Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άρα παιδιά αυτο που μου ειπαν για την κομμένη καρτα ηταν παπατζα?? Αν ναι δεν μπορω να καταλαβω γιατι μου ειπαν κατι τετοιο...
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω...εχω τις χειροτερες εντυπωσεις απο την εξυπηρετηση των καταστημάτων τους αλλα αυτο ηταν το κερασάκι στην τουρτα.θα με τρέχουν πάλι αύριο εκ νεου επειδή βαριούνται να κανουν τη δουλειά τους...ηθελα να ξερά τι θα μου ελεγαν αν παρω αυριο στα κεντρικα και τους ενημερώσω οτι με απετρεψαν από το να ερθω στο δικτυο τους τα ίδια τους τα Καταστήματα,λέγοντας μου ανυπόστατα πράγματα.ειλικρινα το εχω απορια... Edited by nokse
Link to comment
Share on other sites

Άρα παιδιά αυτο που μου ειπαν για την κομμένη καρτα ηταν παπατζα?? Αν ναι δεν μπορω να καταλαβω γιατι μου ειπαν κατι τετοιο...

 

Παιδιά καλησπερα.εχω συσκευη που δεχεται microsim.πηγα λοιπον σημερα σε κατάστημα για φορητοτητα απο βοντα σε q.μου ειπαν οτι δεν υπαρχει microsim για καρτοκινητή q και πως αν μου την κοψουν δεν θα εχω ίντερνετ.ισχύει κατι τετοιο?με προέτρεψε να κανω συνδεση και εφυγα.ισχυει αυτο που μου ειπαν?

no comment

Link to comment
Share on other sites

εδω σε λιγο οι υπαλληλοι των καταστηματων και των 3 παροχων δε θα μας λενε 'καλημερα/σπερα', θα μας λενε 'δωσε ταυτοτητα να σου κανω συμβολαιο' :lol:
Link to comment
Share on other sites

εδω σε λιγο οι υπαλληλοι των καταστηματων και των 3 παροχων δε θα μας λενε 'καλημερα/σπερα', θα μας λενε 'δωσε ταυτοτητα να σου κανω συμβολαιο' :lol:

 

Χαχαχαχαχα :lol:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

από όταν άλλαξα συσκευή (από nokia 5530 σε zte carl) δε λαμβάνω sms που να με ενημερώνει για κλήσεις που είχα ενώ το τηλέφωνο ήταν κλειστό ή μιλούσα.

 

Είναι κάτι που μπορώ να κάνω για να μου έρχονται τα sms ή πρέπει να πάω σε κατάστημα;

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

από όταν άλλαξα συσκευή (από nokia 5530 σε zte carl) δε λαμβάνω sms που να με ενημερώνει για κλήσεις που είχα ενώ το τηλέφωνο ήταν κλειστό ή μιλούσα.

 

Είναι κάτι που μπορώ να κάνω για να μου έρχονται τα sms ή πρέπει να πάω σε κατάστημα;

 

ευχαριστώ

προώθηση των κλήσεων όταν ειναι κλειστό ή κατειλημένο στο 6995554444

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, φορητότητα απο F2G σε Q σε πόσες μέρες γίνεται;

σε τρεις μέρες

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπερα.εχω συσκευη που δεχεται microsim.πηγα λοιπον σημερα σε κατάστημα για φορητοτητα απο βοντα σε q.μου ειπαν οτι δεν υπαρχει microsim για καρτοκινητή q και πως αν μου την κοψουν δεν θα εχω ίντερνετ.ισχύει κατι τετοιο?με προέτρεψε να κανω συνδεση και εφυγα.ισχυει αυτο που μου ειπαν?

Μακακιες σου είπαν ... τι ήταν καμιά ξανθιά ωραία κομμώτρια

μπωρεις να την κόψεις με το ψαλίδι άλλα αυτό με την ευθύνη σου γιατί και εγώ πήγα να κόψω και βγήκε μακακια ευτυχώς έκανα πρώτα στη σιμ cosmote :lol:

 

Τι να πω...εχω τις χειροτερες εντυπωσεις απο την εξυπηρετηση των καταστημάτων τους αλλα αυτο ηταν το κερασάκι στην τουρτα.θα με τρέχουν πάλι αύριο εκ νεου επειδή βαριούνται να κανουν τη δουλειά τους...ηθελα να ξερά τι θα μου ελεγαν αν παρω αυριο στα κεντρικα και τους ενημερώσω οτι με απετρεψαν από το να ερθω στο δικτυο τους τα ίδια τους τα Καταστήματα,λέγοντας μου ανυπόστατα πράγματα.ειλικρινα το εχω απορια...

