Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τέτοιο μήνυμα μου έχει έρθει πολλάκις στο παρελθόν, εννοείται μας αφορά. Για τέτοιο θέμα είχα τσακωθει παλιότερα εδώ με τους διαχειριστές που τα σβηναν αυτά αβερτα.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

δεν μας αφορα με ποια εννοια : αν στειλεις τωρα 12 στο 12410 χωρις να εχεις λαβει το μηνυμα,δεν παιρνεις απολυτως τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

πως μας αφορά; Ως τι δλδ; Αμα έρθει ήρθε. Το βάλεις δεν το βάλεις εδώ θα το δούμε. Το θέμα είναι να υπάρχει γενική προσφορά προς όλους.
από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Ok.Ευχαριστώ πολύ.Θα κάνω 4 ανανεώσεις λοιπόν και θα διαχειριστώ το υπόλοιπο μου όπως εγω θέλω.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε αυτό είναι "αποκλειστική" προσφορά (εσύ έλαβες σμσ). Δεν αφορά το σύνολο ούτε καν την πλειοψηφία ούτε καν "πολλούς".. :whistle:

Για να δούμε, εμάς θα μας στείλει;

Το ξέρω πως είναι αποκλειστική, επειδή όμως έρχονται τέτοιες προσφορές κατά κύματα (συνήθως) ήθελα να το μοιραστώ μαζι σας ώστε, αν κάποιος έχει στο νου στο άμεσο μέλλον να κάνει κάποια αγορά πακέτου να έχει το μυαλό του και στα μήνυμα (εγώ, πχ, πολλές φορές δεν τα πολυπροσεχω)
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το 1γιγα Χ 8 μήνες, αλλά τις περισσοτερες φορές έχω edge. Για να μην τα χάσω βέβαια, έβαζα καθε 3μηνο 5ε ονλαιν και το έτρωγα στον 2ο μήνα στο πακέτο προς ολους ονλαιν. Τωρα που θα με αναγκασει να βαζω 6ε και με την ελλειψη ταχύτητας εκει που χρειάζομαι ιντερμετ, μάλλον το Φεβρουάριο (όπου ληγει κ το 8μηνο πακετο) φοβάμαι οτι θα το αφησω στο συρταρι. Μεγαλο λαθος οι αυξήσεις στην κιου, κατά τη γνώμη μου.
Link to comment
Share on other sites

Καμιά προσφορά όπως η cosmote και η vodafone θα δούμε? ή και πάλι θα την βγάλει έτσι η wind/q....?

τελευταία πολύ μίζερη έγινε, μόνο αυξήσεις βλέπω.

Link to comment
Share on other sites

Καμιά προσφορά όπως η cosmote και η vodafone θα δούμε? ή και πάλι θα την βγάλει έτσι η wind/q....?

τελευταία πολύ μίζερη έγινε, μόνο αυξήσεις βλέπω.

Τι να σου πω... Ακόμα τίποτα. Δεν ξέρω για την Q δεν εχω Q. πέρσι το μόνο που έδωσε στο F2G ήταν δώρο 150MB στα log n win δωρα αντί για 150MB έδινε 300 δηλαδή τίποτα

 

Εάν δεν είχες log n win ανοιχτά δεν έπαιρνες τιποτα

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Λογικα σήμερα ή αύριο αναμένεται countdown. Οσο για γιορτινή προσφορά μεχρι Παρασκευή θα δώσει οτι είναι να δώσει πιστεύω,αλλά δεν περιμένω σπουδαία πράγματα.
Link to comment
Share on other sites

Λογικα σήμερα ή αύριο αναμένεται countdown. Οσο για γιορτινή προσφορά μεχρι Παρασκευή θα δώσει οτι είναι να δώσει πιστεύω,αλλά δεν περιμένω σπουδαία πράγματα.

