Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

On 8/2/2024 at 5:02 ΜΜ, azuli said:

ψοφησε το αλογο παει

εδω και πολυ καιρο δεν συμφερει σε σχεση με frog,με εξαιρεση τους ελαχιστους που επαιρναν την προσωπικη προσφορα με τα 5 ευρω (εγω προσωπικα ειχα απειρα χρονια στην Q και μονο 2 φορες την ειχα δει)

 

για τους υπολοιπους πλεον η frog ειναι πιο οικονομικη και αξιοπιστη,χωρις να εχεις το νου σου ολη την ωρα να βαζεις ξυπνητηρια μηπως πετυχεις κανα συμφερον countdown μια φορα στους 3 μηνες

 

εγω πηρα 2 αριθμους και την εκανα για frog,αφησα εναν μονο στην Q που δεν θα βαζω λεφτα μεσα,απλα για να υπαρχει ο αριθμος και αν φτασουν οι 18 μηνες που δινει τον αριθμο αλλου και τον χρειαζομαι τοτε μπορει να κανω καμια ανανεωση 8 ευρω (σιγα να μην υπαρχει μεχρι τοτε) για να τον κρατησω αλλους 18 μηνες,αλλιως πουλο κι αυτον.

 

εκει που ειχα ξεκινησει στην Q και την εβγαζα με 3 ευρω τον μηνα τωρα τα εχουν κανει ετσι που ηθελα για τα ιδια και πιο λιγα 12 το λιγοτερο.

 

 

ενδεικτικα ενα μεσο πακετο frog που καλυπτει τους περισσοτερους και σε ομιλια και σε data  10gb και 200 προς ελλαδα και 400 προς frog κανει 8.90ε και με rollover κιολας αν ενεργοποιησεις το ιδιο πακετο πριν την ληξη του

 

και πολλα εξτρα δωρακια που δινει με αποκορυφωμα ενα τρελο που δινει που δεν το λεω γιατι δεν θελω να καει γρηγορα,οποιος θελει του το λεω σε προσωπικο μηνυμα.

 

Φαινεται σα να κανω διαφημιση στην frog αλλα στην πραγματικοτητα απλα με εχει ξενερωσει τοσο η Q με τις νεες της ''πολιτικες''

Έχει 2 μήνες που σου έστειλα πμ αλλά δεν απάντησες. 

Link to comment
Share on other sites

Έχει από την Παρασκευή το μεσημέρι που έλαβα τη σιμ από τον κούριερ. Το καταλαβαίνω να μην κάνουν φορητότητες σ/κ αλλά πόσο θα περιμένω ακόμα ξέρει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mantzanes said:

Έχει από την Παρασκευή το μεσημέρι που έλαβα τη σιμ από τον κούριερ. Το καταλαβαίνω να μην κάνουν φορητότητες σ/κ αλλά πόσο θα περιμένω ακόμα ξέρει κανείς;

Παίζει σήμερα, μετά τις 17:00

Link to comment
Share on other sites

On 14/4/2024 at 4:10 ΜΜ, gpapas640 said:

Έχει 2 μήνες που σου έστειλα πμ αλλά δεν απάντησες. 

εχεις δικιο,τωρα το ειδα,μου ειχαν στειλει πολλοι και καπως μου διεφυγε..

 

αυτο με τα 30gb με χωρα προτιμησης την ουκρανια νομιζω το σταματησανε,ή ηταν για μια φορα μονο,εμενα δεν μου ξαναρθε

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, azuli said:

εχεις δικιο,τωρα το ειδα,μου ειχαν στειλει πολλοι και καπως μου διεφυγε..

 

αυτο με τα 30gb με χωρα προτιμησης την ουκρανια νομιζω το σταματησανε,ή ηταν για μια φορα μονο,εμενα δεν μου ξαναρθε

Τώρα πρέπει να βάλουμε σιγά σιγά το Ισραήλ αν θέλουμε GB.. 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Mantzanes said:

Τώρα πρέπει να βάλουμε σιγά σιγά το Ισραήλ αν θέλουμε GB.. 

Αυτην την εβδομάδα θα βαλεις Ιραν και την επομενη εβδομάδα θα βαλεις Ισραηλ.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, VIPdriver said:

Αυτην την εβδομάδα θα βαλεις Ιραν και την επομενη εβδομάδα θα βαλεις Ισραηλ.

Μπααα δυσκολάκι να σ δώσουν για Ιράν GB.. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Mantzanes said:

Πάει και η δεύτερη εργάσιμη.. άντε να δούμε..

