέρες τώρα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη ξέχασε αυτά που ήξερες από το Diamond.

Επειδή μ' αρέσει η φωτογραφία και έχω μια καλούτσικη ψηφιακή, σου λέω με σιγουριά ότι, ΝΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΑΠΑΙΤΕΊΤΑΙ ΦΛΑΣ.

Επίσης έχει βελτιωθεί κατα πολύ το auto focus.

Δεν χρειάζεται να κρατάς την αναπνοή σου.

Τα χρώματα είναι πολύ πιο ζωντανά σε σχέση με του ΟΜΝΙΑ κάτι που φάνηκε σε συγκριτικές του Caldo.

Ακόμα και ο necton παραδέχτηκε την ανωτερότητα του HD σ' αυτόν τον τομέα.

 

Δεν νομίζω λοιπόν ότι τήθεται θέμα παραπληροφόρισης.

'Αλλοι το κάνουν εδώ και καιρό αυτό.

Και επιτέλους θα πρέπει να πάψουμε να βλέπουμε πάντα σαν καλύτερο το δικό μας τηλέφωνο, το δικό μας αυτοκίνητο, την δική μας μοτοσυκλέτα κ.λ.π.

 

δεν εχω λογο να διαφωνησω μιας και δεν εχω το hd και δεν θα το παρω...συγχωρηστε με,(μετα το καιζερ η htc δεν εχει καταφερει ακομη να με εκπληξει...)για να μπορω να το διαπιστωσω κατ ιδιαν (οπως αλλωστε συνηθιζω να κανω αν εχω αποριες) και να μπορω να εχω αποψη...δεν χαλαω αλλο τα λεφτα μου σε ασκοπες αγορες,τουλαχιστον κατα την γνωμη μου,πια.

 

μακαρι να ειναι ετσι για την καμερα !επιτελους να φυγει απο τα htc αυτη η κατασταση με την τραγελαφικη καμερα

μετα το 3600 δεν εμεινα ικανοποιημενος με καμια καμερα απο τα τηλ της htc που ακολουθησαν..

 

Και επιτέλους θα πρέπει να πάψουμε να βλέπουμε πάντα σαν καλύτερο το δικό μας τηλέφωνο, το δικό μας αυτοκίνητο, την δική μας μοτοσυκλέτα κ.λ.π.

 

οσο για αυτο ελπιζω πως δεν το λες για εμενα,γιατι ξερετε πιστευω που τις γραφω εγω τις συσκευες μου :!:

 

οτι ειναι η δεν ειναι καλο σε αυτες, εγω πρωτος θα το πω !!!

 

τι να φοβηθω μην με πουνε κοροιδο που εκανα λαθος αγορα?:lol:

 

η 1η η η τελευταια φορα θα ειναι??:rolleyes:

 

εγω να μαι καλα!!

 

δεν εχω να κερδισω τπτ απο κανεναν κατασκευαστη,ισα ισα που τους πληρωνω αδρα τοσα χρονια....

 

παντα φιλικα και χωρις καμια περιπτωση αντιπαραθεσης απο εμενα !

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

 

οτι ειναι η δεν ειναι καλο σε αυτες, εγω πρωτος θα το πω !!!

 

τι να φοβηθω μην με πουνε κοροιδο που εκανα λαθος αγορα?:lol:

 

η 1η η η τελευταια φορα θα ειναι??:rolleyes:

 

εγω να μαι καλα!!

 

δεν εχω να κερδισω τπτ απο κανεναν κατασκευαστη,ισα ισα που τους πληρωνω αδρα τοσα χρονια....

 

παντα φιλικα και χωρις καμια περιπτωση αντιπαραθεσης απο εμενα !

 

Απόλυτα σωστός.;)

Εχω ξαναγράψει, 26 μέρες που έκατσα στην Ελλάδα, καθε πρωί έπαιρνα σβάρνα τα μαγαζιά για να χαζέψω το ΟΜΝΙΑ & το iphone που το σκεπτόμουν σαν δευτερο μετά το Diamond περισσότερο για να το περιεργαστώ κάποιες μέρες και μετά να το σπρόξω εδώ στην Αίγυπτο που όλοι το περιμένανε.

Δεν μπορώ να μην παραδεχτώ ότι μου άρεσε το ΟΜΝΙΑ σ' ότι αφορά την υλοποίηση όλων των λειτουργιών του.

Δεν μπορούσα όμως να πείσω τον εαυτό γιατί πρώτον δεν μου άρεσε σαν ποιότητα κατασκευής, εμφάνισης και εμπιστοσύνης.