 

Και στα μέσα κάθε μήνα μας έχει συνηθίσει σε Countdown με λεπτά προς όλους και data (ΚΑΙ από τα 2 δλδ) με περίπου 3€...Για να δούμε.:)

Link to comment
Share on other sites

Και στα μέσα κάθε μήνα μας έχει συνηθίσει σε Countdown με λεπτά προς όλους και data (ΚΑΙ από τα 2 δλδ) με περίπου 3€...Για να δούμε.:)

 

Μόνο που οι άλλες δύο έδωσαν δωράκι για τις γιορτές λεπτά ομιλίας και ΜΒ δωρεάν. Θα είναι κοροϊδία να μας δώσει ένα countdown μόνο που το πληρώνουμε στο κάτω-κάτω και να μην δώσει κι αυτή κανά δωράκι...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Αλλαξαν. 140' με 4.6 στην εφαρμογή.

Επίσης 110 sms με 4.6 απο την εφαρμογή.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Ναι, άλλαξαν φαίνεται το μεσημέρι. Άρα και η ελπίδα μήπως δεν πείραζαν τα online πακέτα πέθανε. Εντύπωση μου κάνει που χάλασαν τα στρογγυλά 4άκια. Ειδικά το 4,6 στα SMS την κάνει να δείχνει τώρα ακριβή σε σχέση με τους άλλους.
Link to comment
Share on other sites

ZUFDsMxSggk.jpg

Κάθε μίνα είχα βάλει το πακέτο 4GB με 4,44€, αλλά το τελευταίο μίνα μ ήρθαν μόνο 2GB με διάρκεια 25 μέρες. Άλλαξε το πακέτο δηλαδή ; ή απλά έγινε συγκεκριμένα για το νουμερό μου αυτό ;

Link to comment
Share on other sites

Κάθε μίνα είχα βάλει το πακέτο 4GB με 4,44€, αλλά το τελευταίο μίνα μ ήρθαν μόνο 2GB με διάρκεια 25 μέρες. Άλλαξε το πακέτο δηλαδή ; ή απλά έγινε συγκεκριμένα για το νουμερό μου αυτό ;

σιγά μην έγινε για το νούμερό σου. Τι σου έβαλαν τιμωρία; Άρχισαν τα κόλπα της voda/Cosmote στην wind δλδ πακέτα των 25 μερών αντί 30 (να μην μιλήσω και για την μείωση σε mb). Αναμένω να δω 25 μέρες και σε άλλα (όλα?) πακέτα.. :mad:

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=472

το ειχες προλαβει στο τσακ την προηγουμενη φορά,απο 31/10 ισχυει η αλλαγή.

Link to comment
Share on other sites

μου αρεσει το μεγεθος της γραμματοσειρας των ψηφιων που ειναι μετα την υποδιαστολη, στις νεες τιμες των πακετων στο site. Ισα που φαινονται...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μου ήρθε σήμερα μήνυμα για ανανέωση του προνομιακου και από 8,07 ευρώ πλέον κοστίζει στα 8,57. Πάει και αυτό όπως και πολλά άλλα, το καρτέλ καλά τα πάει....... άντε και εις ανώτερα!!
frastgr
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μου ήρθε σήμερα μήνυμα για ανανέωση του προνομιακου και από 8,07 ευρώ πλέον κοστίζει στα 8,57. Πάει και αυτό όπως και πολλά άλλα, το καρτέλ καλά τα πάει....... άντε και εις ανώτερα!!

Τουλάχιστον, εξακολουθεί να διαρκεί 30 ημέρες, ή το πήγαν κι'αυτό στις 25?

Link to comment
Share on other sites

Με πήρε τηλέφωνο πριν λίγο, αυτός ο αριθμός. Δεν απάντησα και όταν τον έψαξα στο Google, βρήκα αυτό στη φωτογραφία.

 

Όποιος ενδιαφέρεται, ας δοκιμάσει. ;)

 

https://imgur.com/a/5wkpA

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον, εξακολουθεί να διαρκεί 30 ημέρες, ή το πήγαν κι'αυτό στις 25?
Αναφέρεται σε ανανέωση κάθε μήνα οπότε 30 μέρες. Ακόμα τουλάχιστον.

Η Wind έχει αυτό που ποτέ δεν ξέρεις τι σου ξημερώνει...

Αισχος

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...