Καλά ... Εγώ έκανα 2 αριθμούς WIND και ο ένας δεν δουλεύει εδώ και 1 μηνά σιχάθηκα να ασχολούμαι με τους μ:X:X:X

Και αν τους πεις Q θα σου ζητάνε 5€

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χαιρετώ την παρέα της Q.

Έφυγα από συμβόλαιο cosmote και έκανα αίτηση στην Q, διάβασα αρκετά και στο forum και στην σελίδα τους και έχω μία απορία.

 

Σαν νέος συνδρομητής είδα ότι παίρνω:

 

1) 350MB/μήνα για 2 μήνες

2) Βάζω πχ 20€ σε κατάστημα WIND και μου δίνουν 300' και 300 sms προς WIND/Q με ελαχ. χρόνο χρέωσης 3' και ισχύ 30 ημέρες.

 

Πέρα από αυτά, τα 2 παρακάτω ισχύουν και για συνδρομητές Q;

http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/kartokiniti/wind-card-to-all/diplasios-hronos-omilias-dorean-epikoinonia-pros-oli-ti-windq/

 

Δλδ αγοράζω ένα πακέτο 3€/60' προς όλους και μου δίνει άλλα 60' με 3 λεπτά ελαχ. χρόνο;

 

και:

http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/kartokiniti/paketa-talk-and-surf/talk-surf-300/

Γιατί βλέπω ότι το Talk and Surf γράφει:

"Ισχύει για όλα τα πακέτα καρτοκινητής F2G/ WIND CARD to ALL/Q."

 

Μήπως τα έχω κάνει μαντάρα στο μυαλό μου με τόσα bonus; :lol:

Edited by june
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χαιρετώ την παρέα της Q.

Έφυγα από συμβόλαιο cosmote και έκανα αίτηση στην Q, διάβασα αρκετά και στο forum και στην σελίδα τους και έχω μία απορία.

 

Σαν νέος συνδρομητής είδα ότι παίρνω:

 

1) 350MB/μήνα για 2 μήνες

2) Βάζω πχ 20€ σε κατάστημα WIND και μου δίνουν 300' και 300 sms προς WIND/Q με ελαχ. χρόνο χρέωσης 3' και ισχύ 30 ημέρες.

 

Πέρα από αυτά, τα 2 παρακάτω ισχύουν και για συνδρομητές Q;

http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/kartokiniti/wind-card-to-all/diplasios-hronos-omilias-dorean-epikoinonia-pros-oli-ti-windq/

 

Δλδ αγοράζω ένα πακέτο 3€/60' προς όλους και μου δίνει άλλα 60' με 3 λεπτά ελαχ. χρόνο;

 

και:

http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/kartokiniti/paketa-talk-and-surf/talk-surf-300/

Γιατί βλέπω ότι το Talk and Surf γράφει:

"Ισχύει για όλα τα πακέτα καρτοκινητής F2G/ WIND CARD to ALL/Q."

 

Μήπως τα έχω κάνει μαντάρα στο μυαλό μου με τόσα bonus; :lol:

 

γιατί δεν κοιτάς απλά εδώ;;;

http://www.wind.com.gr/gr/q/

Link to comment
Share on other sites

γιατί δεν κοιτάς απλά εδώ;;;

http://www.wind.com.gr/gr/q/

 

Εδώ είδα, αλλά δεν έγραφε τίποτα για διπλασιασμούς κτλ..

Ούτε καν για τα 350MB των 2 πρώτων μηνών δεν γράφει.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είδα, αλλά δεν έγραφε τίποτα για διπλασιασμούς κτλ..

Ούτε καν για τα 350MB των 2 πρώτων μηνών δεν γράφει.

 

και όμως....

http://www.wind.com.gr/gr/q/ananeosi-hronou-q/tropoi-ananeosis/

 

νομίζω θα βρεις τις απαντήσεις που θες άμα ψάξεις λίγο το site τους :ninja:

Link to comment
Share on other sites

και όμως....

http://www.wind.com.gr/gr/q/ananeosi-hronou-q/tropoi-ananeosis/

 

νομίζω θα βρεις τις απαντήσεις που θες άμα ψάξεις λίγο το site τους :ninja:

 

Και ξαναρωτώ, βλέπεις κάπου στο λινκ που παρέθεσες να γράφει κάτι για διπλασιασμούς ή 350MB δώρο για τους 2 πρώτους μήνες;

Γιατί είδα στα screenshots που πόσταραν άλλοι χρήστες στις προηγούμενες σελίδες του τόπικ να αναφέρει για bonus προς όλους.

