Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχίσαμε πάλι τα ίδιαααα...

 

Το gb δν έχει μπει ακόμα (αν και το ενεργοποίησα στις 7/6), πλέον μου δείχνει στο app ότι δν έχω καθόλου δεδομένα, το 1mb άφαντο (για προστασία από τυχαίες χρεώσεις και καλά) και φυσικά -0,53€ από το λογαριασμό μου :mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

το 1 mb εμένα μου δείχνει οτι λήγει 21/7.Εσένα τι ημερομηνία λήξης έλεγε?
Link to comment
Share on other sites

το 1 mb εμένα μου δείχνει οτι λήγει 21/7.Εσένα τι ημερομηνία λήξης έλεγε?

 

21/7 και εμένα, αλλά πλέον δν υπάρχει

Link to comment
Share on other sites

Αρα σωστα μου ειπε η κοπελα στο τσατ πως το γβ επρεπε να εχει ηδη μπει απο τις 1/7 αφου δεν μπηκε και σημερα?

Το 1mb δεν νομιζω πως παιζει καποιο ρολο για την προσφορα με τα 8 ευρω που συζηταμε τωρα

Link to comment
Share on other sites

στο messenger απαντανε ολες τις ωρες? οποιος μπορει ας κανει μια κρουση κι εκει να δουμε τι παιζει.
Link to comment
Share on other sites

Αρχίσαμε πάλι τα ίδιαααα...

 

Το gb δν έχει μπει ακόμα (αν και το ενεργοποίησα στις 7/6), πλέον μου δείχνει στο app ότι δν έχω καθόλου δεδομένα, το 1mb άφαντο (για προστασία από τυχαίες χρεώσεις και καλά) και φυσικά -0,53€ από το λογαριασμό μου :mad::mad:

 

δηλαδη τωρα δεν εχεις καθολου υπολοιπο?Αν δεν εχεις εστω 0,01 δεν θα μπει καθολου...

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη τωρα δεν εχεις καθολου υπολοιπο?Αν δεν εχεις εστω 0,01 δεν θα μπει καθολου...

 

Όχι, έχω υπόλοιπο,μου αφαίρεσε όμως 0,53€. Νόμιζα ότι το gb θα έμπαινε αυτόματα και έκανα την βλακεια να είμαι στο ίντερνετ. Δν μου έδωσε τίποτα όμως, οπότε μου έφαγε και από τα χρήματα.

Link to comment
Share on other sites

Ισως γι'αυτό εξαφανίστηκε το 1 mb. Απορώ πότε θα το φορτώσουν το καινούργιο. Θα'χουμε ιστορίες και οι υπόλοιποι τις επόμενες μέρες...
Link to comment
Share on other sites

Να δειτε πως το γβ επρεπε ηδη να εχει μπει απο την 1/7....

Τι μπορουμε να κανουμε τωρα?

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όχι, έχω υπόλοιπο,μου αφαίρεσε όμως 0,53€. Νόμιζα ότι το gb θα έμπαινε αυτόματα και έκανα την βλακεια να είμαι στο ίντερνετ. Δν μου έδωσε τίποτα όμως, οπότε μου έφαγε και από τα χρήματα.

Κανοονικα 1 ευρω δεν χρεωνει για το ιντερνετ,πως σου εφαγε μονο ο,53ε?

Link to comment
Share on other sites

Η χρέωση είναι ανα kb οταν έχεις εξαντλήσει το αγορασμένο πακέτο ή το μπόνους. Εδώ το ρόλο αυτό μάλλον τον έπαιξε το 1 mb και μετά η χρέωση πήγε ανα kb.
Link to comment
Share on other sites

Θα έπρεπε να μπουν τα mb σε όσους έληξε ο πρώτος μήνας χθες. Υπάρχει πρόβλημα. Θα επικοινωνήσω μαζί τους.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μια από τα ίδια και εδώ. Το gb δεν μπήκε ποτέ. Τα 8 ευρώ όμως καλά τα πήραν κατευθείαν. Για μπείτε στη σελίδα τους στο fb και κράξτε τους δημόσια.https://www.facebook.com/Qkiniti/
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μια από τα ίδια και εδώ. Το gb δεν μπήκε ποτέ. Τα 8 ευρώ όμως καλά τα πήραν κατευθείαν. Για μπείτε στη σελίδα τους στο fb και κράξτε τους δημόσια.https://www.facebook.com/Qkiniti/

 

Σιγα που θα ιδρωσουν, μεχρι να διορθωσουν το "λαθος" ξερεις ποσα Ε θα εχουν μαζεψει απο εξτρα χρεωσεις σε οσους δε το πηραν χαμπαρι αλλα και σε οσους το πηραν και ενεργοποιησαν πακετο για να μη χρεωθουν και αλλο ;

Motorola Moto G

Nexus S, SlimJB 2.0, Beladus 7.1

Link to comment
Share on other sites

Τρελή απατεωνιά καθώς οι περισσότεροι νομίζουν ότι έχουν mb για 8μήνες αλλά το 1 ευρώ θα το χρεωθούν κανονικά και άντε βγάλε άκρη να στο γυρίσουν πίσω.Το chat δεν λειτουργεί Σάββατο?
Link to comment
Share on other sites

Στο fb λειτουργούν ΣΚ.

 

Τους έστειλα μήνυμα στο fb αλλά δεν έχουν απαντήσει. Τους έγραψα και στον τοίχο τους κάτω απο την πρώτη δημοσίευση αλλά δεν βλέπω να ασχολούνται.

Link to comment
Share on other sites

όταν σας είπα καλύτερα να βάζουν 1 του μήνα το 1GB για 8 πραγματικούς μήνες να με ακούτε.. Γιατί η πλατφόρμα είναι έτοιμοι για άλλες υπηρεσίες που βάζουν λεπτά ομιλία MB κάθε πρώτη του μήνα. από ότι είδα τα έχουν κάνει μπάχαλο άτομα που ήταν να πάρουν ΤΑ MB ακόμα τα ψάχνουν.... Αθάνατη wind..Καλή χρυσή αλλά στην ανοργανωσιά δεν σε φτάνει κανένας...

 

Το παραπάνω δεν είναι κράξιμο για να κράξω με το παραπάνω θέλω να ξέρετε ότι στην wind πρέπει να τα περιμένετε όλα γιατί δεν έχει οργάνωση..

 

kmpatra για το fb που ρωτάς. εάν δεν κάνω λάθος Σάββατο ναι δεν είναι σίγουρο όμως...

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...