Συνέβαλε και το κόλημα που έχω με τα συμβατικά samsung που ενώ έχουν τον καλύτερο μηχανισμό σε slide, ο οποίος δεν παθαίνει τίποτα όσα χρόνια και να περάσουν, τα πλαστικά του αστα να πάνε. Αν κάνει πως πέφτει κάτω ξέχασε το.

Τον περασμένο Μάϊο αγοράσαμε μαζί με τον συνεργάτη μου 2 Samsung D880 αυτό με τις 2 sim.

Εγώ το άντεξα 3 μέρες λόγω σπαστικού μενού και το χάρισα στην γυναίκα μου. Αυτός το έδωσε πριν λίγες μέρες.

Το δικό μου λόγο ελάχιστης χρήσης απλώς θάμπωσε γύρω από την οθόνη.

Του συνεργάτη μου, έχει ξεβάψει όλο το καφέ και φαίνεται το μαύρο του πλαστικού.

Και μιλάμε για ποιοτική κατασκευή. Ειλικρινά δεν έχω δει samsung που μετά από ενα χρόνο να μην έχει χάσει το χρώμα του.

Το Καιζερ τόσο καιρό που το έχεις δεν νομίζω να έχει δείξει τέτοια σημαδια. Τουλάχιστον η πρόεδρος της εταιρείας μας που το έχει από τότε που κυκλοφόρησε (και δεν το άλλαξε για να πάρει diamond:D), και το πετάει μεσα στην τσάντα της μαζί με χιλια δυο πράγματα, δεν έχει πάθει τίποτα.

Εδώ πουλιέται ακόμα 5000 λίρες δηλαδή με την πτώση του ευρώ γύρω στα 570 ευρώ.

Ετσι μου ρχεται να πάρω κανα μεταχειρισμένο από ελλάδα που τα δίνουν 2,5 κατοστάρικα.

Θα μου πεις γιατι τα λέω όλα αυτά?

Για να δείξω ότι δεν αξίζει αυτό το κόλλημα που έχουν φάει μερικοί.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Απόλυτα σωστός.;)

Εχω ξαναγράψει, 26 μέρες που έκατσα στην Ελλάδα, καθε πρωί έπαιρνα σβάρνα τα μαγαζιά για να χαζέψω το ΟΜΝΙΑ & το iphone που το σκεπτόμουν σαν δευτερο μετά το Diamond περισσότερο για να το περιεργαστώ κάποιες μέρες και μετά να το σπρόξω εδώ στην Αίγυπτο που όλοι το περιμένανε.

Δεν μπορώ να μην παραδεχτώ ότι μου άρεσε το ΟΜΝΙΑ σ' ότι αφορά την υλοποίηση όλων των λειτουργιών του.

Δεν μπορούσα όμως να πείσω τον εαυτό γιατί πρώτον δεν μου άρεσε σαν ποιότητα κατασκευής, εμφάνισης και εμπιστοσύνης.

Συνέβαλε και το κόλημα που έχω με τα συμβατικά samsung που ενώ έχουν τον καλύτερο μηχανισμό σε slide, ο οποίος δεν παθαίνει τίποτα όσα χρόνια και να περάσουν, τα πλαστικά του αστα να πάνε. Αν κάνει πως πέφτει κάτω ξέχασε το.

Τον περασμένο Μάϊο αγοράσαμε μαζί με τον συνεργάτη μου 2 Samsung D880 αυτό με τις 2 sim.

Εγώ το άντεξα 3 μέρες λόγω σπαστικού μενού και το χάρισα στην γυναίκα μου. Αυτός το έδωσε πριν λίγες μέρες.

Το δικό μου λόγο ελάχιστης χρήσης απλώς θάμπωσε γύρω από την οθόνη.

Του συνεργάτη μου, έχει ξεβάψει όλο το καφέ και φαίνεται το μαύρο του πλαστικού.

Και μιλάμε για ποιοτική κατασκευή. Ειλικρινά δεν έχω δει samsung που μετά από ενα χρόνο να μην έχει χάσει το χρώμα του.

Το Καιζερ τόσο καιρό που το έχεις δεν νομίζω να έχει δείξει τέτοια σημαδια. Τουλάχιστον η πρόεδρος της εταιρείας μας που το έχει από τότε που κυκλοφόρησε (και δεν το άλλαξε για να πάρει diamond:D), και το πετάει μεσα στην τσάντα της μαζί με χιλια δυο πράγματα, δεν έχει πάθει τίποτα.

Εδώ πουλιέται ακόμα 5000 λίρες δηλαδή με την πτώση του ευρώ γύρω στα 570 ευρώ.

Ετσι μου ρχεται να πάρω κανα μεταχειρισμένο από ελλάδα που τα δίνουν 2,5 κατοστάρικα.