 

Το μόνο που γράφει στο λινκ είναι αυτό με τα έξτρα λεπτά που σου δίνουν αν ανανεώσεις σε κατάστημα, το οποίο το έχω ήδη γράψει στην πρώτη μου ανάρτηση!

Link to comment
Share on other sites

όχι, ό,τι λέει στο site τους ισχύει... άμα σου δώσουν τίποτα έξτρα με την ενεργοποίηση είναι άλλο θέμα.... άμα δεις και άλλοι χρήστες q ή f2g παίρνουν μηνύματα για διπλασιασμό σε άσχετες φάσεις...

επίσης αυτό για ελάχιστο χρόνο χρέωσης τα 3' πού το είδες;;; η q χρεώνει την ομιλία από εκτός πακετού ανά 1'' και ομιλία εντός πακέτου ανά 1' . τα 3΄ελάχιστη ισχύουν στα πακέτα f2g

απλά λέω να περιμένεις να πάρεις μόνο αυτά που λέει στο site τους, ό,τι άλλο έρθει καλοδεχούμενο αλλά μην περιμένεις να στο δώσουν με σιγουριά... αυτά έτσι και αλλιώς αλλάζουν ανά τακτά διαστήματα

Link to comment
Share on other sites

όχι, ό,τι λέει στο site τους ισχύει... άμα σου δώσουν τίποτα έξτρα με την ενεργοποίηση είναι άλλο θέμα.... άμα δεις και άλλοι χρήστες q ή f2g παίρνουν μηνύματα για διπλασιασμό σε άσχετες φάσεις...

επίσης αυτό για ελάχιστο χρόνο χρέωσης τα 3' πού το είδες;;; η q χρεώνει την ομιλία από εκτός πακετού ανά 1'' και ομιλία εντός πακέτου ανά 1' . τα 3΄ελάχιστη ισχύουν στα πακέτα f2g

απλά λέω να περιμένεις να πάρεις μόνο αυτά που λέει στο site τους, ό,τι άλλο έρθει καλοδεχούμενο αλλά μην περιμένεις να στο δώσουν με σιγουριά... αυτά έτσι και αλλιώς αλλάζουν ανά τακτά διαστήματα

 

Αυτό με τα 3' κάπου το διάβασα σε προηγούμενες σελίδες.

Πως ότι παίρνεις από bonus πάει με ελαχ. χρόνο χρέωσης τα 3'.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τα 3' κάπου το διάβασα σε προηγούμενες σελίδες.

Πως ότι παίρνεις από bonus πάει με ελαχ. χρόνο χρέωσης τα 3'.

 

ότι παίρνεις από bonus πάει με ελαχ. χρόνο χρέωσης τα 3'. το πακέτο των 60' δεν είναι μπόνους, άρα έχει ελαχ. χρονο χρέωσης 1'. Επίσης μπορεί να πάρεις τα 350ΜΒ κλπ, είναι προσφορά που τρέχει απ το καλοκαίρι και κάποιοι είπαν ότι ισχύει ακόμη. Λεπτά προς όλους δεν παίρνεις με ανανέωση στη Q, μόνο αν σου στείλουν επιλεκτική προσφορα που δίνει 90' προς όλους με ανανέωση από 5€

Link to comment
Share on other sites

ότι παίρνεις από bonus πάει με ελαχ. χρόνο χρέωσης τα 3'. το πακέτο των 60' δεν είναι μπόνους, άρα έχει ελαχ. χρονο χρέωσης 1'. Επίσης μπορεί να πάρεις τα 350ΜΒ κλπ, είναι προσφορά που τρέχει απ το καλοκαίρι και κάποιοι είπαν ότι ισχύει ακόμη. Λεπτά προς όλους δεν παίρνεις με ανανέωση στη Q, μόνο αν σου στείλουν επιλεκτική προσφορα που δίνει 90' προς όλους με ανανέωση από 5€

 

ΟΚ ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ ευχαριστώ!

 

Στην Q:

Οποιοδηποτε ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΟ ΠΑΚΕΤΟ εχει χρεωση ανα 1 λεπτο.

 

Ολα τα ΜΠΟΝΟΥΣ εχουν ελαχ.χρεωση 3 λεπτα

Link to comment
Share on other sites

Έχω 2 αριθμούς wind φρέσκους δεν έχω κάνει ούτε ανανέωση μπορώ να τους μεταφέρω στην Q

Φυσικά, αλλά μέχρι να το κάνεις κράτα τους στο ψυγείο.... :-)

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...