Jump to content

LG Renoir (KC910)


asikis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

molis to pira k ego...k eroto...uparhei msn messenger i yahoo ?

http://www.ebuddy.com/mobilebeta/

gia deite do..alla den ehi to renoir pio tou moiaze se othoni k leitourkigo na vazame?

οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

molis to pira k ego...k eroto...uparhei msn messenger i yahoo ?

http://www.ebuddy.com/mobilebeta/

gia deite do..alla den ehi to renoir pio tou moiaze se othoni k leitourkigo na vazame?

 

Υπάρχει το mobichat, λειτουργει κανονικα κ για yahoo κ msn

To οποιο λειτουργει με την εκδοση για το viewty, οποτε μπορει το ιδιο να ισχυει και για την viewty εκδοση του ebuddy

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να λειτουργησει κατι τετοιο σε κινητο?:worry:

http://blog.telenav.com/photos/uncategorized/2008/08/26/geotagging.jpg

Τι ακριβως είναι αυτο? Μοιαζει με τα POI (Points Of Interest) των GPS.

... είναι τα βλέφαρά μου διάφανες αυλαίες.

Όταν τα ανοίγω, βλέπω εμπρός μου ότι κι αν τύχει

όταν τα κλείνω, βλέπω εμπρός μου ότι ποθώ - (Ανδρέας Εμπειρίκος)

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβως είναι αυτο? Μοιαζει με τα POI (Points Of Interest) των GPS.

 

Είναι geotagging σε χαρτη απανω...

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

molis to pira k ego...k eroto...uparhei msn messenger i yahoo ?

http://www.ebuddy.com/mobilebeta/

gia deite do..alla den ehi to renoir pio tou moiaze se othoni k leitourkigo na vazame?

 

Υπάρχει το mobichat, λειτουργει κανονικα κ για yahoo κ msn

To οποιο λειτουργει με την εκδοση για το viewty, οποτε μπορει το ιδιο να ισχυει και για την viewty εκδοση του ebuddy

 

Και μια java εφαρμογη δεν ειναι και τιποτα... θα λειτουργει το msn...

http://home.mobile.live.com/Home.mvc

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

nai katevasa tou viewty k doulevei mia hara ehi msn yahoo facebook aol ktl...
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

Αν έχει κανείς πάντως κανένα site με themes &games για το kc910 ας το δώσει ,γιατί το site που βρήκα με θέματα δεν δούλευαν τα url!

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

ναι, κι εγω χρειαζομαι επειγοντως θεματα.

επισης, μπορεις καποιος να δωσει μια οριστικη απαντηση αν το κινητο ειναι συμβατο με το συστημα πλοηγησης της garmin??

 

υ.γ Αυριο κλεινω μια εβδομαδα που εχω το renoir, καθε μερα το ερωτευομαι πιο πολυ! Η οθονη αφης ειναι απλα καταπληκτικη, σημερα στο γηπεδο τραβηξα κατι φοβερα βιντεο, εχω βεβαια ακομα πολλα να μαθω στον τομεα της φωτογραφησης και επιπλεον, για οσους λενε για την μπαταρια, το εβγαλα απο το φορτιστη το Σαββατο το πρωι και μεχρι την ωρα που γραφω αυτο το ποστ εχω 3 γραμμες στην μπαταρια.

Οκ, δεν εκανα καμια τρελη χρηση αλλα και τα βιντεο μου τα τραβηξα, και τα τηλεφωνα μου τα πηρα, και γενικα, ουτε βδομαδα δεν το χω, οποτε καθε τοσο το περιεργαζομαι χωρις λογο. Οποτε μια χαρα ειναι η μπαταρια του. Με εναν φορτιστη αυτοκινητου ολά θα ειναι τελεια.

Link to comment
Share on other sites

2.Αν εισαι φρονιμος..Που είναι ο kotsianis να του πω για τη java στο Renoir;;;:p

 

Ακούω!Εκτός και αν είναι εκτός θέματος σε σχέση με το τηλέφωνο,οπότε στειλε καλύτερα προσωπικό μήνυμα!!

