Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κύριοι καλησπέρα!Πρέπει να έχει περάσει πάνω από ένα 6μηνο,ίσως και παραπάνω από την τελευταία φορά που το είχα τσεκάρει,όταν η ανανέωση του χρόνου ομιλίας μέσω internet έδινε (νομίζω) διπλάσιο χρόνο ομιλίας.Σήμερα που το έψαξα εκ νέου,δε βρήκα κάτι σχετικό...

http://www.wind.com.gr/Left-Menu/Κινητή/Για-τον-Ιδιώτη/Καρτοκινητή/Καρτοκινητή-Q/Q-Card/Πώς-να-ανανεώσετε-τον-χρόνο-ομιλίας-σας.aspx

Τι συμβαίνει λοιπόν?Έπαψε η προσφορά να ισχύει (πιθανότερο) ή εγώ ψάχνω λάθος (λιγότερο πιθανό)?

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Κύριοι καλησπέρα!Πρέπει να έχει περάσει πάνω από ένα 6μηνο,ίσως και παραπάνω από την τελευταία φορά που το είχα τσεκάρει,όταν η ανανέωση του χρόνου ομιλίας μέσω internet έδινε (νομίζω) διπλάσιο χρόνο ομιλίας.Σήμερα που το έψαξα εκ νέου,δε βρήκα κάτι σχετικό...

http://www.wind.com.gr/Left-Menu/Κινητή/Για-τον-Ιδιώτη/Καρτοκινητή/Καρτοκινητή-Q/Q-Card/Πώς-να-ανανεώσετε-τον-χρόνο-ομιλίας-σας.aspx

Τι συμβαίνει λοιπόν?Έπαψε η προσφορά να ισχύει (πιθανότερο) ή εγώ ψάχνω λάθος (λιγότερο πιθανό)?

Ευχαριστώ!

εχει σταματησει εδω και πολυ καιρο η online ανανεωση χρονου ομιλιας και η οποια προσφορα υπηρχε με αυτην. πλεον μονο με καρτες η σε καταστημα wind

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση, μήπως δεν καταλαβα καλά.

Ηρθε αυτό ακριβώς το μηνυμα

"Q kerdizo ανανεώστε τώρα και μεχρι 30/11/2010 το χρόνο ομιλίας σας και η Q card σας διπλασιάζει αυτόματα την αξία της πρώτης σας καρτας ανανέωσης! μόνο από την Q card!"

 

'Η εγώ δεν κατάλαβα καλά ή κάτι έγινε, γιατί έβαλα μεν κάρτα, αλλά διπλασιασμο δεν είδα.

Scotty, beam us up.
Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση, μήπως δεν καταλαβα καλά.

Ηρθε αυτό ακριβώς το μηνυμα

"Q kerdizo ανανεώστε τώρα και μεχρι 30/11/2010 το χρόνο ομιλίας σας και η Q card σας διπλασιάζει αυτόματα την αξία της πρώτης σας καρτας ανανέωσης! μόνο από την Q card!"

 

'Η εγώ δεν κατάλαβα καλά ή κάτι έγινε, γιατί έβαλα μεν κάρτα, αλλά διπλασιασμο δεν είδα.

 

τι αξιας καρτα εβαλες? μηπως πρεπει να περασει λιγη ωρα για να μπει στο υπολοιπο σου ο διπλασιασμος?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χτες το μεσημέρι την έβαλα.

Ακόμα να διπλασιαστεί. Οπότε δε νομίζω :(

 

καποιο προβλημα υπαρχει. επικοινωνησε με την εξυπηρετηση πελατων

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καποιο προβλημα υπαρχει. επικοινωνησε με την εξυπηρετηση πελατων

 

Μπα, δεν θα το κανω. Ξέρεις, βαρέθηκα, τη μια γίνεται αυτό, την άλλη το άλλο, ε, φτάνει!

Περισσότερο θα μου κοστίσει ο χρόνος να ασχοληθώ, παρά να πάρω αυτό που δικαιούμαι.

Scotty, beam us up.
Link to comment
Share on other sites

εκανα συμβολαιο με ορους κιου, αλλα στο σαητ τους δεν εχου πλεον τις ρυθμισεις για ΜΜΣ και ιντερνετ.... μπορει καποιος να μου τις δωσει να τις περασω χειροκινητα ???

