Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

150' με 3 ευρώ στο countdown... κάπου χάλασε η σούπα...που είναι τα γιγα (οεο) ?
Link to comment
Share on other sites

150' με 3 ευρώ στο countdown... κάπου χάλασε η σούπα...που είναι τα γιγα (οεο) ?

 

Αυτό θα έγραφα τώρα. Τα countdown πλέον τα βγάζουν όπως τους συμφέρει ;) δεν ήταν βέβαια τίποτα σίγουρο αλλά φαίνεται πλέον ότι την κοινή γραμμή που ακολουθούσαν την έβαλαν στην άκρη

 

Screenshot-20200313-090612.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες "έληξε" εννοείς ότι πέρασαν 13 μήνες από την τελευταία φορά που έβαλες κάρτα;

 

Αυτό εννοώ, ότι πέρασαν οι 13 μήνες.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό εννοώ, ότι πέρασαν οι 13 μήνες.

 

Στειλε απευθείας προσωπικό μήνυμα στο γκρουπ της Κιού στο Facebook μέσω messenger για να σε καθοδηγήσουν.

Link to comment
Share on other sites

Στειλε απευθείας προσωπικό μήνυμα στο γκρουπ της Κιού στο Facebook μέσω messenger για να σε καθοδηγήσουν.

 

Μόλις το έκανα, ρώτησα και αν γινεται. Μου είπαν να πάρω στο 13800 τι πότε άλλο.

Θα πάρω και θα δω.

Link to comment
Share on other sites

Στειλε απευθείας προσωπικό μήνυμα στο γκρουπ της Κιού στο Facebook μέσω messenger για να σε καθοδηγήσουν.
σώθηκε.....

παλαιότερα ρωτούσαν οι ίδιοι και σου απαντούσαν

 

τι έγινε πάλι λεπτά ομιλίας έχουν

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά από το 13800 μου δήλωσαν ότι πρέπει να πάω στο κατάστημα της wind οι οποίοι θα πρέπει να κάνουν δεκτό το αίτημα μου δίνοντας μου ταυτόχρονα νέα κάρτα.

Εάν συνεχίσουν να αρνούνται, να καλέσω ενώπιον τους.

Link to comment
Share on other sites

Από εκεί που τα έγραφαν όλα στα greeklish για να τραβήξουν τη νεολαία, τώρα σταματάνε να δίνουν ίντερνετ και δίνουν μόνο 150' με 3€, δηλαδή ίσα ίσα για την τρίτη ηλικία ή τον πολύ φτωχό. Ισως και να βρέθηκε αγοραστής και να σταμάτησαν την προσπάθεια.

 

----- προσθήκη μηνύματος 57 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τελικά από το 13800 μου δήλωσαν ότι πρέπει να πάω στο κατάστημα της wind οι οποίοι θα πρέπει να κάνουν δεκτό το αίτημα μου δίνοντας μου ταυτόχρονα νέα κάρτα.

Εάν συνεχίσουν να αρνούνται, να καλέσω ενώπιον τους.

 

Μήπως να πήγαινες να έπαιρνες νέο νούμερο; Πιο γρήγορο και λογικά στο ίδιο κόστος.

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον το κόστος είναι το ίδιο και παρά πολλοί έχουν το παλαιό νούμερο θα πάω για αυτό. Bonus το ότι και οι του καταστήματος θα αναγκαστούν να κάνουν τη δουλειά τους όπως πρέπει.
Link to comment
Share on other sites

Εφόσον το κόστος είναι το ίδιο και παρά πολλοί έχουν το παλαιό νούμερο θα πάω για αυτό. Bonus το ότι και οι του καταστήματος θα αναγκαστούν να κάνουν τη δουλειά τους όπως πρέπει.

Καλή τύχη τότε. Και εγώ έχω νούμερο που σπάνια βάζω κάρτα (λόγω ειδικής προσφοράς 1500+1500) αλλά εάν το ξεχάσω και λήξει, θα το πετάξω, αφού δεν καλούσα κανέναν για να το ξέρει.

Δηλαδή εσένα σε καλούσαν στο νούμερο που δεν χρησιμοποιουσες και εσύ τους καλούσες από άλλο νούμερο;

Link to comment
Share on other sites

εδώ δεν δίνουν πληρωμένα τζάμπα θα δώσουν

άλλαξε η Q πάρτε το χαμπάρι,καιρός για δεύτερη σιμ για όσους δεν έχουν όπως εγώ

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλή τύχη τότε. Και εγώ έχω νούμερο που σπάνια βάζω κάρτα (λόγω ειδικής προσφοράς 1500+1500) αλλά εάν το ξεχάσω και λήξει, θα το πετάξω, αφού δεν καλούσα κανέναν για να το ξέρει.

Δηλαδή εσένα σε καλούσαν στο νούμερο που δεν χρησιμοποιουσες και εσύ τους καλούσες από άλλο νούμερο;

 

Παρά πολλοί με καλούσαν στο παλιό γιατί το είχαν πρώτο στις επαφές τους.

Πήγα στο κατάστημα δέχθηκαν την αιτηση και την έστειλαν. Σε 2 με εργάσιμες θα γίνει όπως μου είπαν.

Link to comment
Share on other sites

εδώ δεν δίνουν πληρωμένα τζάμπα θα δώσουν

άλλαξε η Q πάρτε το χαμπάρι,καιρός για δεύτερη σιμ για όσους δεν έχουν όπως εγώ

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Ποια εταιρεία δίνει 200 λεπτά με 3 ευρώ και χρέωση ανά δευτερόλεπτο να πάω?

Και 6ευρη ελάχιστη ανανέωση?

Link to comment
Share on other sites

Παρά πολλοί με καλούσαν στο παλιό γιατί το είχαν πρώτο στις επαφές τους.