Θα μου πεις γιατι τα λέω όλα αυτά?

Για να δείξω ότι δεν αξίζει αυτό το κόλλημα που έχουν φάει μερικοί.

 

αν ειχε βγει το HD πριν παρω στα χερια μου το ομνια θα ειχα αυτο.αργησε ομως και δεν εχω ορεξη να χαλαω παλι λεφτα για να κανω πειραματα...ενα τηλ χωρις εξωτερικο πληκτρολογιο για μενα ειναι too much:p

για μενα λιγο πολυ τα ιδια ειναι..στα ψιλα καποιο ειναι καλυτερο για καποιους και για αλλους οχι...λογικο και ανθρωπινο.

 

 

δυστυχως κανενα κινητο -εκτος του καιζερ μου- δεν μενει στα χερια μου τοσο καιρο ωστε να παθει αυτο που λες ""φυσιολογικη φθορα"" :lol:

 

παντως ενα θα παραδεχθω και το εχω ξαναπει..

 

το ομνια (για λιγες μερες καθυστερηση,ισως να ηταν και το HD τωρα σε αυτην την θεση) ειναι το μονο κινητο,απο τοτε που πηρα το καιζερ, που με εχει κανει να εχω να ανοιξω το καιζερ μου πανω απο μια βδομαδα...

ειμαι πολυ μυστηριος και απαιτητικος απο τα κινητα μου....

θελω να μου τα κανουν ολα σωστα σταθερα και γρηγορα..

οποιο κινητο δεν μπορει να το κανει αυτο μου το εχει δειξει απο τις πρωτες μερες στα χερια μου....

και το ομνια δεν μου εχει δειξει τετοια στοιχεια.

 

δεν το λεω για να πω οτι αυτο ειναι πιο καλο απο το αλλο...χ#στηκα!!

 

εγω θελω να κανω την δουλεια μου...αν μου την κανουν καλως αν οχι...εκει

 

Buy and Sell - Mobiles :: myPhone Forum

 

ας σταματησει αυτο το ομνια vs hd δεν το αντεχω...

καλα να περνανε ολοι με τα κινητα τους και αν εχουν κατι να πουν,αρνητικο η θετικο για μια συσκευη ας το ποσταρουν στα αναλογα threads.

 

απλα πρωτα να κοιταζουν να εχουν οι ιδιοι γνωμη και επαφη με το αντικειμενο που κατηγορουν η εκθειαζουν....

 

φιλικα Δημητρης

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το HD έχει έρθει επίσημα στην Ελλάδα; Συγνώμη για τη ερώτηση, απλά δεν το έχω δεί κάπου. Και αν ναι, σε τί τιμή;

 

http://www.play247.gr/index.php?main_page=advanced_search_result&categories_id=&keyword=t8282&inc_subcat=1

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδιά, αυτή η αντιπαράθεση είναι πια πολύ κουραστική..

Καλύτερα να αρχίσουμε να λέμε ποιος έχει το καλύερο HD, με βάση το στήσιμο που έχει κάνει, και τα προγράμματα που χρησιμοποιεί, για να πάρουμε ιδέες και να τα αντιγράψουμε και οι υπόλοιποι !!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

Το έχει πάρει κανεις απο Ελλάδα παιδιά;

Αυτό το "Εγχειρίδιο χρήσης στα ελληνικά" που γράφει η play247 στα χαρακτηρίστηκα της συσκευής είναι πρωτοβουλία δικιά τους ή υπάρχει μεσα στο κουτί απο την ace ?

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδιά, αυτή η αντιπαράθεση είναι πια πολύ κουραστική..

Καλύτερα να αρχίσουμε να λέμε ποιος έχει το καλύερο HD, με βάση το στήσιμο που έχει κάνει, και τα προγράμματα που χρησιμοποιεί, για να πάρουμε ιδέες και να τα αντιγράψουμε και οι υπόλοιποι !!

 

ετσι ακριβως.:)

 

το thread ειναι για ενα συγκεκριμενο τηλεφωνο και ας παραμεινει σε αυτο.

 

καλες οι αντιπαραθεσεις και οι καλοπροαιρετες συγκρισεις (ολοι μας θα θελαμε ΚΑΙ εκεινο που εχει το ταδε κινητο στο δικο μας )αλλα μην γινεται και ο αυτοσκοπος του thread ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Το έχει πάρει κανεις απο Ελλάδα παιδιά;

Αυτό το "Εγχειρίδιο χρήσης στα ελληνικά" που γράφει η play247 στα χαρακτηρίστηκα της συσκευής είναι πρωτοβουλία δικιά τους ή υπάρχει μεσα στο κουτί απο την ace ?

