Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παντως πολυ μεγαλη βλακεια να πρεπει να εχεις υπολοιπο χρηματων για να μπορεσεις να χρησιμοποιησεις ΠΛΗΡΩΜΕΝΑ πακετα.

Ενταξει για τα δωρα που δινει,εχει καθε δικαιωμα να βαλει οτι ορους θελει,αλλα τα πληρωμενα πακετα.....απλα ανεπιτρεπτο.

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Παντως πολυ μεγαλη βλακεια να πρεπει να εχεις υπολοιπο χρηματων για να μπορεσεις να χρησιμοποιησεις ΠΛΗΡΩΜΕΝΑ πακετα.

Ενταξει για τα δωρα που δινει,εχει καθε δικαιωμα να βαλει οτι ορους θελει,αλλα τα πληρωμενα πακετα.....απλα ανεπιτρεπτο.

 

Καλα, αν δεν κανω λαθος, 0.1€ πρεπει να εχεις. Δεν μιλαμε για τιποτα τρομερο.

Link to comment
Share on other sites

Καλα, αν δεν κανω λαθος, 0.1€ πρεπει να εχεις. Δεν μιλαμε για τιποτα τρομερο.

 

0,01€ για την ακριβεια !

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να καταλαβω ενω επρεπε να μπει το 1G απο τις 3 του μηνος (δηλ η ενεργοποιημενη προσφορα μεχρι το τελους του χρονου για καθε μηνα) εχω ''μονο'' την προσφορα του ''δημοψηφισματος'' που ληγει μεθαυριο.

http://img1.imagilive.com/0715/aaaaaa.png

 

καμια ιδεα κανεις;;;

Alcatel One Touch Easy,Nokia 8210,Sharp GX15/GZ100,Samsung duos gt-b5722,Lumia640,Xiaomi MiA1,Redmi Note 10Pro

Link to comment
Share on other sites

Αν και δε θα τα χρησιμοποιησω μπηκαν

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να καταλαβω ενω επρεπε να μπει το 1G απο τις 3 του μηνος (δηλ η ενεργοποιημενη προσφορα μεχρι το τελους του χρονου για καθε μηνα) εχω ''μονο'' την προσφορα του ''δημοψηφισματος'' που ληγει μεθαυριο.

http://img1.imagilive.com/0715/aaaaaa.png

 

καμια ιδεα κανεις;;;

εχω το ιδιο προβλημα τηλεφωνησα στην εξυπηρετηση πελατων και θα το κοιταξουν..

Link to comment
Share on other sites

κι εγω τους εστειλα μνμ στο fb,για να δουμε...αν αλλαξει κατι ενημερωνω.

Alcatel One Touch Easy,Nokia 8210,Sharp GX15/GZ100,Samsung duos gt-b5722,Lumia640,Xiaomi MiA1,Redmi Note 10Pro

Link to comment
Share on other sites

Μια από τα ίδια. Το 1Gb θα έπρεπε να είχε μπει από την 1η του μήνα, κατέθεσα τον προβληματισμό μου στο chat στο website της Q. "Βάσει ελέγχου, ναι, θα έπρεπε να είχε πιστωθεί 1Gb. Σε 1-3 εργάσιμες μέρες θα έχετε ενημέρωση με SMS".

 

Ακόμα και σήμερα τίποτα όμως και ψάχνω να βρω το chat και δεν... το ξηλώσαν;

Panasonic GD70, Ericsson GF768, Panasonic GD30, Nokia 3210, Ericsson T18s, Panasonic GD92, Ericsson R320s, Nokia 6210, Ericsson T65i, SE T300i, SE K700i, Siemens SX1, Nokia 7610, Siemens SX1 Music Edition, SE J210i, Sendo X, Qtek 8500, Nokia 6021, HTC Touch Cruise, HTC HD2, LG Optimus 4X HD, HTC One M7, HTC One M9, HTC 10, Xiaomi Mi8 Lite
Link to comment
Share on other sites

εχω το ιδιο προβλημα τηλεφωνησα στην εξυπηρετηση πελατων και θα το κοιταξουν..

