Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το πιο οικονομικό ίντερνετ με διαφορά, απλά υπενθυμίζω ότι το περσινό πακέτο ήταν 7 μήνες + τον τρέχοντα μήνα, με 8 ευρώ.
Link to comment
Share on other sites

λοιπον για τα 2 ευρω που εφυγαν μαζι με τα 8 (ή και λίγο νωρίτερα όπως μου είπαν,απλά δεν το είχα δει) : ισχυριζονται οτι εστειλα στις 16.15 μηνυμα 17 στο 12410 και αποδοθηκε προσφορα 2 ευρω για 300' προς wind/q για 3 μηνες(η οποια προσφορα ουδεποτε ηρθε με sms παροτι μου ειπαν οτι την ελαβα τον Ιουνιο). Εγω βεβαια μηνυμα δεν εστειλα ποτε. Την ωρα που μιλαγα στο τσατ,ηρθε μηνυμα επιβεβαιωσης για την συγκεκριμενη προσφορα με αποστολέα το f2g :worry: (μιση ωρα μετα).

Η αληθεια ειναι οτι επανελλειμενα εχω παραπονεθει με αρκετα email οτι δεν λαμβανω προσφορες στο συγκεκριμενο νουμερο.Τωρα αν ενεργοποιησαν αναδρομικα τις προσφορες δεν ξερω.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ενεργοποίησα την υπηρεσία. Πέρσι το είχα για 8 μήνες. Πήρα όμως τηλέφωνο να κάνουν άρση φραγής δεδομένων γιατί μετά την λήξη της περσινής προσφοράς άρχισαν να με χρεώνουν 1 ευρώ για καθημερινή χρήση χωρίς να τα έχω ανοιχτά.

Πάντως εκεί που κινούμαι το 4G πάει σφαίρα.

 

Τυχαία χθες και σήμερα άρχισε η χρέωση αυτή 1,01 ευρώ σε κινητό με wind χωρίς να έχω ανοίξει δεδομένα.

Την πρώτη μέρα είπα ότι θα πάτησα κάτι λάθος. Άστο λέω.

Σήμερα πάλι τα ίδια και έκανα φραγή στη Wind σήμερα αφού τους τα έχωσα ένα χεράκι. Το θέμα με το 1.01 ευρώ χρέωσης νομίζω είναι μεγάλο πρόβλημα των εταιριών αυτών. Γιατί δεν συμβαίνει και στις άλλες εταιρείες τουλάχιστον σε μένα δεν έχει συμβεί.

 

http://i63.tinypic.com/2j15q8k.png

 

 

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Αν τα χρησιμοποιείς, δε σε χαλασαν ;)

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

αυτη την φορα καθολου,στο 2ο νουμερο που δεν χρησιμοποιω ομως για ομιλια, κανουν παρτυ τελευταια,μια με το "μπονους" και τα 160' με 4 ευρω,και σημερα παλι με τα γνωστα 1500' προς wind/q με 3 ευρω.Αυτα ολα τα ζητησα να τα γυρισουν πισω.

Link to comment
Share on other sites

10 μερες στην Q και εστειλα και εγω το μηνημα χωρις να εχω λαβει σε μυνημα την προσφορα και μου τα εδωσε !!!!

Μπραβο η Q !!! ετσι απλα :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

με την προσφορα αυτη εδω και 2 χρονια το ιδιο γινεται,ερχεται σε μερικους,ισχυει για ολους.

Η προσφορα των 2 ευρω την ιδια ωρα με μενα τραβαγε λεφτα και απο συνδρομητες f2g τωρα πως τους ξεφυγε και το εκαναν και σε μενα σε q δεν ξερω.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

απ'οτι εχει αναφερθει ναι.

edit γραψε λάθος αυτο που αναφερθηκε εδω εγραφε για νεο αριθμο,σε υπαρχον δεν ξερω,τις επομενες μερες που θα βαλω θα δω.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Έκανα πριν λίγο μια ανανέωση 5 ευρώ για να συμπληρώσω τα 8 που χρειάζονταν.

