Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οχι,μονο ομως με νεο νουμερο παιρνεις το φοιτητικο πακετο.Εγω εχω φοιτητικο αλλα πηρα νεο νουμερο.

 

Υπάρχει φοιτητικό Q; Εγώ γνώριζα μόνον το φοιτητικό f2g.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει φοιτητικό Q; Εγώ γνώριζα μόνον το φοιτητικό f2g.

 

Για F2G λεω,ουτως ή αλλιως Wind και Q μια εταιρεια ειναι.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει φοιτητικό Q; Εγώ γνώριζα μόνον το φοιτητικό f2g.

 

Οχι. Το ειδικό/φοιτητικό πακέτο όμως το έδιναν σε υπάρχοντα q μεσω sms σαν προσφορά με 8 ευρώ για 30 μέρες με τις ίδιες παροχές.

 

edit

το countdown εχει 50 μηνύματα με 2 ευρώ μέχρι αύριο τέτοια ώρα περίπου

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

το countdown εχει 50 μηνύματα με 2 ευρώ μέχρι αύριο τέτοια ώρα περίπου

 

 

Αρκετά καλή τιμή για όποιον τα έχει ανάγκη: Και για 30 μέρες: ΟΚ>

 

Wind_Q_countdown_sms_7_2_2016.jpg

 

Νομιζω ότι 1η φορά βάζει κάτι τέτοιο η Q σε countdown...

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί κάποιος να μου θυμίσει τι δίνει η ανανέωση 10€ από κατάστημα, λόγω ότι μέχρι τέλος του μήνα θα κάνω αίτηση φορητότητας..

 

Στάλθηκε από το HT17Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί κάποιος να μου θυμίσει τι δίνει η ανανέωση 10€ από κατάστημα, λόγω ότι μέχρι τέλος του μήνα θα κάνω αίτηση φορητότητας..

 

Στάλθηκε από το HT17Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

https://www.wind.gr/gr/q/ananeosi-hronou/bonus-ananeosis/

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, θα ήθελα την βοήθειά σας σχετικά με ένα θεματάκι. Πιο συγκεκριμένα είχα ενεργοποιήσει μια προσφορά που έδινε 1Gb κάθε μήνα, για 8 μήνες τον Οκτώβριο. Ο λογαριασμός έμεινε για μερικές ημέρες χωρίς υπόλοιπο και σήμερα που έβαλα χρήματα, στην εφαρμογή myQ δεν δείχνει υπόλοιπο δεδομένων... Ξέρεις κανείς τι μπορεί να παίζει?
Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που μηδενίζει το υπόλοιπο,σβήνουν και τυχόν υπόλοιπα απο πακέτα. Μπες και μίλα στο τσατ στο myq.gr με εκπρόσωπο,μήπως και δεχτούν να επιστρέψουν τίποτα,που δεν το νομίζω. Ζήτα ενημέρωση επίσης αν η προσφορά εξακολουθεί να υπάρχει στη γραμμή,αν δηλαδή μπει το 1 γίγα την 1/3.
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε εάν ''τρέχει'' κάποια προσφορά για 1gb/μήνα όπως τις προηγούμενες φορές;

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κάποια νεα οχι.

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

σε ευχαριστώ για την άμεση απάντηση :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αν βάλεις κάρτα, λογικά κάποιες ώρες μετά θα σου φορτώσει την προσφορά με το 1GB / μήνα με €8.

Το έπαθα και εγώ, έβαλα μια €5 και μέσα σε ένα 24ωρο τη φόρτωσε την προσφορά.

Btw μου ήρθε μήνυμα για προσφορά με €6 για 4GB μόνο από τα καταστήματα.

Προσωπικά από τότε που βρήκα την αντίστοιχη προσφορά του Frog είδα ότι το ίντερνετ είναι πολύ πιο γρήγορο.

Edited by elephant
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε εάν ''τρέχει'' κάποια προσφορά για 1gb/μήνα όπως τις προηγούμενες φορές;

 

εμενα μου ηρθε μηνημα στις 6/2/2017 που λεει

 

1γβ μονο με 4.44 για 30 μερες στειλε 60 στο 12410

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εκανα μια ανανεωση χρονου μεσω της εφαρμογης και χρεωθηκα 1 ευρω παραπανω. Χρησιμοποιησα χρεωστικη καρτα της εθνικης.
Link to comment
Share on other sites

Πολύ γρήγορη η wind/q. Τετάρτη έστειλα μέσω του site αίτημα φορητότητας, πέμπτη μιλήσαμε με εταιρεία και σημερα το πρωί παραλάβαμε κάρτα sim (3 σε 1) και κάρτα χρόνου ομιλίας (ξυστό) αξίας 10 ευρώ και έγγραφα, από courier....