 

πριν λιγο μου πιστωθηκε το 1 giga και ηρθε και ενημερωτικο μυνημα..

Link to comment
Share on other sites

Επίσης. Πρέπει να ξύπνησαν και μοιράζουν τα χρεωστούμενα Gb
Panasonic GD70, Ericsson GF768, Panasonic GD30, Nokia 3210, Ericsson T18s, Panasonic GD92, Ericsson R320s, Nokia 6210, Ericsson T65i, SE T300i, SE K700i, Siemens SX1, Nokia 7610, Siemens SX1 Music Edition, SE J210i, Sendo X, Qtek 8500, Nokia 6021, HTC Touch Cruise, HTC HD2, LG Optimus 4X HD, HTC One M7, HTC One M9, HTC 10, Xiaomi Mi8 Lite
Link to comment
Share on other sites

Μεσω fb κ ανταλλαγη μηνυματων μπηκε το 1γιγα.

Alcatel One Touch Easy,Nokia 8210,Sharp GX15/GZ100,Samsung duos gt-b5722,Lumia640,Xiaomi MiA1,Redmi Note 10Pro

Link to comment
Share on other sites

Q και ξερό ψωμί. Ένα χρόνο τώρα με έχει βολεψει αφάνταστα. Με 3 ευρώ κάθε μήνα ομιλία προς όλους, εκεί που πλήρωνα πάγια 15 και 20. Ασε που εχεις ίντερνετ μετά την προσφορά το πιο βασικό. Δεν δικαιολογείται να έχεις κινητό τελευταίας τεχνολογίας και να μην έχεις μόνιμα ίντερνετ. Το μόνο κακό είναι το σήμα σε ορισμένα σημεία.
Link to comment
Share on other sites

Και Εγώ τα ίδια . Μια χαρά είναι η q. Εάν είχε Και Καλό σήμα θα ήταν τέλεια! Εδώ που είναι εγώ(συκιές Θεσσαλονίκης) το ψάχνουμε το σήμα.
Link to comment
Share on other sites

Q και ξερό ψωμί. Ένα χρόνο τώρα με έχει βολεψει αφάνταστα. Με 3 ευρώ κάθε μήνα ομιλία προς όλους, εκεί που πλήρωνα πάγια 15 και 20. Ασε που εχεις ίντερνετ μετά την προσφορά το πιο βασικό. Δεν δικαιολογείται να έχεις κινητό τελευταίας τεχνολογίας και να μην έχεις μόνιμα ίντερνετ. Το μόνο κακό είναι το σήμα σε ορισμένα σημεία.

 

Το σημα τηλεφωνιας τελειο. Το σημα για τα δεδομενα δεν ειναι "κακο σε ορισμενα σημεια". Ειναι ανυπαρκτο παντου, τουλαχιστον στην Ηλεια

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε μυνημα οτι η q δινει δωρεαν τα δεδομενα του whatsup και του facebook χωρις να γραφει μεχρι ποτε.

 

ξερει κανενας αν ειναι για παντα;

Link to comment
Share on other sites

Οι λέξεις "πάντα", "δωρεάν" και "απεριόριστα" έχουν διαφορετική σημασία για τις εταιρίες κινητής τηλεφωνίας από ότι σε όλους τους υπόλοιπους ομιλούντες την ελληνική φίλε μου.

