Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@X-GogoZ

Ευχαριστώ πολύ για την γνώμη σου! Θα ρίξω μια ματιά στο Jabra JBT3030! Επί την ευκαιρία, από που το πήρες ;

 

@ilka71

Για το GPS έχω ακούσει ότι κλειδώνει πολύ γρήγορα και ότι σε γενικές γραμμές είναι καλό αν και τα βρίσκει λίγο δύσκολα μέσα σε πυκνοκατοικημένες περιοχές με ψηλά κτίρια και στενά δρομάκια. Για να πω την αλήθεια όμως δεν με απασχολεί και τόσο πολύ, έχω ήδη GPS στο αυτοκίνητο! πιο πολύ με ενδιαφέρει να το χρησιμοποιήσω σαν κινητό και PDA μαζί, για βιβλία, υπενθυμίσεις και μικρά προγραμματάκια που φτιάχνω για την δουλειά!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@X-GogoZ

Ευχαριστώ πολύ για την γνώμη σου! Θα ρίξω μια ματιά στο Jabra JBT3030! Επί την ευκαιρία, από που το πήρες ;

 

Από το Πλάισιο.. :) επειδή ακούω μουσική συνέχεια μου έχει λύσει τα χέρια!Και με τα κουμπιά που έχει δεν χρειάζεται καν να το βγάλω απο την τσέπη...μόνο αν θέλω να αλλάξω album!

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν ειναι προβλημα της βονταφον αλλα τωρα τελευταια εχω προβλημα στην συνομιλια,ειτε δεν με ακουν ειτε το αντιθετο-με σημα δυο γραμμες- ωρες ωρες ενω πατω το κουμπι για κληση καθυστερει παααααρα πολλη να καλεσει,αλλες φορες ενω χτυπαει 2 φορες μετα πεφτει η συνδεση................................

 

 

θελησα να αλlαξω το radio αφου υποτiθεται βελτιστοποιει το σημα gsm ..εβαλα το αρχειο στην συσκευη και ακολουθησα ευλαβικα τα βηματα για αλλαγη του radio σε 1.12.25.16 και ενω στο τελος μου εδειξε ok UPDATE COMPLETE κολλησε εκει,και αναγκαστηκα να βγαλω την μπαταρια για να ολοκληρωθει η διαδικασια.τωρα η εκδοση του radio μου δειχνει οτι ειναι η 1.12.25.16 αλλα το παραπανω προβλημα παραμενει :what:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδια το fingerkbd μπορει να δουλεψει σαν προεπιλεγμενο πληκτρολογιο;το εβαλα στο sip change αλλα δεν....υπαρχει αλλος τροπος;
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!εχω καποια θεματα ηδη σε αρχεια cab.τα κλικαρω για να τρεξουν αλλα δεν βλεπω καμια αλλαγη.(δεν τα βλεπω στο desktop).θα μπορουσες παρακαλω να μου πεις ενα ενα βημα για να τα καταφερω?

 

ριχτα χυμα στο φακελο windows και μετα πηγαινε εναρξη/ρυθμισεις/σημερα ως δια μαγειας ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΕΚΕΙ :p :D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Άρα αν είναι έτσι όπως τα λες αυτά δεν είναι .cab, αλλά αν θυμάμαι καλά .tsk. Δεν είμαι εντελώς σίγουρος βέβαια. Παρεμπιπτόντως πως και γύρισες;; :p Ήλπιζα πως θα έλειπες για ακόμα λίγο! :lol: :lol:
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Άρα αν είναι έτσι όπως τα λες αυτά δεν είναι .cab, αλλά αν θυμάμαι καλά .tsk. Δεν είμαι εντελώς σίγουρος βέβαια. Παρεμπιπτόντως πως και γύρισες;; :p Ήλπιζα πως θα έλειπες για ακόμα λίγο! :lol: :lol:

 

μην στεναχωριεσαι:p

 

λειπω:lol:

 

απλα ειπα να μην την αφησω να παιδευεται για τετοιο αστειο θεμα :D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά πεδευομαι εδώ να κάνω το δικό μου Background για ολα τα μέρη του touchflo με τη βοήθεια του Site του panosha ... αλλά δεν βγάζω ακρη... στο σημείο που ανοιγουμε με το manilla editor την εικόνα που θέλουμε μετα τι κανω?δλδ την αποθηκεύω?τι ακριβώς κανω πριν ανοίξω το άλλο αρχειο με το Hex Editor ? πφφφ :wacko:
Link to comment
Share on other sites

re paidia molis pira to HTC Touch HD kai 8elw na mou peite an 3erei kanenas kanena kalo site gia applications programs kai games gia to kinito!