 

Στάλθηκε από το HT17Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πολύ γρήγορη η wind/q. Τετάρτη έστειλα μέσω του site αίτημα φορητότητας, πέμπτη μιλήσαμε με εταιρεία και σημερα το πρωί παραλάβαμε κάρτα sim (3 σε 1) και κάρτα χρόνου ομιλίας (ξυστό) αξίας 10 ευρώ και έγγραφα, από courier....

 

Στάλθηκε από το HT17Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εμένα πάντως πέρασε 1 εβδομάδα και 2 μέρες (7 εργάσιμες ημέρες) για να ολοκληρωθεί....οπότε...

 

Επίσης νέο countdown offer, 1 gb με 2 €

Edited by Tasos30

 

 

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάνω φορητότητα 2 συμβόλαια από Vodafone σε Q.

Πήγα σε κατάστημα Wind και μου είπαν ότι θέλουν 30€ έκαστο για ενεργοποίηση. Μάλιστα αυτά τα 30€ θα έχουν ισχύ μόνο για έναν μήνα. Πήρα τηλέφωνο την υποστήριξη της Wind και εκεί μου είπαν θα έχουν ισχύ για 3 μήνες. Το είπα στο κατάστημα αλλά επέμεναν.

Έκανα αίτηση...

 

Εν'τω μεταξύ, εκ των υστέρων μπαίνω στο site της Q και πατάω "Έλα στην Q" και το μόνο που βλέπω να χρεώνουν είναι 10 ευρώ.

Μήπως έκανα ******* που πήγα σε κατάστημα και δεν το έκανα Online?

:ninja:

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν είχες διαβάσει τι είχα γράψει κάποια μυνήματα πιο πίσω... Μέσω του ίντερνετ κόστος 10 ευρώ η φορητότητα.

 

Στάλθηκε από το HT17Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι, δυστυχώς δεν είχα διαβάσει.

Μόλις μίλησα με την εξυπηρέτηση πελατών και μου είπαν ότι για φορητότητα, όπως και να το έκανα, πάλι 30 ευρώ θα πλήρωνα για την κάθε γραμμή.

 

Επίσης, ενώ στο κατάστημα μου είπαν ότι αυτά τα 30 ευρώ θα μείνουν στην κάρτα με όριο χρήσης τον ένα μήνα, στην εξυπηρέτηση πελατών μου είπαν ότι "αυτό ίσχυε παλιά, πλέον τα 30 μένουν για 3 μήνες".

Αν είναι έτσι, δεν έχασα και τίποτα. Γιατί έτσι κι αλλιώς περίπου 10 ευρώ τον μήνα σκόπευα να βάζω.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα online την αίτηση για φορητότητα από το site της q για 2 γραμμές από Vodafone στις 1 Φεβρουαρίου. 6 Φεβρουαρίου ενεργοποιήθηκαν οι σιμ της q. Το μόνο που πλήρωσα ήταν 10€ για την κάθε γραμμή. Δηλαδή την 10αρα κάρτα ξυστό που ήρθε μαζί με την κάθε σιμ. Είχε και 3€ μέσα πριν βάλω την κάρτα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάνω φορητότητα 2 συμβόλαια από Vodafone σε Q.

Πήγα σε κατάστημα Wind και μου είπαν ότι θέλουν 30€ έκαστο για ενεργοποίηση. Μάλιστα αυτά τα 30€ θα έχουν ισχύ μόνο για έναν μήνα. Πήρα τηλέφωνο την υποστήριξη της Wind και εκεί μου είπαν θα έχουν ισχύ για 3 μήνες. Το είπα στο κατάστημα αλλά επέμεναν.

Έκανα αίτηση...

 

Εν'τω μεταξύ, εκ των υστέρων μπαίνω στο site της Q και πατάω "Έλα στην Q" και το μόνο που βλέπω να χρεώνουν είναι 10 ευρώ.

Μήπως έκανα ******* που πήγα σε κατάστημα και δεν το έκανα Online?

:ninja:

 

Ποιό κατάστημα ήταν; Για να μην την πατήσουν και άλλοι.

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...