Τόση ταλαιπωρία για μια κάρτα Κιου 🫨🫨 Αυτή την που βρίσκεται και σε ποια κούριερ αν επιτρέπεται 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, elkons said:

Τόση ταλαιπωρία για μια κάρτα Κιου 🫨🫨 Αυτή την που βρίσκεται και σε ποια κούριερ αν επιτρέπεται 

Δεν το κατάλαβα αυτό με το κούριερ που ρωτάς..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mantzanes said:

Δεν το κατάλαβα αυτό με το κούριερ που ρωτάς..

Ενοω αυτή την στιγμή που βρίσκεται το δέμα σου , επίσης σε ποια μεταφορική εταιρεία είναι;

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, elkons said:

Ενοω αυτή την στιγμή που βρίσκεται το δέμα σου , επίσης σε ποια μεταφορική εταιρεία είναι;

Έχω κάνει φορητότητα ένα νούμερο από Cosmote σε Q. Έχω λάβει τη νέα σιμ από το κούριερ και περιμένω να ενεργοποιηθεί. Αλλά ούτε φωνή ούτε ακρόαση από την Παρασκευή το μεσημέρι.

Edited by Mantzanes
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, VIPdriver said:

Αυτην την εβδομάδα θα βαλεις Ιραν και την επομενη εβδομάδα θα βαλεις Ισραηλ.

Ισλαμική Δημοκρατία του Ιράν παρακαλώ 😆

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά θα έπρεπε να δηλώνουμε Ελλάδα και να μας δίνει μόνιμα δωρεάν ντατα (με τον πολεμο αισχροκέρδειας που δεν λέει να σταματήσει). Γίνει δεν γίνει πολεμος στην Μ.Ανατολη, οι βενζινάδες θα κάνουν παρτυ και αυτό το Πάσχα... 

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όμως;

Αφού οι ελεγκτικοί μηχανισμοί επαγρυπνούν.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, VIPdriver said:

Κανονικά θα έπρεπε να δηλώνουμε Ελλάδα και να μας δίνει μόνιμα δωρεάν ντατα (με τον πολεμο αισχροκέρδειας που δεν λέει να σταματήσει). Γίνει δεν γίνει πολεμος στην Μ.Ανατολη, οι βενζινάδες θα κάνουν παρτυ και αυτό το Πάσχα... 

Δεν σε βλέπω να γίνεσαι βενζινάς όμως!! Γιατί αφήνεις την ευκαιρία να πάει χαμένη και γλεντάνε άλλοι;

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Mantzanes said:

Δεν σε βλέπω να γίνεσαι βενζινάς όμως!! Γιατί αφήνεις την ευκαιρία να πάει χαμένη και γλεντάνε άλλοι;

Έχω μια κακή συνήθεια να μην κλέβω τον κόσμο ρε γμτ! 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, VIPdriver said:

Έχω μια κακή συνήθεια να μην κλέβω τον κόσμο ρε γμτ! 

Σε έφαγε η τιμιότητα ρε συ.. άγιος άνθρωπος!!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, VIPdriver said:

Εσυ; Βενζινάς ε;

Το βρήκες ρε γμτ.. περίμενε ήρθε πελάτης.. πάω να τα κονομήσω και επιστρέφω..

4 ώρες πριν, Mantzanes said:

Έχω κάνει φορητότητα ένα νούμερο από Cosmote σε Q. Έχω λάβει τη νέα σιμ από το κούριερ και περιμένω να ενεργοποιηθεί. Αλλά ούτε φωνή ούτε ακρόαση από την Παρασκευή το μεσημέρι.

Τέρμα η αγωνία αδέρφια!!!

 

IMG_20240417_110140.jpg

Edited by Mantzanes
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για την ενεργοποίηση του Volte και του VoWifi θέλει επικοινωνία με την εξυπηρέτηση; Ένα VOW ΝΑΙ που γράφει στο site δεν λειτουργεί.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Mantzanes said:

Παιδιά για την ενεργοποίηση του Volte και του VoWifi θέλει επικοινωνία με την εξυπηρέτηση; Ένα VOW ΝΑΙ που γράφει στο site δεν λειτουργεί.

Αυτό αφορά στο WiFi calling και το στέλνεις στο 1202.

Εάν δεν λειτουργήσει, μπορείς να καλέσεις δωρεάν στο τεχνικό τμήμα, 13700 και να ζητήσεις να σου το ενεργοποιήσουν.

Προϋπόθεση είναι να έχεις συμβατή συσκευή.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...