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει κανείς πάντως κανένα site με themes &games για το kc910 ας το δώσει ,γιατί το site που βρήκα με 8έματα δεν δούλευαν τα url!

 

Eixe anaferei kai pio panw, pws se ka8e kinito tilefwno uparxei enas kwdikos opou mporeis na mpeis me auton ( sto site tis LG) kai na katebaseis arxeia: eikones,videos, games,8emata kok...

________

To prwi me kobw ki emena sto team!!! :D:D:D

 

Sorry gia ta greeklish, eimai se ena laptop pou den leitourgei i elliniki grafi (kias exei..)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

nai katevasa tou viewty k doulevei mia hara ehi msn yahoo facebook aol ktl...

 

a! polu kala loipon! Den eixe renoir ekei mesa, giauto kai sou edwsa peripou ena kinito pou profanws na exei idia domi, etsi kai leitoyrgei!

pes mas entypwseis?aksizei?

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι...το φλας του renoir ειναι χειροτερο απο αυτο του viewty;....επειδη ειχα παλιοτερα το viewty και θελω να δω σε τι επιπεδα ειναι αυτο του renoir....
Link to comment
Share on other sites

Από μερικές φωτογραφίες φαίνεται καλύτερο αν και πάλι είναι λίγο αδύναμο
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι...το φλας του renoir ειναι χειροτερο απο αυτο του viewty;....επειδη ειχα παλιοτερα το viewty και θελω να δω σε τι επιπεδα ειναι αυτο του renoir....

 

Φυσικα και ειναι καλύτερο, αλλα ειναι αδυναμο σχετικα.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Moλις ειδα στο αγγλικο σάιτ υπαρχει αναβάθμιση στην v.10e

http://uk.lgmobile.com/web/web.support.softWareUpdateRF.laf

 

εμεις μπορουμε να αναβαθμισουμε ή θα χάσουμε τα ελληνικα , κλπ;

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Μα η τελευταία έκδοση δεν είναι η e,αλλά η f!

 

ναι εχεις δικιο, για μενα καλο θα ηταν αφου εχω την β , αλλα δε νομιζω να γινεται αναβαθμιση , γιατι για ελλαδα στο προγραμματακι δε βλεπω το ρενουαρ :)

δεν πειραζει ομως.:)

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

ερωτηση

το ku990 εχει 1000 μπαταρια ενω το 910 900αρα γιατι αραγε??

μπαινει του viεwty στο renoir?

Founder of PiaggioX10.gr

Member of hyundaicoupe.eu

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση

το ku990 εχει 1000 μπαταρια ενω το 910 900αρα γιατι αραγε??

μπαινει του viεwty στο renoir?

 

 

Καλη ερώτηση! Θα ήθελα και εγώ απάντηση σε αυτό!

{Παντως ενημερωτικα, τα mah δεν παιζουν ρολο, για τον λογο οτι καθε κινητο "σπαταλα" διαφορετικα την μπαταρια του και ισως να κραταει περισσοτερο ενα κινητο με λιγοτερα mah στην μπαταρια του...}

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση

το ku990 εχει 1000 μπαταρια ενω το 910 900αρα γιατι αραγε??

μπαινει του viεwty στο renoir?

 

Διότι απλά έχει βελτιστοποιηθεί η κατανάλωση μπαταρίας στο Renoir!Ξέρουν οι μηχανικοί...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους...Kαλη Χρονια σε ολους με υγεια.

Οπως καταλαβαινετε ειμαι καινουργιο μελος και κατοχος του lg ΚC910...

Ειναι το πρωτο κινητο smart που εχω στην κατοχη μου,ειμαι πολυ ενθουσιασμενος μεχρι στιγμης...

Προσπαθισα να καταλαβω με το διαβασμα που εκανα σε αυτο το θεμα αλλα υπαρχει μπερδεμα σε οτι αφορα τους χαρτες..Περα απο το google.

Περνει;

Αν ναι πως.

Ευχαριστω εκ το προτερων σεβαστη καθε άποψη.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...