Πήγα στο κατάστημα δέχθηκαν την αιτηση και την έστειλαν. Σε 2 με εργάσιμες θα γίνει όπως μου είπαν.

 

με την ιδια σιμ ή θα σου δώσουν καινούργια? κόστος?

 

----- προσθήκη μηνύματος 49 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ποια εταιρεία δίνει 200 λεπτά με 3 ευρώ και χρέωση ανά δευτερόλεπτο να πάω?

Και 6ευρη ελάχιστη ανανέωση?

 

σαν να ακουω τις απαντησεις,αλλα μην το παμε απο την αρχη.Τιποτα απο τα δυο δεν ειναι σε μονιμη βαση,και το πρωτο δεν δινεται και σε ολους...

Link to comment
Share on other sites

Θα δώσουν καινούργια sim τα στοιχεία της οποίας γράφηκαν στην αίτηση.

Για κόστος δε ρώτησα. Το πιθανότερο να μου ζητήσουν 5 ευρώ για την κάρτα και για ανανέωση.

Link to comment
Share on other sites

Για αυτους που έβγαλαν βιαστικά συμπεράσματα ότι τα countdown εχουν μια άτυπη περιοδικότητα (1 countdown με λεπτα κ 1 με data καθε βδομάδα το οποίο μοντελο δεν ίσχυσε ουτε 1 μηνα), η Q εδωσε την πλέον αποστομωτική απάντηση: τα countdown ειναι χρονικα και ως προς τις παροχες α-κα-νο-νι-στες προσφορες! Τελεια και παυλα!!

 

Όσοι συνεχίζουν απλως επαληθεύουν ετι περαιτέρω αυτο που ολοι πιστεύουν για εκεινους.

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

Για αυτους που έβγαλαν βιαστικά συμπεράσματα ότι τα countdown εχουν μια άτυπη περιοδικότητα (1 countdown με λεπτα κ 1 με data καθε βδομάδα το οποίο μοντελο δεν ίσχυσε ουτε 1 μηνα), η Q εδωσε την πλέον αποστομωτική απάντηση: τα countdown ειναι χρονικα και ως προς τις παροχες α-κα-νο-νι-στες προσφορες! Τελεια και παυλα!!

 

 

 

Όσοι συνεχίζουν απλως επαληθεύουν ετι περαιτέρω αυτο που ολοι πιστεύουν για εκεινους.

Σήμερα έληγε το προηγούμενο καουντνταουν, σήμερα αγόρασα το καινούριο.

Μερικές φορές αλλάζουν +2-3 μέρες λόγω ημερομηνιών.

Ταυτόχρονα τρέχουν και άλλες προσφορές αν κάποιος έχει ανάγκη.

Δεν γίνεται να ξεμείνει κανένας αν είναι πελάτης που χρησιμοποιεί προσφορές.

Αν βέβαια έχει κάρτα νεκρή που δεν τη χρησιμοποιεί, μπορεί η q να τον έχει βάλει στη μαύρη λίστα και να μην στέλνει δωράκια.

Αυτοί που έχουν Q τα γνωρίζουν αυτά, αυτοί που δεν έχουν γράφουν ότι κι ότι.

Σε έναν μήνα θα ξαναανεβασω σκρινσοτ.

Αν έχετε υπομονή..... :lol:e530f987e9023b5687b60775f3dedba5.jpgdbb4e59aec324603f239c0632d42587d.jpg

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έληγε το προηγούμενο καουντνταουν, σήμερα αγόρασα το καινούριο.

Μερικές φορές αλλάζουν +2-3 μέρες λόγω ημερομηνιών.

Ταυτόχρονα τρέχουν και άλλες προσφορές αν κάποιος έχει ανάγκη.

Δεν γίνεται να ξεμείνει κανένας αν είναι πελάτης που χρησιμοποιεί προσφορές.

Αν βέβαια έχει κάρτα νεκρή που δεν τη χρησιμοποιεί, μπορεί η q να τον έχει βάλει στη μαύρη λίστα και να μην στέλνει δωράκια.

Αυτοί που έχουν Q τα γνωρίζουν αυτά, αυτοί που δεν έχουν γράφουν ότι κι ότι.

Σε έναν μήνα θα ξαναανεβασω σκρινσοτ.

Αν έχετε υπομονή..... :lol:e530f987e9023b5687b60775f3dedba5.jpgdbb4e59aec324603f239c0632d42587d.jpg

 

Και εμένα μου έστελναν συνέχεια τις προσφορές αυτές ΜΕΧΡΙ το Νοέμβριο του 2019 και μετά στοπ!!!! Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες να ξανά πειράξεις τις αντίστοιχες επιλογές για τα διαφημιστικά μηνύματα από wind στις ρυθμίσεις της εφαρμογής?
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες να ξανά πειράξεις τις αντίστοιχες επιλογές για τα διαφημιστικά μηνύματα από wind στις ρυθμίσεις της εφαρμογής?

 

Από το app, μπήκα ρυθμίσεις επικοινωνίας αλλά περιέργως δεν με αφήνει να κάνω αλλαγή !!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν φτιάξεις account για τον άλλον αριθμό μπορείς. Μέσα από το δικό του account φυσικά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 64 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχεις την τελευταία έκδοση της εφαρμογής?

Link to comment
Share on other sites

Αν φτιάξεις account για τον άλλον αριθμό μπορείς. Μέσα από το δικό του account φυσικά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 64 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχεις την τελευταία έκδοση της εφαρμογής?

 

Έχω την έκδοση 4.1.0.

Βλέπω ότι δεν με αφήνει να κάνω προσθήκη λογαριασμού. Κάνω κάποιο λάθος ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...