Jump to content

LG Renoir (KC910)


asikis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδιά αυτή η συσκευή κλειδώνει αυτόματα; δλδ κάθε φορά που σβήνει η οθόνη λόγω χρόνου (πχ 10 δευτερόλεπτα), να ζητάει κωδικό για να ξανανοίξει κι οχι μόνο πάτημα στο λουκετάκι. ευχαριστώ εκ των προτέρων
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδιά αυτή η συσκευή κλειδώνει αυτόματα; δλδ κάθε φορά που σβήνει η οθόνη λόγω χρόνου (πχ 10 δευτερόλεπτα), να ζητάει κωδικό για να ξανανοίξει κι οχι μόνο πάτημα στο λουκετάκι. ευχαριστώ εκ των προτέρων
Μεσα στις ρυθμισεις δεν έχει επιλογη για ''Κλειδωμα οθονης'' ?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Μια ερώτηση ...που δεν ξέρω αν είναι εφικτό να γίνει κιόλας....

Σκέφτομαι να αξιοποιήσω το παλιό μου LG KC-910 για την on line παρακολούθηση του ενυδρείου μου μέσω του wifi... δηλαδή κάτι σαν ip camera ή κάτι παρόμοιο.

Με λίγα λόγια (και με το αντίστοιχο πρόγραμμα φυσικά) να το έχω επί 24ώρου να τραβάει το ενυδρείο μου και να μπορώ να το βλέπω από οπουδήποτε... εννοείται ότι θα επικοινωνεί με το router που υπάρχει στον χώρο.

Είναι δυνατόν κάτι τέτοιο... η και κάτι παρόμοιο?

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

γεια σε ολους..!

σημερα το πρωι εσπασε η οθονη του κινητου μου πεφτωντας..

δεν με πειραξε πολυ γιατι ετσι κ αλλιως θα επαιρνα καινουριο κινητο σε μια βδομαδα...

αυτο που με προβληματιζει ειναι οι επαφες μου που ειναι πολλες και τα αρχεια στην μνημη του κινητου μου..

ξερει κανεις αν μπορω να τα μεταφερω στο καινουριο μου και πως? μηπως αν πηγαινα σε καποιο καταστημα?

δεν θελω να δωσω τσαμπα λεφτα για νεα οθονη...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...