Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλά ε αν έχει τιμή γύρω στα 620 ευρώ όπως αναφέρει και το gsmarena τότε θα πουλίσει πολύ.

http://www.gsmarena.com/htc_touch_hd_gets_video_previewed_available_for_preorder_at_619_euro-news-596.php

Αχχχχ... Περιμένω και πως περιμένω τα Χριστούγεννα :P

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλά ε αν έχει τιμή γύρω στα 620 ευρώ όπως αναφέρει και το gsmarena τότε θα πουλίσει πολύ.

http://www.gsmarena.com/htc_touch_hd_gets_video_previewed_available_for_preorder_at_619_euro-news-596.php

Αχχχχ... Περιμένω και πως περιμένω τα Χριστούγεννα :P

 

Ψόφησε το Pro;

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί ... Πάντως είναι τέλεια συσκευή αν και λίγο μεγάλη σε μέγεθος.
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Εκπληκτική συσκευή όντως. Δείχνει ότι αν θέλει η HTC βγάζει πολύ καλές συσκευές. Και δικαιολογείται γιατί το Diamond έχει ορισμένες ελλείψεις (κακώς βέβαια).

 

Και εγώ είμαι ανάμεσα σε Diamond και HD. Η διαφορά στην τιμή πάντως θα είναι γύρω στα 200 € πιστεύω καθώς το HD θα πάει γύρω στα 800.

----------------------------------------------------

"Free your mind..."

Link to comment
Share on other sites

Ψόφησε το Pro;

 

κάτσε έχουμε καιρό ακόμα (για να ψοφήσει και το HD κλπ.)

 

πάντως δεν είναι εντάξει ο πατέρας του... έπρεπε να του πάρει και το pro και το HD για να έχει να αλλάζει ο νεαρός μας

 

αν θες μπορούμε να του μιλήσουμε Ανδρέα να σου βγάλει ένα μικρό badget, 700 ευρώ ανά τρίμηνο (πλην κανονικού χαρτζιλικιού) για τις PDA ανάγκες σου

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά... μην λέμε ότι να 'ναι! :rolleyes:

 

Η ερώτηση πήγαινε στον andrea :rolleyes:.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Πολύ αστείο. Γέλασα πάρα πολύ. Που θα πάει θα έρθω από εκεί (Ελλάδα) καμιά μέρα κάπου θα σε βρω :p ...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,πριν απο μια βδομαδα ειχα καταληξει στο pro,αλλα το hd με εβαλε στην πριζα.

πρωτον η οθονη,μετα οτι το θεωρω πολυ ομορφη συσκευη,απλα το μονο μειον πιστευω οτι θα ειναι λιγο δυσκολο στην χρηση των κουμπιων που εχει.

μεχρι να βγει και η τιμη επισημα,και φυσικα ποτε θα ερθει εχουμε να ακουσουμε και να διαβασουμε πολλα και διαφορα.

Link to comment
Share on other sites

Ωχ τώρα πρόσεξα οτι είναι 13.

Τι κρίμα που βαριέμαι να κράξω αυτή την ώρα.

Καλά εσύ τώρα το είδες ???? Κατάλαβα...

πάντως δεν στα λέω με κακία να το ξέρεις

ελπίζω να σε ταρακουνήσω λίγο, αλλά δεν το βλέπω

Ναι όμως πολύ ειρωνία... Αλλά για ποιο λόγο να με ταρακουνήσεις ?

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

γιατι στην ηλικια που εχεις προτεραιοτητα κανονικα θα επρεπε να ειχαν αλλα πραγματα και οχι τα κινητα,τουλαχιστον σε τετοιο βαθμο.

μην ξεχνας,παιδι και εφηβος εισαι μονο μια φορα...

δεν γυρνανε πισω

κινητα θα δοκιμαζεις μια ζωη...

μην το παρεις σαν υποδειξη,δεν ειμαι εγω αρμοδιος να δινω συμβουλες,παρτο σαν μια φιλικη τοποθετιση,και χωρις καθολου ειρωνια.

