Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εύχομαι να τα χαρείς τα 12gb.

Ωραία κάβα είναι και νομίζω ισχύουν για 12 μήνες, σωστά;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Countdown 200' προς όλους+200' προς Wind&Q+400MB με 4€, καθώς και δυνατότητα 6€ ανανέωσης, μέχρι αύριο στις 5 το απόγευμα. Edited by Gm87
Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κάποιος τα 12gb από κονέ?

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

Εγώ έχω φέρει 3 φίλους στην q. Στους 2 πρώτους πήραμε τα 12gb αμέσως (το ίδιο λεπτό) μόλις ενεργοποιήθηκαν στην q και συμπλήρωσαν τα στοιχεία τους στο κονέ.

Με τον τρίτο, ενώ ακολουθήθηκε η ίδια διαδικασία, δεν έλαβα ούτε εγώ, ούτε αυτός κάτι...

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω φέρει 3 φίλους στην q. Στους 2 πρώτους πήραμε τα 12gb αμέσως (το ίδιο λεπτό) μόλις ενεργοποιήθηκαν στην q και συμπλήρωσαν τα στοιχεία τους στο κονέ.

Με τον τρίτο, ενώ ακολουθήθηκε η ίδια διαδικασία, δεν έλαβα ούτε εγώ, ούτε αυτός κάτι...

Από φορητότητα ήταν το κονέ?

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι και τα 3.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εν τω μεταξύ, σε q φίλου, έληξε ο χρόνος του διμήνου χωρίς να έρθει ενημερωτικό μήνυμα ότι πχ λήγει απόψε το υπόλοιπο με αποτέλεσμα να ξεχαστεί και να χάσει χρήματα, χρόνο ομιλίας καθώς και τα 12GB που είχε πάρει από το κονέ.

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Ναι και τα 3.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εν τω μεταξύ, σε q φίλου, έληξε ο χρόνος του διμήνου χωρίς να έρθει ενημερωτικό μήνυμα ότι πχ λήγει απόψε το υπόλοιπο με αποτέλεσμα να ξεχαστεί και να χάσει χρήματα, χρόνο ομιλίας καθώς και τα 12GB που είχε πάρει από το κονέ.

Στέλνουν sms 7 ημέρες ΠΡΙΝ την λήξη, αλλά ΟΧΙ και την τελευταία ημέρα, για να ξεχαστείς και να τα χάσεις. Τους ΣΥΜΦΕΡΕΙ.......

Link to comment
Share on other sites

Στέλνουν sms 7 ημέρες ΠΡΙΝ την λήξη, αλλά ΟΧΙ και την τελευταία ημέρα, για να ξεχαστείς και να τα χάσεις. Τους ΣΥΜΦΕΡΕΙ.......

Είπαμε η Q κάνει ότι μπορεί να έχει δυσαρεστημένους πελάτες η ευχαριστημένους

Ήρεμους πάντως δεν του λες με τίποτα

 

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι εάν δεν ειδοποιούσε 7 μέρες πριν και ειδοποιούσε την τελευταία ημερα, κάποιοι εδώ θα ελεγαν "μας κοροϊδεύει η wind, στέλνει μήνυμα τελευταία ημέρα για να μη προλάβουμε να ανανεωσουμε"...
Link to comment
Share on other sites

Στέλνουν sms 7 ημέρες ΠΡΙΝ την λήξη, αλλά ΟΧΙ και την τελευταία ημέρα, για να ξεχαστείς και να τα χάσεις. Τους ΣΥΜΦΕΡΕΙ.......

 

Με την ειδοποίηση 1 εβδομάδα πριν, μπορείς να φτιάξεις ένα event στο ημερολόγιό σου και να "χτυπήσει", για να σου θυμίσει να ανανεώσεις το υπόλοιπό σου...

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και ειδοποίηση στην πρώτη κλήση της ημέρας όταν πλησιάζει η λήξη (αν δεν κάνω λάθος)
Link to comment
Share on other sites

Με την ειδοποίηση 1 εβδομάδα πριν, μπορείς να φτιάξεις ένα event στο ημερολόγιό σου και να "χτυπήσει", για να σου θυμίσει να ανανεώσεις το υπόλοιπό σου...