 

Ναι και σε παρακαλουμε γραφε Ελληνικα :D

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά πεδευομαι εδώ να κάνω το δικό μου Background για ολα τα μέρη του touchflo με τη βοήθεια του Site του panosha ... αλλά δεν βγάζω ακρη... στο σημείο που ανοιγουμε με το manilla editor την εικόνα που θέλουμε μετα τι κανω?δλδ την αποθηκεύω?τι ακριβώς κανω πριν ανοίξω το άλλο αρχειο με το Hex Editor ? πφφφ :wacko:

 

I think you can do that with a program. I am not sure! :p (Κώστα για σένα! :p)

Φίλε μου έχει ήδη βγει πρόγραμμα

[ATTACH]13645[/ATTACH]

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

I think that you can do that with a program. I am not sure! :p (Κώστα για σένα! :p)

Φίλε μου έχει ήδη βγει πρόγραμμα

[ATTACH]13645[/ATTACH]

ααα καλά έμεινα λίγο πίσω...κ παιδέυομαι εδω τοση ώρα... χαχαχαχ

να'σαι καλά!ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites

I think you can do that with a program. I am not sure! :p (Κώστα για σένα! :p)

 

ΤΗΝΧ Andreas :p

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

It's ok man!!! Άντε τέρμα τώρα γιατί θα μας βγάλουν και off topic στο τέλος.

@X-GogoZ, Δουλεύει το πρόγραμμα ή όχι ?

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Ναι έτσι. Τα συνιστά το φόρουμ. Και γενικά πρέπει να απαγορευτούν τα greeklish (όχι εντελώς)
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω πρόβλημα με αυτό αλλά το θέμα είναι ότι σπουδάζω στο εξωτερικό και έχω ξεχάσει την ορθογραφία μου και τα ελληνικά
Link to comment
Share on other sites

It's ok man!!! Άντε τέρμα τώρα γιατί θα μας βγάλουν και off topic στο τέλος.

@X-GogoZ, Δουλεύει το πρόγραμμα ή όχι ?

Ναι δουλεύει κανονικα το πρόγραμμα ολα οκ!αλλα έχω μια άλλη ερωτηση τώρα..

Πέρασα μερικα album στη καρτα μνημης...καθαρα στα ελληνικα ειναι ολα κ οι τιτλοι κ.τ.λ κ προσεξα οτι στο κινητο μου βγαζει κανονικα μονο οσα είναι με κεφαλαια κ τα υπολοιπα που είναι γραμμενα με μικρα γραμματα μου τα βγαζει αλαμπουρνεξικα...εχω αγγλικη ρομ!τι μπορω να κάνω για να μου τα βγαζει κανονικα?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εγω πλεον τα βαζω ολα στη μνημη της συσκευης. Τιποτα στην καρτα μνημης, εκτος απο Dest 7 και iGO8 :D

 

Εγώ πάλι δεν συμφωνώ με αυτή τη λογική μιας και για τα περισσότερα προγράμματα δεν κερδίζουμε τίποτα να τα έχουμε στην κύρια μνήμη. Είναι βέβαια και τα απωθημένα που έχουν μείνει από τις παλιές εποχές. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι δεν συμφωνώ με αυτή τη λογική μιας και για τα περισσότερα προγράμματα δεν κερδίζουμε τίποτα να τα έχουμε στην κύρια μνήμη. Είναι βέβαια και τα απωθημένα που έχουν μείνει από τις παλιές εποχές. :rolleyes:

 

 

Ας ειναι καλα η 16αρα καρτα Ολα εκει πανε :)

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν ειναι προβλημα της βονταφον αλλα τωρα τελευταια εχω προβλημα στην συνομιλια,ειτε δεν με ακουν ειτε το αντιθετο-με σημα δυο γραμμες- ωρες ωρες ενω πατω το κουμπι για κληση καθυστερει παααααρα πολλη να καλεσει,αλλες φορες ενω χτυπαει 2 φορες μετα πεφτει η συνδεση................................

 

 

θελησα να αλlαξω το radio αφου υποτiθεται βελτιστοποιει το σημα gsm ..εβαλα το αρχειο στην συσκευη και ακολουθησα ευλαβικα τα βηματα για αλλαγη του radio σε 1.12.25.16 και ενω στο τελος μου εδειξε ok UPDATE COMPLETE κολλησε εκει,και αναγκαστηκα να βγαλω την μπαταρια για να ολοκληρωθει η διαδικασια.τωρα η εκδοση του radio μου δειχνει οτι ειναι η 1.12.25.16 αλλα το παραπανω προβλημα παραμενει :what:

Κώστα για παρακολούθησε το γιατί κατι μου λέει για hardware πρόβλημα.

Για να βεβαιωθείς βάλε μια κάρτα άλλης εταιρείας cosmote ας πούμε και τσεκαρισε το.

Δες αν στο κάνει σε συγκεκριμένες περιοχές η οπουδήποτε. Αν στο κάνει μόνο στο σπίτι, είναι πρόβλημα της κεραίας της Vodafone.

Αν το κάνει παντού ετοιμάσε το για ταξίδι στην Αγια Παρασκευή για τσεκάρισμα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Πέστε μου ενα καλό πρόγραμμα μετρητή κλήσεων και ένα άλλο για ξυπνητήρι?
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα mp4 video και σερνεται οταν το βλεπω στη συσκευη .. Δεν εχω βάλλει καποιο πρόγραμμα ακομα .Θα μου πειτε το core player να βάλλω .Το θέμα ειναι απο τη στιγμη που υποστιριζει το format αυτο η συσκευη γιατι δε μπορει να τα παίξει με τα παρον προγραμματα.?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...