καθε αλλο:)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
γιατι στην ηλικια που εχεις προτεραιοτητα κανονικα θα επρεπε να ειχαν αλλα πραγματα και οχι τα κινητα,τουλαχιστον σε τετοιο βαθμο

 

Καλώς ή κακώς οι εποχές έχουν αλλάξει. Κακώς ασχολούμαστε με τον Ανδρέα, δικαίωμα του είναι όπως αντίστοιχα και του κάθε 40άρη και 50άρη που είναι εδώ μέσα, που παρόλο που έχει τόσες ευθύνες, ασχολείται με τον ίδιο ζήλο με αυτές τις συσκευές. ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα και με τις τελευταίες πληροφορίες, αυτή η συσκευή θα είναι γύρω στα 650 ευρώ. Το iphone από την άλλη, μπορώ να το αγοράσω με 300 ευρώ (το 3G).

 

Εσείς τι λέτε να κάνω...; Δεν έχω τα λεφτά για αυτή την συσκευή αλλά θα καθυστερήσω την αγορά μου αν νομίζεται ότι αξίζει περισσότερη αυτή.

 

Αυτή την στιγμή έχω το TyTN Ι και εντάξει.. είναι καλό, αλλά με αρκετά προβλήματα η οθόνη, keyboard, κτλ από την πολλή χρήση...

 

Εσείς τι νομίζεται;

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα και με τις τελευταίες πληροφορίες, αυτή η συσκευή θα είναι γύρω στα 650 ευρώ. Το iphone από την άλλη, μπορώ να το αγοράσω με 300 ευρώ (το 3G).

 

Εσείς τι λέτε να κάνω...; Δεν έχω τα λεφτά για αυτή την συσκευή αλλά θα καθυστερήσω την αγορά μου αν νομίζεται ότι αξίζει περισσότερη αυτή.

 

Αυτή την στιγμή έχω το TyTN Ι και εντάξει.. είναι καλό, αλλά με αρκετά προβλήματα η οθόνη, keyboard, κτλ από την πολλή χρήση...

 

Εσείς τι νομίζεται;

 

Ευχαριστώ.

 

Σε αυτό το φόρουμ η απάντηση είναι προφανής!

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου, μιας και θέλει να χτυπήσει το iphοne καλύτερα μην το βάλει τόσο. 650 το πολύ. Ελπίζω.

Όπως έχω ξαναπεί, δεν παίζει να χτυπήσει iPhone κατευθείαν, κατά τη γνώμη μου. Γιατί υπάρχουν 2 κατηγορίες ανθρώπων που παίρνουν iPhone:

1) Οι αδαείς που παρασέρνονται/εντυπωσιάζονται από το (φοβερό, ομολογουμένως) marketing της Apple και το αγοράζουν επειδή είναι ωραίο/μοδάτο/πιασάρικο (οι περισσότεροι δε γνωρίζουν καν την ύπαρξη εναλλακτικών λύσεων)...

2) Οι συνειδητοποιημένοι που επιλέγουν επειδή θέλουν ευχρηστία, ομοιογένεια στο λειτουργικό, καλύτερη απόκριση και άλλες ομορφιές, και βάζουν τα χαρακτηριστικά σε 2η μοίρα.

 

Το 1ο δεν αλλάζει, εκτός αν η HTC ταρακουνήσει τα νερά του marketing (σχεδόν απίθανο). Το 2ο, επίσης δεν αλλάζει γιατί το HD παραμένει WM και συνεχίζει να κουβαλάει τα "λειτουργικά κουσούρια" του Diamond, οπότε τα φοβερά χαρακτηριστικά του ποσώς ενδιαφέρουν τους iPhone fans...

 

Πάντως τα 800€ είναι στα όρια της λογικής τιμής... Νομίζω ότι στα 700-750 θα ήταν πιο λογικό, αλλά σιγά-σιγά θα πέσει η τιμή σε πιο φυσιολογικά επίπεδα... ;)

Link to comment
Share on other sites

800Ε??:confused::confused:

τουλαχιστον θα εχουμε το κεφαλι

μας ησυχο σε θεμα εγγυησης.:):)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...