(ασχετο εχω το LG ku990)

ευχαριστω!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση, μήπως δεν καταλαβα καλά.

Ηρθε αυτό ακριβώς το μηνυμα

"Q kerdizo ανανεώστε τώρα και μεχρι 30/11/2010 το χρόνο ομιλίας σας και η Q card σας διπλασιάζει αυτόματα την αξία της πρώτης σας καρτας ανανέωσης! μόνο από την Q card!"

 

'Η εγώ δεν κατάλαβα καλά ή κάτι έγινε, γιατί έβαλα μεν κάρτα, αλλά διπλασιασμο δεν είδα.

 

Μου είχε συμβεί και εμένα το καλοκαίρι να έρθει μήνυμα διπλασιασμού. Βάζοντας κάρτα δεν μου ήρθε διπλασιασμός και περίμενα 4-5 μέρες.

Πήρα τηλ. έκανα αίτημα και μετά από 2-3 μέρες μπήκε

lalista.gr
Link to comment
Share on other sites

Μου είχε συμβεί και εμένα το καλοκαίρι να έρθει μήνυμα διπλασιασμού. Βάζοντας κάρτα δεν μου ήρθε διπλασιασμός και περίμενα 4-5 μέρες.

Πήρα τηλ. έκανα αίτημα και μετά από 2-3 μέρες μπήκε

 

Eστειλα μέιλ. Σιγά μη τους πληρώνω κιόλας! Η χρέωση στις πληροφορίες, απ' ό,τι διάβασα, γινεται ανά δευτερόλεπτο.

Για να δουμε. Κάποτε θα μου απαντήσουν.

Scotty, beam us up.
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια χαζή ερώτηση;

Γίνεται από wind νεά καρτοκινητή να πας σε q card, στέλνοντας κάποιο μήνυμα;

Ή θεωρούνται τελείως διαφορετικά και πρέπει να πάρεις άλλη κάρτα;

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια χαζή ερώτηση;

Γίνεται από wind νεά καρτοκινητή να πας σε q card, στέλνοντας κάποιο μήνυμα;

Ή θεωρούνται τελείως διαφορετικά και πρέπει να πάρεις άλλη κάρτα;

 

ειναι τελειως διαφορετικα. πρεπει να κανεις φορητοτητα για να πας απο το ενα στο αλλο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αξιζει καποιος απο vodafone cu να μεταφερθει σε Q card???
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Αν τον συμφέρει ναι. Αν δεν τον συμφέρει όχι. Εσύ τα 5 πιο συχνά τηλέφωνα που παίρνεις τι εταιρείας είναι;
http://img192.imageshack.us/img192/8724/htcquietlybrilliant1.gif
Link to comment
Share on other sites

Χτες το πρωι εκανα αιτηση φορητοτητας απο vodafone cu σε q-card σημερα κατα τις 11κ30 δουλευω κανονικα με Q! Απιστευτο και ομως αληθινο!
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

ΑΨΟΓΟ ΑΠΛΑ!

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως οχι

Κανονικά γίνονται βιντεοκλήσεις, έχω κάνει από q σε wind

Link to comment
Share on other sites

αυτό το μήνα λήγει η προσφορά του 1ευρώ με τα 1500λεπτά ομιλίας , μηνυμάτων και 100MB Internet. Είμαι περίεργος να δώ εαν θα παρατείνουν την προσφορά ή θα βγάλουν καμια καλύτερη, κυρίως για το ιντερνετ που ήταν και ο μόνος λογος που έφυγα απο vodafone και πήγα Q.

Σε αναμονή!

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

αυτό το μήνα λήγει η προσφορά του 1ευρώ με τα 1500λεπτά ομιλίας , μηνυμάτων και 100MB Internet. Είμαι περίεργος να δώ εαν θα παρατείνουν την προσφορά ή θα βγάλουν καμια καλύτερη, κυρίως για το ιντερνετ που ήταν και ο μόνος λογος που έφυγα απο vodafone και πήγα Q.

Σε αναμονή!

καλά καλύτερη δε νομίζω πιθανότερο να παρατείνουν την υπάρχουσα μέχρι τον ιούνιο που λήγει η αντιστοιχη της vodafone

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...