Είναι για 3 μήνες

Edited by Vox
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω κι εγώ την αγορά της προσφοράς των 8GB χωρίς να μου έχει έρθει το SMS. Η ανανέωση υπολοίπου που έκανα ήταν δυστυχώς με τρίμηνη διάρκεια.
Link to comment
Share on other sites

Είχα γύρω στα 7.20 μέσα. Αγόρασα άλλα 5 online. Πήγαμε στα 12.20 ευρώ.

Αφαιρέθηκαν τα 8 από την προσφορά. Έκανα μια κλήση για απενεργοποίηση της φραγής 0,24 λεπτά και έχουμε:

 

http://i66.tinypic.com/307th5j.jpg

 

Οπότε λήξη σε 3 μήνες. Έτσι δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

Εάν βάλω τώρα κάρτα, είναι τρίμηνης διάρκειας το υπόλοιπο;

 

Ναι, εβαλα χθες

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Όμορφα σήμερα, αφαιρέθηκαν 3€, για προσφορά 1500 λεπτών, "εντελώς δωρεάν".......

 

Η απάντηση στο τηλέφωνο των παραπόνων ήταν ότι "τυχαία επιλέγουμε κάποιος συνδρομητές και κάνουμε τη χρέωση"..... Ο επαγγελματισμός στο απόγειό του.....

 

Εννοείται ότι επέστρεψαν τα 3€ μετά από 20 λεπτά.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

http://i63.tinypic.com/2j15q8k.png

Δεν ελαβα μηνυμα

Εστειλα 8GB στο 12000

Πήρα την προσφορά

Ο πρωτος μηνας ληγει 24/11, (δεν ειναι ο Οκτωβριος)

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω mb απο προηγουμενα μπονους-πακετα και μου τρωει πρωτα απο αυτο της προσφορας ,γιατι?

το 1 gb που πηρα παντως με αυτη την προσφορα λεει οτι ληγει 24-11-2016

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή, αν κατάλαβα καλά, οι 8 μήνες των 8gb θα ξεκινήσουν να μετρούν από την ημέρα ενεργοποίησή τους, αν ενεργοποιήσω σήμερα θα λήξουν 25.06.2017? αν είναι έτσι μάλιστα, γιατί την προηγούμενη φορά μας έφαγαν έναν μήνα.
Link to comment
Share on other sites

δηλαδή, αν κατάλαβα καλά, οι 8 μήνες των 8gb θα ξεκινήσουν να μετρούν από την ημέρα ενεργοποίησή τους, αν ενεργοποιήσω σήμερα θα λήξουν 25.06.2017? αν είναι έτσι μάλιστα, γιατί την προηγούμενη φορά μας έφαγαν έναν μήνα.

 

Σωστα καταλαβες ετσι ειναι εγω εβαλα ληγει ενα μηνα μετα

Link to comment
Share on other sites

Σωστα καταλαβες ετσι ειναι εγω εβαλα ληγει ενα μηνα μετα

Δε νομίζω ότι είναι έτσι...ξέρετε τι θα κάνουν;Μόλις μπει ο Νοέμβρης θα σου βάλει αλλο 1 giga...έτσι ο πρώτος μήνας θα λογίζεται ο Οκτώβρης....

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε μηνυμα απο Q για 200' προς ολους + 1 Gb με 3€

 

ξερει κανεις αν τα λεπτα του χροινου ομιλιας ειναι ανα δευτερολεπτο ή τρίλεπτα;

 

ευχαριστω

Edited by impreza_sti
Απαγορεύεται η γραφή τύπου sms
Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε μνμ απο Q για 200' προς ολους + 1 Gb με 3€

 

ξερει κανεις αν τα λεπτα του χροινου ομιλιας ειναι ανα δευτερολεπτο ή τρίλεπτα;

 

ευχαριστω

Οπως και να ειναι, συμφαιρει ....

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...