 

Προφανώς είναι δωρεάν μέχρι να το σταματήσουν.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπερα.εδώ και ενα μήνα έχω παρατηρήσει οτι εστελνα sms και απο τα 10 παραλαβανανε τα 5 ..όσο το εψαχνα ως σήμερα παλι γίνεται το ιδιο μπορεί να παραλάβει και τα 2 sms και μετα 30λεπτο να ξαναστειλω και τίποτα χάνεται το μήνυμα η θα το παραλάβει μετα απο μια μέρα..δυλωσα το πρόβλημα στη ,Q αλλά δεν βρήκαν κάτι .το άλλο νουμερο έινε f2g .λέτε να φταει η κάρτα sim .ξέρεις κάτι κάποιος?
:!:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπερα.εδώ και ενα μήνα έχω παρατηρήσει οτι εστελνα sms και απο τα 10 παραλαβανανε τα 5 ..όσο το εψαχνα ως σήμερα παλι γίνεται το ιδιο μπορεί να παραλάβει και τα 2 sms και μετα 30λεπτο να ξαναστειλω και τίποτα χάνεται το μήνυμα η θα το παραλάβει μετα απο μια μέρα..δυλωσα το πρόβλημα στη ,Q αλλά δεν βρήκαν κάτι .το άλλο νουμερο έινε f2g .λέτε να φταει η κάρτα sim .ξέρεις κάτι κάποιος?

 

ισως φταει η rom αν εχεις smartphone,δοκιμασε να βαλεις μια αλλη εφαρμογη sms οπως η textra

Link to comment
Share on other sites

ο γιος μου ενεργοποιησε στο τηλεφωνο του την υπηρεσια WOOMBA

το καταλαβα απο την εξαντληση του υπολοιπου του.

 

http://i.imgur.com/CbDbrIp.png

 

ειδα οτι για να διαγραψω την υπηρεσια θελει 6,21€ :X

 

υπαρχει αλλος τροπος;

 

απ'οτι καταλαβα, οταν δεν εχει υπολοιπο στην καρτα δε στελνει.

εχει ενεργοποιημενη την υπηρεσια απο τον Ιανουαριο, αλλα πηρε χρηματα τωρα που του εβαλα 10€ καρτα

Link to comment
Share on other sites

ο γιος μου ενεργοποιησε στο τηλεφωνο του την υπηρεσια WOOMBA

το καταλαβα απο την εξαντληση του υπολοιπου του.

 

http://i.imgur.com/CbDbrIp.png

 

ειδα οτι για να διαγραψω την υπηρεσια θελει 6,21€ :X

 

υπαρχει αλλος τροπος;

 

απ'οτι καταλαβα, οταν δεν εχει υπολοιπο στην καρτα δε στελνει.

εχει ενεργοποιημενη την υπηρεσια απο τον Ιανουαριο, αλλα πηρε χρηματα τωρα που του εβαλα 10€ καρτα

Μπερδευεσε. Η διαγραφη ειναι δωρεαν. Το κοστος της υπηρεσιας ειναι 6,21 την βδομαδα για οσο παραμενει ενεργη. Στειλε κατευθειαν το μηνυμα για να διαγραφεις απο την υπηρεσια

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπερδευεσε. Η διαγραφη ειναι δωρεαν. Το κοστος της υπηρεσιας ειναι 6,21 την βδομαδα για οσο παραμενει ενεργη. Στειλε κατευθειαν το μηνυμα για να διαγραφεις απο την υπηρεσια

 

σωτος...

 

τα ειχε ολα μαζι και με μπερδεψε.

 

μαλλον ξεμπερδεψαμε :O

http://i.imgur.com/1lYSrnA.png

Link to comment
Share on other sites

σωτος...

 

τα ειχε ολα μαζι και με μπερδεψε.

 

μαλλον ξεμπερδεψαμε :O

http://i.imgur.com/1lYSrnA.png

 

Ειναι τοσο πονηροι που τα παντα ειναι δυσδιακριτα για να μπερδευουν τον κοσμο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πιανει κανεις 4G με την Q?

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Πιανει κανεις 4G με την Q?

Ζάκυνθο που ήμουν κανονικότατα έπιανε 4G και πολύ σταθερό μάλιστα!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...