 

υπάρχει μέσα στην συσκευασία από την ace φίλε μου!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ νόμιζα ότι 25 του Νοέμβρη θα ήταν διαθέσιμο ... Το έχουν από τώρα ???
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

 

Παιδιά χωρίς να θέλω να θήξω κάποιους επαγγελματίες, έχω να πω ότι αξίζει η αγορά μέσω expansys για δυο λόγους.

πρώτον είναι συνεράτης της HTC και δεύτερον λόγο μεγάλης κατανάλωσης έχει άλλη αντιμετόπιση.

Δύσκολα θα πάει στο expansys παρτίδα διαλογής.

Από πλευρά εγγύησης, τα έχουμε πει. Η ACE είναι υποχρεομένη και σεβεται την υποχρεωση της για παροχή υπερεσιών σε συσκευες προερχόμενες από την ευρωπαική ένωση.

Η δε expansys μέχρι που επιστρέφει χρήματα σε περίπτωση προβλήματος που εντοπισθει σε μικρό χρονικό διάστημα. Νομίζω 15 μέρες.

Και συν τοις άλλοις είναι και τα 65 ευρώ διαφοράς.

Αν λοιπόν είναι να το αγοράσει κάποιος από Ελλάδα γιατι να μην περιμένει λίγες μέρες να το πάρει από την ACE να έχει και ελληνικό μενού.

 

Επίσης μπαίνοντας στο 247 είδα τις τιμές για φορτιστές και έφριξα.

Πηγαίνετε στο Netimes και σηκώστε το.

Αγόρασα τον γνήσιο φορτιστή αυτοκινήτου της HTC περίπου 6 ευρώ.

και γενικά όλα αυτά τα βοηθητικά αξεσουαρ εκτός από τις θήκες που είναι λίγο φτηνιάρικες, είναι απόλυτα εγγυημένα.

 

Μάλιστα μου αλλαξαν ένα ΒΤ στερεοφωνικό hands free που το βραχυκύκλωσα βάζοντας στο να φορτώση από την usb του κομπιούτερ μου.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Εγώ νόμιζα ότι 25 του Νοέμβρη θα ήταν διαθέσιμο ... Το έχουν από τώρα ???

 

από τις 20 που παρέλαβα ήταν διαθέσιμο!

 

Παιδιά χωρίς να θέλω να θήξω κάποιους επαγγελματίες, έχω να πω ότι αξίζει η αγορά μέσω expansys για δυο λόγους.

πρώτον είναι συνεράτης της HTC και δεύτερον λόγο μεγάλης κατανάλωσης έχει άλλη αντιμετόπιση.

Δύσκολα θα πάει στο expansys παρτίδα διαλογής.

Από πλευρά εγγύησης, τα έχουμε πει. Η ACE είναι υποχρεομένη και σεβεται την υποχρεωση της για παροχή υπερεσιών σε συσκευες προερχόμενες από την ευρωπαική ένωση.

Η δε expansys μέχρι που επιστρέφει χρήματα σε περίπτωση προβλήματος που εντοπισθει σε μικρό χρονικό διάστημα. Νομίζω 15 μέρες.

Και συν τοις άλλοις είναι και τα 65 ευρώ διαφοράς.

Αν λοιπόν είναι να το αγοράσει κάποιος από Ελλάδα γιατι να μην περιμένει λίγες μέρες να το πάρει από την ACE να έχει και ελληνικό μενού.

 

Επίσης μπαίνοντας στο 247 είδα τις τιμές για φορτιστές και έφριξα.

Πηγαίνετε στο Netimes και σηκώστε το.

Αγόρασα τον γνήσιο φορτιστή αυτοκινήτου της HTC περίπου 6 ευρώ.

και γενικά όλα αυτά τα βοηθητικά αξεσουαρ εκτός από τις θήκες που είναι λίγο φτηνιάρικες, είναι απόλυτα εγγυημένα.

 

Μάλιστα μου αλλαξαν ένα ΒΤ στερεοφωνικό hands free που το βραχυκύκλωσα βάζοντας στο να φορτώση από την usb του κομπιούτερ μου.

 

παιδιά έχουμε πει και πιο παλιά ότι η αγορά είναι ελεύθερη για τον καθένα να αγοράζει από όπου θέλει! εμείς θα κάνουμε κριτική στα καταστήματα? δεν μας αρέσει πάμε αλλού!

Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη θα το παραγγειλω κατα πασα πιθανοτητα θελω να μου πειτε αν εχουν παρατηρηθει προβληματα οπως οι κιτρινιλες στις οθονες των diamond ή κατι αλλο που αν το παρατηρησω πρεπει να το γυρισω πισω για αλλαγη.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...