Κατι ακομα πιο απλο: ανανεωνεις στις 7 ημερες πριν τη λήξη. Δηλαδή οταν ερθει η ειδοποίηση.

Link to comment
Share on other sites

Κατι ακομα πιο απλο: ανανεωνεις στις 7 ημερες πριν τη λήξη. Δηλαδή οταν ερθει η ειδοποίηση.

 

Κι αυτό. (10 chats)

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Δεν έρχεται (εσκεμμενα) μηνυμα τη μερα που ληγει η διαρκεια των χρηματων αλλα αρκετα νωριτερα (10 μερες η λιγο παραπανω) για να στο θυμισει μεν,να ειναι ευκολο να το ξεχασεις δε.Το μηνυμα εσταλει οπωσδηποτε αλλα το αγνοησε ο φιλος σου.

 

Ναι τωρα ειδα οτι ολοι γραψαμε πανω κατω το ιδιο...δεν ειχα ανανεωσει τη σελιδα

Link to comment
Share on other sites

Εγω κανω αυτο που λες, αλλά απο τη στιγμη που βαζω καρτα, δηλαδη σημειωνω στο ημερολόγιο ειδοποίηση 2 μηνες μετά ότι λήγει το υπολοιπο. Αν και με τα συνεχόμενα countdown offers βλέπω να βάζω κάθε μήνα καρτα...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Αλλο ενα κουλο σημερα, βαζω μεσω paypal οπως εκανα παντα 10€ δεν μου τα περναει αμεσως πρωτη φορα κ πριν λιγο που μπηκα να δω τσουπ μου τα εκανε η q επιστροφη

Θα μας τρελανει? Τη μια προσπαθει να μας τα παρει κ οταν της τα δινουμε μας τα γυριζει πισω?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και ειδοποίηση στην πρώτη κλήση της ημέρας όταν πλησιάζει η λήξη (αν δεν κάνω λάθος)

Αυτό είναι μόνο για χαμηλό υπόλοιπο αν δεν κάνω και γω λάθος

Παντως μήνυμα έρχεται σίγουρα αν ειναι μια βδομάδα πριν ....εντάξει τώρα ...καλά είναι,το καλύτερο βέβαια θα ήταν το τελευταίο δευτερόλεπτο πριν λήξει το δίμηνο,σαν Έλληνες που είμαστε.... :p

Μη είμαστε και παράλογοι

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς ποια είναι "η σούπερ data προσφορά";

 

4ADtjBp6UCAENZMyaYnEHNc0SX7mOwYLoj_ZUZZtpwnai6RVPBu1UVL8HuvIyyIEpuFYyr4suR3BOPnd5LVwxYBvA-xgEOicEV1olGzdiCEBogxpFj1AObedYQi8XbMBQUQFXGBL8Q=w539-h958-no

Edited by user_one

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς αυτό θα το μάθουμε τέλος Ιουνίου όταν θα ξεκλειδώσει η συγκεκριμένη προσφορά που αναφέρεται εκεί, για αυτούς οι οποίοι θα έχουνε μέσα στον Ιούνιο ενεργοποιήσει 3 countdown offers.
Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει που έλεγε στην ειδοποίηση οτι δεν θέλουμε να σε τρομάξουμε, αλλά με τέτοια τιμή πώς να μην τρομάξεις. Ακριβό για countdown.
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς αυτό θα το μάθουμε τέλος Ιουνίου όταν θα ξεκλειδώσει η συγκεκριμένη προσφορά που αναφέρεται εκεί, για αυτούς οι οποίοι θα έχουνε μέσα στον Ιούνιο ενεργοποιήσει 3 countdown offers.

 

Και οι υπόλοιποι ? Τον ..ούλο ?

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς αυτό θα το μάθουμε τέλος Ιουνίου όταν θα ξεκλειδώσει η συγκεκριμένη προσφορά που αναφέρεται εκεί, για αυτούς οι οποίοι θα έχουνε μέσα στον Ιούνιο ενεργοποιήσει 3 countdown offers.

 

Και οι υπόλοιποι ? Τον ..ούλο ?

 

They’re not loot boxes, they’re "surprise mechanics" :lol:

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...